Słynna bułgarska jasnowidzka Baba Wanga, zapytana o to kiedy wybuchnie trzecia wojna światowa, powiedziała jeszcze w latach 80 ubiegłego wieku, że stanie się to wtedy kiedy upadnie Syria. Nie można wykluczyć, że w najbliższych dniach może dojść do wydarzeń, które rzeczywiście doprowadzą do upadku Syrii. Czy to oznacza, że zbliżamy się do wybuchu realnego globalnego konfliktu?

Jak wiadomo sytuacja w Syrii jest bardzo skomplikowana. Trwająca w tym kraju od kilku lat wojna domowa jest cały czas podsycana.  gdy tylko okazuje się że wojska rządowe w Syrii osiągają przewagę, od razu pojawia się jakaś prowokacja, która jest przedstawiana jako pretekst do wsparcia przeciwników prezydenta asada. Właśnie teraz mamy z czymś takim do czynienia i niestety może to z łatwością przerodzić się w konflikt globalny.

Atak na Syrię ma być odwetem za atak na Dumę, w którym siły Asada użyły przeciwko rebeliantom broni chemicznej, chloru i sarinu. Rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders stara się mimo to opanować sytuację, zapewniając: „ciągle nie ma jeszcze gotowego planu ataku na pozycje reżimu”.

Mimo uspokajających słów rzeczniczki wiele wskazuje na to, że pociski manewrujące typu BGM-109 Tomahawk zostaną odpalone w kierunku Syrii. Odnośnie tweeta prezydenta Trumpa wysłanego kilka godzin wcześniej, w którym pisał: „Rosjo, szykuj się, nasze rakiety nadlecą” i zarzucał Moskwie partnerstwo ze „zwierzęciem zabijającym bronią chemiczną”, Sanders odpowiadała, że atak rakietowy to jedna z opcji.

Po pierwszym tweecie Trumpa syryjskie siły ogłosiły alarm. Ewakuowano bazy i lotniska. Pojawiły się też informacje o startujących samolotach transportowych typu Ił-76, które miały krążyć nad krajem lub lecieć w kierunku Iranu. W morze wyszła też rosyjska flota stacjonująca w syryjskim porcie Tatrus. Oficjalnie powodem wypłynięcia były zaplanowane ćwiczenia.

Przy syryjskich granicach lata amerykański samolot wczesnego wykrywania E-3, a w pobliżu wybrzeża pojawił się samolot zwiadu morskiego P-8. Maszyny mogą być na rutynowych patrolach. „Wyborcza” wskazuje na to, że mogą, tuż przed atakiem, zbierać dane o Syryjczykach i Rosjanach. W rejon konfliktu płyną też brytyjskie okręty podwodne.

Prezydent Trump w środę rozmawiał o kryzysie z doradcami, sekretarzem obrony Jamesem Mattisem i przewodniczącym kolegium połączonych szefów sztabu gen. Josephem F. Dunfordem. Amerykańska prasa pisze, że atak zostałby przeprowadzony na szerszą skalę niż rok temu. Zniszczone miałoby być więcej celów, ataki mogłyby trwać kilka dni.

„Ataki chemiczne” w Syrii – wyreżyserowany spektakl

Syjonistyczne media oraz lokaje USA od dłuższego czasu grzmią: „Baszar al-Assad to potwór zabijający cywilów przy użyciu broni chemicznej”. Dobrze wiemy, ile jest warta propaganda globalistów. Pamiętamy opowieści o „broni masowego rażenia” w Iraku oraz efekty „wyzwolenia” Libii.

Od początku konfliktu w Syrii przeróżne grupy islamistów zwane „opozycją” otrzymują wsparcie finansowe i logistyczne ze strony Izraela, Stanów Zjednoczonych i Arabii Saudyjskiej. Ta dzicz regularnie (zwłaszcza gdy przegrywa) produkuje filmy „dokumentujące” skutki rzekomych ataków przy użyciu broni chemicznej, których ma dokonywać armia rządowa. Świetni aktorzy występujący w tych produkcjach mają za zadanie wywołanie w społeczeństwach Zachodu odpowiednich nastrojów, dzięki którym będzie można usprawiedliwić kolejną bandycką napaść na suwerenne państwo.

Poniżej prezentujemy przygotwania do jednego ze spektakli pod nazwą „Atak chemiczny w Syrii”. Wszystko sprawnie wyreżyserowane, z pewnością mali aktorzy oraz ich opiekunowie trafili lub trafią na czołówki zachodnich mediów. Ciekawe kiedy kolejna produkcja?

Czy obecny splot wydarzeń może wskazywać na to, że zaczyna się wypełniać proroctwo Baby Wangi? Niewątpliwie doszliśmy do punktu zwrotnego w wojnie syryjskiej, która może teraz wyewoluować w kierunku konfliktu globalnego, III Wojny Światowej z wykorzystaniem broni atomowej.

Źródła: www.innemedium.pl ,wiadomosci.wp.pl ,nacjonalista.pl

 

12 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat