Przestrzenni anomalni łowcy wciąż uderzają i tym razem zrobili to przechwytując spektakularne obrazy w obszarze ciemnej strony Księżyca. Obrazy i nagrania przechwycone z teleskopu i opublikowane na YouTube pokazują tajemniczą bardzo wysoką wieżę , a inne konstrukcje dookoła sugerują obecność obcej bazy złożonej z anten i innych budynków.

Ciemna strona Księżyca zawsze przyciąga zainteresowanie nie tylko naukowe, ale także ekspertów ze społeczności UFO, wierzą, że Księżyc może być miejscem budynków i statków kosmicznych z podziemnymi tunelami widocznymi na powierzchni.

Tajemniczy obraz, w którym widać gigantyczną „wieżę” lub „antenę” wyższą niż pięć kilometrów, został znaleziony w Google Moon i opublikowana w wideo 23 stycznia 2016 r. Odkrycie dokonano dzięki zdjęciom wykonanym przez sondy wysłane na orbitę wokół Księżyca w latach 60. Jedno z najbardziej intrygujących zdjęć wykonał w 1964 r. Sowiecki statek kosmiczny Zond-3, na którym widzimy enigmatyczną strukturę wznoszącą się nad horyzontem księżycowym.

Zdjęcia opublikowane ostatnio przez YouTubera pokazują wieżę i inne struktury widoczne dookoła. Ekspert UFO Massimo Fratini stwierdza: „Jest to wysoce anomalna struktura, pionowa forma, która rzuca wyzwanie wszystkim znanym modelom geologicznym, nie wspominając o innych strukturach, które znajdują się wokół tej tajemniczej wieży”. Nawet inni eksperci anomalii przestrzennych twierdzą, że są przekonani, że wieże sfotografowane na Księżycu i jego ciemnej stronie są dowodem obecności obcych budowli.

Źródło: www.koniec-swiata.org

 

22 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. piotr pisze:

    Wow, toz to sensacja na miarę całego stulecia

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat