UFO jest odpowiedzialne za zniknięcie ich księżycowego łazika Yutu, przemianowany na „Jada Rabbit”. Nawet naukowcy i inżynierowie Centrum Kontroli Kosmicznej w Chinach wierzą, a przynajmniej podejrzewają, że łazik został wyłączony lub w inny sposób zniszczony przez UFO.

Oficjalna wersja, dyktowana przez rząd chiński jest taka, że ich łazik o nazwie Jade Rabbit miał awarię układu mechanicznego i transmisji danych, ze względu na ekstremalne zimno. Pamiętajmy, że na Księżycu  nie ma atmosfery, temperatura może osiągać w ciągu dnia maksymalnie 127 ° C, a w nocy spada do -173 ° C. Jednak niektórzy naukowcy i wojskowi powiedzieli w chińskiej stacji radiowej, że UFO mogło „porwać” i zniszczył rover Yutu lub Jade Rabbit, który był na Księżycu, co ilustruje sporządzona mapa z lądownika księżycowego Chang’e-3.

Według inżyniera Nigela Watsona „obca inteligentna siła uziemiła nasz łazik księżycowy w momencie gdy obrał kurs na tajemnicze budowle.”

Rząd ogłosił, że łazik padł ofiarą skrajnego chłodu, mimo że niektóre czasopisma państwowe i telewizyjne zaoferowały inne wyjaśnienie, przy wsparciu niektórych naukowców, a nawet członków sił zbrojnych. Niektórzy naukowcy i personel wojskowy uważają, że UFO mogło dezaktywować łazik.

Według Nigela Watsona odpowiedzialność za zniknięcie łazika Yutu, ma być zrzucana na obecność UFO, która nie jest nam rękę. Fakt ten może świadczyć o (sabotażu) łazika, który zbliżał się do przełomowego odkrycia obcych baz lub amerykańskiego tajnego sprzętu high-tech, który był fotografowany przez chińskiego Rover, przed jego zniknięciem.

Nigel Watson powiedział w Yahoo News UK: „Od 1980 r. W Chinach zainteresowanie tym tematem i uruchomienie Jade Rabbita zainspirowało odnowione zainteresowania wszystkimi tematami kosmicznymi. W chwili obecnej w Chinach mieszka 60 naukowców, którzy są gotowi zbadać możliwe zbliżenia z istotami pozaziemskimi. ” Nigel dodaje również, że w Chinach bardzo poważnie traktuje się UFO.


Tajemnicze obiekty na Księżycu sfotografowane przez YoutuJade Rabbita

Opowieści o zjawisku UFO, które często pojawiają się w wiadomościach za pośrednictwem agencji prasowych  nie są wyśmiewane jak dawniej. Współczesne badania UFO w Chinach były pierwotnie sponsorowane przez państwo. Oficjalnie zaczęło się od publikacji czasopisma UFO założonego przez dr Sun Shili.

Po prośbie o pozwolenie na wydrukowanie swojej gazety pod koniec lat 70., dr Sun Shili był zaskoczony, gdy rząd zaoferował mu pomoc w celu wydrukowania swojego czasopisma. W szczytowym momencie odnotowano nakład 40 000 kopii. Praca dr Sun Shili została zatwierdzona i oficjalnie uznana przez pekińską społeczność UFO, której członkowie są zobowiązani do uzyskania stopnia naukowego i inżynieryjnego. Dr Sun Shili powiedział Yahoo News UK: „Gdyby nasze warunki członkostwa nie były tak surowe, mielibyśmy teraz miliony badaczy”.

Jednak w Chinach społeczność czeka z niedoczekaniem i niepokojem na przyszłe księżycowe misje zaplanowanej na koniec 2018 roku i na budowę bazy w  2025 roku.

Źródło: www.koniec-swiata.org

19 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat