fundacja

Założyciel Fundacji Keshe, Mehran Tavakoli Keshe, ujawnił kilka zakulisowych działań Fundacji w celu, jak to się wyraził, „wprowadzenia pokoju na siłę poprzez technologię”.  Fundacja podpisała umowy z rządami kolejnych krajów, w tym z najwyższymi dostojnikami Kościoła Katolickiego, choć jeszcze nie z samym Papieżem Franciszkiem. Jednakże Mehran Keshe ujawnił, że Papież wystąpił również z planem wprowadzenia pokoju na świecie, tak więc jak to się wyraził, „mówimy tym samym językiem”.

Przypomniał, że dokładnie 3 lata temu technologia plazmowa została przekazana w postaci schematów na pendrivie USB na ręce Ambasadora USA w Belgii Howarda Gutmana. Fundacja zaoferowała pomoc techniczną dla USA i NASA we wprowadzaniu nowej technologii, a Keshe jako Irańczyk miał nadzieję, że doprowadzi to do pokoju pomiędzy krajami, co z kolei będzie początkiem budowania pokoju światowego. Niedługo potem M. Keshe wyszedł z inicjatywą, że Iran udostępni do wglądu wszystkie swoje placówki nuklearne.  Jak widać z perspektywy czasu, działania te przyniosły pozytywne rezultaty.

Fundacja, obecnie znacznie wzmocniona i działająca szerszym frontem, ma zamiar w ten sam sposób zaprowadzić pokój na Bliskim Wschodzie, a potem na całym świecie. Propozycja rozmów pokojowych została już złożona na ręce premiera Izraela, przy czym inicjatywa ta ma poparcie samego Watykanu. Zarówno Palestyńczycy, jak i Izrael otrzymają w najbliższych dniach pierwsze zestawy reaktorów plazmowych. Rozmowy pokojowe pochłaniają sporo czasu, dlatego intensywność szkolenia przez internet nieco zmalała. M. Keshe zaprosił premiera Izraela do Iranu – „drzwi do pokoju zostały otwarte”.  Keshe przyznał się, że zagrożono mu śmiercią, jeśli by to ujawnił, ale jak stwierdził, „jedno życie jest warte pokoju pomiędzy tymi narodami”. „Mossad też dostał ofertę przystąpienia do pokoju z Iranem” – stwierdził. „Jest to dłoń pokoju wystawiona przez kraj islamski krajowi żydowskiemu” – dodał.

Rozmowy pokojowe krajów, które przez ostatnie 30 lat skakały sobie do gardła mają zapobiec powtórce tego co się niedawno wydarzyło w Paryżu czy też ludobójstwom w innych krajach. Żaden z tych krajów, tzn. ani Iran, ani Izrael, nie spowodował tych sytuacji – to dwa inne kraje były prowokatorami. Dalsze rozmowy pokojowe mają być prowadzone dzisiaj (piątek), M. Keshe apeluje o pomoc wszystkich jego zwolenników, w różnej formie, jak np. w postaci e-maili z poparciem dla tych działań do ambasad Izraela i Iranu. Problemem jest to, że nie ma zbyt wiele czasu.

plazma-fizyka-690x440

 Energia z plazmy 

W dalszym ciągu swojego wczorajszego wystąpienia M. Keshe ujawnił terrorystyczną działalność 25 wpływowych osób w Belgii z tzw. „Czerwonego Kręgu”, które zastraszają konstruktorów, którzy są na dobrej drodze do stworzenia działającego urządzenia. Zastraszani są także wykładowcy Fundacji, jak Alez, Nigeryjczyk, któremu chciano zabić dziecko czy też Peter w Austrii. Mehran Keshe ostrzegł członków tej grupy, że jeśli ten proceder nie zostanie przerwany, w internecie w ciągu 7 dni zostaną opublikowane wszystkie dane personalne tych osób ze zdjęciami, adresami zamieszkania, numerami butów i personaliami wszystkich członków ich rodzin włącznie, a nawet nagrania dźwiękowe ich gróźb. „Nie ukryjecie się pod zmienionymi nazwiskami czy też za serwerem proxy”. „Wewnętrzna policja ma o was wszystkie informacje” – dodał. To ci ludzie właśnie przez 10 lat nękali w Belgii Mehrana Keshe i jego wspólników, fabrykując na nich dowody.

Zdenerwowany Keshe zaprezentował nagranie działającego już od kilku tygodni reaktora plazmowego, który zasila wszystkie urządzenia domowe, jak lodówkę, komputery, wentylatory i światła bez pobierania energii z sieci. Nagranie niestety nie było zbyt wyraźne, być może na YouTube jest w lepszej jakości. Keshe wyjaśnił, że są pewne opóźnienia z wysyłką gotowych reaktorów, gdyż dokonywane są pewne korekty. Jednak pierwsza seria reaktorów do samochodu zostanie wysłana już dzisiaj.

Kolejne kraje wchodzą w bliską współpracę z Fundacją Keshe. Jedna z głównych baz w Europie znajdzie się w Bułgarii, której rząd poparł już niemal oficjalnie działania Fundacji. Planowane są specjalne programy telewizyjne, gdzie promowana będzie działalność Fundacji. Niestety, w Polsce media nadal milczą na temat tego rosnącego z dnia na dzień ruchu. Widać po czyjej stronie stoją i że jeśli sami nie zaczniemy interweniować, to Polska zostanie w tyle za resztą świata.

Schematy budowy reaktorów wolnej energii zostały ujawnione

serveimage

Mehran Tavakoli Keshe, jak obiecał, tak zrobił. 26 października zostały ujawnione schematy budowy prostego reaktora plazmowego, którego koszt mieści się w granicach kilkudziesięciu dolarów. Przez 2 tygodnie codziennie na żywo prowadzone są seminaria w języku angielskim, które umieszczane są w całości na kanale Fundacji Keshe na YouTube. W realizację projektu uwolnienia ludzkości z tyranii kontrolerów energii zaangażowane są już tysiące ludzi na całym świecie. Prezentują swoje osiągnięcia w tychże relacjach – są to konstruktorzy z wszystkich kontynentów, niektórym udało się już uruchomić pierwsze urządzenia, inni znajdują swoje sposoby na wytworzenie elementów reaktora, które konsultują z Mehranem Keshe.

Jesteśmy świadkami początku Nowej Ery, bez zniewolenia, bez tyranii ludzi, którzy poprzez kontrolę środków wytwarzania energii i pieniądza uważają się za lepszych. Każdy kolejny dzień przybliża nas do momentu gdy ta klika rozpadnie się. Rozsądniejsi przyłączą się do ludzkości, ale ci którym zmiany w psychice nie pozwalają na uznanie racji ludzkości do wolności, nadal będą próbować utrzymać dominację. Niestety, jest ich wielu i nadal posiadają w swoich rękach kontrolę nad aparatem militarnym, mediami i polityką. Dlatego też niemal wszystkie bez wyjątku media milczą na temat tego najważniejszego wydarzenia dla ludzkości, jakim było spotkanie z ambasadorami, które odbyło się 16 października b.r. w Rzymie.

W monolicie światowej masonerii, która od lat realizuje plany stworzenia swojego rządu o ogólnoświatowym zasięgu, pojawia się już wyraźny rozłam. Na konferencji Fundacji Keshe otwarcie wystąpiło kilku ambasadorów państw afrykańskich – m.in. Nigerii, Liberii, Ghany, kilku krajów azjatyckich, z najważniejszym – Chinami, które delegowały nie jednego, a trzech przedstawicieli. Fundacja Keshe w Chinach rozpoczęła już masową produkcję reaktorów, Keshe wspomniał o co najmniej milionie sztuk miesięcznie. Prowadzone są tam też wysoce zaawansowane badania nad urządzeniami plazmowymi. Również kraje afrykańskie szybko wprowadzają nową technologię, plany sięgają bardzo daleko – z podróżami kosmicznymi włącznie. Mehran Keshe obiecuje, że świat zmieni się diametralnie w ciągu najbliższego roku, zmiany szczególnie będą dotyczyć Afryki, która dzięki nowej technologii uniezależni się od dostaw z krajów tzw. „rozwiniętych”, zniknie głód, brak wody, darmowa energia spowoduje gwałtowny rozwój. Nie trzeba wielkiej wyobraźni by przewidzieć jak sprawy się potoczą w Chinach.

Rosja i kilka krajów sąsiednich, m.in. Białoruś, Armenia i Gruzja, pozytywnie zareagowały na nową technologię, Putin miał osobiście przyjąć przedstawiciela Fundacji Keshe, który wcześniej wręczył pierwsze gotowe modele reaktorów prezydentom Armenii i Gruzji. Ponieważ informacje na ten temat są całkowicie blokowane, trudno powiedzieć czy do tego doszło. Fundacja Keshe, z powodów oczywistych niewiele informuje na temat swych poczynań międzynarodowych – wszystko co wiemy opiera się na kilku relacjach filmowych ze spotkania z ambasadorami i z seminariów prowadzonych przez Mehrana Keshe. Na stronie Fundacji informacje są szczątkowe.

Europa i Ameryka, niestety będą jeszcze przez jakiś czas pod butem petro-tyranów, którzy dla odwrócenia uwagi próbują wzniecić wojnę z Rosją i Chinami. Dowodem na to są prowokacje z jakimi mamy do czynienia niemal codziennie. Kierują tym ludzie na szczycie masońskiej piramidy, która już rozpada się od dołu i w końcu to musi runąć. Oczywiste jest, że dla tych upartych, na górze, upadek będzie miał straszne konsekwencje, jednak także ci pośrodku, wykonujący zlecenia masońskich zwierzchników, powinni sobie zdać sprawę, że zostaną rozliczeni ze swoich zbrodni. Nic co się dzieje, także za zamkniętymi drzwiami, nie pozostanie ukryte. Mehran Keshe już dawno temu ostrzegł, że wszystko jest rejestrowane i że przyjdzie czas rozliczeń. Dał im jednak szansę na opamiętanie się i pójście do przodu z resztą ludzkości.

Jak na razie większość globalnej sitwy nie chce o tym wiedzieć i udaje jakby się nic nie działo. Dotyczy to także Polski, która jak wynika z odzewu Ambasady we Włoszech, nie wysłała na spotkanie Fundacji Keshe z ambasadorami przedstawiciela, a jej odpowiedzi na pytania od zainteresowanych sprawą czytelników mojego bloga są wręcz opryskliwe. A ja pytam dlaczego? Jest to jawny dowód na to, że polski rząd nie reprezentuje interesów Polaków, którzy chcieliby uniezależnienia się od dostaw rosyjskiego gazu, co m.in. spowodowałoby gigantyczne oszczędności i szybkie rozwiązanie problemu długu. Niepotrzebne byłoby budowanie niebezpiecznych elektrowni atomowych, co więcej – cała petrochemia która nas tak wiele kosztuje poszłaby w odstawkę, lub też została by poważnie zredukowana.

Mehran Keshe ujawnił, że pierwsze reaktory plazmowe, odpowiednio zastosowane w samochodach, redukują zużycie paliwa o 70%! Nie mówię już o samochodach elektrycznych, które w całości mają być napędzane reaktorem, z praktycznie niewyczerpalną energią. Czy wprowadzenie tego typu źródeł energii nie leży w interesie Polski i Polaków? Cisza czy wręcz blokada nowej technologii ze strony polskiego rządu może świadczyć o tym, że jest on jednym wielkim lobby globalnej mafii petro-faszystów. Może być to też wynikiem dezinformacji jaka jest prowadzona wobec przedstawicieli rządu. Ten i kolejne artykuły nt. nowych technologii Fundacji Keshe i podobnych, mają tę sytuację zmienić. Musimy obudzić polityków na nadchodzące zmiany, Polska nie może pozostać z tyłu, patrząc się jak Afrykanie zdobywają Kosmos i żyją godnie, podczas gdy my jesteśmy dosłownie mordowani przez psychopatów.

Prognozy są na szczęście pozytywne. W Europie doszło do wyłomu w monolicie syjonistycznej dominacji. Pierwszym krajem, który definitywnie opowiedział się za technologią Fundacji Keshe są Włochy. To nie jest przypadek, że spotkanie z ambasadorami (już trzecie!) miało tam miejsce. Fundacja Keshe przeniosła się do Rzymu z Belgii, gdzie potraktowano jej członków jak terrorystów, specjalnie wprowadzając prawo, które zabrania kontaktu z materiałami z nanopowłokami nadprzewodzącymi, a te są podstawą konstrukcji reaktorów. Keshe spakował więc walizki i niemal jako terrorysta opuścił ten niegościnny kraj. Przypomnę, że w Belgii zlokalizowane są główne instytucje Unii Europejskiej – trudno podejrzewać by był to przypadek. Faszystowska Unia Europejska (co udowodnił dr Matthias Rath) nigdy nie zaakceptuje idei wolnej energii, gdyż kolidowałoby to z planami masonerii stworzenia rządu światowego i eliminacji większości ludności globu. Na szczęście do tego nie dojdzie, jeśli już to eliminacja obejmie  tych, którzy chcieli eliminować.

Jak dowiedzieliśmy się podczas spotkania ambasadorów 26 października, Włochy od styczniu 2016 rozpoczynają emisję nowego programu telewizyjnego, częściowo w technologii 4K, w którym znajdą się wiadomości w 27 językach europejskich i 10 pozaeuropejskich. Sprawa nowej technologii i działań Fundacji Keshe znajdzie tam swoje stałe miejsce. Być może będzie to koniec blokady medialnej założonej przez światowych kontrolerów informacji. A dzieje się bardzo dużo – Fundacja Keshe we Włoszech rozpoczęła produkcję reaktorów, zapowiadając na początek milion sztuk miesięcznie. Pierwszy tysiąc sztuk został przekazany Palestyńczykom, by jak to się wyraził Mehran Keshe w rozmowie z Ambasador Palestyny, „żadne palestyńskie dziecko tej zimy nie zmarzło”. Palestyńczycy są pod jego szczególną uwagą, gdyż przez wiele lat z nimi żył i pracował. Keshe jednak nie neguje pomocy Żydom izraelskim, z których wbrew powszechnej opinii, wielu też nie ma środków do życia. Ale oczkiem w głowie dla Mehrana jest Afryka. To tam deleguje się przeszkolonych specjalistów w zakresie nowej technologii, którzy nie tylko szkolą, ale inspirują rządy do zakładania podwalin instytucji Nowej Ery.

Nowa technologia nie kończy się na wolnej energii, jest to także wolna żywność, nowa medycyna i podróże kosmiczne. Technologia plazmowa umożliwia produkcję tzw. gansu, czyli szczególnej postaci materii. Wielu badaczy na całym świecie prezentuje płyny czy proszki, które są gansem dwutlenku węgla i innych gazów. To co oficjalna nauka uznaje za niemożliwe, jest jak się okazuje naszym codziennym życiem, bowiem nasze ciała to nic innego jak mieszanka różnego typu gansów.

Dlatego też nowa technologia umożliwia nieograniczony dostęp do syntetycznej żywności. Jak zademonstrował Mehran Keshe, wystarczy codziennie wypić szklankę wody, w której jest energia podstawowych protein w formie gansów. Energia transferowana jest do wody przez pole magnetyczno-grawitacyjne gansów. Można np. jedną pomarańczą poczęstować kilkadziesiąt osób – także w postaci wody, do której gansy transferują wszystkie substancje odżywcze ze smakiem włącznie. Jeden z Nigeryjczyków przetransferował w ten sposób zawartość owocu, z którego wytwarza się alkohol – po wypiciu szklanki takiej wody, chodził przez 2 dni pijany.

Brzmi to jak czysta fantazja, ale czyż nie żyjemy w świecie fantazji, gdzie wszystko jest możliwe i gdzie wszystko możemy realizować, gdyż zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga. Tylko, że niewielu z nas w to naprawdę wierzy.

Źródło: www.monitor-polski.pl

 

1K Udostępnień
Kategorie: Nauka / Kosmos, Polecane

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Arek pisze:

    I co jest już ten program tv na włoskiej platformie? Jak się nazywa i gdzie go można obejrzeć?

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat