Kiedy kilka tygodni temu prezydent USA Donald Trump odsłonił flagę nowych sił kosmicznych, ogłosił wielkie rzeczy dla USA i świata. Trump mówił również w tym kontekście o fantastycznych nowych systemach uzbrojenia, które wkrótce będą jednymi z największych i najpotężniejszych na świecie. Jednocześnie prezydent podkreślił, że Siły Kosmiczne uzyskają coś jeszcze potężniejszego niż to, co mają już Chiny i Rosja. Czy Trump mógł mówić o systemach uzbrojenia, które zostały opracowane ponad dwie dekady temu w ramach tajnych programów kosmicznych?

Byłoby to rzeczywiście mądre posunięcie, aby w ten sposób upublicznić istniejącą, tajną technologię. Zakładam, że systemy broni ogłoszone przez Trumpa są w rzeczywistości technologią, która została opracowana trzy dekady temu. Ale więcej na ten temat później. Trump powiedział w swoim przemówieniu:

“Cóż, dziękuję ci bardzo. To bardzo szczególny moment, ponieważ jest to prezentacja flagi Sił Kosmicznych. Bardzo ciężko nad tym pracowaliśmy. To, o czym tu mówimy, jest ważne: zarówno z defensywnego, jak i ofensywnego punktu widzenia, w rzeczywistości z każdego punktu widzenia. Jak państwo wiedzą, Chiny i Rosja, a być może także inne kraje, zaczęły rozwijać taki system broni znacznie wcześniej niż my. Powinniśmy byli zacząć już dawno temu, ale szybko nadrobimy zaległości. Opracowaliśmy najbardziej niewiarygodną broń, jaką ktokolwiek kiedykolwiek widział, i porusza się bardzo szybko.”

O jakiej broni mówi prezydent? Trump wspomniał w swoim wystąpieniu, że są to bardzo szybkie i mobilne bronie. Uważam, że w tym przypadku prezydent nawiązuje do tak zwanych Tic Tac UFO. Według dostępnych mi informacji, jest to już zaawansowana technologia USF, która została przetestowana w ramach manewru Marynarki Wojennej USA w 2004 r. W swoim przemówieniu Trump podkreślił, że Rosja i Chiny zaczęły rozwijać broń kosmiczną i tworzyć nowe gałęzie wojskowe znacznie wcześniej, podkreślił również, że USA szybko nadrobią zaległości czasowe. Ale może się to udać tylko wtedy, gdy niezbędna infrastruktura jest już dostępna i gotowa do wdrożenia. Jeśli, jak podejrzewam, Tic Tac UFO są rzeczywiście technologią USAF, optymizm Trumpa jest całkowicie uzasadniony. I uważam, że prezydent dobrze zna wewnętrzne procedury wojskowe…

SDI i pierwsza broń kosmiczna

W tym miejscu chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że już na początku lat osiemdziesiątych, w czasach administracji Reagana, powstał program SDI (Strategic Defense Initiative), finansowany przez National Reconnaissance Office, CIA i NASA.

Oficjalne logo SDI

Program ten obejmował już cały pakiet obszernych projektów badawczo-rozwojowych – przede wszystkim systemów broni kosmicznej. Do 1988 roku rząd USA zainwestował około 29 miliardów dolarów. SDI była ściśle tajnym programem, nawet wysokiej rangi członkowie Kongresu nie byli dostatecznie informowani. Z biegiem czasu rząd obciął fundusze – zwłaszcza gdy wiadomo było, że wyniki nie były w stanie sprostać ambitnym celom. Ale czy to prawda, nie wiem. Ale Ronald Reagan prowadził pamiętnik, na przykład wpis z 11 czerwca 1985 r., który dziwnie brzmi i sugeruje, że Reagan oczywiście bardzo dobrze wiedział, co naprawdę działo się w przestrzeni kosmicznej w latach 80. i że amerykańska cywilna agencja kosmiczna NASA naprawdę tylko oszukiwała ludność. Między innymi, wpis dosłownie mówi:

W porze lunchu z pięcioma wiodącymi badaczami kosmosu. To było fascynujące. Przestrzeń kosmiczna jest dla nas naprawdę ostatnim nieodkrytym miejscem, a niektóre osiągnięcia, na przykład w astronomii, brzmią jak science fiction, z tą różnicą, że są one rzeczywistością. Dowiedziałem się, że mamy zdolność transportową do umieszczenia 300 osób w kosmosie.”

Teraz powinno być dla wszystkich jasne, że program SDI był prawdopodobnie już wtedy ważną częścią tajnego programu kosmicznego, że faktycznie stworzono tu systemy uzbrojenia, o których światowa opinia publiczna nadal nie ma pojęcia i które mają być teraz upublicznione wraz z założeniem Sił Kosmicznych. W 2017 roku republikański kongresman Mike Rogers umieścił w porządku obrad utworzenie Sił Kosmicznych, a już w marcu następnego roku jednostka ta została zatwierdzona przez prezydenta USA Donalda Trumpa.

Prezydent wydaje się być bardzo chętny do realizacji tego projektu. W swoim przemówieniu z okazji wystrzelenia nowego transportera kosmicznego Dragon 2 na Międzynarodową Stację Kosmiczną, 30 maja 2020 r. na Przylądku Canavaral, Trump nie tylko zapowiedział powrót na Księżyc i rychłe lądowanie na Marsie, ale także od razu mówił o potężnej broni kosmicznej. Dosłownie, powiedział:

“Sprowadziliśmy na nas zazdrość świata i wkrótce wylądujemy na Marsie i wkrótce będziemy mieli największą broń, jaką kiedykolwiek stworzono w historii. Widziałem projekty tej broni i nawet ja nie mogę w to uwierzyć. Stany Zjednoczone odzyskały reputację lidera świata.”

Niestety, prezydent nie zagłębił się w szczegóły, więc podejrzewam, że stworzenie Sił Kosmicznych to nic innego jak długo zapowiadane ujawnienie istniejącej technologii UFO.

Podejrzewa się nawet, że od dziesięcioleci trwa tajny wyścig zbrojeń w kosmosie, tylko że od wielu dziesięcioleci jest on ogłaszany publicznie teorią spiskową – ale w dobie Internetu nie jest to już możliwe, ponieważ w międzyczasie w sieci pojawiło się wiele dobrych filmów i zdjęć, o których nie można dyskutować. Istnieje szereg patentów, które trzy lata temu zostały złożone w amerykańskim urzędzie patentowym przez niejakiego Salvatore Paisa z Naval Air Warfare Center Aircraft Division w Urzędzie Patentowym USA. Oficjalnie potwierdzono, że patenty są nie tylko wykonalne, ale również gotowe do użycia. W szczególności, są to “generator fal grawitacyjnych o wysokiej częstotliwości”, nadprzewodnik pracujący w temperaturze pokojowej, potężny generator pola elektromagnetycznego i samolot napędzany przez urządzenie redukujące inercję. Zgodnie ze specyfikacją patentową, platforma powinna być zdolna do pracy zarówno w powietrzu, jak i w wodzie. Moim zdaniem cała ta technologia jest stosowana od dłuższego czasu i już dawno została zastąpiona czymś znacznie bardziej nowoczesnym. Dla społeczeństwa może to być bardziej science fiction niż technologia według oficjalnego stanu fizyki, ale myślę, że wynika to tylko z faktu, że ludność była okłamywana przez wiele dziesięcioleci w spisku UFO. Ponieważ Pais złożył patent dopiero w 2017 r., Można założyć, że są to tak naprawdę czarne projekty budżetowe, które były finansowane z czarnych funduszy lub zostały opracowane w ramach programu Aurora, najbardziej ściśle sklasyfikowanego programu w Stanach Zjednoczonych do tej pory, przynajmniej tak mi się wydaje.

Siły powietrzne Stanów Zjednoczonych przez wiele lat zaprzeczały programowi Aurora, ale w marcu 1990 r. Aviation Week & Space Technology ostatecznie go upubliczniły. Artykuł mówi między innymi:

„Projekt Aurora dotyczył grupy specjalnych samolotów, a nie konkretnej fabryki samolotów. Zgodnie z dokumentem finansowania dostępnym na Aviation Week, w 1987 r. Fundusze na ten projekt wyniosły 2,3 miliarda dolarów. ”

Fakt, że Stany Zjednoczone oficjalnie utworzyły Siły Kosmiczne, nie jest przypadkiem, ale raczej kalkulacją, ponieważ spisku UFO nie można dłużej utrzymywać, matryca jest wadliwa, a kraje takie jak Rosja i Chiny mogłyby potencjalnie prześcignąć Stany Zjednoczone, ujawniając tę technologię. I rzeczywiście byłoby to hańbą dla światowej potęgi USA. Być może Siły Kosmiczne rzeczywiście przekażą nam odrobinę science fiction – może właśnie tego chcą władze. Ktokolwiek przyjrzał się bliżej logo jednostki, zauważył, że logo użyte tutaj jest właściwie kopią loga z filmy Star Trek.

Od lewej “Logo Amerykańskich Sił Kosmicznych” po prawej “Logo z filmu Star Trek”


Przypadek? Mało prawdopodobne. W tym miejscu chciałbym nawet posunąć się do stwierdzenia, że Siła Kosmiczna jest w rzeczywistości znacznie większa niż to, co do tej pory powiedziano opinii publicznej, ponieważ można założyć, że za Siłami Kosmicznymi kryje się w rzeczywistości program kosmiczny, który istniał przez długi czas, a który teraz ma być ujawniany krok po kroku. Wielokrotnie wyrażałem podejrzenia, że Star Trek nie został po prostu wymyślony przez Gene’a Roddenberry’ego. Można raczej założyć, że nasza przyszłość była już znana w kręgach wojskowych.

Seria, która została wydana w 1966 roku i stała się znana w telewizji jako Starship Enterprise, rozgrywa się w 23 wieku, w którym ludzkość żyje w spokojnym współistnieniu z istotami pozaziemskimi.

Już teraz istnieją pewne oznaki, że ludzkość powoli zmierza w tym kierunku, nawet, jeśli przez obecny chaos może się tak nie wydawać, ale w tym kontekście musimy być świadomi faktu, że stare mury muszą być najpierw zniszczone, zanim będzie można zbudować nowe. I to jest dokładnie to, co dzieje się teraz.

Pod kierownictwem Kapitana Kirka, statek gwiezdny Enterprise badał dziwne planety i galaktyki. Myślę, że od dawna odbywa się to w ramach tajnych programów kosmicznych – z wykorzystaniem technologii, która powstała w Niemczech już w latach 30. ubiegłego wieku. W przeszłości pojawiły się rewelacyjne, oryginalne zdjęcia z tamtego okresu, pokazujące m.in. loty próbne statków kosmicznych znanych jako Haunebu. W ramach operacji “Operation Paperclip” technologia ta została sprowadzona do USA wraz z wysoko postawionymi naukowcami, w tym Werner von Braun, i tam dalej rozwijana.

  

Dlatego można założyć, że technologia złożona przez Salvatore Pais w Urzędzie Patentowym USA w 2017 r. Jest jedynie dalszym rozwinięciem już starej technologii z programu Aurora, podczas gdy rzeczywista zaawansowana technologia, dzięki której można zwiedzać inne galaktyki, była nadal zamknięta gdzieś w sejfach. Myślę, że Donald Trump ma rację mówiąc, że Stany Zjednoczone już wyprzedzają Rosję i Chiny pod względem technologicznym, właśnie dlatego, że używają tej technologii od dziesięcioleci. Trójkątne UFO nad Belgią w późnych latach osiemdziesiątych są tego wyraźnym dowodem.

Przez dziesiątki lat USA oszukiwały świat swoim spiskiem UFO, teraz kraj ten powoli przechodzi od pozornej obrony do ofensywy – i to z ogromną BOOM-em, twierdząc, że jest w posiadaniu najpotężniejszej broni kosmicznej. Bonusem BOOM w tym przypadku może być ogłoszenie, że członkom Sił Kosmicznych udało się już odwiedzić odległe galaktyki.

Bądźmy więc podekscytowani tym, co wkrótce będzie możliwe za tego prezydenta. Donald Trump może rzeczywiście poprowadzić świat do nowej ery, gdy stara matryca zostanie w końcu wkrótce zdemontowana.

Bądźcie czujni!


Trump przedstawia flagę Space ForceOpracował: Amon
www.strefa44.pl
1 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat