Cicha broń w sekretnej wojnie z nami

Napisane przez Amon w marzec - 16 - 2023


Świat broni o charakterze nieśmiercionośnym otworzył drzwi do technologii, które pozwalają na kontrolę umysłu, myśli, działań i zachowań poprzez wykorzystanie pulsacyjnych impulsów mikrofalowych o wysokiej częstotliwości, transmisji elektrycznych oraz ukierunkowanych fal cieplnych i dźwiękowych. Mogą one ominąć nasze zwykłe inhibitory i wejść do ludzkiego ciała i mózgu, bez wiedzy osoby, na którą są skierowane, aż do momentu, gdy poniesie ona konsekwencje.

Trwa to już od dziesięcioleci i to nie tylko w celach wojennych, ale także by powstrzymać protesty i zamieszki, uciszyć i obezwładnić dysydentów oraz zapanować nad niesfornym tłumem.

LRAD

Od lat organy ścigania używają broni nieśmiercionośnej, w tym LRAD – Long-Range Acoustic Device – która wysyła fale dźwiękowe w celu zaprzestania zachowań poprzez chwilową dezorientację zamierzonych ofiar. Jednak podczas gdy urządzenia te służą praktycznym i łatwym do zidentyfikowania celom zarówno dla wojska, jak i organów ścigania, istnieje bardziej podstępne zastosowanie tego rodzaju technologii.

Ogromny tłum ludzi pod Parliament House, Canberra, protestujący przeciwko mandatom na szczepionki.

W lutym 2022 roku alternatywne media informowały o użyciu LRAD podczas protestów przeciwko mandatowi szczepionkowemu w Canberze. Australijska Policja Federalna przyznała się do użycia urządzenia podczas wiecu Canberra Convoy Freedom przed Parliament House. Wiele filmów i zdjęć trafiło do mediów społecznościowych, pokazując ludzi z różnymi obrażeniami, takimi jak bóle termiczne, wysypki i to, co wyglądało jak ślady po alergii. Pojawiły się również doniesienia o objawach oparzenia słonecznego i udaru cieplnego, osłabieniu oraz tymczasowym i trwałym uszkodzeniu słuchu.

W australijskim Senacie Federalnym senator Alex Antic poruszył kwestię użycia przez policję LRAD podczas protestu w Canberze przeciwko nakazom szczepień.

Senator One Nation Malcolm Roberts i liberalny senator Alex Antic wnieśli sprawę do Senatu po tym, jak biuro Robertsa zostało zalane skargami od protestujących, którzy byli na wiecu. Senator Antic pokazał zdjęcia LRAD rozstawionego obok członków policji. Protestujący robili zdjęcia głośników LRAD na samochodach w pobliżu miejsc zlotu, ale odpowiedź była typowa. Powiedziano im, że LRAD był używany tylko do nadawania komunikatów do tłumu.

Pomimo nawału obrażeń, w wielu odpowiedziach na twierdzenia, że LRAD został użyty do osłabienia tłumu, pojawiał się szyderczy ton. The Conversation doniósł 20 lutego 2022 r., że broń soniczna taka jak LRAD była używana do „kontroli tłumu i komunikacji”, a doniesienia o obrażeniach były „niespójne z tym, co LRAD może naprawdę zrobić”. LRAD został również zastosowany podczas protestu Black Lives Matter w Nowej Południowej Walii. Policja NSW odpowiedziała na obawy stwierdzając na konferencji prasowej, że „był to zwykły głośnik”.

Pierwsze oficjalne zastosowanie LRAD miało miejsce w 2000 roku na amerykańskim niszczycielu rakietowym USS Cole, kiedy to został on zbombardowany przez małą łódź w ramach ataku terrorystycznego. Personel marynarki wojennej użył LRAD do ostrzelania łodzi, ale bezskutecznie. Od tego czasu LRAD stał się podstawową bronią używaną do radzenia sobie z zamieszkami i protestami. Przenośne jednostki LRAD zostały sfotografowane z policją podczas protestów Canadian Truck Convoy Freedom w Ottawie, Kanada, w lutym 2022 roku. LRAD jest często używany w trybie głośnikowym do komunikacji z tłumem, ale może być również włączony w trybach infradźwiękowych i ultradźwiękowych, aby spowodować różne obrażenia oraz zachorowania i osłabienie zamieszek lub protestujących. Ponieważ nie słyszymy infradźwięków ani ultradźwięków, nie mamy pojęcia, że broń jest na nas używana, dopóki nie jest za późno. Użycie Long-Range Acoustic Device do kierowania dźwięku wzbudziło obawy grup praw człowieka o natężenie dźwięku powyżej 90 dB, które może uszkodzić słuch człowieka. Ponieważ wiązka LRAD nie dyskryminuje, każdy na jej drodze zostanie zraniony, w tym niewinne osoby postronne i dzieci.

W artykule „Did Police Use Sonic Weapons Against Australians Peacefully Protesting Covid Tyranny?„, Reignite Democracy Australia ostrzegło, że użycie LRAD było „kolejnym ruchem w kierunku zmilitaryzowanego tłumienia legalnych protestów w Australii.” Stwierdzili, że jest to skandaliczny atak rządu na jego obywateli. Media, jak można się było spodziewać, wylały propagandę, aby stłumić tę historię, ale protestujący w Canberze użyli każdego gniazda mediów społecznościowych, aby pokazać, co dzieje się na miejscu i, jak daleko dla nich upadła demokracja w Australii.

Przynoszący ciepło

We wrześniu 2020 roku, reporter Gizmodo Matt Novak napisał artykuł zatytułowany „U.S. Troops Asked About Using 'Heat Ray’ Weapon Against Protesters, According to Whistleblower„. Według zaprzysiężonych zeznań tego informatora, wojska federalne w Waszyngtonie rozważały użycie zaawansowanych technologicznie armat dźwiękowych i promieni cieplnych przeciwko protestującym przed Białym Domem w czerwcu 2022. Broń cieplna nie była niczym nowym w 2020 roku. Active Denial System (ADS) to wymyślna nazwa dla użycia niewidzialnych wiązek mikrofalowych, które powodują niesamowity ból, paląc skórę ludzi nawet na odległość. Wojska amerykańskie po raz pierwszy użyły ADS w Iraku po inwazji w 2003 roku. Niektórzy spekulują, że rząd USA używa ich na własnej ziemi.

ADS wytwarza parzące ciepło, które nie jest przeznaczone do zabijania, ale do ranienia. Podobnie jak broń dźwiękowa, broń cieplna jest uważana za nieśmiercionośną i służy do wywoływania bólu w celu rozproszenia zamieszek lub dużego tłumu. Opracowany przez Siły Powietrzne USA i skonstruowany przez Raytheon Technologies, ADS może wytwarzać wybuchy energii o długości fali milimetrowej, zdolne do przeniknięcia przez ludzką skórę na głębokość 1/64 cala. To wystarczy, aby wzburzyć cząsteczki wody w skórze i wywołać uczucie pieczenia wystarczająco silne, aby powstrzymać człowieka od wykonywania jakichkolwiek czynności.

ADS ma zasięg setek metrów i może być wycelowany jak reflektor. Szeroko zakrojone testy wykazały, że żaden człowiek nie jest w stanie wytrzymać wiązki dłużej niż kilka sekund.

Broń o ukierunkowanej energii

Broń o ukierunkowanej energii obejmuje każdy rodzaj skierowanej energii, czy to w postaci światła, dźwięku, ciepła, elektrycznej czy kinetycznej, na określony cel lub osobę. Tego typu urządzenia nie są nowością.

Rosyjska maszyna LIDA, która wykorzystuje impulsy EM do doprowadzenia celu do stanu wyczerpania lub utraty snu, była używana już przed latami osiemdziesiątymi. Sieć informacyjna CNN nadała specjalny raport o pracy dr Rossa Adeya, który badał LIDA Machine i pojawił się z jedną w programie. LIDA może emitować dźwięk, światło i promieniujące ciepło, ale zazwyczaj tylko w kierunku osoby znajdującej się w bliskiej odległości. W tym czasie Adey i jego kolega, dr Eldon Byrd, badali LIDA jako potencjalną broń.

Niektóre z objawów lub wskaźników ataku ukierunkowanej broni energetycznej rzekomo obejmują:

  • Nagłe budzenie się dokładnie o tej samej porze w nocy, jakby wywołane przez zewnętrzną siłę.
  • Gorące uczucie kłucia lub igieł w głębi ciała, zwłaszcza podczas próby zaśnięcia.Wibracje mięśni i części ciała lub pobliskich nieruchomych przedmiotów.
  • Szybkie i gwałtowne bicie serca oraz dzwonienie w uszach.
  • Bardzo wysoka ciepłota ciała pomimo chłodnego otoczenia i braku rzeczywistej gorączki.
  • Nagłe i skrajne zmęczenie.

Broń wiązkowa” o ukierunkowanej energii wykorzystuje światło i fale radiowe jako rodzaj amunicji. Wojsko amerykańskie od dziesięcioleci bada tę broń wykorzystującą energię impulsów. Artykuł z 2005 roku na stronie MSNBC, „Despite Promise, Energy Beam Weapons Still Missing From Action„, stwierdza, że te impulsy, które zachowują się podobnie jak fazery w Star Treku, mogą zapewnić precyzyjną, natychmiastową i niewyczerpaną formę siły ognia na przyszłych polach bitew – jeśli technologia ta zostanie kiedykolwiek zrealizowana pod względem logistycznym.

Broń mikrofalowa US Air Force do zwalczania dronów poprzez smażenie ich elektroniki

Wydaje się, że teraz nadszedł czas, w którym potencjał może zostać wykorzystany. Na początku 2022 roku Centrum Wojny Powierzchniowej Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych utworzyło nowy oddział, który skupia się na badaniach i rozwoju ukierunkowanej broni energetycznej o dużej mocy w zakresie mikrofal (HPM).

W ciągu ostatnich pięciu lat broń o ukierunkowanej energii była priorytetem wysokiego szczebla dla Biura Sekretarza Obrony USA, a środki na badania i rozwój w tym okresie wzrosły mniej więcej dwukrotnie. Inne kraje przyznają, że również rozwijają broń mikrofalową i lasery wysokoenergetyczne.

Zarówno lasery wysokoenergetyczne, jak i projekty HPM wymagają znacznych kosztów rozwoju, ale koszt jednego strzału jest niezwykle tani w porównaniu z wielomilionowym kosztem pocisku. Według doniesień z dziedziny obronności, HPM może zagłuszać urządzenia i fizycznie niszczyć systemy elektryczne. Raporty te nie ujawniają, co robi z ludzkim ciałem. Inną przełomową wiadomością na tym froncie w 2022 roku było ogłoszenie, że systemy broni mikrofalowej o ukierunkowanej energii mogą być umieszczone na ciężkich dronach transportowych, aby zestrzelić roje dronów.

Syndrom Hawany

Broń o ukierunkowanej energii może być materiałem przyszłych strategii pola walki, ale dla wielu „ukierunkowanych osób”, które zgłaszają, że znalazły się na końcu takiej niewidzialnej wojny, technologie te są już wykorzystywane do kontrolowania, manipulowania, terroryzowania i nękania poza polem walki.

W grudniu 2016 roku dyplomaci i urzędnicy CIA w ambasadzie USA w Hawanie na Kubie zgłosili tajemnicze objawy, które pojawiły się bez ostrzeżenia. Obejmowały one bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia poznawcze, utratę wzroku, utratę słuchu, zawroty głowy, szumy uszne i utratę kontroli motorycznej. Ponad 200 innych dyplomatów zgłosiło później, że doświadczyło niektórych lub wszystkich tych objawów, a także urzędnicy amerykańscy w Azji, Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych.

Okładka raportu JASON z 2018 roku na temat syndromu Hawany. JASON to niezależna grupa elitarnych naukowców, która doradza rządowi USA.

Według Nicholasa Davisa, piszącego w „What is Havana Syndrome?” dla American University w Waszyngtonie, w lipcu 2021 roku, ofiary opisywały fale ciśnienia wewnątrz swoich głów, ściany dźwięku, ogromne hałasy, które brzmiały jak roje cykad w ich mózgach… Brzmi to bardzo podobnie do Voice To Skull.

W kolejnych latach pojawiło się kilka teorii i badań przeprowadzonych przez agencje wywiadowcze w USA, Biały Dom oraz ekspertów medycznych pracujących dla rządu lub poza nim. Konsensus był taki, że są to prawdopodobnie pulsacyjne ataki mikrofalowe, które mogą tłumaczyć objawy (inną dziwaczną teorią było narażenie na pestycydy).

Nawet 60 Minutes i New York Magazine przedstawiły raporty, podobnie jak wiele międzynarodowych agencji informacyjnych, ale wszystkie sugerowały, że krytycznym problemem jest analiza danych w celu znalezienia pierwotnej przyczyny. Na przykład, 60 Minutes omówiło raport Uniwersytetu Stanforda, który przyjrzał się naturze urazów mózgu doznanych przez wiele ofiar. Dr David Relman, profesor medycyny na Uniwersytecie Stanforda, pomagał kierować dwoma sponsorowanymi przez rząd panelami badającymi obrażenia. „To, co znaleźliśmy, było, jak sądziliśmy, wyraźnym dowodem na uraz układu słuchowego i przedsionkowego mózgu” – powiedział Relman. „Wszystko, począwszy od ucha wewnętrznego, gdzie człowiek odbiera dźwięk i wyczuwa równowagę, a następnie przekłada te percepcje na sygnały elektryczne mózgu”.

Jedną z ofiar był były szef personelu bezpieczeństwa wewnętrznego USA, Miles Taylor, który powiedział 60 Minutes, że był dwukrotnie celem ataku w swoim domu w Waszyngtonie, co pachnie historiami wielu osób będących celem ataku, które doświadczają wyniszczających objawów we własnych domach lub miejscach pracy.

Jeśli chodzi o ponad 1000 doniesień o syndromie hawańskim, Departament Obrony USA i społeczności wywiadowcze ostatecznie przyznały, że nie mogły zidentyfikować „aktora państwa obcego lub zewnętrznego urządzenia lub mechanizmu w żadnym z tych przypadków”.

Czy była to jakaś grupa terrorystyczna lub aktor państwowy, czy też dzieło Stanów Zjednoczonych testujących własną technologię broni? Przerażające jest to, że ta technologia pozwala tym, którzy ją posiadają, celować w każdego, od wrogów państwa po osoby, które wypowiadają się w proteście przeciwko rządowi lub jego wybranym narracjom. Co więcej, ponieważ ta broń o ukierunkowanej energii może być aktywowana za pomocą zdalnego sterowania u źródła oddalonego od zamierzonej ofiary, ujęcie sprawców stojących za takimi atakami staje się ogromnym wyzwaniem. Teoretycy spiskowi, którzy ostatnio widzą, że ich „teorie” stają się „faktami”, zgadzają się co do pochodzenia impulsu mikrofalowego Syndromu Hawańskiego, posuwając się nawet do ostrzeżenia przed nową bronią EMF/5G/pulsów mikrofalowych, która pojawi się w najbliższym czasie.

Wieże 5G

Podczas pierwszych globalnych blokad związanych z wirusem COVID-19 na początku 2020 r. wiele krajów zezwoliło na wznoszenie wież 5G pomimo ograniczeń, przy czym wieże pojawiły się najpierw w Wuhan w Chinach, w pobliżu laboratorium uznawanego obecnie za miejsce narodzin wirusa, a także w miastach we Włoszech, w których po raz pierwszy odnotowano przypadki COVID, a następnie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Można dyskutować, czy był to przemysł telekomunikacyjny wykorzystujący okazję do postawienia wież w pobliżu szkół, szpitali i domów bez większego kopa ze strony społeczności, czy też bardziej złowrogi plan zbudowania śmiertelnej siatki energii mikrofalowej, która pewnego dnia będzie o wiele bardziej podstępna niż wirus.

Autor, badacz i naukowiec kliniczny dr Robert O. Young stwierdza, że „RADAR przez ścianę, 'Metoda Hawany’ lub 'Efekt Hawany’, jest urządzeniem o częstotliwości elektromagnetycznej [EMF] na sterydach, służącym do modyfikowania ludzkiego zachowania i wymuszania zgodności poprzez terroryzowanie osoby bólem i obrażeniami z zamiarem podżegania, prowokowania i zaostrzania, a także zaprojektowanym w celu upokorzenia, zawstydzenia, a nawet zabicia.”

Young dalej rozwija zakres i moc takiej technologii: „Kiedy pulsują przy 2,4 GHz (mikrofale) i wyższych częstotliwościach, w ambasadach, biurach, domach, a nawet w ludziach zawierających GO [tlenek grafitu], mogą być wówczas specjalnie wykorzystane do 'podsłuchiwania’ urządzeń szpiegowskich. Nie ma potrzeby dokonywania „włamania”, aby umieścić ukryty mikrofon; podsłuch może być łatwo osiągnięty przez pulsowanie sygnału mikrofalowej częstotliwości radiowej (MWRF) w budynku, przez ściany, kierując się do zaszczepionego człowieka z lub bez bezpośredniej linii wzroku. Urządzenie może odebrać każdą rozmowę i zlokalizować każdego i wszystkich, w dowolnym miejscu na świecie z każdej wieży komórkowej DEW [directed energy weapon] na lądzie lub ponad 20.000 satelitów DEW z przestrzeni kosmicznej.”

Jeszcze w 1975 roku, Zgromadzenie Ogólne ONZ rozpatrywało projekt zaproponowany przez Związek Radziecki, „Zakaz rozwoju i produkcji nowych typów broni masowego rażenia i nowych systemów takiej broni.” Wśród niektórych z wymienionych systemów tej ostatniej broni znalazły się:

  • Broń radiologiczna, która mogłaby wywołać efekty podobne do tych, jakie wywołuje wybuch jądrowy.
  • Broń wykorzystująca wiązkę cząstek naładowanych lub neutralnych do oddziaływania na cele biologiczne.
  • Broń wykorzystująca akustyczne promieniowanie infradźwiękowe.
  • Broń elektromagnetyczna działająca na pewnych częstotliwościach radiowych, które mogłyby mieć szkodliwy wpływ na organy ludzkie.

Niestety, odpowiedź państw zachodnich okazała się zerowa. Powstały i zostały zmodyfikowane inne traktaty, takie jak zakaz używania broni biologicznej i chemicznej (zarówno na polu walki, jak i na ulicach miast cywilnych), ale najwyraźniej nie taki, który powstrzymałby inwazję na ludzki umysł lub użycie takich nośników jak DEW do indywidualnego i grupowego nękania i kontroli zachowań. Ponieważ broń ta wykorzystuje niewidzialne siły dźwięku, ciepła i częstotliwości, tworząc nowy rodzaj broni do prowadzenia wojny wykorzystywanej zdalnie, osobom o złowrogich zamiarach znacznie łatwiej jest nie tylko ujść na sucho, ale także przeciwstawić się traktatom czy prawom.

Judy Wall, redaktor i wydawca biuletynu Resonance z lat 90-tych, w artykule zatytułowanym „Military Use of Silent Sound: Mind Control Weapons„, twierdziła, że broń operacji psychologicznych (psyops) została użyta w wojnie w Zatoce Perskiej. Składała się ona z „podprogowej, zmieniającej umysł technologii… przenoszonej przez standardowe audycje o częstotliwości radiowej”.

News briefs w marcu 1991 roku przyznał, że psyops został wdrożony po zniszczeniu wojskowego systemu dowodzenia i kontroli Saddama Husseina. Artykuł zatytułowany „High-Tech Psychological Warfare Arrives in the Middle East” opisywał psychopops przeciwko irackim oddziałom podczas operacji „Pustynna Burza”, w której amerykańskie nadajniki obezwładniły lokalne irackie stacje i nadawały patriotyczną i religijną muzykę wraz z „niejasnymi, mylącymi i sprzecznymi rozkazami i informacjami wojskowymi”. Wall pisze, że mogło to również obejmować potężniejszą, podprogową technologię w pracy, która używała „wyrafinowanego systemu elektronicznego do 'przemawiania’ bezpośrednio do umysłu słuchacza, do zmiany i zjednania jego fal mózgowych, do manipulowania elektroencefalografem jego mózgu, czyli wzorcami EEG, i sztucznego wszczepiania negatywnych stanów emocjonalnych – uczucia strachu, niepokoju, rozpaczy i beznadziei.”

Być może dlatego, jak zauważa Wall, oddziały irackie poddały się później masowo, w tym majorzy i dowódcy brygad, którzy oddali całe swoje jednostki. Jakie wiadomości mogły płynąć przez mózgi tych żołnierzy, którzy w pewnym momencie walczyli o swoją sprawę, a potem nagle się poddali?

Autorka i niezależna badaczka Elana Freeland w swoim eseju „This Covert Electromagnetic Era: Directed Energy Weapons (DEWs) for Political Control„, pisze o długiej historii i obecnych obawach związanych z tą technologią oraz o tym, jak jest ona wykorzystywana na nas w tajny sposób, który nie ma nic wspólnego z walką z terroryzmem.

Ostrzegła:

„Nie trzeba mieć stopnia naukowego w dziedzinie nauk o rakietach, aby dostrzec, że zdalne śledzenie satelitarne i technologie over-the-horizon nie dotyczą tylko 'terrorystów’. Zdalne tortury i przesłuchania, wspomnienia wyzwalane przez przesłuchania neurofonowe oraz analizatory fal mózgowych dostarczające 'wymuszonych rozmów’ i programowania dotyczą utworzenia elektronicznych obozów koncentracyjnych dla jeńców wojennych w naszych domach i miejscach pracy. Chodzi im o mentalny gwałt i własność intelektualną skradzioną prosto z naszych myśli….”
„Zestawy przygotowawcze do transmisji zakodowane na wiązkach mikrofalowych wywołują ataki serca, udary, paraliż itp. Choroby takie jak grypa są wystrzeliwane na cele. Budynki, w których spotykają się grupy dysydentów, są zamieniane w natychmiastowe punkty zapalne. Uprowadzenia przez rząd są zamaskowane jako uprowadzenia przez obcych za pomocą wiązek paraliżujących, po których następuje wyczyszczenie pamięci krótkotrwałej i wszczepienie fałszywych wspomnień….”

Wszyscy możemy być potencjalnymi królikami doświadczalnymi.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat