W CERN została złożona satanistyczna ofiara ludzka

Napisane przez Amon w Sierpień - 20 - 2016

” „Satanistyczna ofiara z człowieka” przeraża naukowców pracujących w największym w świecie alceleratorze cząstek CERN „.

a1001-600x385

To, mrożące krew w żyłach, tajemnicze video ukazuje grupę „naukowców” w CERN Large Hadron Collider (Wielki Zderzacz Hadronów) demonstrujących przerażający obrzęd „satanistycznego złożenia w ofierze człowieka”.

Materiał filmowy ukazuje grupę mężczyzn okrytych opończami, zbierającymi się na dziedzińcu wokół statui na terenie obiektu w Genewie (Szwajcaria). Ten obiekt jest siedzibą największego w świecie i najpotężniejszego akceleratora cząstek znanego jako Wielki Zderzacz Hadronów. Jego celem jest umożliwienie fizykom przetestowanie przewidywań różnych teorii z dziedziny fizyki cząstek.

Na nagraniu video widać co najmniej osiem postaci stojących w cieniu zanim jeden mężczyzna rusza w środek grupy. Chwilę później kobieta ubrana w białą suknię wchodzi i klęka na kamiennej podłodze. Kobieta wydaje się leżeć na ziemi kiedy podchodzi do niej mężczyzna odziany w opończę z rękoma wzniesionymi ponad głową”.

Źródło: www.wolna-polska.pl

19 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat