Były senator USA: UFO zakłóciło nasz program nuklearny

Napisane przez Amon w Październik - 24 - 2020

Zdjęcie: United States Congress

Były senator Nevady i obecny polityk Partii Demokratycznej Harry Reid ponownie wyraził swoje osobiste poglądy na temat UFO i kosmitów. Senator Harry Reid był zaangażowany w stworzenie tajnego rządowego programu UFO “AATIP” (Advanced Aerospace Threat Identification Program) o wartości 22 milionów dolarów, a ostatnio stwierdził w wywiadzie, że trzy filmy wideo o tematyce UFO opublikowane obecnie przez rząd USA, które zostały nagrane przez pilotów Marynarki Wojennej USA w 2004 i 2015 roku, były jedynie słynnym czubkiem góry lodowej.

Harry Reid od dawna poszukuje prawdy w kwestii UFO i jest uważany za gorącego zwolennika teorii, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Teraz, w wywiadzie dla nowego filmu dokumentalnego “The Phenomenon”, powtórzył on swoje twierdzenie, że te enigmatyczne obiekty latające mogą swobodnie wyłączać stanowiska broni jądrowej Stanów Zjednoczonych.

“Gdyby prezydent rozkazał wystrzelić [bomby atomowe], rozkaz ten nie mógłby zostać wykonany”, powiedział, opisując jak UFO paraliżowało amerykańskie obiekty nuklearne. “Nikt nie musi się zgadzać, co do tego, że tam są, ale czy nie powinniśmy przynajmniej wydać trochę pieniędzy na badanie tego zjawiska? Czy nie powinniśmy tego sprawdzić?” zapytał. “Odpowiedź brzmi: tak”. I tylko o to chodzi. I chodzi o to, dlaczego rząd to tuszuje, spowalniając wszystko i powstrzymując to przez te wszystkie lata. Myślę, że to bardzo, bardzo złe dla naszego kraju.”

Reid nie jest osamotniony w tym stwierdzeniu, było wielu wysokich rangą wojskowych i znamienitych osobistości, które potwierdziły, że UFO były często obserwowane w czułych obiektach i składach nuklearnych i tymczasowo unieruchomiły je, jakby w celu wykazania swojej wyższości technicznej nad nami.

Tak było również w przypadku astronauty Apollo 14 Edgara Mitchella, który w wywiadzie udzielonym w 2015 roku wyraził przekonanie, że przybysze z kosmosu uratowali nas przed Armageddonem. Mitchell, który zmarł w 2016 roku, był szóstym człowiekiem, który postawił stopę na powierzchni Księżyca w 1971 roku i jest jednym z niewielu w swojej grupie, którzy otwarcie przyznają, że nie tylko wierzy w pozaziemskie cywilizacje, ale że od wieków nas odwiedzają i obserwują. Przekonanie to powstało w wyniku wielu rozmów z personelem wojskowym, jakie prowadził były astronauta, który wielokrotnie potwierdzał mu, że nasza planeta jest od lat odwiedzana przez inteligentne gatunki Obcych i że ingerują oni również w nasze sprawy jako pomocnicy. W pewnym przypadku mówi się nawet, że uratowali nas przed nuklearną apokalipsą i zapobiegli jej.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat