Eksperyment w Filadelfii

Napisane przez Amon w Październik - 31 - 2018

Szczegóły historii

Wszystko zaczęło się w 1955 roku po publikacji książki Argumenty o UFO. Jego autor, astronom Morris Jessup, od dawna bada informacje o UFO. Jessup wierzył, że kosmici zdeformowali czasoprzestrzeń, by pokonać ogromne odległości międzygwiezdne. Niestety dla astronoma, UFO przyciągało więcej uwagi ze strony Hollywood niż ze społeczności naukowej, więc badania naukowca nie zostały potraktowane poważnie. Po opublikowaniu książki Jessup otrzymał list, który odmienił jego życie. Autor listu pozytywnie zareagował na pracę ufologa i powiedział, że opisane fakty są podobne do tego, czego sam doświadczył.

Mężczyzna przedstawił się jako Carlos Miguel Allende. Powiedział Jessup szczegółowo o eksperymencie z Filadelfii. List mówi, że 12 lat temu podczas II wojny światowej flota przeprowadziła skomplikowane eksperymenty na niszczycielu Eldridge. Podczas eksperymentów okręt dosłownie rozpuścił się w powietrzu. Gdy niszczyciel przeniósł się na 320 kilometrów, pojawił się, a następnie zniknął i był w tym samym miejscu w Filadelfii.

Technologia, dzięki której statek stał się niewidoczny, przypisuje się Albertowi Einsteinowi. Wielki geniusz potajemnie opracował Unified Field Theory. Teoria łączy pole elektromagnetyzmu i grawitacji w jednym polu. Einstein powiedział, że pracował nad tą teorią, ale nigdy jej nie testował. Autor listu twierdził, że naukowiec przeprowadził testy w tajemnicy, a marynarka wojenna USA użyła tego do swoich własnych celów podczas II wojny światowej. Korzystając z danych z Ujednoliconej Teorii Pola, możesz zdeformować strumień światła, zmienić relacje przestrzeni i czasu, uczynić rzeczy niewidzialnymi lub teleportować obiekty.

Eksperyment nie udał się?

Ale technologia eksperymentu była niedoskonała. Za pierwszym razem, gdy statek zniknął i pojawił się, wielu marynarzy zostało rannych. Za drugim razem prawie wszyscy członkowie załogi cierpieli. Niektórzy stali się częścią statku w dosłownym znaczeniu tego słowa, inni oszaleli. Przetrwający marynarze podpisali umowę o zachowaniu poufności. Allende twierdził, że obserwował z pobliskiego statku. Autor listu powiedział również, że był zagrożony wywoływaniem gniewu floty, ponieważ wyjawił tajemnice narodowe.

Po przeczytaniu listu Jessup nie wiedział, co myśleć. Albo jest to jedna z najtajniejszych tajemnic kraju, albo majaczenie szaleńca. W marynarce wojennej nie ma człowieka nazwiskiem Carlos Miguel Allende, a żadna część historii nie pasuje do oficjalnych dokumentów. Według pism wojskowych, w tym czasie statek Eldridge był na Bahamach. Co ciekawe, w 1943 roku, właśnie w czasie rzekomego zniknięcia niszczyciela, Albert Einstein faktycznie pracował z marynarką USA nad projektem związanym z Unified Field Theory.

Morris Jessup spędził miesiące na studiowaniu archiwów wojskowych, starając się znaleźć przynajmniej jakąś wskazówkę na temat tej sprawy, ale bezskutecznie. Niektórzy badacze twierdzili później, że znaleźli mężczyznę o imieniu Allende. Okazało się, że to Carl Allen, pochodzący z Pensylwanii. Mężczyzna cierpiał na zaburzenia psychiczne. Karl Allen służył w marynarce wojennej podczas II wojny światowej.

Los Morris Jessup

Wiosną 1957 r. Morris Jessup został wezwany do Waszyngtonu do Biura Badań Morskich. Ufolog był podejrzany. Pokazano mężczyźnie kopię jego książki, w której powiedziano, że kosmici mogą deformować czasoprzestrzeń. Książka została napisana z notatkami, a wojsko chciało wiedzieć, kto je zrobił. Navy jest zainteresowany tym tematem. Pomimo bacznej uwagi wojska, Jessup nadal poszukiwał drogi, przez którą UFO i floty mogą pokonać bariery czasoprzestrzeni. A jednak astronom powiedział znajomemu, że zaczął odbierać dziwne telefony i myśleć, że ktoś go śledzi. Była żona Jessupa powiedziała, że ​​w tym czasie Allende chciał się z nim spotkać.

Jessup umówił się z oceanografem, dr. Mansonem Valentine, aby podzielić się tym, co uważał za znaczące odkrycie w historii eksperymentu w Filadelfii. Ale naukowiec nie przybył na spotkanie, a Jessup został znaleziony martwy w samochodzie. Dr Reed, który zbadał ciało, ogłosił śmierć samobójcy Jessupa. Autopsja nie została wykonana.

Podróż w czasie

Ale historia zaginionego statku się nie kończyła. Al Bilek w 1992 roku wygłosił sensacyjny wywiad dla prasy. Twierdził, że uczestniczył w słynnym eksperymencie z Filadelfii. Test niszczyciela był częścią dużego projektu Montauk, który przez wiele lat odbywał się w tajnej bazie wojskowej miasta Montauk w stanie Nowy Jork. Celem projektu Montauk, według Bilka, jest stworzenie broni psychologicznej i obiektów mentalnych, badanie właściwości super odpornych pól elektromagnetycznych na podróż w czasie i teleportację.

Al Bilek twierdził, że 13 sierpnia 1943 r. Znalazł się na pokładzie niszczyciela, który w tajemniczy sposób zniknął. Mężczyzna mówił o podróżowaniu w przyszłość. Według niego, żył przez około sześć tygodni w 2137, a następnie w 2749. Bilek szczegółowo opisał, jak żył w przyszłości, a także o strukturze świata siedemset lat później. Według niego, na planecie do 2025 r. Zaczęły pojawiać się silne zmiany geograficzne. Poziom morza wzrósł, bieguny magnetyczne zaczęły się poruszać. Populacja została zredukowana do 300 milionów ludzi. W pewnym momencie wybuchła wojna między Rosją a Chinami, a także Stanami Zjednoczonymi i Europą.

W 2749 roku Bilek zobaczył niektóre podpory naziemne i pływające miasta. Zamiast rządu system komputerowy kontrolował wszystko. Ludzie otrzymywali podstawowe dobra niezbędne do życia. Od 2749 Bilek przeniósł się do 2013 roku, gdzie spotkał brata Duncana. Następnie obaj wrócili do swojego “rodzimego” w 1983 roku.

Kolejny świadek

Preston Nichols, inżynier i wynalazca w dziedzinie elektryczności, mówi, że pracował nad projektem Montauk od 10 lat. Inżynier napisał książkę Montauk: Experiments with Time. Nichols twierdzi, że po zniknięciu niszczyciela w Filadelfii eksperymenty nie ustały. Naukowcy kontynuowali elektroniczne badanie mózgu i jego wpływ na ludzki umysł.

Inżynier opowiedział o eksperymencie z Filadelfii. Testy zakończyły się po awarii z załogą. Kontynuowanie było zbyt ryzykowne. Dr John von Neumann, który kierował projektem, został zaproszony do pracy nad projektem bomby atomowej na Manhattanie. Według Nicholsa, naukowcy zdołali przebić się przez przejście w czasoprzestrzeni w 1943 roku.

Źródło: www.kramola.info

Tłumaczenie Amon dla www.strefa44.pl

 

2 Udostępnień
Kategorie: Tajne projekty

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat