Boyd Bushman opowiada o UFO i obcych z planety Quintumnia

Napisane przez Amon w Kwiecień - 30 - 2016

Boyd-Bushman-UFO

Boyd Bushman był cenionym amerykańskim naukowcem, który współpracował m.in z agencją kosmiczną NASA. Doktor Bushman u schyłku swojego życia postanowił udzielić wywiadu, w którym opowiedział przed kamerami o skrywanej przez rząd tajemnicy istnienia obcych i UFO na Ziemi. Udzielając wywiadu mówił o przybyszach z innej planety ich super szybkich pojazdach oraz ogromnej wiedzy jaką ów kosmici posiadali. Warto dodać, że naukowiec przez wiele lat był zatrudniony w firmie Lockheed Martin w charakterze starszego badacza oraz pracował w słynnej Strefie 51. Przed śmiercią postanowił podzielić się ze światem tym co przez lata pracy widział i z czym miał do czynienia..

kosmici-fotografie

Na sensacyjnym nagraniu wideo Bushman opowiada o dziwnych istotach oraz ich statkach kosmicznych, które ciągle przetrzymywane są w wojskowych bazach. Naukowiec twierdzi, że istoty pochodzą z odległej planety o nazwie Quintumnia oraz, że istnieją przynajmniej dwa rodzaje przedstawicieli obcych cywilizacji. Mają ok 1,5 metra wzrostu, potrafią komunikować się za pomocą telepatii, mają szaro zielonkawy kolor skóry, a ich długość życia przekracza 230 lat. Z wyglądu przypominają gatunek ludzki. Są wątłej budowy ciała, a ich oczy, uszy i nos, tylko trochę przypominają ludzki. Według relacji uczonego, obcy potrafią też czytać w myślach i przekazują informację między sobą telepatycznie, także w ten sposób komunikowali się z ludźmi.

zdjecia-obcych-i-ufo

Z przekazów uzyskanych od obcych dowiedział się m.in o częstych porwaniach ludzi przez UFO i prowadzonych doświadczeniach wykonywanych bezpośrednio na pokładach pojazdów kosmicznych. Co potwierdzają częste doniesienia osób, które twierdzą, że zostały uprowadzone do dziwnych pojazdów przez tajemnicze postacie, gdzie dokonywano na nich badań. W trakcie wywiadu, doktor pokazał unikalne zdjęcia z UFO i obcych, które zostały wykonane jednorazowym aparatem fotograficznym w bazie wojskowej w Nevadzie. Opowiada też, że amerykańscy wojskowi już od dawna mają do czynienia nie tylko z samymi kosmitami, ale również ze statkami, na których zdołali do nas przylecieć. Nie ukrywa, że nad przechwyconą od obcej cywilizacji technologią, non stop pracuje wyspecjalizowana grupa badaczy i pozyskaną wiedzę wdrażają do celów wojskowych czy nawet cywilnych.

cialo-obcego-z-bliska

Według naukowca – aż osiemnastu kosmitów współpracowało wspólnie z ziemskimi inżynierami nad badaniami nowoczesnych technologii. Doskonałym przykładem jest stworzenie przez Lockheed Martin pierwszego na świecie samolotu o niskim odbiciu radarowym. Z kolei inny pracownik koncernu Lockheed Martin, Ben Rich wspomina, że obecnie firma prowadzi badania nad opracowaniem technologii, dzięki której podróże międzygwiezdne staną się rzeczywistością.

Glowa-obcego

Pokazane materiały zdjęciowe na filmie przez doktora Boyda, wyglądają dość przekonująco, więc nasuwa się pytanie – po co miał by kłamać czy manipulować społeczeństwem jak i tak wiedział, że za parę dni odejdzie z tego świata. W niedługim czasie po publikacji oświadczenia, 7 sierpnia 2014 roku Boyd Bushman zmarł.

Obejrzyj film, na którym Boyd Bushman pokazuje zdjęcia obcych i statków UFO.

Źródło: www.freeisoft.pl
22 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat