Wszystko jest wibracją

Napisane przez Amon w Maj - 23 - 2018

Dźwięk jest reprezentantem wibracji. Już Pitagoras stwierdził, że we wszechświecie istnieje super muzyka, ogarniająca sobą wszystkie żyjące dusze. Nie jest ona uchwytna uchem, ale całym wewnętrznym jestestwem. Wpływowi jej ulegają wszystkie stworzenia, niezależnie od poziomu swego intelektu. Czy miał na myśli wibracje?

Dźwięk – jest czymś więcej niż tylko sygnałem wibracyjnym. Ma wpływ na życie, również podtrzymuje i je rozwija. Działa jak przewodnik świadomych intencji między ludźmi, społecznościami i całymi cywilizacjami.. Pewne sekwencje i tonacje muzyczne dopasowane do naturalnego rytmu serca tj: 72 uderzeń/min stymulują w ciele człowieka stan relaksacyjny lub podniecenie seksualne, bez naszej wiedzy. Również rośliny potrzebują właściwych dla owego ekosystemu właściwych wibracji dźwiękowych do prawidłowego rozwoju!.

Jedna trzecia kory czuciowo-ruchowej zawiaduje językiem, jamą ustna, wargami i mową. Innymi słowy częstotliwości emitowane podczas mowy i śpiewu sprawują potężną kontrolę nad życiem, wprowadzając w drgania geny mające wpływ na ogólne dobre samopoczucie a nawet ewolucję gatunku” Dr. Leonard Horowitz

Najnowsze badania udowodniły istnienie w przestrzeni kosmicznej tzw. muzyki kosmicznej!. Nie jest wartością stałą, ale nie wiemy od jakich czynników się ów ton zmienia. Działa falowo i co jakiś czas zanika. Okazuje się że na ten dźwięk reagują istoty żywe. Muzyka ta odpowiada naszej melodia, harmonii i rytmu. Te z kolei odpowiadają trzem elementom intelektu tj: myśli, czuciu i woli, a te trzem zasadniczym barwom tj: niebieskim, zielonym i czerwonym. Wszelkie przejawy sztuki są więc najprawdopodobniej  dziełem muzyki kosmicznej

Rezonans – powoduje potęgowanie dźwięków, które mogą wpływać na krążenie i system nerwowy człowieka (dlatego muzyka wpływa na nasze emocje) oraz otaczającą ją atmosferę powodując jej ogrzanie lub schłodzenie.

1839 –  Heinrich Wilhelm Dove odkrył, iż dzwięki o odpowiedniej częstotliwości mogą wpływać na nasze fale mózgowe. Odkrył dodatkowo tzw. dudnienia różnicowe (binaural beats) czyli  Efekt słyszenia dźwiękowych dudnień różnicowych występuje wtedy, kiedy słuchamy dwóch czystych (sinusoidalnych) dźwięków o niemal identycznych częstotliwościach, (…) Dwa sygnały łączone są w mózgu, w wyniku czego powstaje wrażenie słyszenia trzeciego sygnału

1986 – Państwowa Akademia Nauk (USA) odkryła, że niemowlaki wolą dźwięki harmoniczne (czyli takie które są zbliżone do rytmu serca.)

2012 – psycholog Annett Schirmer wykazała, iż to jak postrzegamy świat może być kontrolowany przez muzyczny rytm, gdyż właśnie z nim synchronizuje się nasz mózg. Dodatkowo odkryto, iż kiedy ludzie poruszają się synchronicznie wtedy i świat widzą w synchroniczny, podobny sposób. [z]

Czy wszystko jest w takim razie kolektywną świadomością? Potwierdzało to by np.  setna małpa.

Codzienne życie postrzegane przez nasze 5 zmysłów nie jest rzeczywistością. Fizyka kwantowa pokazała, że przestrzeń i czas to iluzja postrzegania. Dlatego nasze ciała nie mogą być prawdziwe jeśli zajmują przestrzeń.

1909 – na uniwersytecie w Manchesterze Ernest Rutherford przeprowadził doświadczenie ukazujące wnętrze atomu. Naukowcy byli zszokowani tym, że atom jest niemal w całości pustą przestrzenią. Powstało pytanie: Jak ten pusty atom tworzy materialny świat dookoła nas. Nasza prawdziwa świadomość nie znajduje się w głowie ani w naszych ciałach. Ale iluzja naszych indywidualnych ciał i ciągła dezinformacja o naszym prawdziwym pochodzeniu stworzyła koncept, że wszyscy myślimy niezależnie. Dzięki temu nieporozumieniu, wydaje się niemożliwe udowodnić naukowo: telepatii, sprzężenia umysłów, medium i innych fenomenów polegających na przesyłaniu informacji bez fizycznej komunikacji. Ale jeśli zrozumiesz, że istnieje duchowe powiązanie pomiędzy wszystkimi rzeczami we wszechświecie , a my jesteśmy częścią jednej boskiej świadomości, to żaden fenomen nie będzie niewytłumaczalny. To proste zrozumienie wypełnia luki współczesnych religii wyjaśnia reinkarnację, deja-vu, przewidywanie przyszłości i każde wydarzenie kiedykolwiek doświadczane przez ludzkość. Pusta materia stanowiąca podstawowy budulec widzialnej egzystencji jest budowana i modelowana poprzez intencje. To oznacza, że świadomość kształtuje naszą rzeczywistość.

Czakra – miejsce skupiania się wibracji. Występuje 7 czakr, które przywracają równowagę w ciele fizycznym i duchowym.

Człowiek ma określoną częstotliwość wibracji zależny od jednej rzeczy- emocji. (wszystkie inne cechy są bezpośrednio powstałe od emocji). Człowiek posiada dwie rodzaje emocji, które wpływają na częstotliwość wibracji.

1. Strach – wibracje wtedy są długie i powolne.

2. Miłość – wibracje są bardzo szybkie i wysokie

Lata 40 –te Henz Jenny opracował cymatykę tj. obrazowanie wibracji, tj, przechodzenie wibracji dźwięku przez jakiś nośnik, dzięki czemu pojawia się pewien wzór. Gdy wzrasta częstotliwość , wzór staje się bardziej złożony!

Człowiek posiada potencjalnych 64 aminokwasów tj: kodów w naszym DNA, złożonych z 4 elementów: węgla, tlenu, wodoru i azotu. Okazuje się że mamy aktywne tylko 20 aminokwasów kodowych !! Ale naukowcy odkryli, że przełącznikiem, który włącza, lub wyłącza te kody (aminokwasy) są EMOCJE. A więc wzorzec emocjonalny decyduje o ludzkim kodzie genetycznym. Jest to definitywny związek między emocjami a genetyką.

Badania wykazały że strach posiada długą i powolną wibrację a więc łańcuch DNA mało razy dotyka tych linii. Odwrotnie jest z wibracjami Miłości. Te wysokie i szybkie dotykają łańcucha DNA bardzo często. Wniosek– czym emocjonalnie bardziej pałasz miłością, twoje DNA jest bardziej aktywowane, poprzez dotykanie częstsze linii wibracji, co stymuluje (władcza) kolejne aminokwasy- kody DNA, a więc szybciej się rozwijasz.

A teraz troche abra kadabra:)

Co 26 tyś lat nasz Układ Słoneczny przechodzi przez wszystkie 12 faz znaków zodiaku. Ten okres podzielony jest na cykle, który każdy trwa 5125 lat zwane jako epoki. Każdy koniec takiego cyklu jest niszczony przez jeden z żywiołów: ogień, ziemię, powietrze, wodę, oraz eter. O tym wiedzieli Majowie, Hopi, Egipcjanie, Charokee, Apacze i inni..

Aktualnie jesteśmy w Erze Słońca tj: 3113 p.n.e – 21.12.2012 roku.

Wróćmy do wibracji świata : nas jak i planet.

Słońce, Ziemia tracą pole magnetyczne, a ruch obrotowy zwalnia. Dla częstotliwości rezonansowej (Rezonans Schumana) wzrasta zgodnie z przewidywalną sekwencją ciągu Fibonnanciego. (Ciąg Fibonnaciego to : 1 1 2 3 5 8 13 18 31.. itp..). Puls jednak Ziemi wynoszący stale 7,8 cyklu/sekundę zmienił się od 1986/1987 i zaczął wzrastać.

1996 wynosił 9 cykli/.sekundę. Do 2012 będzie miał 13 cykli/sekundę zgodnie z teorią Fibonnaciego. Co to więc znaczy?

Tak jak w cymatyce wzrost częstotliwości powodowały bardziej złożone struktury (wzorce), tak i teraz doświadczamy początki wielkiej zmiany wibracji fizycznej i duchowej. To jest właśnie przekaz channelingowy że przechodzimy w wyższy poziom gęstości (zmiana wibracji). Zmieni to nasze DNA – otworzą się kolejne kody aminokwasów, które zmienią naszą strukturę, zdolności, wiedzę- wszystko!.

Człowiek zmienia się w formę światła nie z tego świata” – szmaragdowe Tablice Thota

Nie będzie cierpieć bólu śmierci, kiedy nadejdą chwile. Zostaną zmienione w mgnieniu oka w nieśmiertelnegoW nowych ciałach zobaczymy naszych stwórców”. Księga Mormonów.

„…różne kody wibracyjne tworzą warunki do wejścia w stan Buddy „ – Tybetańska księga Umarłych.

Czy zauważalnymi zmianami wyższej wibracji najszybciej uwidaczniają się u dzieci? Od lat 80- tych zjawisko to wydaje się coraz bardziej widoczne. Ale to już materiał na inny artykuł.

Źródło: www.ripsonar.wordpress.com

 

43 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat