Dziwny obiekt w księżycowym kraterze

Napisane przez Amon w Lipiec - 16 - 2019

W centrum jednego z księżycowych kraterów udało się zaobserwować niezwykłą strukturę. Ufolodzy sugerują, że nie przypomina ona standardowych skał i może to być sztuczna formacja.

Zdjęcie, na którym zaobserwowano nietypowy kształt zostało wykonane na początku tego roku. Zrobił je należący do NASA orbiter LRO – Lunar Reconnaissance Orbiter.

Krater, w którym zaobserwowano anomalię nie ma swojej nazwy. Znajduje się między kraterami Von Karman i Davvison.  Niezwykły obiekt wielu osobom przypomina jakiś rodzaj robota, ale równie dobrze może to być przypadkowy kształt lub gra świateł i cieni. Tego typu pareidolie są bardzo powszechne w przypadku obserwacji powierzchni innych planet i księżyców.

Niektórzy ufolodzy twierdzą jednak, że może to być dowód na to, że  na Księżycu znajdują się bazy innych cywilizacji. Wedle tej teorii, Księżyc jest sztucznie umieszczonym obiektem którego celem jest grawitacyjne stabilizowanie orbity Ziemi i jednocześnie prowadzenie obserwacji naszych poczynań przez obcą cywilizację.

Niezwykły kształt wielu osobom przypomina jakiś rodzaj robota /materiały prasowe

Źródło: Innemedium.pl

[sg_popup id=”9518″ event=”inherit”][/sg_popup]
2 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat