Największa gazeta w Rosji „Moskiewska Prawda”, przedstawia sytuację w Syrii i w regionie jako „wysoce wybuchową”. Nagłówek dzisiejszej gazety mówi: „Bliski Wschód może wybuchnąć” i ostrzeega przed zbliżającą się wojną ze Stanami Zjednoczonymi.

Gazeta kontynuuje:

Wygląda na to, że poważna katastrofa, która może doprowadzić do nowej wojny regionalnej, ma miejsce w Syrii i jej okolicach.

USA przygotowują się do wojny na Bliskim Wschodzie

Ponadto gazeta twierdzi, że USA szuka pretekstu do rozpoczęcia kolejnego ataku rakietowego przeciwko armii syryjskiej.


Rosyjska gazeta ostrzega obywateli przed zbliżającą się wojną z USA

Odpowiedzią Rosji na zbliżającą się wojnę są ćwiczenia wojskowe, które rozpoczynają się dziś we wschodniej części Morza Śródziemnego;

Gazeta dodaje:

Od czasów sowieckich nikt nie widział tak potężnej rosyjskiej manewrów na Morzu Śródziemnym.

Moskiewska Prawda ostrzega, że ​​rosyjskie wojsko będzie teraz „gotowe nie tylko do ćwiczeń wojskowych, ale także do misji bojowych”.

Gazeta kontynuuje wskazując:

„W kwietniu, kiedy USA i NATO planowało wystrzelenie rakiet przeciwko Syrii, rosyjska armia ostrzegała wówczas, że jeśli będzie to konieczne, będzie gotowa zniszczyć nie tylko pociski, ale także miejsca startu; chodzi o statki i samoloty NATO. Oznaczałoby to bezpośrednią konfrontację militarną ze Stanami Zjednoczonymi „.

Moskiewska Prawda kończy ostrzeżeniem:

Dopiero na mapie z małymi statkami i małymi samolotami z Rosji i Ameryki wygląda to jak gra „Battleship”. Ale jeśli ta bitwa pomiędzy głównymi mocarstwami jądrowymi naprawdę rozpocznie się w rejonie Morza Śródziemnego, w rzeczywistości wszyscy będziemy żyć, aby pokutować. 

Źródło: www.koniec-swiata.org

9 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat