Czy poznamy może całą prawdę o Roswell, UFO i kosmitach przed końcem roku? Kilka dni temu, 18 czerwca 2020 roku, prezydent USA Donald Trump został zapytany przez swojego syna Donalda Trumpa Jr. w wywiadzie “Trump Team Online“, co wie o incydencie UFO w Roswell i o Obcych. Reakcja Trumpa była powściągliwa, a jego odpowiedź pozostawia wiele miejsca na spekulacje, ponieważ prezydent nie chciał się angażować, jedynie sugerował, że może ujawnić prawdę, zanim opuści urząd. Trump pozostawia miejsce na wiele spekulacji, ale przede wszystkim sugeruje, że prezydent zna już prawdę, na którą świat czekał od ponad siedemdziesięciu lat.

Od dawna zakłada się, że prezydent USA wie o UFO i życiu pozaziemskim więcej, niż do tej pory publicznie przyznawał. Aby to zrozumieć, trzeba wiedzieć, że wujek Donalda Trumpa, John Trump, był fizykiem w Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Z tajnego raportu Majestic-12 wynika, że John Trump mógł być zaangażowany w dochodzenie w sprawie rozbitych statków kosmicznych. Sprawozdanie zawiera listę instytucji naukowych, które były zaangażowane w badania nad rozbitymi statkami kosmicznymi Obcych, w tym MIT, gdzie John Trump był w tym czasie profesorem. John Trump był ekspertem w dziedzinie energii wysokiego napięcia i ściśle współpracował z Robertem J. van de Graafem w MIT, pionierem w dziedzinie wytwarzania i stosowania wysokiego napięcia. W 1943 r. John Trump dostał zlecenie przez FBI Policji Federalnej w celu zweryfikowania autentyczności danych osobowych fizyka Nikola Tesli.

Fakt, że Trump zwerbowany przez FBI sugeruje, że był on ekspertem w dziedzinie egzotycznej technologii w instytucie i mógł być później zaangażowany w badanie szczątków z katastrofy UFO w Roswell. Amerykański pisarz literatury faktu i egzopolityk Michael Salla podejrzewa nawet, że John Trump mógł być nawet zaangażowany w rozwój tajnych programów kosmicznych. Tak więc pytanie w tym kontekście brzmi: czy John Trump przekazał wszystkie te informacje swojemu bratankowi? Co więc prezydent USA naprawdę wie o Roswell i co wie o istnieniu tajnych programów kosmicznych i pozaziemskich form życia?

Ziemia wkrótce narodzi się w nowym tysiącleciu

Kiedy John Trump zmarł w 1985 roku w wieku 78 lat, jego bratanek Donald miał 39 lat i pracował jako zarządca nieruchomości. W wywiadzie dla “New York Timesa” z 1984 roku Trump wspomniał, że z wujkiem Johnem dużo rozmawiał o fizyce i rozbrojeniu jądrowym. Na konferencji prasowej w Korei Północnej w dniu 12 czerwca 2018 r. John Trump był również tematem dyskusji, kiedy to Donald Trump wyraził uznanie dla znaczącego zaangażowania swojego wuja w rozbrojenie jądrowe. O tym, że Donald Trump rozmawiał również z wujkiem Johnem o wynalazkach Nikoli Tesli i katastrofie Roswell, świadczą liczne przemówienia Trampa wygłoszone podczas i po inauguracji.

W swoim przemówieniu inauguracyjnym Trump powiedział między innymi, że Ziemia wkrótce narodzi się w nowym tysiącleciu, aby w końcu odkryć tajemnice kosmosu, uwolnić Ziemię od nędzy i chorób oraz wykorzystać energię i technologię jutra.

Wkrótce po swoim przemówieniu inauguracyjnym Donald Trump opublikował “Top Secret Memorandum”, w którym zażądał, aby dwie tajne służby zniosły w ciągu najbliższych dwóch lat tajemnicę prawie sześciu tysięcy wniosków patentowych złożonych w przeszłości. Fragmenty wypowiedzi można znaleźć w dokumencie Above Majestic. Obserwatorzy są rozczarowani tym, jak mało prezydent zrobił do tej pory. Moim zdaniem jednak przemawia to za toczącą się wewnętrzną walką między administracją Trumpa a kompleksem wojskowo-przemysłowym, Deep State, która moim zdaniem zostanie znacznie zintensyfikowana w obecnej kampanii wyborczej. Dla Demokratów i całego Głębokiego Państwa, ostatnie oświadczenie Trumpa, że może on ujawnić tajemnicę Roswell jeszcze w tym roku, może zabrzmieć jak zagrożenie. Ponieważ nikt w tych szeregach nie chce, aby prawda o niej kiedykolwiek wyszła na jaw, mimo że rywalka Trumpa, Hillary Clinton, ogłosiła coś podobnego w swojej ostatniej kampanii wyborczej (patrz FAZ z 11.01.2016: “Hillary Clinton chce dotrzeć do sedna UFO“). Ale to były tylko głupie potyczki kampanii wyborczej, jak wszystko, co demokraci obiecują w kampanii wyborczej i w końcu nie dotrzymują.

Nadal odczuwamy, jak trudno jest posprzątać w Waszyngtonie. Donald Trump wiele obiecał po objęciu urzędu, w tym ujawnienie życia pozaziemskiego. Jak dotąd niewiele lub nic się nie wydarzyło w tym kierunku. Mogą być ku temu dobre powody. Wiele rzeczy wskazuje teraz na wielkie starcie jesienią. W tym kontekście napisałem już, że członkowie Deep State planują wydarzenie na krótko przed wyborami prezydenckimi, być może około 11 września, być może atak fałszywej flagi z udziałem obcych

Głębokie państwo odwraca się od ściany: co dalej planuje?

Oczywiście jest to w tej chwili czysta spekulacja, ale wiemy, że Demokraci i całe Głębokie Państwo stoją plecami do muru i w takiej sytuacji ludzie są zdolni do wszystkiego. Oczywiste jest, że Deep State uważa, że ​​ma ostatnią kartę w rękawie. I w pewnym momencie to rozdanie zostanie rozegrane – jeśli nie teraz, kiedy. Deep state nie może już nic zyskać, tylko stracić. W tym przypadku zdesperowani ludzie są znani z tego, że postępują irracjonalnie i robią rzeczy, których normalni ludzie zwykle nie robią: czają się jak obsesyjni. Głębokie Państwo nie opuści pola bez walki.

Można założyć, że Donald Trump był już w stanie spojrzeć na mapę Głębokiego Państwa. Trump bardzo ostrożnie zareagował na pytanie, czy ujawni tajemnicę Roswell. Powiedział, dosłownie:

„Ładne pytanie, ale w rzeczywistości są miliony ludzi, którzy chcą to wiedzieć. Nie zamierzam mówić o tym, co wiem, ale to bardzo interesujące. Ale Roswell to bardzo interesujące miejsce z wieloma ludźmi, którzy chcieliby wiedzieć, co się dzieje. ”

Na pytanie, czy odtajni plik Roswell, Trump odpowiada:

“Muszę się nad tym zastanowić.”

Donald Trump był bardzo ostrożny, odpowiadając na to pytanie. Jest też kryptonimiczny komentarz grupy wywiadu wojskowego Q-Anon, o której mówi się, że jest ściśle związana z administracją Trumpa, ale szczególnie z prezydentem. W odpowiedzi z dnia 19 września 2018 r. na serię pytań na forum 8chan, Q odpowiada m.in. na pytania dotyczące obcych form życia i Roswell. Z odpowiedzi Q jasno wynika, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i że katastrofa UFO w Roswell ma najwyższą klasyfikację. W oficjalnym raporcie Wilberta Smitha, który w międzyczasie został opublikowany w FISA, stwierdza się, że

“Sprawa jest najwyżej sklasyfikowaną sprawą w rządzie Stanów Zjednoczonych i jest oceniana wyżej niż bomba H”.

W tym kontekście Q nie tylko obalił teorię spiskową, że lądowanie na Księżycu zostało zainscenizowane w studio, ale także potwierdził istnienie pozapublicznych programów kosmicznych i życia pozaziemskiego. Jednak dopóki prawda nie zostanie podana do wiadomości publicznej listem i pieczęcią Prezydenta Stanów Zjednoczonych, będzie nadal traktowana jako teoria spisku dla większości populacji.

Do wyborów prezydenckich pozostało dokładnie pięć miesięcy. Czy prezydent wygłosi prawdę? Trump jest w stanie upublicznić plik Roswell i wszystko, co się z nim wiąże. To byłby historyczny moment dla Donalda Trumpa. Jako prezydent ujawniający tajemnice UFO. Czy zrobi ten odważny krok? W Drzwiach prawdy istnieje teraz, co najmniej małe pęknięcie.

Bądźcie czujni!


Autor: Amon
www.strefa44.pl

 

3 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat