Jeszcze we wrześniu 2020 r. płk Lawrence Sellin (ret.) zgłosił w The Gateway Pundit, że istnieją jednoznaczne dowody na to, że chińskie wojsko było zaangażowane w tworzenie chińskiego koronawirusa.

Dr Li-Meng Yan, który badał pochodzenie wirusa COVID-19 podczas początkowego wybuchu epidemii w chińskim Wuhan jako badacz medyczny w Hong Kongu, dostarczył teraz jednoznacznych dowodów na to, że wirus nie był pochodzenia naturalnego.

W artykule “Unusual Features of the SARS-CoV-2 Genome Suggesting Sophisticated Laboratory Modification Rather Than Natural Evolution and Delineation of Its Probable Synthetic Route” (Niezwykłe cechy genomu wirusa SARS-CoV-2 sugerujące raczej wyrafinowaną modyfikację laboratoryjną niż naturalną ewolucję oraz określenie prawdopodobnej drogi syntezy) dr Yan i jej współpracownicy przedstawili szczegółowy opis sposobu syntezy wirusa w laboratoriach kontrolowanych przez chińskie wojsko.

W marcu 2021 roku Joe Hoft z The Gateway Pundit poinformował, że pojawiło się więcej dowodów, które sugerują, że chińska epidemia koronawirusa w Wuhan prawdopodobnie pochodzi z wypadku z bronią biologiczną.

W kwietniu 2021 roku Joe Hoft w The Gateway Pundit poinformował, że nowe dowody sugerują, że chińskie wojsko mogło być świadomym czynnikiem wirusa COVID-19 jeszcze w listopadzie 2019 roku. W zeszłym tygodniu wiadomość wybuchła w The Australian, że chińscy naukowcy zbroili koronawirusy przez pięć lat przed wybuchem epidemii w zeszłym roku w Wuhan w Chinach.

Dr Tony Fauci finansował w tym czasie ośrodki badawcze w Wuhan

Gospodarz FOX News Steve Hilton otworzył swój niedzielny program nocny z zaskakującym postępem w sprawie pochodzenia koronawirusa. Hilton omówił badania Gain-of-Function, które pomagają zdefiniować fundamentalną naturę interakcji człowiek-patogen. Jednym z największych laboratoriów badających naukę o Gain-of-Function był Wuhan Institute of Virology w Wuhan, Chiny. Badania nad Gain-of-Function budzą wiele kontrowersji. W 2014 roku administracja Obamy obcięła fundusze na ryzykowne badania biologiczne.

Rząd podjął tę decyzję po incydentach związanych z bezpieczeństwem biologicznym w federalnych laboratoriach badawczych. The Gateway Pundit informował wcześniej, że administracja Obamy przekazała później 3,7 mln dolarów Instytutowi Wirusologii w Wuhan po zamknięciu amerykańskiego programu.

Steve Hilton doniósł, że dr Anthony Fauci jest na nagraniach, które popierają badania, w których potencjalnie niebezpieczne wirusy są wytwarzane w laboratorium: W swoim raporcie Steve Hilton ujawnił, jak dr Fauci przekazał fundusze na projekty, które doprowadziły do pandemii koronawirusa.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat