Istnieje wiele „dowodów”, które sugerują, że rasa ludzka nie jest jedyną cywilizacją, która żyła na tej planecie. Coraz więcej badaczy dochodzi do tego wniosku, a dzieje się tak głównie z powodu tak zwanych „niewygodnych artefaktów”. Główny nurt nauki i historii, jaki nauczany jest w dzisiejszych szkołach, gwałtownie zaprzecza istnieniu innych starożytnych cywilizacji, które poprzedzały ludzkość. Jednakże, istnieje wiele artefaktów i dowodów sugerujących, że niektóre cywilizacje żyły na Ziemi zupełnie inaczej niż cywilizacja ludzka. (wśród których możemy wymienić: Lemuria, Atlantyda, Hyperborea) Jedna z najstarszych cywilizacji jakie kiedykolwiek istniały na naszej planecie żyła około 3 miliardów lat temu. W RPA w pobliżu Klerksdorp odkryto specjalną skałę, w której znaleziono i nadal znajdują się zdumiewające, faliste kule, obiekty w kształcie dysków, w całości metalowe lub wydrążone, z białymi wtrąceniami lub z „lekko uszczelnionym” materiałem gąbczastym. Te tajemnicze artefakty zostały datowane na około 3 miliardów lat.

Następnie, jeśli cofniemy się o kilka miliardów lat wstecz, możemy przypomnieć sobie kilka niesamowitych artefaktów, które zostały odkryte w XIX wieku w Dorchester County, Massachusetts, podczas gwałtownego rozwoju skał z epoki prekambryjskiej (ponad pół miliarda lat), odkryto dwa fragmenty (jak się później okazało) metalowej wazy ze stopu cynku z dużą zawartością srebra.


Ten wazon miał bardzo piękne dekoracje, które miały nawet srebro w kompozycji. Jakość tego artefaktu sugeruje, że ci, którzy go stworzyli 500 milionów lat temu, mieli zaawansowaną technologię. Artefakt ten został rozpoznany przez amerykańską społeczność naukową, ale z nieznanego powodu artefakt ten nie stał się punktem zwrotnym w rewizji historii tej planety. Inne odkrycia, które wyraźnie dowodzą istnienia starożytnych cywilizacji, to te dwa ślady.


Pierwszy ze śladów został odkryty przez Williama Meistera w Utah. Szacowany wiek to około 500 milionów lat. Drugi ślad odkrył geolog John Reid w Nevadzie. Ten ślad został przeanalizowany i stwierdzono, że ma ponad 300 milionów lat.

Należy wspomnieć o ciekawym szczególe: te ślady są w rzeczywistości śladami butów. Nie jest to odcisk gołej stopy, który mógłby zostać pomylony z jakimkolwiek nieodkrytym jeszcze gatunkiem. A but sugeruje, że był to gatunek inteligentny. Inny „niewygodny artefakt” został znaleziony w partyzanckim regionie Primorye. Był to mały produkt wykonany z krystalicznych ziaren moissanitu cementowanego.

Obecnie potrzeba ogromnej ilości energii, aby wytworzyć krystaliczny moissanit. Materiał ten jest znacznie droższy od diamentu. Ale wydaje się, że kilkaset milionów lat temu komuś się to udało dość łatwo.

Należy wspomnieć o kolejnym niesamowitym artefakcie. Chodzi o żelazny garnek odkryty w 1912 roku w Oklahomie przez niektórych pracowników elektrowni. Wygląda na to, że ten artefakt ma ponad 300 milionów lat. Interesującym szczegółem jest to, że żelazny garnek jest wykonany z najczystszej stali nierdzewnej przy użyciu technologii, której nie posiadamy. Ten odcisk ludzkiej dłoni został odkryty w Glen Rose w Teksasie. Szacowany wiek wynosi około 110 milionów lat.

Nie tak dawno temu odkryto kolejny sensacyjny artefakt. Jest to skamieniały ludzki palec, który został odkryty na wyspie Axel-Heiberg na kanadyjskim Archipelagu Arktycznym. Szacowany wiek tego artefaktu to około 100 milionów lat.

Wszystkie te artefakty sugerują jedno: że ludzkość nie jest jedyną cywilizacją, która żyła na tej planecie.


Autor: Amon
www.strefa44.pl

 

 

 

 

11 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Czytelnik pisze:

    Bez przesady z tym moissanitem. Jest dużo tańszy od diamentu.

Zostaw komentarz  • Facebook

Szukaj temat