Generał Mark Milley, szef sztabu w armii Stanów Zjednoczonych podczas przemowy do kadetów informował ich, że w przyszłości będą musieli zmierzyć się na polu bitwy z dziwnym wrogiem.

635730722207801375-ARM-SASC-Milley08

Podczas przemowy powiedział “W 1916 roku świat był złożony, w 1945 roku był skomplikowany natomiast w 2016 jest mocno skomplikowany i mogę to powiedzieć w odniesieniu do własnego doświadczenia.

Będziecie mieć do czynienie z terrorystami, będziecie walczyć z armiami hybrydowymi, będziecie mieć do czynienie z małymi zielonymi ludzikami. Będziecie mieli do czynienie z tym wszystkim, będziecie mieć do czynienia z tym równocześnie.”

Jego uwagi w Norwich University, Military College w Vermont podniosły alarm wśród społeczności UFO, którzy doszukali się ostrzeżenia przed inwazją kosmitów.

Przemówienie na swoim kanale YouTube zamieścił The Musicmemorylane i umieścił pod nim opis “Myślę, że po tym przemówieniu ten gość wkrótce zniknie. Wygląda na to, że pozwolił sobie na ujawnienie zbyt wielu informacji.”

Alejandro Rojas, prezenter radiowy w Open Minds Radio twierdzi, że generał dobierał odpowiednio słowa. Na stronie minds.tv napisał “Jego wypowiedzi wydają się być szokujące. On zdaje się mówić do kadetów, że wie z doświadczenia, że będą walczyć z kosmitami! Ale mówi też o armii hybrydowej. Co to jest? Brzmi przerażająco. Niektórzy znawcy UFO uważają, że armie obcych i ludzkie hybrydy zagrażają Ziemi. Wiemy też, że obcy tworzą ludzkie hybrydy łącząc ludzkie kobiety ze swoim gatunkiem.

Kilka stron internetowych już ogłosiło, że armia przyznała, że przygotowuje się do walki z obcymi. Jednak to może być złudne i oznaczać co innego.”

Pan Rojas wyjaśnia, że hybrydowe armie to nie muszą być hybrydy może być to mieszanka broni konwencjonalnej i niekonwencjonalnej. Tu trzeba patrzeć w stronę Państwa Islamskiego (ISIS) mieszanki kombatantów i terrorystów oraz zwykłych zwyrodnialców.

Małe zielone ludziki – wszyscy pamiętamy inwazję na Ukrainę i udział w niej sił specjalnych Rosji. Rosja zaprzecza, że wprowadziła tam swoje wojska. To było dość dziwne, każdy wiedział skąd są te nieoznakowane wojska.

Jednak tysiące miłośników UFO uważa, że rok 2016 będzie rokiem pełnego ujawnienia. Według nich to właśnie się dzieje. Czy mają racje? Mam nadzieję, że w tym konkretnym przypadku się mylą.

 

Źródło: www.paranormalzone.pl

 

 

361 Udostępnień

5 komentarzy jak na razie.

 1. Golem pisze:

  Rosja zaprzeczyła, i nikt nie udowodnił a to co się WAM wydaje to g… prawda. Proszę przeczytać sobie co stwierdził Sąd w Kijowie i czego musieli się dopuszczać kłamcy banderowscy aby wmówić, ze Rosja weszła…. Kłamcy banderowscy oszukali nawet Senat USA co się odbiło głośnym i szerokim echem i zostało udowodnione, że to było oszustwo.

  Wojna hybrydowa to po prostu wojna asymetryczna.

 2. Adam pisze:

  wojskowi dźwięk zniszczyli, przemówienie tylko dla jankesów najwidoczniej

 3. Swaróg pisze:

  Dlatego rozpatrywanie historii od środka nie ma sensu. Bo skąd możesz wiedzieć czym sa pewne państwa, instytucje, środowiska już w 19 w ? Trzeba się cofnąć min ponad tysiąc lat i wtedy obozy sił stają się jasne.
  Wojna toczy się między Słowianami Ariami a właśnie tymi obcymi ludami. W naszych przekazach słowiańsko aryjskich przedstawiciele obcych nazywani są “twarami” i oni irynują z innymi narodami zdobywając ich geny, wtapiając się w społeczeństwo udając przedstawiciela ich narodu i prowadza wojnę hybrydową od środka udając przedstawicieli cudzego narodu. To nie jest tak, że nie da się ich odróżnić, po prostu ludzie dziś nie mają wiedzy, została im usunięta, nie wiedza kim są i nie znają swoich dziejów, więc nie potrafią odróżnić swój od obcego. Dziś wygląda to tak, że tworzą swoje partie do zarządzana narodami. Nazywani są kompradorami , rządy kompradorskie. Niszczą państwa narodowe ( np UE) nie utożsamiają się z narodem , a zasłaniają się flagą stawiając i kierując sie jkaimis uniwersalnymi sloganami, że to niby jakaś świętość jak np demokracja,( samo słowo w bezpośrednim tłumaczeniu znaczy, rządy nie wielu nad wieloma , czyste niewolnictwo system do zarzadzania koloniami), czy kolejne wartości europejskie … a co to za wartości nie ma czegoś takiego jak wartości europejskie !! Nie ma czegoś takiego jak Europa – bo to podział polityczny nie geograficzny wdrożony po wojnach światowych. Jest to próba utworzenia sztucznej narodowości hybrydy ! Gdzie za pomocą multikulti wymiesza się narody pozbawiając ich tożsamości, dziedzictwa, dziejów, wartości naturalnych ! A w tym sztucznym państwie będą rządzić twary ! Bowiem według Praw Rita Słowianie Ariowie to jeden z najstarszych narodów na świecie i po za nim , mieszając swoją krew z innymi narodami skreślasz swoje dziedzictwo, wiedzę i możliwości pozostawione w genach. Polska dawniej Lechistan jest częścią Słowiańsko Aryjskiego kraju i narodu. I to nie byle jaką częścią, a dość konkretną bowiem wedle legend to u nas żyli część narodu będąca warną ( naturalne wrodzone predyspozycje) wojowniczą mędrczą częścią narodu RASY ( Słowiańsko Aryjskiego). Dziś ta walka trwa dalej, ale my nie znając kim jesteśmy nie wiemy co się dzieje w teraźnieszości i twary nas rozgrywają.

 4. el brujo pisze:

  armie hybrydowe i zieloneludziki to odniesienie dowojny hybrydowej a nie obcych cywilizacji

Zostaw komentarz


*

code


 • Facebook

Szukaj temat