Aryjska Atlantyda i jej kolonie

Napisane przez Amon w Listopad - 10 - 2017

W XX wieku Atlantyda znalazła się w największym centrum zainteresowania. Zagadkowy ląd szukany przez wielu badaczy i naukowców z całego świata był utożsamiany z wieloma miejscami na Ziemi. Edgar Cayce wspomniał o nim po raz pierwszy w roku 1923. Umieścił ten ląd na Karaibach w okolicy Bimini Road. Hinduscy Brahmini też twierdzili, że ta piękna wyspa znajdowała się w okolicy dzisiejszej Florydy.

Platon mówił, że jest za słupami Herkulesa. H. P. Bałavacka w „Sekretnej Doktrynie” nazywała Atlantydę – wyspą leżącą na Oceanie Atlantyckim. Nakreśliła historię jej mieszkańców jako „czwartą rasę” ludzi na Ziemi. Właśnie stąd wyszły korzenie rasy ariańskiej. Również III Rzesza miała swoją wizję umiejscowienia Atlantydy na ziemskim globie a były to tereny dzisiejszej skutej lodem Antarktydy. Dlatego od lat trzydziestych ubiegłego wieku Antarktyda stała się obiektem ich eksploracji i penetracji.

Termin Arianie oryginalnie wywodzi się z ziemi indyjsko-irańskiej. Znajdujemy o nich informacje w Ridwedzie i Zaroastrianiźmie. Mistyczka Błavacka poinformowała świat, że rasa Ariańska wywodzi się z Atlantydy. Byli rasą mistrzowską. Zbudowali potężną cywilizację bardzo dawno temu. Naukowcy dociekali jaki naprawdę jest wiek Atlantydy. Zdania były podzielone, ale coraz częściej się mówi, że istniała już 250 000 lat temu. Po jej zatopieniu mieszkańcy przenieśli się w inne części świata i zmieszali się z różnymi rasami. Tybet, Mezopotamia, Indie, środkowa Ameryka i starożytny Egipt są miejscami, gdzie osiedlili się jej potomkowie i dali początek innym wielkim kulturom na tych ziemiach.

Rasa Arian bardzo różniła się od siebie, nie byli jednakowi. Ich zabarwienie skóry było od bardzo ciemnej do zupełnie jasnej – kremowej. Właśnie ci ostatni dali początek białej rasie ludzi na Ziemi.

Aryjczycy to ludzie, ktorych bardziej „interesowała” sfera duchowa, niz materialna. Byli genialnymi myslicielami, wynalazcami, zdobywcami, itd. Arianie byli przeciwnikami Semitów, ponieważ uchodzili oni za degeneratów spirytualnych, którzy woleli materializm. Nieprawdą jest, że to Hitler wymyslil walke przeciwko Żydom. Aryjczycy od samego poczatku pojawienia sie na naszej planecie prowadzili walke z Semitami. Prawdopodobnie Aryjczycy mieli grupe krwi A i 0 kolor wlosow i oczy nie maja znaczenia a własnie bardziej miarodajna jest grupa krwi, która w wiekszosci pokrywa się z aryjskimi cechami charakteru. Grupa AB i B to juz prawdopodobnie jest krew semicka, dlatego tez kto ma grupe A i 0 powinien raczej zawierac zwiazki z partnerka, ktora tez ma taką same grupe krwi co daje duże prawdopodobieństwo rozumnego potomstwa. Takie osoby sa również bardziej szczesliwsze…

Przedstawiciele grup AB i B sa kłotliwe i bardziej nastawione na fizyczną i materialną stronę życia a także maja wieksze predyspozycje dominowania i zniewalania przez co sa destruktywne dla swiata. Mistycy twierdzili, że mit o Atlantydzie ukazuje wydarzenia, które rzeczywiście miały miejsce. Historia ta dowodziła, że rzekomo aryjczycy byli narodem wybranym, wywodzących się od nadludzkich istot, które zamieszkiwały Atlantydę. Mieli utracić swoją nadnaturalną moc wskutek obcowania i miszania się z pozostałymi rasami zamieszkującymi ziemię.

Pierwsze królestwo aryjskie na ziemi to Thule, następne to Lemuria i Atlantyda. Nazwa Thule wywodzi się od wyspy umiejscowionej przez Greków na północy, tradycyjnie zwanej Hyperboreą, wspominaną przez Herodusa. Starożytni Egipcjanie przechowywali na jej temat informacje. Hypeboreanie uchodzą za Atlantów. Wywodzili się z systemu gwiezdnego Alderbarana, z konstelacji Byka. Arianie posiadali silne zdolności mistyczne. Posiadali wysoko rozwiniętą cywilizację, używali latające obiekty – Vimany, Waitmary, Vril-ya, znane dzisiaj jako UFO. Wszystkie te aryjskie królestwa zostały zniszczone kataklizmami które nawiedziły ziemię i nasz układ słoneczny a ich ocalali i uchodźcy stworzyli kolebkę obecnej cywilizacji. „Kolonizatorzy” z Atlantydy rozeszli się we wszystkich kierunkach i to oni zaludnili obie Ameryki, Europę i Azję. Ich przywódcy, kapłani królowie, królowe i bohaterowie stali się bóstwami wszyskich starożytnych i obecnych religii.

Jedynym namacalnym i materialny śladem po ostatnim aryjskim imperium Atlantydy są jej kolonie rozsiane po całej ziemi wraz z ich ogromnymi budowlami, które stanowią jedną wielką zagadkę aż po dzień dzisiejszy.

Ostatnią kolonią Atlantydy była kolonia na południu Europy w okolicach morza Śródziemnego. I to oni budowali i pozostawili wszystkie te antyczne i monumentalne budowle na których czesto odnajduje się znak swastyki a które dziś przypiuje się na siłę kulturze rzymskiej. Potem nastąpił kataklizm który zatopił Atlantydę. Podobny los spotkał jej Europejską kolonię. Dlatego wszystke antyczne wykopaliska które odnajdujemy znajdowały się i znajdują pod warstwą ziemi. To nie prymitywni rzymianie budowali te monumentalne antyczne budowle tylko poprzednia cywilizacja Aryjczyków. Prymitywni rzymianie tylko po opadnięciu wód potopu, zasiedlili i odkopali z ziemi najmniej przysypane albo dobudowali piętra na wystajacych z ziemi budowlach tworząc nowy świat dla ocalałych. Dlatego wszędzie napotyka i mówi się o podziemnych miastach. Nie budowano ich pod ziemią, tylko na ziemi a to ze są pod ziemią to zasługa wód potopu i mułu i ziemi który niósł ze sobą.

Średniowieczni uczeni powszechnie uznawali istnienie ostatniego aryjskiego królestwa – Atlantydy. Wiele o niej wzmianek można znaleźć w pismach z tej epoki, lecz nic istotnego nie dodano ponadto, co podał Platon. W okresie odrodzenia mit ten był przedmiotem licznych spekulacji, zaś w XIX wieku jedynie kilka prac poświęcono specjalnie temu zagadnieniu. Jedynymi, którzy brali Atlantydę bardzo serio byli: teozofowie, mistycy, okultyści i do tej legendy dodali jeszcze inną – o Thule i Lemurii. Ale nikomu jak na razie nie udało się jej odnaleźć. Ale czy na pewno ???

Hipoteza Atlantydy inspirowała również wielu niemieckich badaczy. Ta koncepcja obrosła czarną legendą za sprawą uczonych i działaczy III Rzeszy z których żydowski światek zrobił ludobójców i wielu stracił w powojennych procesach.

W 1912 r. Austriak Hans Horbiger przedstawił światu nową teorię tłumaczącą zasady funkcjonowania świata. Według tej tzw. teorii kosmicznego lodu, we wszechświecie nie ma próżni, a pozornie puste miejsca wypchane są zestaloną mieszaniną tlenu i wodoru, czyli lodem. Ziemia co jakiś czas przyciąga do siebie ogromne bryły kosmicznego lodu, nazwane przez Horbigera „księżycami”, co kończy się upadkiem takiego ciała na powierzchnię naszej planety. Skutkuje to katastrofami na skalę globalną, na przykład potopami. Idąc śladem myśli zmarłego w 1931 r. Horbigera, prof. Herman Wirth, niemiecki badacz postawił na początku lat 30. XX-go wieku hipotezę, że w odległej przeszłości taki lodowy, kosmiczny okruch lub księżyc spadł na ziemię w pobliżu na Atlantydy i ją zniszczył. Lansowana przez Wirtha koncepcja Atlantydy zniszczonej kosmicznym agresorem została włączona do nauki niemieckiego narodowego socjalizmu. Rozbudowana teoria wsparta rozmaitymi paranaukowymi dowodami, spowodowała że już w latach trzydziestych w kierunku Tybetu, Afryki, Bieguna Północnego oraz Antarktydy, gdzie szukano ‚Atla’ (Atlantis) oraz jej sekretów i technologii wruszyły niemieckie ekspedycje naukowe Ahnenerbe.

Czy III Rzesza odkryła pod lodami Antarktydy (starej Atlantydy) zamrożone budowle a nawet pojazdy, co później pozwoliło im odtworzyć ich zniszczone pojazdy i technologię??? Czy oprócz vimanów znalezli też inne artefakty przedpotopowe, technologię i inne „cuda” techniczne ???
Co takiego interesującego znalazła III Rzesza pod lodami Antarktydy, że przez tak długi czas Antarktyda stała się celem ich kilkunastoletniej eksploracji i dlaczego wyprzedzili technologicznie resztę świata o jakieś 70 lat???

Źródło: www.aryusslav.livejournal.com

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Anna napisał(a):

    „Hipoteza Atlantydy inspirowała również wielu niemieckich badaczy. Ta koncepcja obrosła czarną legendą za sprawą uczonych i działaczy III Rzeszy z których żydowski światek zrobił ludobójców i wielu stracił w powojennych procesach.”
    I kto to pisze takie bzdury? Uwaga czytelnicy!!!

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat