Globaliści ujawnili: Wielki reset gospodarczy w 2021 r.

Napisane przez Amon w czerwiec - 19 - 2020

Dla tych, którzy nie znają terminu „globalny reset gospodarczy”, jest to termin, który od kilku lat jest coraz częściej używany przez elitę w świecie bankowości centralnej. Po raz pierwszy usłyszałem, że Christine Lagarde, ówczesna szefowa MFW, odwołała się do niego w 2014 roku. Reset jest często wymieniany tym samym tchnieniu, co idee takie jak „Nowy multilateralizm” lub „Nowy Porządek Świata”. Wszystkie te zwroty oznaczają zasadniczo to samo. Reset jest promowany jako rozwiązanie trwającego kryzysu gospodarczego, który został wywołany w 2008 roku. Ten sam krach finansowy jest nadal z nami, ale teraz, po dekadzie drukowania pieniędzy przez bank centralny i tworzenia długu, bańka jest jeszcze większa niż wcześniej.

Jak zawsze „lekarstwo” banku centralnego jest znacznie gorsze niż choroba, a ponowny krach, z którym mamy dziś do czynienia, jest o wiele bardziej groźny niż to, co miało miejsce w 2008 r.

Wielu alternatywnych ekonomistów często przypisuje „FED” nawyk pogarszania stanu rzeczy „pychą” lub „niewiedzą”. FED jest sabotażystą, zamachowcem-samobójcą, który jest gotów zniszczyć nawet siebie samego jako instytucję w celu wybuchu amerykańskiej gospodarki i wytyczenia drogi dla nowego, globalnie scentralizowanego systemu jednego świata. Stąd „Global Reset”.

Globalny reset nie jest„ odpowiedzią ”na proces upadku, w który jesteśmy dziś uwięzieni. Nie, globalny reset wdrożony przez banki centralne i BIS / MFW jest przyczyną załamania. Upadek to narzędzie, miotacz ognia, który wypala wielką dziurę w lesie, aby zrobić miejsce dla fundamentów globalistycznego Ziggurata… katastrofa gospodarcza służy interesom elit ”.

Teraz, w 2020 roku, widzimy, że globalistyczny plan urzeczywistnia się, a elity ujawniają, co wydaje się być ich zamiarem, aby rozpocząć ich reset w 2021 roku. Światowe Forum Ekonomiczne oficjalnie ogłosiło w zeszłym tygodniu inicjatywę Wielkiego Resetu w ramach swojej Covid Action Platform, a w styczniu 2021 r. planowany jest szczyt, na którym zostaną omówione ich plany w bardziej otwarty sposób ze światem i głównymi mediami.

WEF zamieściło również dość dziwaczne wideo na temat Resetu, które składa się z serii obrazów rozpadającego się świata (oraz obrazów fabryk uwalniających nieszkodliwą emisję dwutlenku węgla do atmosfery, które jak przypuszczam mają nas przestraszyć pojęciami o globalnym ociepleniu). Zniszczenie jest następnie „resetowane” po naciśnięciu jednego przycisku, a wszystko wraca do nieskazitelnego, pozbawionego człowieka świata natury. Reset, zgodnie z dyskusjami MFW, jest w zasadzie kolejnym etapem w tworzeniu systemu gospodarczego jednego świata i potencjalnego globalnego rządu. Wydaje się to być zgodne z rozwiązaniami zaproponowanymi podczas symulacji pandemii Event 201; symulacji pandemii wirusa COVID-19, która została przeprowadzona przez Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Światowe Forum Ekonomiczne zaledwie dwa miesiące przed tym, jak na początku 2020 roku wydarzyła się katastrofa.

Wydarzenie 201 zasugerowało, że jednym z najlepszych rozwiązań pandemii byłaby instytucja scentralizowanego globalnego organu gospodarczego, który mógłby zająć się finansową reakcją na koronaawirusa. Czy nie jest dziwne, że wydarzenia prawdziwej pandemii wirusa COVID-19 wypadają dokładnie tak samo jak symulacja Event 201, a także są bezpośrednio zgodnie z globalnymi planami resetowania MFW i Światowego Forum Ekonomicznego?

Jak to się mówi, nie pozwólmy, aby jakikolwiek kryzys poszedł na marne, lub jak to się mówi w dewizie globalistów „Order Out of Chaos”(Porządek z chaosu).

Masoński symbol „Order Out of Chaos”

Wraz z niepokojami społecznymi, które mają stać się sposobem na życie w wielu częściach świata, w tym w USA pandemia, która zanikała w różnych częściach świata, ma doprowadzić do ponownego odrodzenia się infekcji. Istnieją przesłanki na temat drugiej fali blokad, prawdopodobnie w lipcu, gospodarka, jaką znamy, jest niszczona. Ostatnie ślady systemu, wiszące na cienkiej nitce po katastrofie z 2008 roku, są obecnie cięte. Cel jest raczej oczywisty – przerażać ludność ubóstwem, konfliktami wewnętrznymi i zerwanym łańcuchem dostaw, dopóki nie zaczniemy lobbować na rzecz establishmentu. Następnie zaoferują „rozwiązanie” tyranii medycznej, paszporty immunitetowe, stan wojenny, globalny system gospodarczy oparty na bezgotówkowym społeczeństwie cyfrowym, w którym prywatność w handlu jest wymazywana, a następnie powoli, bezimienny „wielostronny” światowy rząd, który nie odpowiada przed nikim i robi co mu się podoba.

Pamiętam rok 2014, kiedy to Christine Lagarde po raz pierwszy zaczęła mówić o resetowaniu. W tym samym roku wygłosiła ona również bardzo dziwne przemówienie do National Press Club, w którym zaczęła radośnie bełkotać o numerologii i „magicznej liczbie 7”.

Po prawej Christine Lagarde

Wielu członków klubu śmiało się, ponieważ w środku był żart, którego reszta z nas zwyczajnie nie rozumie. Cóż, chciałbym zauważyć, że spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego na temat globalnego resetu w 2021 roku odbędzie się dokładnie 7 lat po tym, jak Lagarde wygłosiła to przemówienie. Przypuszczam, że to kolejny ciekawy zbieg okoliczności…

Nowy porządek świata, globalny reset, to długofalowy plan centralizacji władzy, ale w sposób, który ma być utrzymany przez stulecia. Elity wiedzą, że samo globalne zarządzanie nie wystarczy taka próba prowadziłaby jedynie do oporu i wiecznego buntu. Elity chcą, aby społeczeństwo prosiło, a nawet błagało o globalne zarządzanie. Pandemia nie zniknie w najbliższym czasie. Wszyscy powinni oczekiwać, że rządy stanowe i rząd federalny będą wzywać do ponownych blokad. Dzięki tym nowym blokadom gospodarka Stanów Zjednoczonych jak i całego Świata zostanie zniszczona. Przy 40 milionach ludzi w USA, którzy stracili pracę w czasie ostatniej blokady, wiele stanów tylko częściowo zostało ponownie otwartych, a tylko od 13% do 18% małych firm otrzymujących kredyty ratunkowe, aby przetrwać, następne dwa miesiące będą druzgocącą pobudką.

Prawdziwym rozwiązaniem będzie stworzenie przez ludzi bardziej samowystarczalnych społeczności wolnych od głównego nurtu gospodarki. Prawdziwym rozwiązaniem powinna być decentralizacja i niezależność, a nie centralizacja i niewolnictwo. Globaliści będą starali się wtrącać w każdy wysiłek mający na celu oderwanie się od programu. Lecz niewiele mogą zrobić, jeśli miliony ludzi podejmą jednocześnie wysiłki organizacyjne takich przedsięwzięć. Jeśli ludzie nie są zależni od systemu, to nie mogą być kontrolowani przez system.

Prawdziwy test nadejdzie wraz z ostatecznym załamaniem się istniejącej gospodarki. Kiedy stagflacja wzrośnie jeszcze bardziej niż obecnie, a ceny artykułów pierwszej potrzeby podwoją się lub potroją jeszcze bardziej, a bezrobocie jeszcze bardziej wzrośnie, ilu ludzi będzie domagać się globalistycznego rozwiązania i ilu z nich zbuduje swoje własne systemy?

Ilu z nich będzie kłaniać się w uległości, a ilu będzie gotowych do walki? Jest to pytanie, na które nie mam jeszcze odpowiedzi nawet po 14 latach analiz w tej sprawie.


Artykuł: Amon
www.strefa44.pl
13 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. […] Rząd federalny zaoferuje wyeliminowanie wszystkich długów osobistych (kredytów hipotecznych, pożyczek, kart kredytowych itp.), które wszystkie fundusze zostaną przekazane Kanadzie przez MFW w ramach tzw. programu World Debt Reset. […]

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat