Czy NASA ma pomóc indyjskim archeologom w badaniu 10 000-letnich obrazów przedstawiających UFO i istoty kosmiczne? Według Daily Star “tak”.

Na całym świecie prehistoryczne kultury próbowały przekazać wiadomość za pośrednictwem starożytnej sztuki.

Bez względu na to, gdzie patrzymy, czy to na Amerykę Północną, Środkową i Południową, czy też na Europę, Azję i Afrykę, ludzie żyjący na Ziemi tysiące lat temu stworzyli sztukę, przedstawiającą to, czego byli świadkami za życia.

Niektóre z tych starożytnych rzeźb skalnych przedstawiają zwykłe sceny codziennego życia, takie jak polowania, podczas gdy inne ilustracje podważają nasze rozumienie ludzkiej historii.


Czy te starożytne malowidła jaskiniowe naprawdę przedstawiają UFO? Źródło grafiki: YouTube


Jeśli wyruszymy do Indii, znajdziemy wiele ciekawych malowideł jaskiniowych, w których niektóre obrazy przedstawiają “figurki” noszące jakąś broń i ubrane w to, co wielu uważa za “kombinezony kosmiczne”.

Grupa indyjskich archeologów zwróciła się do NASA i Indyjskiej Agencji ds. Badań Kosmicznych, aby pomogły im odczytać niektóre prehistoryczne obrazy znalezione w 2014 r. W jaskiniach Charama w centralnym stanie Chhattisgarh. Wiele z tych 10 000-letnich petroglifów przedstawia postacie podobne do kosmitów i UFO widzianych we współczesnych filmach science fiction.

Archeolog JR Bhagat był zdumiony obrazami, donosi Daily Star.

“Odkrycia sugerują, że prehistoryczni ludzie mogli widzieć lub wyobrażać sobie istoty z innych planet, co nadal budzi ciekawość ludzi i badaczy dzisiaj” – mówią archeolodzy według Daily Star.

JR Bhagat wyjaśnia, że ​​w mieście Charma nie ma ekspertów w tej dziedzinie, którzy mogliby pomóc rozwiązać tajemnicę kryjącą się za dziwnymi malowidłami i co starali się przekazać ludzkości.

Badacz wyjaśnił, że niektóre części rysunków są trudne do zinterpretowania, a niektóre postacie są reprezentowane z obiektami wyglądające jak broń.

Czy to są starożytni astronauci? Źródło grafiki: YouTube

“Obrazy są wykonane w naturalnych kolorach, które prawie nie wyblakły mimo upływu lat. Dziwnie rzeźbione postacie mają przedmioty podobne do broni i nie mają wyraźnych cech. Zwłaszcza brak nosa i ust. Na kilku zdjęciach można zauważyć nawet kombinezony kosmiczne. Nie możemy obalić możliwości takiej jak wyobraźnia prehistorycznych ludzi”, powiedział Bhagat.

Film został przesłany na kanał YouTube  historii utraconych  w lutym 2018 roku otrzymał już ponad 7000 wyświetleń.

Jeden z komentarzy brzmiał: “Dowody są wszędzie, potrzebujemy otwartych oczu, to wszystko.”

A inny stwierdził: “Nie potrzebujemy szukać kosmitów, oni już są tutaj dookoła nas.”

Indie to nie jedyne miejsce, w którym znajduje się taka sztuka.

Jeśli spojrzymy na inne starożytne miejsca na całym świecie, zauważymy, jak tysiące lat temu starożytni ludzie na całym świecie stworzyli szereg petroglifów i malowideł jaskiniowych. Dlaczego starożytny człowiek przedstawił dziwne istoty z pięcioma lub sześcioma palcami, hełmy, sandały i coś, co wydaje się być kombinezonami kosmicznymi, to tajemnicą, na którą nikt nie jest w stanie odpowiedzieć.

Na przykład w Australii starożytna ludzkość stworzyła setki tajemniczych malowideł w jaskiniach, znanych dziś jako obrazy w jaskini Wandjina. Ten zestaw ciekawych obrazów przedstawiających sztukę skalną może mieć ponad 100 000 lat i przedstawia tajemnicze istoty, które mają masywne oczy, duże głowy i dziwną konstrukcję.

Niektórzy autorzy sugerują, że obrazy w jaskini Wandjina są jednymi z najwcześniejszych przykładów obcego kontaktu.

Źródło: www.ancient-code.com

Tłumaczenie: Amon dla Strefa44.pl

24 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat