Były szef wywiadu: Pentagon ukrywa dowody UFO

Napisane przez Amon w Lipiec - 17 - 2020

Były szef tajnego programu UFO rządu USA stwierdził, że Departament Obrony USA posiada znacznie więcej dowodów na niezidentyfikowaną aktywność obiektów latających niż przyznaje. Już w kwietniu tego roku, rząd USA oficjalnie wydał trzy filmy UFO z 2004 i 2015 roku, jakie piloci Marynarki Wojennej USA nagrali w 2004 i 2015 roku. Pentagon nie tylko wydał nagrania, ale także potwierdził, że obiekty te zostały rzeczywiście zaklasyfikowane jako “niezidentyfikowane” – był to znaczący krok naprzód w poszukiwaniu prawdy o tym, czym właściwie są te obiekty i skąd pochodzą.

Teraz Luis Elizondo, były amerykański oficer wywiadu, który kierował tajnym 22 milionowym “Zaawansowanym Programem Identyfikacji Zagrożeń w Kosmosie” (AATIP) w latach 2007-2012, wskazał, że Pentagon nadal trzyma w rękach wiele dowodów na istnienie UAP (ang. Unidentified Aerial Phenomena), które ukrywa przed opinią publiczną. Ostatnio, termin UAP (ang. Unidentified Aerial Phenomena) jest preferowany, aby uniknąć potocznie mylącego określenia UFO (ang. unidentified/unidentified flying object).

“Czy jestem zaskoczony, że rząd uznał autentyczność i dokładność tych filmów? Wcale nie”, wyjaśnił w wywiadzie dla Newsweeka. “To była tylko kwestia czasu, nie mieli wyboru, ponieważ ostatecznie obciążające dokumenty wynikają z autentyczności tych filmów. I każdy, kto zrobi trochę badań, będzie wiedział, że są prawdziwe. Wiedziałem, że są prawdziwe, ale jest jeszcze wiele innych rzeczy, które Pentagon ma obecnie, niestety pozostają one tajemnicą.” Elizondo jest niepewny co do pochodzenia i charakteru tych obiektów. “Myślę, że zdrowy sceptycyzm jest ważny”, powiedział. “Myślę, że im więcej faktów otrzymamy, tym lepiej”.

Harry Reid, były senator Nevady i obecny polityk Partii Demokratycznej, również skomentował nagranie UFO opublikowane niedawno przez Pentagon, mówiąc, że ten ostatni ruch Pentagonu ujawni jedynie wierzchołek góry lodowej. Reid był również zaangażowany w tworzenie programu UFO “AATIP” i dlatego prawdopodobnie posiada pewną wiedzę wewnętrzną. “Cieszę się, że Pentagon w końcu wydaje ten materiał, ale to tylko zadrapania na powierzchni rzeczywistych badań i dostępnych materiałów”, powiedział na Twitterze komentując wydanie. “Stany Zjednoczone muszą poważnie i naukowo zająć się tą sprawą i jej możliwym wpływem na bezpieczeństwo narodowe. Amerykanie zasługują na informację”, napisał na Twitterze.


Źródło: www.terra-mystica.jimdofree.com
Tłumaczenie: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat