Tajemniczy „niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie trójkąta” jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych UFO. Oglądany w niezliczonych obserwacjach na całym świecie UFO w kształcie trójkąta które jest prawdopodobnie najlepszym dowodem na to, że UFO niekoniecznie oznacza pozaziemskie.

Obecnie wszystkie dowody potwierdzają pogląd, że tajemniczy obiekt nie jest niczym innym jak ultra-tajnym pojazdem latającym należącym do rządu Stanów Zjednoczonych.


Czy rząd naprawdę odwrócił inżynierską technologię obcych i zbudował UFO w kształcie trójkąta? Image Credit: Reportowanie obiektu.

Nazywany TR-3B, UFO w kształcie trójkąta zostało zauważone przez kierowcę, który wracał do domu z pracy, gdy udało mu się nagrać za pomocą telefonu komórkowego, jednego z najlepszych filmów tajemniczego latającego obiektu. Przeglądając nagranie, zauważył, że rzeczywiście dostrzegł coś niewytłumaczalnego, jasny trójkątny obiekt, latający w oddali.

Autor wyraził zgodę na opublikowanie filmu przez The Daily Star pod warunkiem zachowania anonimowości.


Jak myślisz, czy to jest prawdziwa czarna manta TR-3?

„Wygląda to jak samolot nadzoru TR-3B z okręgami pod każdym rogiem trójkąta, jeśli to ma sens”, powiedział jeden z widzów, który był wspierany przez innych, którzy wydawali się podzielać jego zdanie. Inny komentator, rzeczowo wspominał nawet pomoc w budowie takich statków „w tajnej bazie rządowej w latach 60.” Wielu ekspertów UFO jest przekonanych, że „Trójkątny statek UFO” to w rzeczywistości tak zwany  TR-3 Black Manta, samolot inwigilacyjny Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych,  opracowania w ramach  czarnego projektu .

Jedyny dowód jaki posiadamy, opiera się w dużej mierze na spekulacjach na temat kilku zgłoszonych obserwacjach tajemniczych latających samolotów nad Antelope Valley, obszar pustyni w południowej Kalifornii.

Ten odcinek pustyni przyciąga ludzi zainteresowanych zjawiskami nadprzyrodzonymi, jak również badaczy UFO i ludźmi związanymi z „czarnym projektem”, ponieważ znajduje się on w pobliżu kilku znanych wojskowych obszarów badań i testów, takich jak  Edwards Air Force Base w Kalifornii, oraz  Zakład Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych 42 .

Kilku ufologów twierdzi, że ten rodzaj ukrytego samolotu (  TR-3 Black Manta) jest wynikiem dziesięcioleci badań i inżynierii wstecznej stosowanej do obcych statków kosmicznych, które rozbiły się na Ziemi dziesiątki lat temu. Plotki sugerują, że TR-3 był podobno poddźwiękowym szpiegiem z ukrytą konstrukcją. Podejrzewano, że został użyty w wojnie w Zatoce Perskiej, aby zapewnić oznaczenie laserem bombowca Lockhade F-117 Nighthawk, którego celem jest użycie z bombami sterowanymi laserem. Uważa się, że TR-3 został wyprodukowany przez Northrop.

Ciekawostką jest, że w Rosji, Europie i Australii pojawiło się kilka doniesień o obiektach w kształcie trójkąta.

Eksperci od UFO  twierdzą, że dziwny samolot w kształcie trójkąta jest prawdziwy i jest wynikiem technologii inżynierii odwrotnej.

Są jednak tacy, którzy uważają, że materiał filmowy nakręcony w Teksasie nie jest rzeczywistą  czarną mantą TR-3, ale najprawdopodobniej odbiciem światła złapanym w oknie samochodu.

Źródło: www.ancient-code.com
Tłumaczenie Amon dla www.strefa44.pl

 

0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat