Walka o uwolnienie ludzkości od kultu ofiarujących szatanowi ludzi (Ba’ala, Molecha itd.) osiąga kluczowy punkt zwrotny, gdy intensywne bitwy szaleją na wielu frontach. W istocie, walka odbywa się między masami sprzymierzonymi z wojskiem większości krajów, a głęboko zakorzenioną elitą najwyższego szczebla.

Ludzie, którzy zastanawiają się, dlaczego nie miały miejsca masowe aresztowania, muszą zrozumieć, że mamy do czynienia z tysiącletnim systemem kontroli, który nie ma zamiaru iść cicho w noc. Aby zrozumieć, jak głęboka jest królicza dziura, spójrz na poniższy diagram.

Ten wykres dotyczy nie tylko historii starożytnej, ale raczej systemu, który do dziś kontroluje większość władców świata.

Na przykład w zeszłym tygodniu rosyjski wywiad dostarczył nam dowodów, że nie tylko premier Niemiec Angela Merkel, ale także brytyjska premier Theresa May i prezydent Litwy Dalia Grybauskaite są „wszystkie trzema biologicznymi córkami Hitlera Rotszylda i Kasnerów”. Salamon Rothschild  Pani Anna Maria Schicklegruber. Alois Rothschild Hitler kocha się następnie z Klarą Polzl Hitlerem i wyrzuca dzieci w Braunau am Inn, gdzie urodził się papież Benedykt z tej samej linii krwi ”- mówią źródła. Jako dowód dostarczyli to zdjęcie, które rzekomo należało do trzech z dni szkolenia przywódców w instytucie kontroli umysłu Tavistock:

Zauważają również, że May, która usilnie stara się zablokować Brexit, robi ten sam szatański znak „oka piramidy” co Merkel.

Następnie w Kanadzie mamy premiera Justina Castro-Sinclaira, który mógł zamordować swojego przyrodniego brata Michela Trudeau (którego ciała nigdy nie znaleziono). Matka Castro-Sinclaira, Margaret Sinclair, jest córką Jamesa Sinclaira z linii krwi, która założyła masonerię Scottish Rite. Castro-Sinclair ujawnił swoje prawdziwe kolory, zdradzając dziesięciolecia kanadyjskiej polityki zagranicznej, przy ślepym poparciu dla reżimów nazistowskich na Ukrainie i w Izraelu, i odmawiając wzięcia Bank of Canada z kontroli cabal. 
https://kioo17journal.blogspot.com/2018/02/cuba-claims-canadian-prime-minister-is.html?fbclid=IwAR0axEnbvOkw8EEUETowQAQ333jUisoJbIROEuhtViCPbgRNzgmhwEitmLI

https://en.wikipedia.org/wiki/Michel_Trudeau

W nieoczekiwanym ruchu Trudeau zobowiązuje Kanadę do obrony syjonizmu

Jest również dobrze udokumentowane, że francuski prezydent Emmanuel Macron jest niewolnikiem Rotszylda. W rzeczywistości większość tak zwanych światowych przywódców jest niewolnikami.

Więc komu wszyscy ci ludzie ostatecznie się zgłaszają? Odpowiedzią nie są fałszywi Żydzi, tacy jak premier Izraela Benjamin Netanjahu. Netanyahu jest po prostu bossem, który zgłasza się do wyznawców Czarnego Słońca we Włoszech i Szwajcarii. Zostało to udowodnione przez jego dobrze udokumentowane zaangażowanie w masowe morderstwo Fukushimy na Japonię. Ten atak był kierowany przez byłego najwyższego jezuitę Petera Hansa Kolvenbacha, który twierdził, że zaraz po tym, jak to się stało w rozmowie telefonicznej zarejestrowanej przez NSA, był to szatan, potwierdzają to japońskie źródła wywiadu wojskowego.

Jeśli więc mamy wyzwolić ludzkość, musimy dokładnie zrozumieć, z kim mamy do czynienia, a to oznacza, że ​​musimy zejść z kolejnej głębokiej dziury królika i spojrzeć na jedną z tajnych rodzin rządzących: Farnese. Poniższe zdjęcia przedstawiają ich rodzinną fortecę, oryginalny pięciokąt, Pentagon w Waszyngtonie – którego stworzenie zostało przez niego opracowane – i XVI-wieczną mapę pokazującą tamtą drogę, że już wcześniej planowali Waszyngton jako centrum świata rzymskiego faszysty , Rząd babiloński.

Watykan / jezuicki pokój wojenny

http://continuingcounterreformation.blogspot.com/2009/08/romes-pentagon-forerunner-to-washington.html

W tym momencie musimy pokazać czytelnikom, jak ważne jest to wszystko dla bieżących wydarzeń. Zacznijmy od rzezi w meczecie w Nowej Zelandii w zeszłym tygodniu. Strzelec ma emblemat Czarnego Słońca na plecaku.

Nie zamierzamy zbytnio zagłębiać się w prawdziwą naturę tego ataku (ponieważ został dobrze udokumentowany w innym miejscu), poza komentarzem, że była to ofiara dla szatana, która miała na celu przywołanie władzy dla cabal.

Spójrzmy teraz na zaangażowanie włoskiej mafii, która przyjmuje rozkazy wyznawców Czarnego Słońca, w ostatnich wydarzeniach z udziałem Korei Północnej i prezydenta USA Donalda Trumpa.

Zauważ, że spotkanie na szczycie między Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Jong Unem nie powiodło się, prezydent Chin Xi Jinping odłożył planowaną w marcu wizytę w USA, aby spotkać się z Trumpem. Zamiast tego leci w tym tygodniu do Włoch, aby spotkać prawdziwych szefów.
https://www.straitstimes.com/asia/east-asia/chinas-xi-jinping-to-visit-italy-france-as-rome-joins-belt-and-road

Związane z tym było morderstwo w zeszłym tygodniu szefa rodziny Mafii Gambino, Franka Cali. Źródło „Freemason P2” mówi, że Cali został zabity, ponieważ „Włosko-amerykańska mafia obiecała sukces na spotkaniu Trumpa i Kim Jong Un, ponieważ przeprowadzili operację prania pieniędzy na rzecz Korei Północnej”. Spotkanie się nie powiodło, ponieważ ideologiczna geopolityka bloków energetycznych była silniejsza niż pieniądze ”. W rezultacie rodzina Gambino musiała zapłacić za ogromne straty, ponieważ utknęły w stosach bezwartościowych walut Korei Północnej, powiedział. .

Z tym związany był również nalot na ambasadę Korei Północnej w Hiszpanii, który odbył się tuż przed szczytem Kim / Trump. Według amerykańskich gazet nalot został przeprowadzony przez „dysydentów z Korei Północnej”, jak podaje prasa amerykańska i „przez CIA”. Nie ulega wątpliwości, że komputery i telefony komórkowe zostały zajęte w czasie nalotu, a japoński wywiad wojskowy podaje, że zawierały one informacje o operacjach prania pieniędzy mafii / Korei Północnej.

Źródło: www.tamar102a.blogspot.com, stillnessinthestorm.com


Aktualizacja


„Above Majestic” zdziera maskę z twarzy władców i oświetla naszą mroczną historię. Ludzkość ma zamiar dokonać zdecydowanych zmian. Nawet, jeśli w tej chwili tak nie wygląda, będą się zdarzać incydenty, które są nie do powstrzymania. Przyczyną tego będzie ujawnienie „Tajnych programów kosmicznych”, po którym życie na Ziemi zmieni się dramatycznie. W tej chwili tajna frakcja wydaje miliardy dolarów rocznie, na programy (MK-Ultra, Star Gate, Open Mind, AJAX itp.) które odbywają się w podziemnych bazach na całym świecie.

Jeśli chcesz spojrzeć poza kurtynę, powinieneś obejrzeć film „Above Majestic”

Po wejścu w link proszę poczekać 5s, po czym kliknąć „Skip This Ad”

[sg_popup id=”9518″ event=”inherit”][/sg_popup]

 

78 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat