Były dyrektor CIA wypowiada się na temat UFO i obcych

Napisane przez Amon w Styczeń - 9 - 2021

Zdjęcie: Biały Dom, Briefing prasowy

Podczas ostatniego wywiadu były dyrektor CIA John Brennan wskazał na potencjalną możliwość, że jesteśmy już odwiedzani przez Obcych. Brennan pełnił funkcję dyrektora Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) w latach 2014-2017 i podczas wywiadu podcastowego z ekonomistą Tylerem Cowenem poruszył temat istot pozaziemskich i ich wizyt na Ziemi.

“Życie jest definiowane na wiele różnych sposobów”, powiedział. “Byłoby trochę zarozumiałe i aroganckie z naszej strony myśleć, że nie ma nigdzie innej formy życia w całym wszechświecie”. Myślę, że niektóre z zaobserwowanych przez nas zjawisk pozostają niewyjaśnione i mogą być w rzeczywistości jakimś zjawiskiem, które jest wynikiem czegoś, czego jeszcze nie rozumiemy, a co może wiązać się z jakimś rodzajem działalności, o której niektórzy mówią, że reprezentuje inną formę życia. Oglądałem niektóre z tych filmów z pilotami Marynarki Wojennej i muszę ci powiedzieć, że zadziwiają mnie. Staramy się zdobyć jak najwięcej danych pomiarowych o charakterze wizualnym, ale i technicznym, które można uzyskać w danym momencie. Myślę, że ważne jest, aby dotrzeć również do innych środowisk i dowiedzieć się, czy w tym czasie miały miejsce jakieś zjawiska pogodowe, które mogły faktycznie spowodować wystąpienie zaobserwowanego zjawiska”. Jednakże, zostawił otwarty temat czy w końcu wie więcej o UFO i pozaziemskich wizytach niż przyznaje.

Były badacz UFO z brytyjskiego Ministerstwa Obrony (MoD), Nick Pope, również skomentował oświadczenie Brennan, nazywając je niezwykle “intrygującym”, biorąc pod uwagę jego wcześniejszą pozycję na wysokim szczeblu. “Kiedy po raz pierwszy usłyszałem wywiad, myślałem, że potraktuje tę sprawę poufnie, ale jego wzmianka o zjawiskach pogodowych wzmocniła me poglądy”, powiedział Pope w mailu do Fox News. “Ale wtedy kiedy zaczął spekulować o tym, co można by nazwać ‘inną formą życia’, było to dla mnie bardzo niezwykłe.

Ale mogło to być tylko potknięcie językowe lub niezamierzony objaw zdenerwowania, zaintrygowało mnie również to, że wspomniał nie tylko o poprzednich obserwacjach UFO przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, ale także “niektóre z zaobserwowanych przez nas zjawisk”, tak jakby mówił o przyszłych wydarzeniach”.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat