Czym właściwie są UFO? Rozumiemy tę definicję jako niezidentyfikowane obiekty latające. Ta definicja nie oznacza, że UFO są pojazdami z cywilizacji pozaziemskich. Trzymajcie się ze mną przez chwilę i pomyślcie o nazistowskich Niemczech i ich rozległych poszukiwaniach technologii,które dadzą im przewagę w wojnie. Możliwości technologiczne nazistowskich Niemiec to coś, co nigdy nie było kwestionowane.

Jednak nie tylko dysponowali najnowocześniejszymi czołgami bojowymi , rakietami i innymi rodzajami broni . Według serii dokumentów wojennych inżynierowie Hitlera zbudowali nawet latające spodki i dziwne statki powietrzne opisane jako „lekkie kule”, które miały zdolność latania i podążania za sojusznikami, aby zdekoncentrować ich podczas lotu.

Nie jest tajemnicą, że hitlerowcy przeszukali nawet najbardziej odległe miejsca na Ziemi pod kątem urządzeń, starożytnych rękopisów opisujących paranormalne energie i miejsc, które pomogłyby im osiągnąć ostateczny cel: dominację nad światem. Odtajnione dokumenty mówią, że Niemcy stworzyli samoloty w kształcie latającego spodka, a nawet żarzące się kule. Ich ostatecznym celem było stworzenie latających spodków. UFO.

Mówiąc o nazistach, ich poszukiwaniach technologii paranormalnych i nazistowskich UFO napotykamy na wiele sceptycyzmu, więc chcę jak najdokładniej, opisać tę tajemnicę.

Nazistowskie UFO, fakt czy fikcja?

„[Włoski badacz] Renato Vesco argumentował, że Niemcy rozwinęli antygrawitację. Kształtujące się w kształcie dysku i cylindryczne jednostki zostały zbudowane i przetestowane pod koniec drugiej wojny światowej, co, jak dowodził, było właściwym wytłumaczeniem dla foo fighterów. Te koncepcje, jak utrzymywał, zostały opracowane przez Amerykanów i Sowietów i doprowadziły bezpośrednio do latających spodków. ” –  Richard Dolan .

Nazistowskie UFO, określane także w języku niemieckim jako Haunebu, Hauneburg-Geräte lub Reichsflugscheiben), są rzekomo zaawansowanymi samolotami lub statkami kosmicznymi, które rzekomo zostały opracowane przez nazistowskie Niemcy w czasie II wojny światowej.

Te technologie i super-rzemiosła pojawiają się w wielu teoriach spiskowych. Zazwyczaj pojawiają się w związku z ezoterycznym nazizmem, ideologią, która polega na odzyskaniu przez nazistów nadprzyrodzonych lub paranormalnych celów. Wielu autorów dokonało historycznego połączenia z nazistowskimi Niemcami, ich misjami poszukiwawczymi na całym świecie i tymi fascynującymi UFO. Kilku autorów utrzymuje, że nazistowskie Niemcy badały terytorium Nowej Szwabii na Antarktydzie , gdzie wysłały ekspedycję w 1938 r. I zaplanowały dalsze wycieczki, a nawet stworzyły tajną bazę, w której wielu nazistowskich przywódców uciekło, po drugiej wojnie światowej.


Nazistowskie latające dyski? Fakt czy fikcja?

Niemcy badały zaawansowane technologie napędu, w tym pociski i potężne turbiny opracowane przez Wiktora Schaubergera. Niektóre obserwacje UFO podczas II wojny światowej, szczególnie te znane jako „foo fighters”, były uważane za broń wroga. Sojusznicy zmuszali jednak wielokrotnie, że tak zwani Foo Fighters byli w rzeczywistości tajną bronią nazistowską. Ale wszystko to brzmi jak jeden wielki spisek, bez solidnych dowodów na poparcie „dzikich roszczeń”. Na szczęście jest jedno odniesienie kilku naukowców, którzy przyznali się do pracy nad UFO.

Pierwsze prawdziwe odniesienie do nazistowskiego UFO pochodzi z serii tekstów napisanych przez włoskiego eksperta od turbiny, Giuseppe Belluzzo .

Napisany w dniach 24-25 marca 1950 r. Tekst dotyczący tajnych technologii opublikowany został we włoskim dzienniku „Il Giornale d’Italia”:

„… typy latających tarcz zostały zaprojektowane i zbadane w Niemczech i we Włoszech już w 1942 roku”. Belluzzo wyraził także opinię, że „jakaś wielka siła uruchamia dyski”.

 

Wkrótce po tym, jak Belluzzo napisał o zaawansowanych turbinach, niemiecki naukowiec Rudolph Schriever przyznał, że w czasach nazizmu opracował latające spodki. W wywiadzie dla tygodnika Der Spiegel, niemiecki ,  Schriever twierdził, że zaprojektował statek napędzany przez  pierścienie ruchomych łopatek turbiny wokół stałego kokpitu 49 stóp (15 m) w średnicy.

W 1953 r. Avro Canada  ogłosiło, że rozwija VZ-9-AV  Avrocar , okrągły samolot odrzutowy, który może osiągnąć prędkość 1500 km / h (2400 km / h). Niedługo po ogłoszeniu przez Avro Canada, niemiecki inżynier Georg Klein stwierdził, że takie projekty powstały w czasach nazistowskich.


Schemat spodka Belluzzo.

Klein nawet udał się i zidentyfikował dwa typy rzekomych niemieckich dysków latających:

 •  Nieobrotowy dysk opracowany w  Breslau  przez  inżyniera rakietowego V-2 Richarda Miethe, który został ostatecznie schwytany przez Sowietów, podczas gdy Miethe uciekł do Stanów Zjednoczonych przez Francję, a skończył w pracy dla Avro.
 • Dysk opracowany przez Rudolfa Schrievera i Klausa Habermohla z Pragi, który składał się z pierścienia ruchomych łopatek turbiny wokół stałego kokpitu. Klein twierdził, że był świadkiem pierwszego lotu załogowego tego statku 14 lutego 1945 r., Kiedy zdołał wspiąć się na wysokość 12 400 metrów (40 700 stóp) w ciągu 3 minut i osiągnąć prędkość 2200 km / h (1,400 mph) podczas lotu poziomego.

Dokument ten, dostępny w internetowych archiwach Centralnej Agencji Wywiadowczej, wspomina Georga Kleina, który stwierdził że „latające spodki” były w powojennym rozwóju,  już w 1941 r. były one w fazie planowania w fabrykach niemieckich samolotów”.

Dokument dalej stwierdza:

„Latający spodek” osiągnął wysokość 12 400 metrów w ciągu 3 minut i prędkość 2200 kilometrów na godzinę. Klein podkreślał, że zgodnie z niemieckimi planami prędkość tych „spodków” osiągnie 4000 kilometrów na godzinę. Według Kleina problemem było uzyskanie materiałów do budowy „spodków”, ale nawet to zostało rozwiązane przez niemieckich inżynierów pod koniec 1945 r. I rozpoczęto budowę obiektów. , Dodał Klein.

Nie możemy mówić o latających spodkach, tajemniczych statkach kosmicznych i zaawansowanej technologii, nie wspominając o  Hermannie Oberthie , ojcu założyciela rakiety i astronautyki. Oberth powiedział:

„To jest moja teza, że latające spodki są prawdziwe i że są to statki kosmiczne z innego układu słonecznego. Myślę, że być może są one zasiedlone przez inteligentnych obserwatorów, którzy są członkami rasy, która być może od wieków badała naszą Ziemię”.

Źródło: www.ancient-code.com

Tłumaczenie Amon dla www.strefa44.pl
508 Udostępnień

3 komentarze jak na razie.

 1. Roman M. napisał(a):

  Ta teoria jest calkiem prawdopodobna,jak wiele innych ,podobnych.

 2. Janusz napisał(a):

  zgadzam, się ze jest to bardzo prawdopodobna teoria, może w niedługim czasie pojawią się kolejne informacje i nowe fakty z nią związane …

 3. Jacek napisał(a):

  Na H2 i History były na ten temat programy, jednak w każdym z nich główną rolę odegrał Wernher von Braun – asystent Hermanna Obertha.

Zostaw komentarz


*

code


 • Facebook

Szukaj temat