Dokument opublikowany przez Wikileaks wyraźnie sugeruje, że Stany Zjednoczone miały „tajną” bazę na Księżycu, która została zniszczona przez Rosję. Jest to jeden z wielu interesujących dokumentów, które sugerują, że dziwne rzeczy dzieją się na Księżycu.

Jakie inne informacje istnieją oprócz tego dokumentu, nawiązujące do tego, że coś dziwnego dzieje się na Księżycu? Tak naprawdę jest mnóstwo informacji na ten temat, więc trudno jest zdecydować, od czego zacząć.

Po pierwsze, idea baz na Księżycu jest od dawna otwartą dyskusją w rządzie USA, chociaż tych informacji nie można tak łatwo znaleźć, ale na pewno są. Doskonałym przykładem jest dokument rządowy, wyraźnie pokazujący, że jednym z celów rządu Stanów Zjednoczonych jest zbudowanie bazy na Księżycu, a to już w 1966 r. ( Źródło )

Część dokumentu brzmi, w odniesieniu do prezydentów Kennedy’ego i Johnsona w oświadczeniu HON. George P. Miller:

Wierzę również, że możemy i osiągniemy cel wyznaczony przez prezydentów Kennedy’ego i Johnsona: załogowe lądowanie na Księżycu przed 1970 rokiem. Moja ufność w naszą szybko rozwijającą się naukę i technologię umożliwia wizualizować o wiele więcej spektakularnych osiągnięć, chociaż nie ustalę dla nich harmonogramu. (m.in) 1. Eksploracja powierzchni Księżyca i ewentualnie ustanowienie tam jednej lub więcej stałych baz.

Co więcej, dekady odtajnionych starych dokumentów na ten temat pokazują, jak poważne były to założenia i jak daleko posunęły się postępy prac w tym zakresie.

Spójrz na zrzut ekranu poniżej, zaczerpnięty z elektronicznej czytelni CIA w formie memorandum, który został skierowany do dyrektora CIA w sprawie „Myśli wojskowej (ściśle tajnej)” przez generała porucznika Korenevskiego.

Powyższy dokument zawiera szczegółowe informacje na temat znaczenia przestrzeni uzbrajania. To przywodzi na myśl inny dokument z Wikileaks , w formie wiadomości e-mail, który został wysłany do polityka Johna Podesty od dr Edgara Mitchella, astronauta Apollo 14 i dr Carol Rosin. Brzmi następująco:

„Drogi John, ponieważ wyścig wojny w Kosmosie się rozgrzewa, poczułem, że powinieneś być świadomy kilku czynników, ponieważ Ty i ja planujemy rozmowę Skypie. Pamiętajcie, że nasz niestosujący przemoc ET (Kosmici) z przyległego wszechświata pomagają nam w doprowadzeniu energii zerowej do Ziemi. Nie będą tolerować żadnych form militarnej przemocy na Ziemi ani w kosmosie. Następująca informacja kursywą została mi udostępniona przez moją koleżankę dr Carol Rosin, która przez kilka lat ściśle współpracowała z Wernherem von Braunem przed jego śmiercią. Carol i ja pracowaliśmy nad Traktatem o zapobieganiu umieszczaniu broni w kosmosie…” (Patrz: Projekt Ujawnienie Konferencja z 2001 roku czas 1.28.13 s.)

Odtajniony raport  Centrum Broni Jądrowych Sił Powietrznych z czerwca 1959 r. Pokazuje, jak poważnie rozważali plan o nazwie Projekt A119. Ogólnie rzecz biorąc, chcieli zbadać możliwości broni w kosmosie, a także uzyskać wgląd w środowisko kosmiczne i detonację znajdujących się w nim urządzeń jądrowych.

Ciekawe co najmniej, ale ważne jest to, aby rozpoznać intencje tego listu, a to jest uznanie, że ludzie przynieśli i nadal będą wprowadzać swoje destrukcyjne działania w kosmosie, broniąc się lub próbując go uzbroić.

Z całą tą dokumentacją warto również przyjrzeć się zeznaniom świadków z wiarygodnych źródeł.

W latach 50 -tych  pułkownik Ross Dedrickson  był odpowiedzialny za utrzymywanie zapasów zapasów broni nuklearnej dla AEC oraz za towarzyszenie zespołom bezpieczeństwa badającym bezpieczeństwo broni, wśród wielu innych obowiązków. Jeśli chodzi o przestrzeń zbrojeniową, która jest wyraźnie przedstawiona w wielu dokumentach powiązanych powyżej, to właśnie musiał powiedzieć:

„Dowiedziałem się również o incydentach z użyciem broni jądrowej, a wśród tych incydentów znalazło się kilka broni nuklearnych wysłanych w przestrzeń kosmiczną, które zostały zniszczone przez istoty pozaziemskie… Pod koniec lat 70. i na początku lat 80. próbowaliśmy umieścić broń nuklearną na Księżycu i ją zdetonować dla pomiarów naukowych i innych celów, które były nie do przyjęcia dla istot pozaziemskich. Zniszczyli broń, zanim dotarła na Księżyc. ”( Źródło )

Dedrickson jest jednym z setek demaskatorów ze zweryfikowanymi, wiarygodnymi i imponującymi środowiskami, które mówią o obecności pozaziemskiej. W tym samym wywiadzie stwierdził, że:

Statek kosmiczny udał się na ratunek Apollo 13 i towarzyszyli Apollo 13 podczas podróży wokół Księżyca z powrotem na Ziemię. I dwa razy myśleli, że być może będą musieli przenieść załogę na statek kosmiczny, ale widzieli ich bezpiecznie na Ziemi.

Może to wyjaśniać, dlaczego kilku astronautów było również całkiem szczerych mówiąc o obecności pozaziemskiej, jak Edgar Mitchell, Brian O’Leary, Story Musgrave, Gordon Cooper i wielu innych.

Inny dokument z 1965 r. dotyczący działań CIA na temat sowieckich planów kosmicznych brzmi następująco:

Pamiętaj, że było to ponad 50 lat temu! Poniżej znajduje się ciekawy cytat Carla Sagana:

Nie jest wykluczone, że artefakty z tych wizyt nadal istnieją, lub nawet, że jakiś rodzaj bazy jest utrzymywany (być może automatycznie) w układzie słonecznym, aby zapewnić ciągłość kolejnych ekspedycji. Ze względu na wietrzenie i możliwość wykrycia i zakłócenia przez mieszkańców Ziemi, lepiej nie wznosić takiej bazy na powierzchni Ziemi. Księżyc wydaje się jedną rozsądną alternatywą. Nadchodzące fotograficzne rozpoznanie Księżyca w wysokiej rozdzielczości z pojazdów kosmicznych – zwłaszcza z ciemnej strony – może mieć na uwadze te możliwości. ( źródło )

Podczas omawiania tego tematu przychodzi mi na myśl książka George’a Leonarda z 1976 r. „  Ktoś jeszcze jest na Księżycu”  oraz książka Freda Stecklinga z 1981 r.  „We Discovered Alien Bases on The Moon” .

Członkowie Towarzystwa Planetarnego SETI Research (SPSR)  opublikowali niedawno artykuł  w  Journal of Space Exploration na  temat pewnych cech po drugiej stronie Księżyca, które pojawiają się w kraterze Paracelsus C. Tytuł: „Analiza obrazu niezwykłych konstrukcji na dalekiej stronie Księżyca w kraterze Paracelsus C ” , stwierdza,  że te cechy mogą być sztucznego pochodzenia.

Badanie stanowi świetny punkt, jeśli chodzi o hipotezę pozaziemską:

Zdecydowanie konserwatywny główny nurt naukowy często odrzuca anomalie oparte na samej materii, tj. Na Księżycu nie mogą znajdować się artefakty obcych, ponieważ na Księżycu (ani na innych planetach) nie ma artefaktów obcych. Taki pogląd jest przykładem rozumowania kołowego, opartego na przekonaniu, że istoty pozaziemskie nie istnieją, lub jeśli istnieją, że nie mogłyby udać się do naszego Układu Słonecznego.

Prawda jest taka, że ​​„Istnieją liczne dowody, że obce cywilizacje próbują się z nami skontaktować i odwiedzają nas od bardzo dawna.” – dr Brian O’Leary, były astronauta NASA i profesor Princeton Physics.

Jeśli chodzi o Księżyc, bazy stworzone przez człowieka mogą nie być jedynymi.

Jeśli chodzi o nasze własne bazy, Karl Wolfe, który był technikiem fotografii elektroniki precyzyjnej w bazie sił powietrznych Langley, stał się znany, gdy przedstawił swoje zeznania w National Press Club w Waszyngtonie, w ramach ujawnienia dr Stevena Greera projekt. ( źródło )

Zeznanie Wolfe’a ujawniło, że został zabrany do ciemnego pokoju, gdzie obrazy z Lunar Orbiter z NASA były opracowywane i łączone w złożone obrazy zwane mozaikami.

„W tym czasie robili 35-milimetrowe paski filmu, które następnie składano w mozaiki 18 ½ x 11. Te paski były z kolejnych przejść wokół Księżyca i zbudowałyby fotografię – powiedział Wolfe ( źródło ) „Poszliśmy na jedną stronę laboratorium, a on powiedział:„ Przy okazji, odkryliśmy bazę na tyle księżyca ”.

Dr John Brandenburg, zastępca kierownika misji Clementine na Księżyc, który był częścią wspólnego projektu kosmicznego między Ballistic Missile Defence Organization (BMDO) i NASA, również dokonał kilku fascynujących rewelacji. Misja odkryła wodę na biegunach Księżyca w 1994 r. ( Źródło: strona 16 z 18 ) ( źródło ) ( źródło ). Ale  według dr Brandenburga misja Clementine miała ukryty porządek:

„Misja Clementine była misją zwiadowczą ze zdjęciem, która miała na celu sprawdzenie, czy ktoś nie buduje baz na Księżycu, o których nie wiedzieliśmy. Czy były one rozszerzane?… Ze wszystkich zdjęć, które widziałem na Księżycu, pokazujących możliwe struktury, najbardziej imponujący jest obraz o szerokości milowej prostokąta. Wyglądało to niewątpliwie sztucznie i nie powinno tam być. Jako ktoś w społeczności obrony kosmicznej, patrzę na każdą taką strukturę na Księżycu z wielką troską, ponieważ nie jest ona nasza, nie ma mowy, żebyśmy mogli zbudować coś takiego. Oznacza to, że ktoś jeszcze tam jest. ”(Cytat z filmu dokumentalnego„ Obcy na Księżycu ”)

Patrz też: Potencjalny budynek obcych na księżycu, uchwycony przez drugą chińską sondę księżycową [PL]

=================================

ZA: Artykuł z 15.04. Arjun Walia pt. Wikileaks Document Exposes a “Secret US Base on the Moon”

Źródło: www.ripsonar.wordpress.com

[sg_popup id=”9518″ event=”inherit”][/sg_popup]
2 Udostępnień
Kategorie: Tajne projekty

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat