Światowe Forum Ekonomiczne odbyło się w dniach 15-19 stycznia w Davos, gdzie Klaus Schwab i jego niewybieralni biurokraci zwrócili uwagę na wirusa, który według ostrzeżeń elity zabije dwadzieścia razy więcej ludzi niż Covid. WEF i finansowana przez Billa Gatesa Światowa Organizacja Zdrowia łączą siły, by walczyć z „chorobą X”. Podobieństwa są tak niesamowite, że musimy się zatrzymać i zapytać: Czy choroba X jest „pandemią, która przyciągnie uwagę wszystkich”? przed którą z radością ostrzegali nas Bill Gates i jego była żona?

Za każdym razem, gdy globalna elita, światowi przywódcy, niewybieralne globalne organy i media głównego nurtu zaczynają śpiewać te same hymny, musimy postępować bardzo ostrożnie, analizować wszystko, co mówią. Pamiętajmy, że szerzenie strachu to taktyka kontroli mająca na celu przestraszenie owiec do uległości.

Oczywiście zachodnie rządy infiltrowane przez WEF w pełni popierają tę inicjatywę. W ramach środków, które odzwierciedlają śmiertelne eksperymenty Fauci’ego, wysoce bezpieczny brytyjski ośrodek Porton Down, który specjalizuje się w wojnie chemicznej i biologicznej, ma eksperymentować z „chorobą X”.

Jak to w ogóle możliwe, że szczepionka przeciwko „chorobie X” już istnieje?

Dla czujnych ludzi fakt, że pracują nad szczepionką przeciwko chorobie X w laboratorium broni chemicznej i biologicznej, powinien oznaczać wszystko, co muszą wiedzieć. A fakt, że BBC, finansowane przez rząd, uzyskało dostęp do tego ściśle tajnego obiektu, jasno pokazuje, że ta wiadomość jest niczym więcej niż fałszywą propagandą, starannie przygotowaną w celu wprowadzenia mas w błąd. Trwają dodatkowe przygotowania do szczepień bezigłowych. Misją CEPI jest finansowanie rozwoju „platform szybkiego reagowania w celu opracowania szczepionek przeciwko „chorobie X” i szczepionek mRNA, które można podawać dzieciom i ignorantom jak cukierki.”

Teraz, gdy mają szczepionkę, mogą rozprzestrzeniać wirusa. Nie popełnij błędu i bądź czujny, plany były opracowywane od lat. Skąd to wiem? Ponieważ, jak zwykle, elita powiedziała nam z wyprzedzeniem o swoich zamiarach. Nazywa się to objawieniem metody, mroczną praktyką okultystyczną, w której elita podprogowo mówi ludzkości o swoich planach, a następnie interpretuje brak oporu jako milczącą zgodę. Globalna elita starannie zaplanowała wprowadzenie choroby X.

Wszyscy wiemy, że COVID był próbą w ramach ćwiczeń typu tabletop o nazwie „Event 201 Pandemic Exercise„. Ćwiczenie zostało przeprowadzone w 2019 roku przez Fundację Billa i Melindy Gatesów we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym (WEF).

Jeśli „choroba X” nie ma dla ciebie żadnego sensu – gratulacje, jesteś w dobrym towarzystwie. Każdy, kto przeżył pandemię Covid i wyszedł z niej z nienaruszonymi umiejętnościami krytycznego myślenia, myśli dokładnie tak samo jak ty. Ale z wielką wiedzą wiąże się wielka odpowiedzialność. Jako ludzie, którzy przejrzeli program elity, mamy obowiązek upewnić się, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje zbrodnie.

Elity rozumieją, że żyjemy w krytycznych czasach, a teraz robią krok. Według WEF opinia publiczna musi przestać kwestionować to, co mówią eksperci. Tak, ci sami eksperci, którzy całkowicie, spektakularnie, w 100 procentach pomylili się podczas pandemii Covid. Jeśli odważysz się kwestionować ekspertów, WEF twierdzi, że oznacza to, że jesteś tak zwanym „teoretykiem spiskowym”, o którym teraz twierdzą, że jest gorszy od terrorysty. To prawda. Każdy, kto propaguje „inne postrzeganie rzeczywistości” lub kwestionuje autorytet „ekspertów”, powinien być uważany za „bardziej niebezpiecznego” niż terrorysta w 2024 roku. Globalna elita naprawdę napina mięśnie, przygotowując się do ryzykownego ataku na gardło ludzkości. WEF jest zwolennikiem traktatu WHO w sprawie pandemii, którego celem jest osiągnięcie „prawnie wiążącego porozumienia” między 194 krajami członkowskimi agencji zdrowia ONZ. Informator Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ostrzegł, że globalny traktat pandemiczny jest sztuczką globalistów mającą na celu zniesienie suwerenności narodowej i zastąpienie jej rządem jednego świata.

Biden potwierdził już plany podpisania traktatu, zrzeczenia się suwerenności USA i umożliwienia globalnej elicie rządzenia Ameryką. Marzenie Billa Gatesa o panelach śmierci i laboratoriach eutanazji na każdym rogu ulicy staje się rzeczywistością w modelowym społeczeństwie Klausa Schwaba, Chińskiej Republice Ludowej.

Turbo AIDS” zabije MILIONY po wprowadzeniu „choroby X”

Globalna elita wykorzystuje Światowe Forum Ekonomiczne w Davos, aby chwalić się serią nowych szczepionek, które, jak twierdzą, pozwolą im zmienić świat. Jeśli pandemia Covid czegoś nas nauczyła, to tego, że nowe szczepionki muszą być dokładnie sprawdzane i że globalna elita jest zdeterminowana, aby wyludnić świat. Nowa szczepionka na HIV Billa Gatesa może powodować AIDS, co rodzi pytanie: Czy choroba X to po prostu VAIDS w nowych, fantazyjnych szatach?

W zeszłym roku globalistyczny zbrodniarz wojenny Tony Blair publicznie przyznał, że elita planuje kontrolować świat za pomocą „wielu nowych zastrzyków”. Zawsze miał talent do słów. Człowiek, o którym mówi się, że zastąpi Klausa Schwaba, gdy założyciel WEF w końcu kopnie w kalendarz, nie przesadzał.

Zalew nowych szczepionek i zastrzyków jest długi jak ręka, a Bill Gates nie mógł się doczekać, aby się tym pochwalić, w tym wiadomością, że igły nie są już dostępne i wprowadzane są „małe plastry”. Czy zauważyłeś chytry uśmiech Gatesa, gdy wspomniał o Indiach – miejscu wielu jego najgorszych zbrodni przeciwko ludzkości? Ten człowiek to zło wcielone. Oczywiście znalezienie zapisów zbrodni Gatesa w Indiach w pełni opłacanych mediach głównego nurtu jest bezcelowe. Artykuły te zostały usunięte mniej więcej w tym samym czasie, gdy Gates zaczął „inwestować” w media. Gates wspomniał o nowej szczepionce na HIV, która brzmi świetnie, dopóki nie przeczytasz drobnego druku i nie zdasz sobie sprawy, że jednym z możliwych skutków ubocznych jest pełnoobjawowe AIDS.

A jeśli pandemia Covid czegoś nas nauczyła, to tego, że potencjalne skutki uboczne, takie jak zapalenie mięśnia sercowego, nagła niewydolność serca i wyniszczające udary, powinny być traktowane bardzo poważnie. Właściwie powinniśmy już wyciągnąć wnioski. Pfizer regularnie angażował się w nielegalne i korupcyjne praktyki marketingowe, przekupywał lekarzy i tłumił negatywne wyniki badań. Nie jest to żadną tajemnicą, a mimo to wielkie rządy, wielkie firmy technologiczne i wielkie media zakazały naukowej krytyki szczepionek Pfizera przeciwko Covid-19.

W 2007 r. rząd Nigerii pozwał Pfizera na kwotę 7 miliardów dolarów, oskarżając firmę o „prowadzenie nielegalnych badań”, które „zabiły lub upośledziły dzieci”.


Ale jest jeszcze gorzej. W 2010 r. wyciekły depesze Departamentu Stanu, w których twierdzono, że Pfizer wynajął śledczych w celu szantażowania prokuratora generalnego Nigerii, aby wycofał pozew przeciwko Pfizerowi o wartości 7 miliardów dolarów.


Pandemia Covid nauczyła nas, że media głównego nurtu zrobią wszystko, aby ukryć zbrodnie globalnej elity – nawet w obliczu dowodów, które sprawiłyby, że Gates, Tedros i Fauci znaleźliby się za kratkami do końca życia, zanim zdążą wyrządzić więcej szkód. Na przykład początek nowej pandemii, na którą istnieje już szczepionka. Czy nie sądzisz, że są oni zdolni do rozpoczęcia pandemii dla własnych niecnych celów?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że Covid nie był pierwszym rodeo Fauciego. Podczas epidemii AIDS w latach 80-tych Fauci powiedział światu, że lek AZT firmy Big Pharma jest „bezpieczny i skuteczny”. Brzmi znajomo?

Podobnie jak jego rady podczas pandemii Covid, kiedy okazało się, że Fauci promował lek, który nie był ani bezpieczny, ani skuteczny. Podczas gdy napchało to jego kieszenie i uczyniło big pharmę jeszcze bogatszą, zabiło miliony ludzi. Jak powiedziałem, Covid nie był pierwszym rodeo Fauci. Fauci był wrogiem publicznym numer jeden w społeczności gejowskiej podczas epidemii AIDS. Zrozumieli oni prawdziwe intencje tego człowieka – napychanie własnych kieszeni przy jednoczesnym popełnianiu ludobójstwa i zmniejszaniu światowej populacji. Ludobójstwo jest celem elit od dziesięcioleci.

W 2000 roku w Nowym Jorku znaleziono masowe groby zawierające tysiące dzieci, które Fauci zabił w nielegalnych eksperymentach i co się stało? Władze i media po cichu zamietły skandal pod dywan. Ale nie wszystko jest stracone. Odważni demaskatorzy i śledczy nadal pracują nad ujawnieniem jego zbrodni.

I tak jak zbrodnie nazistowskiego doktora Josefa Mengele przeraziły świat, gdy jego okrucieństwa wyszły na jaw po II wojnie światowej, śledczy są oszołomieni skalą i zakresem przerażających eksperymentów Fauciego na zwierzętach i dzieciach. 33 lata temu dr Robert Willner oskarżył Anthony’ego Fauci o ludobójstwo podczas epidemii AIDS. Jego przemówienie jest dziś jeszcze bardziej aktualne. Robert F. Kennedy Jr. jest ostatnim, który zrobił swoją część, aby przerwać milczenie współudziału otaczające przestępcę w centrum licznych zbrodni przeciwko ludzkości. Ale więcej osób musi zebrać się na odwagę, by zająć stanowisko i nagłośnić zbrodnie globalnej elity.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat