Strona Great Game India odkryła już całkiem sporo spraw i prowadzi solidne badania. Nie jestem w stanie ocenić, czy to, co jest tu podane, jest również w pełni zgodne z faktami. Oryginalny dokument można przeczytać tutaj. Oto raport z Great Game India, który powinieneś przeczytać. Tłumaczę tutaj post w ważnych sekcjach. Cały post można znaleźć tutaj. Izraelska organizacja Israeli People Committee (IPC), składająca się z czołowych izraelskich ekspertów w dziedzinie zdrowia, opublikowała swój kwietniowy raport. Opisano w nim skutki uboczne szczepionki firmy Biontech/Pfizer.

Raport wskazuje, że szczepionka Comirnaty uszkadza prawie każdy system w ludzkim ciele. Jeśli wyniki badań IPC są dokładne, szczepionka firmy Pfizer jest powiązana z większą liczbą zgonów w samym Izraelu niż szczepionka firmy AstraZeneca w całej Europie.

Izraelski Komitet Ludowy (IPC) na podstawie swoich badań stwierdza, że nigdy wcześniej nie było szczepionki, która zaszkodziłaby tak wielu ludziom. “Otrzymaliśmy 288 zgłoszeń o zgonach związanych z tą szczepionką. Dziewięćdziesiąt procent z nich wystąpiło w okresie do 10 dni po szczepieniu, z czego 64% stanowili mężczyźni.” Raport dodaje jednak, że według izraelskiego Ministerstwa Zdrowia, tylko 45 zgonów uważa się za związane ze szczepieniami. Grupa IPC opublikowała pełne sprawozdanie zawierające szczegółowe informacje na temat poczynionych ustaleń. “Otrzymaliśmy 288 raportów o zgonach w okolicach czasu szczepienia (90% do 10 dni po szczepieniu)” – wyjaśnia część raportu. “64% z nich stanowili mężczyźni”.

Według izraelskiego Centralnego Biura Statystycznego, dane ze stycznia i lutego 2021 r., w szczytowym momencie izraelskiej kampanii masowych szczepień, pokazują 22-procentowy wzrost ogólnej śmiertelności w Izraelu we wszystkich grupach wiekowych w porównaniu z tym samym miesiącem w poprzednim roku.

W rzeczywistości styczeń-luty 2021 r. były miesiącami o najwyższym współczynniku umieralności z wszystkich przyczyn we wszystkich grupach wiekowych od ostatniej dekady i najwyższym współczynniku umieralności wśród miesięcy porównawczych w ostatniej dekadzie.

Wzrost liczby zgonów był najbardziej gwałtowny w grupie wiekowej 20-29 lat. W tej grupie wiekowej, według informacji z IPC, wzrost ogólnej śmiertelności wzrósł o 32 procent – w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku. Analiza statystyczna Central Israel Bureau of Statistics w połączeniu z informacjami z Ministerstwa Zdrowia prowadzi do wniosku, że ogólny wskaźnik śmiertelności wśród zaszczepionych można oszacować na 1 zgon na 5 000 zaszczepionych (1:13 000 w grupie wiekowej 20-49 lat; 1:6 000 w grupie wiekowej 50-69 lat i 1:1600 w grupie wiekowej powyżej 70 lat). Oznaczałoby to, że w związku ze szczepieniami w Izraelu musiało do tej pory umrzeć od 1000 do 1100 osób. Jeśli dane te są prawidłowo oszacowane, to liczby publikowane przez władze izraelskie są niezwykle mylące – zauważa IPC.

Jednak oficjalne izraelskie ministerstwo zdrowia twierdzi, że “tylko 45 zgonów w Izraelu było związanych ze szczepieniami”.

W sprawozdaniu PCI zauważono:

Istnieje wysoka korelacja pomiędzy liczbą osób zaszczepionych dziennie a liczbą zgonów dziennie, w ciągu dziesięciu dni – we wszystkich grupach wiekowych. (…) W wieku 20-49 lat w ciągu 9 dni od dnia szczepienia do zgonu, w wieku 50-69 lat w ciągu 5 dni od szczepienia do zgonu, w wieku 70 lat i więcej w ciągu 3 dni od szczepienia do zgonu.

IPC twierdzi również, że ryzyko zgonu jest wyższe po drugim szczepieniu niż po pierwszym. Ponadto twierdzą, że otrzymali już 2066 zgłoszeń o skutkach ubocznych i nadchodzi ich coraz więcej.

Analiza tych raportów, jak pisze IPC, rodzi obawy, że prawie każdy system ludzkiego ciała został uszkodzony. Analiza wykazała, że był stosunkowo wysoki wskaźnik uszkodzenia serca, poinformował IPC. Dwadzieścia sześć procent wszystkich problemów z sercem wystąpiło u ludzi młodych, poniżej czterdziestego roku życia. Najczęstszymi diagnozami były zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia.

Uwaga ode mnie:

Zapalenie mięśni jest terminem używanym do opisania choroby zapalnej mięśni szkieletowych. Zapalenie mięśni może być dziedziczne, spowodowane przez infekcje, zaburzenia układu odpornościowego i substancje toksyczne. Mięśnie mogą być narażone na działanie czynników wyzwalających poprzez układ naczyniowy lub w wyniku urazu.

Zapalenie osierdzia, jest terminem medycznym dla zapalenia tkanki łącznej osierdzia. Często towarzyszy jej wysięk w osierdziu, a w późniejszym okresie także zwłóknienie i zwapnienie, co może prowadzić do znacznego upośledzenia funkcji serca.

IPC stwierdził również wysoki wskaźnik masywnych krwawień z pochwy, uszkodzeń neurologicznych i uszkodzeń okostnej szkieletu. Ponadto, jak podaje izraelski raport IPC, należy zauważyć, że znaczna liczba działań niepożądanych jest bezpośrednio lub pośrednio związana z nadkrzepliwością, zawałem serca, udarem mózgu, poronieniem, zaburzeniami krążenia w kończynach i zatorowością płucną.

Amerykańskie CDC i FDA po przerwie ponownie wydały szczepionkę firmy Johnson & Johnson, pod warunkiem, że musi jej towarzyszyć ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa, że szczepionka grozi zakrzepicą.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat