Sojusz ID2020 to program tożsamości cyfrowej, którego celem jest stosowanie immunizacji w celu wstawiania mikroczipów do ludzkich ciał. We współpracy z Global Vaccine and Vaccine Alliance, znanym również jako GAVI w Bangladeszu i różnymi innymi „partnerami w rządzie, nauce i pomocy humanitarnej”, Sojusz ID2020 ma nadzieję wprowadzić ten znak bestii jako ścieżkę dla wszystkich mając oko na ludzi żyjących na ziemi.

Od lat obserwujemy, jak założyciel Microsoftu Bill Gates, który odszedł z założonej przez siebie firmy, wykorzystuje swoje miliardy, aby zapewnić ludziom w krajach Trzeciego Świata „ bezpłatne szczepienia ”. Teraz Bill jest partnerem i założycielem innej firmy, ID2020 Alliance . Celem jest nadanie każdej osobie na ziemi cyfrowego identyfikatora. Jak chcesz dokonać tego wyczynu? Łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami. Geniusz, prawda?

„I sprawia, że ​​wszyscy, zarówno mali, jak i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znak w swojej prawej ręce lub na czołach: I aby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać, z wyjątkiem tego, który miał znak, lub imię bestii lub numer jego imienia. Oto mądrość. Niech ten, kto rozumie, liczy liczbę bestii; albowiem liczba ta jest liczbą człowieka; a jego liczba  to  sześćset sześćdziesiąt  sześć ”. Objawienie 13: 16-18 

Teraz już wiesz, co tak naprawdę robili Bill Gates i jego żona Melinda w ciągu ostatnich 10 lat, kiedy podróżowali do krajów trzecich i dawali „bezpłatne szczepienia” biednym, uciśnionym mieszkańcom. Te „ bezpłatne szczepienia ” były badaniami i laboratorium testowym na żywo w celu przeprowadzenia eksperymentów wymaganych do stworzenia ID2020. I jak zobaczycie dzisiaj, ta bezbożna hybryda szczepień i wszczepialnych mikroczipów jest już w Bangladeszu, a wkrótce będzie w Bostonie. Na stronie internetowej Gates Foundation stwierdza, że ​​Bill i Melinda zainwestowali do tej pory ponad 2,5 miliarda dolarów w ten projekt a końca nie ma. Czy człowiek, który umieścił świat za komputerem osobistym, może teraz dać ludności świata cyfrowy identyfikator mikroczip z szczepionką? Bill Gates jest absolutnie pewien, że może i rzeczywiście jest na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu.

Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo ten dzień nie nadejdzie, dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem ( 2 Tesaloniczan 2: 3,4)

Ostrzegaliśmy cię o tym w ciągu ostatnich 10 lat i teraz to się dzieje. Czy jesteś gotowy na to, co dalej? Mam nadzieje że jesteś. Gdyby tylko mój przyjaciel Carl Sanders , człowiek, który jako pierwszy ujawnił funkcjonowanie zespołu, który stworzył mikroczip RFID, żyłby wystarczająco długo, aby zobaczyć ten dzień. Szczepionki są teraz używane do określania tożsamości biometrycznych wszystkich osób. Big Brother łączy się z Big Pharma. Sojusz ID2020 ma nadzieję wprowadzić ten znak bestii jako ścieżkę dla wszystkich. Podobnie jak bydło oznakowane kolczykami, ten globalistyczny sojusz chce, aby wszyscy ludzie zostali „zaszczepieni” cyfrowymi chipami śledzącymi, aby stworzyć bezproblemowy system nadzoru Nowego Porządku Świata, który z łatwością może zarządzać populacjami świata.

„Stosujemy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które umożliwia osobom fizycznym przejęcie kontroli nad własnymi danymi osobowymi przy jednoczesnym rozszerzaniu istniejących systemów i programów” – powiedział Anir Chowdhury, doradca polityczny w a2i, Bangladeskim Programie dostępu do Informacji Rządu „

Rząd w Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej ma duży wpływ na dostęp osób do usług i źródeł utrzymania, a my jesteśmy zaangażowani w rozwijanie tego podejścia” – dodał.

Sprawdź, co wisi na ścianie podczas tego spotkania wysokiego szczebla pracowników ID2020. Czy ktoś chce zgadnąć?

Podczas gdy obszary testowe programu ID2020 znajdują się głównie w Krajach trzeciego Świata, grupa współpracuje teraz z rządami w Stanach Zjednoczonych, aby zarażać ludzi mikroczipami poprzez szczepienia.

W Austin w Teksasie populacja bezdomnych jest obecnie wykorzystywana jako kolektywna świnka morska do programu szczepień mikroczipowych ID2020, który, jak mówi grupa, ma pomóc „wzmocnić” bezdomnych poprzez rzekome przejęcie kontroli nad ich danymi osobowymi.

Miasto Austin, ID2020 i kilku innych partnerów współpracuje z osobami bezdomnymi i dostawcami usług, z którymi współpracują, aby opracować platformę tożsamości cyfrowej obsługującą blockchain o nazwie MyPass, która może pomóc osobom bezdomnym w uzyskiwaniu własnych informacji o tożsamości” – powiedział Chris Burt z BiometricUpdate.com.

Czasy Końcowe graczy Sojusz ID2020

ID2020 rani także uchodźców szczepieniami mikroczipowymi poprzez dwa inauguracyjne programy pilotażowe znane jako iRespond i Everest. Według doniesień, iRespond „poprawił ciągłość opieki” dla ponad 3 000 uchodźców leczonych lekami na przewlekłe choroby. Wszystko to przygotowuje społeczeństwo na ostateczne czasy do szczepień mikroczipowych, które będą wymagane dla każdej osoby w celu zakupu i sprzedaży towarów. Chowdhury otwarcie przyznał to, stwierdzając, że systemy tożsamości cyfrowej będą konieczne do „dostępu osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania”. Innymi słowy, Biblia ma rację: globalny system, który ostatecznie będzie wymagany, aby ludzie mogli funkcjonować w społeczeństwie i ostatecznie przetrwać. Bez tych mikrochipów w ich ciałach ludzie nie będą mogli pracować, nie mówiąc już o jedzeniu, a wszystko dzieje się na naszych oczach.

Należy pamiętać, że ID2020 jest częścią tak zwanego „PRAWDZIWEGO ID”, który wkrótce będzie wymagany dla tych, którzy chcą podróżować. PRAWDZIWY identyfikator będzie również wykorzystywany jako metoda wprowadzania w życie obowiązkowych zasad szczepień dla osób dorosłych. Uważamy, że zdolność do udowodnienia tożsamości jest podstawowym i uniwersalnym prawem człowieka. Partnerzy ID2020 Alliance wspólnie określają wymagania funkcjonalne, wpływając na przebieg innowacji technicznych i zapewniając drogę do interoperacyjności technicznej, a tym samym zaufania i uznania.

Carl Sanders pomógł projektować pierwszy wszczepialny mikroczip

ID2020 Alliance to partnerstwo publiczno-prywatne, którego celem jest poprawa jakości życia dzięki zorientowanej na użytkownika, przenośnej, chroniącej prywatność cyfrowej tożsamości. Tegoroczny szczyt, zwołany przez sojusz ID2020, zgromadził liderów i innowatorów w tej dziedzinie, aby omówić techniczne i nietechniczne wymagania w celu opracowania wspólnej mapy, która poprowadzi nas w kierunku powszechnego przyjęcia „dobrej” tożsamości cyfrowej dla wszystkich.

Carl Sanders był inżynierem pierwszego na świecie wszczepialnego mikroczipu, a podczas pracy nad tym niebezpiecznym urządzeniem Carl zdał sobie sprawę jak bardzo groźny jest ten czip i spędził resztę życia ostrzegając ludzi o tym, co nadchodzi. To, co usłyszysz w tym klipie pochodzi z kasety magnetofonowej, która została wysłana do kościołów w latach 90 miałem jedną z tych kopii. Tutaj możesz posłuchać tego wywiadu.


Źródła: americatalks.com, snap4face.com
Tłumaczenie: Amon dla Strefa44.pl

 

 
 
16 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. WiktorZeman pisze:

    A co my bedne małe żuczki mozemy zrobić? Kijem rzeki Hudson nie zawrócimy.

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat