Jest jedna przepowiednia, którą można znaleźć zarówno w księdze objawień, jak i w szmaragdowych tablicach przewidujących coś naprawdę ekscytującego. Mówi ona, że będzie istniało na świecie 144.000 pracowników światła, którzy uratują ziemię przed “siłami ciemności” podczas końcowych czasów Kalijuga. Najciekawszą częścią tej przepowiedni jest zrozumienie, że większość z nich jest obecnie tutaj i jest w trakcie “budzenia się” do ich boskiego celu i misji na ziemi. Większość z nich może nawet nie wiedzieć lub nie pamiętać kim naprawdę są!

Według duchowych nauczycieli i psychologów, wspomnienia komórkowe 144.000 pracowników zostały zaprogramowane, ustawione w czasie i pobudzone, aby “wyjść” w tym czasie i obudzić ich do ich prawdziwej tożsamości, misji i celu wcielenia się na ziemi w tym najbardziej kluczowym okresie w historii ziemi.

Co znaczy ratowanie świata?

Termin “ratowanie planety” ma złe konotacje i właśnie dlatego większość ludzi nie rozumie, co tak naprawdę mamy na myśli. Nie chodzi dosłownie o planetę Ziemię, ale o nas. Nie będzie epickiej walki między ciemnością a światłem. Przynajmniej nie tutaj, w sferze fizycznej. Potrzebujemy ratunku jako gatunek, jest coś zepsutego w naszej zbiorowej psychice i musimy sobie z tym poradzić.

Tak zwane “siły ciemności” są po prostu projekcją tego cienia, z którym musimy się zmierzyć w głębi siebie. Pracownicy świata to ludzie, którzy leczą się na wielu poziomach. Leczą psychicznie, fizycznie, emocjonalnie, a nawet duchowo.

Robią to poprzez swoją pracę i swoją energię, jeśli nauczą się ją kontrolować i zarządzać nią. Dlatego właśnie są tymi, którzy “uratują świat od sił ciemności”, ponieważ pomogą nam uzdrowić cienie ludzkości. A liczba ta jest tylko świętą wielkością, która, jeśli zostanie osiągnięta, stworzy potężną falę, której nie da się zatrzymać. Stwarza ona falę, która zmyje cały świat z jego negatywnych zachowań, które opóźniają nasz prawdziwy potencjał miłości.

Jesteś jednym ze 144.000 Lightworkerów,(pracowników światła) którzy mogą uratować świat?

Istnieje 10 wspólnych cech wśród pracowników światła. Wszyscy z nich doświadczyli większości z nich w procesie swojego przebudzenia. Jeśli doświadczysz którejkolwiek z tych cech, jesteś jednym z 144.000 przepowiedzianych lightworkerów, którzy ocalą świat:

  1. Zawsze utożsamiałeś się z bohaterami i superbohaterami. I nadal się utożsamiasz, nawet jeśli jesteś dorosły;
  2. Masz głęboki cel, o którym niewielu ludzi wie. Być może sam nie jesteś pewien, ale po prostu wiesz, że byłeś przeznaczony do czegoś większego;
  3. Masz wewnętrzne zrozumienie duchowych pojęć, wyższej wiedzy i kosmicznej mądrości, która jest dla ciebie naturalna;
  4. Kochasz ludzi, ale jednocześnie ich nienawidzisz. I to jest dla ciebie bardzo mylące. To tak, jakbyś bezwarunkowo kochał to, kim oni są, ale nienawidzisz wszystkich głupot, które uniemożliwiają im świecić, jak ich ego, uzależnienia, niemądre decyzje i negatywność;
  5. Możesz mieć ataki paniki i problemy z lękiem;
  6. Kochasz zwierzęta i czujesz dogłębnie, że krzywda, jaką wyrządzamy im, by zaspokoić nasze własne potrzeby jest zła;
  7. Nie możesz znieść niesprawiedliwości;
  8. Zawsze starasz się rozjaśnić nastrój. Jeśli ktoś jest w złym humorze, robisz wszystko, aby go rozweselić, jeśli ktoś prosi cię o pomoc, będziesz mógł zejść z własnej drogi tylko po to, aby mu pomóc;
  9. Masz tendencję do inspirowania innych, nawet jeśli nie jesteś tego świadomy;
  10. Uwielbiasz łączyć dwoistości w jedność, jak nauka i duchowość, psychologia i filozofia, technologia i natura;

Czas na przebudzenie jest teraz!

Dotarliśmy i wkroczyliśmy w jedenastą godzinę wielkiej zmiany, która ma miejsce na ziemi. Nadszedł czas, aby przebudzić się dla pozostałych pracowników światła, abyśmy mogli dojść do przepowiedzianej liczby 144.000. Należy przetrzeć zaspane oczy, aby rozwiać sen o materializmie, obudzić się i powąchać kawę, zakasać rękawy, założyć czapki myślowe i zająć się leczeniem i ocaleniem tego świata!

Macie coś do zaoferowania temu światu, a w głębi duszy wiecie, co to jest. Przestańcie podążać za normami i trendami. Róbcie to, o czym wiecie, że jest wam przeznaczone. A jeśli nadal nie jesteście pewni, co to jest, po prostu róbcie to, co jest dla was dobre i naturalne.

Rób to, co sprawia, że czujesz się żywy! Rób to, co naprawdę ma dla ciebie znaczenie!


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


 • Facebook

Szukaj temat