Według twierdzeń emerytowanego oficera Randy’ego Cramera – początkowo znanego pod pseudonimem Captain Kaye, – nie tylko ludzie dotarli w przeszłości na Marsa, ale opracowaliśmy tajny program kosmiczny i flotyllę, która działa w przestrzeni kosmicznej. Wydaje się, że istnieją dwie wersje, które są filtrowane do społeczeństwa, jeśli chodzi o przestrzeń kosmiczną, Marsa, i tajnych plików odnoszących się do dwóch wymienionych. Pierwszą z nich jest to, że nie byliśmy na Marsie, jest jeszcze wiele do zrobienia, a nasza technologia jest wciąż bardzo ograniczona. Druga jest dokładnie odwrotna, to wersja którą kilka osób poparło w ciągu ostatniej dekady. Pytanie brzmi: kto mówi prawdę? I czy byłoby niedorzecznością myśleć, że dotarliśmy na Marsa i skolonizowaliśmy czerwoną planetę dzięki tajnym programom kosmicznym?

Według „Kapitana Kaye”, który jest byłym żołnierzem US Marine, został on oddelegowany na czerwoną planetę na lata, a jego misją była ochrona pięciu ludzkich kolonii przed rdzennymi formami życia na Marsie. Nie tylko spędził lata na Marsie, ale także przez trzy lata służył na pokładzie gigantycznego kosmicznego lotniskowca.

Według byłego US Marine, pracował on dla Mars Defense Force (MDF), która jest własnością i jest zarządzana przez Mars Colony Corporation (MCC), która jest w zasadzie konglomeratem instytucji finansowych, rządowych i firm technologicznych.

Cramer i jego zespół byli częścią specjalnej sekcji Marines Stanów Zjednoczonych z wysoce tajną misją, ochrony i zapewnienia istnienia pięciu nowo założonych kolonii na powierzchni czerwonej planety. Earth Defense Force, inny tajny oddział wojskowy ma wojskowych rekrutów z krajów takich jak Stany Zjednoczone, Chiny i Rosja. Co więcej, Cramer twierdzi, że jego szkolenie odbywało się na Księżycu, w tajnej bazie zwanej LOC lub Lunar Operations Command, na księżycu Saturna Tytanie, a nawet w głębokiej przestrzeni kosmicznej. Nie tylko mamy technologię, która pozwala nam dostać się na Saturna i w kosmos, ale również na Marsa, który według byłego żołnierza jest planetą pełną życia.

Według Randy’ego Cramera, flota kosmiczna posiada technologię znacznie przewyższającą wszystko, co jest dostępne gdziekolwiek na Ziemi. Różne statki mają różne systemy napędowe, które pozwalają flocie kosmicznej z łatwością dotrzeć do granic naszego Układu Słonecznego.

Według Cramera, systemy napędowe wykorzystują zarówno silniki rozszczepieniowe, jak i termojądrowe, napęd oddziałowy oraz technologię antygrawitacyjną, czyli osiągnięcia, które zostały udostępnione ludzkości przez przyjaznych „Szarych Kosmitów”. Pan Cramer twierdzi, że istnieją dwa rdzenne gatunki zamieszkujące Marsa: Reptilianie i Insektoidy, przy czym oba są bardzo inteligentne. Reptilianie są gatunkiem znacznie bardziej agresywnym, broniącym swojego terytorium za wszelką cenę. Insektoidy są równie inteligentne i zdolne, ale są bardziej pasywne.

Fakt, że Mars jest planetą zdolną do podtrzymania życia został poparty przez kilku naukowców, wśród nich przez dr Brandenburga, który twierdzi nawet, że obce istoty prowadziły wojnę nuklearną na czerwonej planecie i że możemy znaleźć na to dowody do dziś. Według dr Brandenburga, starożytni Marsjanie znani jako Cydonianie i Utopianie zostali zmasakrowani w gigantycznym ataku nuklearnym – a dowody tego ludobójstwa są widoczne do dziś. Według naukowców na Marsie znajdują się bardzo duże ślady ksenonu-129, a jedynym znanym nam procesem, który wytwarza ksenon-129 jest eksplozja nuklearna.

W wywiadzie telewizyjnym dr Brandenburg stwierdził: „Dwie wielkie katastrofy wydarzyły się na Marsie”, powiedział w Supreme Master TV, wskazując na Utopię na mapie.

„Pierwsza tutaj, a potem uderzenie asteroidy nastąpiło tutaj, a Cydonia była dokładnie pomiędzy nimi. To jest właśnie zastanawiające co się stało. Dlaczego tak wiele złych rzeczy miałoby się wydarzyć w jednym obszarze Marsa”


Podczas gdy kapitan Kaye nie ma żadnych fizycznych dowodów na poparcie swoich twierdzeń, mówi, że robi wszystko, co może, aby uzyskać ściśle tajne dokumenty, które udowodniłyby, że to, co mówi, jest prawdą. Część zeznań kapitana Kaye jest zgodna z zeznaniami Michaela Relfe, innego informatora, który twierdzi, że odbył 20-letnią podróż na czerwoną planetę.

Laura Magdalene Eisenhower, prawnuczka byłego prezydenta Eisenhowera twierdzi, że czyniono starania, aby zwerbować ją do ludzkiej kolonii na Marsie, prowadzonej przez badacza dr Hala Puthoffa. Po 20 latach służby w kosmosie, na Marsie i Księżycu, kapitan Kaye przeszedł na emeryturę z honorami.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat