5 gigantycznych śladów, w które nie uwierzysz, lecz są prawdziwe

Napisane przez Amon w Sierpień - 26 - 2018

Łatwo jest mówić o tym, jak istniały giganty i jak starożytna ludzkość tworzyła mity wokół rzekomych istot o niewiarygodnych proporcjach. Ale najwyraźniej nie wszystko jest czystym mitem. W tym artykule przyjrzymy się trzem fascynującym, MASYWNYM odciskom stóp, które według wielu udowodniły, że starożytne Giganty istniały.

Co ciekawe, w prawie wszystkich starożytnych pismach odkryliśmy, że w odległej przeszłości giganci chodzili między zwykłymi ludźmi.

Jeśli spojrzymy na starożytne pisma z Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Europy i Azji, odkryjemy, że starożytne kultury wymieniły gigantów w ich starożytnych pismach. Jednak niektóre starożytne teksty nie tylko wspominają o gigantach, ale sugerują, że są prawdziwe.

Ok, więc jeśli istniały olbrzymy, to … pokaż mi dowody!

Cóż, dowody mogą być wszędzie wokół nas.

Nie ma znaczenia, gdzie spojrzymy, w Azji, Ameryce Północnej, Afryce, zobaczymy, że istnieją “ślady” osadzone w skale, które wskazują na istnienie ogromnych istot. Potwierdzenie możemy znaleść  w wielu mitologiach starożytnego świata: greckiego, nordyckiego, germańskiego, indyjskiego, indoeuropejskiego, jak i w tradycjach Majów, Azteków i Inków; ale co najważniejsze w prawie wszystkich głównych świętych księgach starożytności: Lebhar Gabhale, hinduskiej Ramajanie, a nawet w Biblii. Jednak oprócz ogromnych śladów znalezionych na całym świecie, istnieją dowody na piśmie, które sugerują, że istoty te były prawdziwe.

2000-letnia księga “Księga gigantów” jest tym, co wielu nazywa ostatecznym dowodem istnienia gigantów.

Ponad 50 lat temu uczeni natknęli się na tę fascynującą księgę, która opisuje Nefilim i sposób, w jaki te istoty zostały zniszczone. Należy pamiętać, że słowo “Nephilim” nadal nie jest w pełni zrozumiałe. Przez lata uczeni proponowali pewne etymologie, a wśród nich: “Upadli”, “Apostaci”, a nawet “ci, którzy powodują upadek innych”. Ale bez względu na ich nazwę i znaczenie, enigmatyczni Nefilim przez długi czas byli uważani za gigantyczne istoty, które zamieszkiwały naszą planetę w odległej przeszłości.

“Księga gigantów” została znaleziona prawie pół wieku temu w jaskiniach Qumran, gdzie eksperci odkryli tysiące starożytnych zwojów, które przedstawiają bezcenne szczegóły przeszłości ludzkości.

Ale Gianci są również wymienieni w Biblii.

 W owych czasach istniały olbrzymy na ziemi; a także potem, gdy przyszli synowie Boży do córek ludzkich i obnażyli dzieci, stali się mocarzami, którzy byli sławni.  – Genesis 6: 4 King James Version (KJV)

Więc oprócz “śladów stóp” mamy starożytne teksty mówiące o gigantach i o tym, jak istoty te egzystowały na Ziemi.

Ale nie wszyscy są przekonani, że te starożytne teksty są dowodem olbrzymów. W rzeczywistości wielu uważa, że ​​są to tylko mity stworzone przez  starożytnych.

Ale jeśli giganci są tylko mitem … dlaczego mamy MASYWNE ślady stóp w różnych częściach świata?

Ostatnio odkrywcy odkryli okolicę w pobliżu chińskiej wioski. Odkryli (i sfotografowali) ślad pozostawiony przez masywną istotę. Na obrazie poniżej, wyraźnie widać ślad osadzony w skale. W porównaniu ze zwykłą nogą człowieka, ślad osadzony w skale jest co najmniej dwa razy większy.

Co więcej, w Republice Południowej Afryki, w pobliżu granicy ze Suazi w prowincji Mpumalanga, znaleziono inny ogromny ślad w skale.

Ten ogromny, 1,2-metrowy odcisk stopy jest mocno osadzony w granicie. Miejscowi nazywają go Śladem Goliata lub “Śladem Boga”. To jest duże naprawdę duże.

Mieszkańcy uważają region, w którym znajduje się odcisk stopy, za miejsce miłości, spokoju i uzdrowienia, a ślad Mpuluzi służy mocarstwu. To, jak gigantyczny ślad został odciśnięty w granicie, jest kolejną tajemnicą, miejscowi szamani opowiadają historię, że ten ślad pozostawił byt, który biegł po ziemi pokrytej ciepłym popiołem z lawy i że w ten sposób odcisk stopy został odciśnięty w granicie. .

Dr Jay Wile, chemik nuklearny, zapewnił, że “prawie na pewno jest to prawdziwy ślad”.

Artykuł opublikowany w magazynie Strand, w grudniu 1895, przedrukowany w “Traces of the Elder Faiths of Ireland” WG Wood-Martin wspomina skostniałego giganta odkrytego podczas operacji wydobywczych w hrabstwie Antrim w Irlandii: Najcenniejszym spośród najbardziej niezwykłych artykułów, jakie kiedykolwiek miała firma, jest skamieniały irlandzki gigant, który w tej chwili leży w Londynie w składzie towarowym na Broad Street… Ta monstrualna postać została rzekomo wykopana przez pana Dyera podczas poszukiwań rudy żelaza w hrabstwie Antrim. Ogólne wymiary to: cała długość, 12 stóp. 2 cale; obwód klatki piersiowej, 6 stóp. 6 cali; i długość ramion, 4 stopy. Po prawej stronie jest sześć palców. Masa całkowita wynosi 2 tony tak, że potrzeba było pół tuzina mężczyzn i potężny dźwig, by umieścić giganta w odpowiedniej pozycji. Dyer, po pokazie giganta w Dublinie, przyjechał do Anglii następnie wystawił ją w Liverpoolu i Manchesterze po sześć pensów za głowę, przyciągając naukowców, a także wycieczkowiczów.

Pomysł, że Giganci chodzili po Ziemi – a nawet istnieją dowody na poparcie twierdzeń o ich istnieniu – jest czymś fascynującym. Tak więc, szukając bardziej masywnych śladów, natknęliśmy się na zamieszczony poniżej obraz, który zdaje się przedstawiać inny ślad Giganta osadzony w skale.

Co więcej, inny ogromny ślad wbudowany w solidny kamień można znaleźć w Bheemana Hejje niedaleko Bangalore. Jest określany jako gigantyczny ślad Bheema.

Nagranie z Dr. Jay Wile, chemikiem nuklearnym

Źródło: blog.world-mysteries.com

Tłumaczenie: Amon

Dla www.strefa44.pl

30 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat