Adrenochrom – największy sekret Hollywood

Napisane przez Amon w lipiec - 11 - 2022


Gwiazdy zadają sobie wiele trudu, aby się zregenerować. Ale czy posuwają się tak daleko, że chcą w tym celu wykorzystywać transfuzje krwi od dawców dziecięcych? Wydaje się, że tak jest w istocie. Szczególnie krew bogata w adrenalinę lub adrenochrom wydaje się mieć działanie odmładzające i dodaje dużo energii. Jest bardziej skuteczna niż chirurgia plastyczna i bardzo uzależnia. Ten bardzo drogi lek jest zarezerwowany tylko dla bardzo bogatych i stanowi największą tajemnicę Hollywood. Adrenochrom jest silną substancją hormonalną, którą organizm wydziela w dużych ilościach, na przykład w przypadku zagrożenia życia lub strachu.

W badaniach naukowych wykazano, że adrenochrom jest eliksirem życia. Ma cudowne zdolności regeneracyjne, które odmładzają i naprawiają ludzkie tkanki. Jest również stosowany jako lek. Adrenochrom daje uczucie euforii nieporównywalne z żadnym innym narkotykiem. To najdroższy lek w kręgach hollywoodzkich. Jest to również znany produkt w świecie medycznym i farmaceutycznym, wykorzystywany m.in. jako surowiec do zaawansowanej terapii ran.

Wyprodukowano w laboratorium w Wuhan

Adrenochrom jest związkiem chemicznym o wzorze cząsteczkowym C9H9NO3, który powstaje w wyniku utleniania adrenaliny. Proces produkcji mający na celu optymalizację utleniania adrenaliny jest znany co najmniej od lat 50. ubiegłego wieku. Patent na adrenochrom trafił w ręce firmy Riker Laboratories, będącej częścią 3M Pharmaceuticals (Minnesota Mining and Manufacturing Company) w 1982 roku, ale wygasł w 2002 roku. Od tego czasu na całym świecie powstało kilku producentów.

Jednym z nich jest laboratorium 3B Scientific Corporation w Wuhan. Firma ta, nosząca wcześniej nazwę 3B Medical Systems, została założona w USA w 2003 roku.

Na różnych chińskich stronach internetowych można łatwo kupić adrenochrom lub jego pochodne. Mimo że produkcja odbywa się w laboratorium, wydaje się więc, że jest to wyłącznie proces syntetyczny i chemiczny, pochodzenie materiału wyjściowego – krwi dawców dzieci – budzi wiele wątpliwości…

Ani lek, ani lekarstwo?

Adrenochrom nie jest wymieniony w amerykańskiej ustawie o substancjach kontrolowanych, a zatem nie jest uważany za nielegalną używkę. Chociaż adrenochrom jest stosowany w medycynie, nie został zatwierdzony przez FDA jako lek. Jednak firmy farmaceutyczne, takie jak Sigma-Aldrich (część firmy Merck) i Medimmune (część firmy AstraZeneca), produkują adrenochrom i prowadzą jego sprzedaż.

Z ujawnionych dokumentów firmy transportowej Kuehne + Nagel wynika także, że CYM Germany dostarczyło świeży adrenochrom do brytyjskiego Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej w Londynie. W treści instrukcji podano, że jest to przesyłka specjalna: „Nie otwierać przed urzędem celnym. Nie należy odłączać zasilania z akumulatora. Cenny produkt naturalny.”

Tylko dla bardzo bogatych

Produkt rafinowany jest sprzedawany osobom prywatnym za pośrednictwem innych kanałów. Witryna adrenochrom.net była skierowana bezpośrednio do elitarnej i ekskluzywnej klienteli, ale szybko została wycofana z rynku, gdy napisały o niej blogi informacyjne. Być może dlatego, że jest tam wyraźnie podane biologiczne pochodzenie produktu. Pełne przepychu zdjęcia nie mogły ukryć strasznej prawdy. Teksty były jeszcze mniej subtelne: „Grabież, handel, zbieractwo”, a na zdjęciach widniała obracająca się postać dziecka. Na stronie było wyraźnie napisane:

„Od niepamiętnych czasów krew kojarzona jest z młodością, witalnością i nieśmiertelnością. Krew dzieci, a zwłaszcza dziewic, od dawna była wykorzystywana ze względu na swoje życiodajne właściwości. Na stronie internetowej wyjaśniono, dlaczego jest to produkt ekskluzywny i bardzo drogi: „Trudności związane z uprawą i ekstrakcją adrenochromu sprawiły, że stał się on produktem bardzo ekskluzywnym i specjalnością wampirycznej elity.”

Adrenochrom można było kupić wyłącznie za chronioną blockchainem kryptowalutę ADC, która była dostępna wyłącznie dla członków organizacji. Strona jest nadal dostępna pod adresem web.archive.org .


„Amerykańskie dziecko adrenochromowe” „20 uncji. Kochane serduszko i nerka”. „Najlepiej spożyć przed 28 września 2026 r.”. Film promocyjny jest nadal dostępny w Internecie (bit.ly/add-promo) i ujawnia niektóre szczegóły mrocznej rzeczywistości kryjącej się za tym produktem. To nie są tanie rzeczy. CYM Caring Corp. pobiera opłaty w wysokości 1500-2000 USD za miligram najczystszej, nieprzetworzonej postaci, przy minimalnym zakupie 100 mg. Amerykańska firma chemiczna Astatech żąda 5800 USD za 5 mg. W postaci przetworzonej proszek jest znacznie tańszy, ponieważ jest sprzedawany na chińskich stronach internetowych.

Sceny z filmu promocyjnego na adrenochrom.net

Obecnie znamy historie systematycznego wykorzystywania dzieci w Hollywood. Jednak problem ten wykracza daleko poza nadużycia seksualne. Produkcja, konsumpcja i handel adrenochromem to być może najlepiej strzeżona tajemnica Hollywood, ale także jego najciemniejsza część.

W filmie Fear and Loathing in Las Vegas jest scena, w której aktor Johnny Depp zażywa kilka kropli adrenochromu z małej brązowej buteleczki. „Skąd to masz?” – pyta mężczyznę w pokoju. „Nieważne, ale jest absolutnie czysty” – odpowiada. Depp: „Myślę, że jest tylko jedno źródło tej substancji… gruczoł nadnerczy, pochodzący z żywego organizmu ludzkiego”.

Coraz więcej hollywoodzkich gwiazd wyjaśnia, co dzieje się za kulisami. Mel Gibson: „Konsumpcja dziecięcej krwi jest tak popularna w Hollywood, że w zasadzie działa jako rodzaj waluty, a hollywoodzkie studia zostały zbudowane z krwi niewinnych dzieci”.

Były bokser David Rodriguez, który ma wiele kontaktów z gwiazdami Hollywood, również wypowiedział się na temat wykorzystywania dzieci i zażywania adrenochromu: „To, co się wydarzy, zaszokuje wielu z was. Nie sądzę, żebyście zdawali sobie sprawę, jak bardzo rozpowszechnione są te sieci pedofilskie (…) w Hollywood, w kręgach sportowych, w kręgach politycznych… O rany, ale to jest złe”. Aktor Macauley Culkin (Kevin – Sam w domu) nazywa czołowych dyrektorów branży rozrywkowej „krwiożerczymi satanistami”, którzy „rytualnie wykorzystują dzieci w tej branży”. Aktor Elija Woods (Władca Pierścieni) powiedział o czasach, gdy był dziecięcą gwiazdą: „Ludzie o pasożytniczych zainteresowaniach uznają cię za swoją ofiarę”.

Powiedział również: „W Hollywood najwyraźniej działo się coś wielkiego (…) To wszystko było zorganizowane (…) W tej branży jest wiele żmij, ludzi, którzy mają na uwadze tylko własne interesy. W podziemiach jest ciemno”. Lady Gaga przedstawiła nawet produkcję Adrenochromu w teledysku, w którym pokazała, jak pić krew i pobierać krew od dzieci.

Obraz z teledysku Lady Gagi nawiązujący do wampiryzmu i produkcji Adrenochromu.

„Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia. Wykorzystują i maltretują dzieci. Zbierają krew dzieci, jedzą ich ciała. Jeśli dziecko przed śmiercią cierpiało fizycznie i psychicznie, wierzą, że to daje mu dodatkową siłę życiową”. MEL GIBSON

Przemysł wart miliony dolarów, który wykracza poza tradycyjny handel narkotykami

Podobnie jak nielegalny handel organami, sprzedaż adrenochromu to bardzo dochodowy interes. Z ujawnionych dokumentów CYM wynika, że produkcja adrenochromu jest gałęzią przemysłu prowadzoną na dużą skalę. Dokumenty z 2020 roku zawierają listy zatrzymanych dzieci, ich wiek, kraj pochodzenia, grupę krwi, jakość adrenochromu oraz lokalizacje byłych obozów wojskowych w USA. Rozmiar tych dokumentów jest ogromny. Z analizy wynika również, że wiele dokumentów w 2020 r. zostało wypełnionych na staromodnej maszynie do pisania, prawdopodobnie po to, by nie pozostawiać śladów cyfrowych. Niemniej jednak jest to administracja organizacji zawodowej.

Wyciekłe dokumenty ujawniają także powiązania między przemysłem medycznym i farmaceutycznym, klinikami i laboratoriami w USA, szpitalami w Niemczech i Wielkiej Brytanii, zaangażowanie firmy spedycyjnej Kuehne + Nagel oraz Departamentu Zdrowia w Wielkiej Brytanii.

Na przykład Adrenochrom jest sprzedawany firmie, która wytwarza produkty do zaawansowanej terapii ran. Adrenochrom i jego pochodna Charbazochrom są dostępne jako produkt w chińskich sklepach internetowych.

List przewozowy na transport schłodzonego adrenochromu do brytyjskiego Ministerstwa Zdrowia.

Reklama firmy CYM, która pojawiła się w GAB w listopadzie 2020 r.

Działania związane z ratunkiem

Na szczęście coraz więcej uwagi poświęca się handlowi ludźmi, który stoi za tym procederem. Marine Tim Ballard założył Operację Kolei Podziemnej (Operation Underground Railroad), aby ratować dzieci z sieci zorganizowanego handlu dziecięcego. W 2020 roku David Rodriguez powiedział o Hollywood: „Toczy się tam poważna operacja. Te siatki pedofilskie są likwidowane. (…) Hollywood idzie na dno”.

Opierając się na swoich źródłach informacji, stwierdza: „Trwa wielka operacja i są oni likwidowani”. Handel organami, krwią i dziećmi wykracza poza tradycyjny handel narkotykami. Im więcej pieniędzy, tym bardziej jest to niemoralne.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. […] produced in the adrenal gland, a gland located on the top of both kidneys that secretes adrenaline (1, 2). There are also those who exchange both these organs […]

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat