Anunnaki: Tajna misja na Ziemi

Napisane przez Amon w wrzesień - 5 - 2021


Anunnaki lub „Ci z Królewskiej Krwi” są uważani za nieśmiertelnych bogów, którzy kiedyś zamieszkiwali naszą ziemię w czasach starożytnych Sumerów. Słowo Anunnaki oznacza „tych, których Anu zesłał z nieba na ziemię”.

Podczas wykopalisk w biblijnym mieście Niniwa w 1845 roku, zespół pod kierownictwem Austena Henry’ego Layarda, odkrył ruiny starożytnej asyryjskiej biblioteki Aszurbanipala. Jednym z najważniejszych odkryć dokonanych podczas wykopalisk była seria tabliczek z pismem klinowym zwanych Enűma Eliš, lub lepiej znanych jako „Siedem Tablic Stworzenia”. Siedem Tablic Stworzenia opowiada historię o grupie bogów zwanych Anunnaki, którzy przybyli z nieba, aby stworzyć rasę ludzką.

Historia mówi, że Sumerowie w starożytnej Mezopotamii uzyskali ponad sto „pierwszych odkryć” dla ludzkiej cywilizacji. Postępy w piśmie, rolnictwie, nauce, matematyce, medycynie, astronomii, transporcie, budownictwie, wojsku, szkołach i planowaniu miast, wszystko pochodzi z Sumeru. Sumerowie przypisują te osiągnięcia Anunnaki – olbrzymim, skrzydlatym bogom, których można znaleźć tylko w starożytnych tekstach pisma klinowego. Czy bogowie ci mogą być czymś więcej niż tylko legendą? Czy to możliwe, że cywilizacja dokonała nagłego, ogromnego postępu w rozwoju 5 000 lat temu w wyniku obecności Anunnaki na Ziemi? Czy rasa ludzka mogła zostać zapoczątkowana lub nawet genetycznie stworzona przez istoty pozaziemskie w odległej przeszłości?

Przedstawienie Anzu ściganej przez Ninurtę, relief pałacowy, Niniwa. Czarno-biały wycinek skanu pełnej płyty ryciny.

Dlaczego Anunnaki przybyli na Ziemię?

Dokładne pochodzenie i ojczyzna Sumerów są nieznane. Uważa się, że przybyli ze wschodu, ale nie wiadomo czy z morza czy z wyżyn, nie należą też do żadnej z lokalnych grup z powodu bardzo odmiennego języka. Istnieje więc kilka teorii na temat Anunnaki.

Według Zecharii Sitchina zaawansowana ludzko-podobna rasa pozaziemska (zwana w sumeryjskim micie Anunnaki) przybyła z odległej planety Nibiru 450 000 lat temu w poszukiwaniu cennych złóż minerałów na Ziemi. Twierdzi on, że ci „bogowie” Anunnaki byli szeregowymi pracownikami ekspedycji kolonialnej na ziemi, którzy genetycznie zmodyfikowali Homo sapiens poprzez skrzyżowanie pozaziemskich genów z genami Home erectus.

Według mitologii mezopotamskiej, Marduk był babilońskim bogiem nieba, który stworzył ziemię i niebo z ciała wielkiego smoka

William Henry, teoretyk starożytnych teorii astronautycznych i mitolog śledczy sugeruje, że Anunnaki „nasiliły” Noego i inne postacie biblijne „gwiezdnym nasieniem”, które dało im wyjątkowo długie życie. Twierdzi on również, że Anunnaki przybyli przez gwiezdne wrota, podczas gdy inni teoretycy spiskowi sugerują, że przybyli oni na Ziemię w gigantycznych statkach kosmicznych. Jednakże, sumeryjskie teksty opisujące Anunnaki wywołują wiele różnych teorii, a także rodzą pytania:

Czy Anunnaki odeszli na zawsze i już nie wrócą?

Czy nadal tu są, ale pozostają poza zasięgiem wzroku?

Jeśli Anunnaki powrócą, czy byliby szczęśliwi widząc co się stało od czasu ich sabatu?

Mezopotamski bóg słońca Szamasz przedstawiony wewnątrz jakiegoś pojazdu; relief asyryjski, północno-zachodni pałac w Nimrud (sala B, panel 23); 865-860 p.n.e.

Anunnaki: Połączenie z Marsem

Teoretycy starożytnej astronautyki sugerują, że Anunnaki zajmowali zarówno Marsa jak i Ziemię, co może być jednym z powodów, dla których sumeryjskie tablice zawierają tak wiele mitów o Marsie. Jeśli Anunnaki rzeczywiście skolonizowali Marsa w przeszłości, czy istnieje możliwość, że dzisiaj możemy znaleźć dowody struktur na Czerwonej Planecie? Takich jak piramidy, kolumny, posągi, itp.

Obiekt przypominający piramidę rzekomo znaleziony na Marsie

Łaziki NASA badają Marsa, a pewna dziwna struktura została zidentyfikowana. Podczas gdy niektórzy twierdzą, że to tylko nasza wyobraźnia, istnieją inne struktury i kształty, które nie mają żadnego wyjaśnienia. Naukowcy znaleźli wiele wzmianek w tabliczkach z pismem klinowym, które uważane są za zapiski tajemniczych Anunnaki. Naukowcy potwierdzają, że tabliczki odnoszą się do historii Anunnaki na Marsie. Według współczesnego tłumaczenia sumeryjskich i babilońskich mitów o początkach, na czerwonej planecie miał miejsce kataklizm. Według starożytnych mitów mezoamerykańskich, pierzasty wąż rzekomo zniszczył Marsa. Inna teoria sugeruje, że kometa lub asteroida rozbiła się o Marsa, a ten zamienił się w odizolowane i nienadające się do zamieszkania miejsce.

Sumeryjskie figurki przedstawiające nieznane stworzenia

Niektórzy ludzie wierzą, że Anunnaki wpłynęli na prawie wszystkie starożytne cywilizacje w odległej przeszłości, inni mogą proponować inne teorie.

Jednakże, jeśli spojrzymy na starożytne teksty hinduskie, greckie, rzymskie, azteckie, egipskie i Majów, zauważymy, że istnieją fascynujące podobieństwa między nimi wszystkimi: w odległej przeszłości, nadprzyrodzone istoty zstąpiły na Ziemię z niebios, a ich interakcja z istniejącą rasą ludzką zaowocowała potomstwem, które były tak zwanymi półbogami, posiadającymi zarówno ludzkie cechy, jak i boskie moce.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat