Czy Nadchodzi coś WIELKIEGO?

Napisane przez Amon w grudzień - 14 - 2023

Zdjęcie: Netflix

Zbliża się coś WIELKIEGO… Wiele potwierdzających sygnałów wskazuje, że system finansowy jest paraliżowany przez cyberataki. Nadchodzące wydarzenie według informacji poufnych. Mike Adams mówi o organizacji reagowania kryzysowego SRP24.com i jej zespole ds. cyberobrony, a także o elitach gromadzących zapasy żywności w bunkrach. Adams twierdzi, że niektóre osoby w organach ścigania, agencjach wywiadowczych i Departamencie Stanu podejmują działania, które wskazują, że mają wewnętrzną wiedzę o zbliżającym się wydarzeniu. W kręgach wywiadowczych i wojskowych pojawiają się oznaki, że wkrótce wydarzy się coś wielkiego. Możliwe załamanie gospodarcze i wdrożenie CBDC.

Rzecznik SRP24.com ostrzega przed poważnym cyberatakiem i możliwym upadkiem banków wraz z możliwym wdrożeniem scentralizowanej kontroli finansowej i zniewolenia za pośrednictwem CBDC. Adams zgadza się, wskazując na możliwe zamieszki, bunty, bezprawie, głód, choroby i przemoc kinetyczną w następstwie.

Możliwe załamanie dostaw energii w Europie Zachodniej i wpływ na społeczeństwo. Adams twierdzi, że setki tysięcy imigrantów są celowo sprowadzane do USA, aby osiedlić się i przejąć kontrolę nad krajem. Wicepremier Wielkiej Brytanii Oliver Dowden ostrzega przed możliwym brakiem prądu i wzywa ludzi do przygotowania się na erę analogową. Spiker mówi o kryzysie energetycznym w Wielkiej Brytanii i potencjalnym załamaniu, podając jako przyczynę działania USA. Ceny złota rosną z powodu obaw o załamanie waluty i potencjalne katastrofy.

Bitcoin jako plan awaryjny na wypadek załamania finansowego w USA

Major Sił Kosmicznych USA Jason Lowry ostrzega przed ryzykiem załamania finansowego z powodu cyberataków na infrastrukturę bankową i opowiada się za zapasowym systemem pieniężnym ze strategiami proof-of-work.

Adams wyraża zainteresowanie Space Launch Delta 45 i jego powiązaniami z Trumpem, wskazując na dostęp grupy do informacji, o których nie informują media głównego nurtu. Adams podkreśla wzrost ceny Bitcoina i jego potencjał jako planu awaryjnego na wypadek upadku amerykańskiego systemu bankowego, wraz ze złotem i srebrem oraz kryptowalutą.

Załamanie gospodarcze, zwolnienia i chińscy żołnierze na granicy z USA

Gospodarcza implozja jest w toku, ze zwolnieniami i cięciami kosztów we wszystkich branżach. Elitarne oddziały zaopatrują bunkry w zapasy żywności na dziesięć lat, podczas gdy chińscy żołnierze codziennie przekraczają granicę. Kontakty Adamsa na wysokim szczeblu podejmują te środki ostrożności z powodu nieokreślonych „dziwnych pożarów” w Maui i poczucia pilności tych potężnych ludzi.

Adams ujawnił, że zamożne elity budują podziemne bunkry i przechowują zapasy o wartości od trzech do dziesięciu lat, a niektóre z nich mają wystarczającą ilość żywności na dziesięć i więcej lat.

Steve Slepcevich, partner zarządzający SRP24.com, mówi o usługach zarządzania katastrofami świadczonych przez jego firmę, w tym o planowaniu, logistyce i działaniach naprawczych dla infrastruktury krytycznej, takiej jak szpitale i porty podczas klęsk żywiołowych. Usługi SRP obejmują tworzenie planów dla obiektów, pozycjonowanie dostawców do działań porządkowych i naprawczych oraz utrzymywanie krytycznych systemów podtrzymywania życia w trakcie i po klęskach żywiołowych.

Pomoc w przypadku katastrof i bezpieczeństwo w różnych lokalizacjach

Slepcevic posiada zespół ds. cyberobrony, który świadczy usługi bezpieczeństwa na obszarach dotkniętych klęskami żywiołowymi, w tym zapobiega grabieżom i bezprawiu. Jego zespół jest wysoce wyszkolony i składa się ze strażaków, ratowników medycznych oraz ekspertów ds. poszukiwań i ratownictwa miejskiego, którzy porzucili swoje poprzednie miejsca pracy z powodu przepisów dotyczących szczepień przeciwko COVID-19. Opisuje, jak jego zespół, w tym wielojęzyczni członkowie, szybko dostosowali się do zmieniającej się sytuacji w Acapulco po huraganie i wykorzystali swój prywatny samolot do dostarczania wody i żywności potrzebującym.

Podkreśla współpracę między swoim zespołem a ochotniczą grupą poszukiwawczo-ratowniczą z Meksyku, pomimo ograniczonych zasobów, aby pomóc osobom dotkniętym huraganem.

Gotowość i reakcja USA na katastrofy

Steve omawia gotowość Ameryki na katastrofy, podkreślając wrażliwość sieci energetycznej i wyzwania związane z pozyskiwaniem części spoza kraju.

Steve podaje przykład wpływu awarii sieci energetycznej w Teksasie podczas zimnego trzasku w 2021 r., z 30-milową strefą uderzenia i pracownikami linii podróżującymi z tak odległych miejsc jak Ohio i Indiana. Adams podkreśla brak przygotowania w Ameryce, podając jako przykład trzęsienie ziemi w Northridge w 1994 r. i jego wpływ na reakcję straży pożarnej. Steve opowiada o swoich doświadczeniach w Bowery, gdzie udzielili pomocy EOC, mimo że początkowo zostali odrzuceni z powodu braku zasobów i siły roboczej. Toksyczne chemikalia uwalniane przez pożary na Maui i ich wpływ na zdrowie. Steve wyjaśnia, że następstwa pożarów na Maui ujawniły toksyczne chemikalia, w tym dioksyny, metale ciężkie i związki chlorkowe, które przedostają się do wód gruntowych i powodują problemy zdrowotne mieszkańców.

Adams dodaje, że pył zawieszony z pożarów dostaje się do powietrza i powoduje problemy z oddychaniem u ludzi w okolicy, co może prowadzić do wyższych wskaźników zachorowań na raka i inne choroby.

Niewyjaśnione pożary na Maui i skoordynowane zamieszki

Slepcevic dzieli się swoimi doświadczeniami z nietypowymi pożarami na Maui, w tym pojazdami płonącymi bez źródła paliwa i ciałami spalanymi w nietypowy sposób. Steve wspomina o sieci ludzi, którzy mają te informacje i dzielą się nimi, mimo że czyni ich to celem.

Zauważył, że zamieszki miały miejsce w skoordynowany sposób z udziałem obcokrajowców. Pomoc w przypadku katastrof, telefony satelitarne i teorie kontroli. Slepcevic uważa, że ostatnie klęski żywiołowe opierają się na pragnieniu kontroli, a składki ubezpieczeniowe rosną, a niektóre nieruchomości są kupowane w celu inwestowania w nieruchomości. Podczas gdy reaguje na katastrofy, czuje się chroniony przez Boga, ale także dostrzega obecność demonicznych sił, które powodują zniszczenie lub chaos. Powołuje się na telefony satelitarne jako jedyne niezawodne środki komunikacji w niektórych strefach, wskazując na ich szyfrowanie i zdolność do działania bez usług komórkowych.

Slepcevic podkreśla znaczenie duchowego, psychicznego i fizycznego przygotowania na nieoczekiwane wydarzenia i zachęca jednostki do „uporządkowania swojego domu” i „wzięcia 100% odpowiedzialności za wszystko, co robią od jednej chwili do drugiej”.

Barack Obama ostrzegał przed zbliżającą się opresją?

Netflix jest uważany za jedno z najbardziej uwielbianych studiów filmowych dla teoretyków spiskowych – większość filmów i seriali jest naprawdę interesująca do oglądania, w tym atrakcyjne apokaliptyczne scenerie, wskazówki i znaki. Nowy film Netflixa o cyber-apokalipsie „Leave the World Behind” ostrzega, że świat stoi w obliczu apokaliptycznej katastrofy. Nowy film został wyprodukowany przez Baracka i Michelle Obamę, a także gwiazdy Julię Roberts i Kevina Bacona. Na samym początku jest elektryczna apokalipsa i nie tylko Netflix to sugeruje, ale również rodzina Obamów.

Osiem jako szyfr

Numerolodzy koncentrują się na geopolityce i uważają, że rok 2024 będzie najważniejszym karmicznie rokiem w najnowszej historii właśnie ze względu na liczbę 8. W końcu 8 uzyskuje się z sumy wszystkich liczb roku. Karma oznacza nieuniknioną odpłatę za działania z przeszłości. Twierdzą, że w pierwszej połowie roku wydarzenia przybiorą nowy obrót, a jesienią wydarzy się coś bardzo ważnego. Jest całkiem możliwe, że nastąpi zmiana władzy. Jednak przebieg najważniejszych wydarzeń zostanie określony przez pierwsze sześć miesięcy. Nasz świat zmierza w kierunku punktu bez powrotu, może to zobaczyć gołym okiem, każda rozsądna osoba ma tego świadomość. Garstka upadłych dusz prowadzi cywilizację ku przepaści, ku samozagładzie, ku wielkiej wojnie, a większość – nie dość dojrzała, by mieć własne zdanie, by wziąć odpowiedzialność za świat i za swoje dzieci – podąża za nimi jak stado baranów za kozami.

Co więcej, wielu z nich to inteligentni, bystrzy ludzie. Matryca wszechświata jest absolutnie sprawiedliwa, podobnie jak Stwórca, podlega wyborowi większości. Przed końcem ludzkości natura przywróci równowagę, pozbawiając ludzi wszystkich rodzajów komunikacji, jak w filmie „Leave the World Behind”. Zgodnie z nakazami gruzińskich tablic i satanistycznego lotniska w Denver, pozostanie kontrolowany złoty miliard ludzi.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

3 komentarze jak na razie.

  1. kali pisze:

    I ta dziewczynka nie mogąca się doczekać ostatniego „odcinka”

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat