SpaceX , prywatna firma kosmiczna, prowadzona przez miliardera, Elona Muska, ogłosił niedawno opóźnienie turystyki Księżycowej. Skąd to opóźnienie w misji? Konspiratorzy są przekonani, że Elon Musk opóźnia misję SpaceX na Księżyc z powodu „obecności pozaziemskiej”.

Film opublikowany przez kanał Disclose TV i opublikowany na kanale You Tube Ufo mania sugeruje, że być może prawdziwy powód opóźnienia misji wiąże się z możliwym życiem pozaziemskim, obecnym na Ziemi Księżyca. Niektórzy komentatorzy tego filmu twierdzą, że przyczyną opóźnienia może być obecność istot pozaziemskich na Księżycu, a według tych komentarzy ludzie zostali już ostrzeżeni przed „nie wracaniem na Księżyc”.

Donald Trump w 2017 roku wskazał, że Stany Zjednoczone planują ściśle tajną misję na Księżyc, ale NASA anulowała program Moon Rover .

Moon Rover

„Naprawdę nie wiem, jaki był motyw, ale przypuszczam, że prawdopodobnie był związany z budżetem” – powiedział fizyk planetarny Phil Metzger, „The Verge”: kilku naukowców z LEAG, którzy doradzają NASA w eksploracji Księżyca, napisało list do Jima Bridenstine’a, głównego administratora NASA, wzywając go do ponownej oceny decyzji o anulowaniu misji. W swoim liście wyjaśnili znaczenie misji w obecnych planach sprowadzenia ludzi z powrotem na Księżyc i zbudowaniu tam bazy.

Prezydent USA Donald Trump wielokrotnie prosił NASA o sprowadzenie ludzi z powrotem na Księżyc, a nawet podpisanie dyrektywy w sprawie polityki kosmicznej, nakazującej NASA sprowadzenie astronautów z powrotem na Księżyc przed obsadzeniem załogowych misji na Marsa. Jak na razie „NASA nie ma w planie żadnych misji  na powierzchnię księżyca” – powiedział Metzger.

Co „Ciekawe, od 1972 roku, człowiek nie postawił stopy na Księżycu, a nawet nie zainstalowano bazy księżycowej. Według niektórych astronautów i licznych naukowców, powód jest prosty: w rzeczywistości, na powierzchni Księżyca są struktury, które nie zostały zbudowane przez człowieka.

Były szef systemu łączności NASA, Maurice Chatelain powiedział, że latem 1969 roku, podczas misji księżycowej Apollo 11, Neil Armstrong i Buzz Aldrin zostali wstrząśnięci obserwacji dwóch pozaziemskich pojazdów „na krawędzi krateru, i powiedzieli: „ spotkania były powszechnie znane NASA, ale nikt nigdy nie mówił o tym do tej pory .”

UWAGA: Zalecane włączenie tłumaczenia napisów

Źródło: www.koniec-swiata.org

15 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat