W dniu 15 marca 2020 r., na Idesie, dziennikarz śledczy Infowars, Greg Reese, opublikował bardzo ważny raport zatytułowany The Perfect Storm For A Global Currency Reset. Alex Jones i inni opracowali swoje ustalenia, wskazując, że będzie to całkowity globalny restart w celu wprowadzenia nowego globalnego podatku od emisji dwutlenku węgla, nowego zielonego porozumienia oraz że ONZ i WHO publicznie ogłaszają rząd światowy. Tak właśnie stało się 3 czerwca. Grupa Davos, która, jak twierdzi, jest niewybranym rządem korporacyjnym, wydała szczegółowe sprawozdanie zapowiadające, że będzie to wielki nowy początek kapitalizmu, systemu, w którym ONZ, międzynarodowe korporacje, MFW i Bank Światowy wejdą w grę i przejmą kontrolę nad tym, co pozostało ze świata zachodniego – z planem Marshalla, z nową cyfrową walutą, która wspiera istniejące waluty, lub z nowym długiem, który tworzą z niczego. Właśnie dlatego sparaliżowali gospodarkę i przerwali światowy łańcuch żywnościowy, łańcuch dostaw w formie dostawy na czas.

Wszyscy jesteśmy przygotowani na postludzki świat, a teraz deklarują: „Nie będziesz już dojeżdżać do pracy. W rzeczywistości nie będziesz już miał stałej pracy. Międzynarodowe korporacje zdecydują, jaki rodzaj pracy masz. I sfinansują mniejsze firmy, dla których pracujesz. A wszystko to nowa zielona rewolucja i podatek od emisji dwutlenku węgla, a światowy kryzys finansowy stworzy światową depresję, która nigdy się nie skończy, jeśli nie oddacie pełnej kontroli MFW i Bankowi Światowemu.

To są bankierzy centralni, którzy zamykają gospodarkę, niszczą kapitalizm i państwo narodowe, aby ukarać prezydenta Trumpa i ruch Brexit w Wielkiej Brytanii, nacjonalistyczny ruch w ramach tyrańskiej UE, Brazylię i Bolsonaro i wiele innych. I przyznają, że chodzi tu o rząd światowy.

Tak więc po raz kolejny nasze przewidywanie, że sztucznie stworzyli oni przekręt Covid 19 w celu zamknięcia gospodarki, poprzez MFW, Bank Światowy a także dokumenty Billa Gatesa, oraz plany Rockefeller Foundation, pozwala nam zrozumieć, że w rzeczywistości planują oni wykorzystać globalną histerię pandemiczną do stworzenia sztucznie stworzonego globalnego kryzysu, aby dać nam wszystkim swoje globalne rozwiązanie. A teraz dokładnie to, co przewidzieliśmy, spełnia się, jeśli chodzi o walutę, gospodarkę, środowisko, granice, nasze rodziny, medycynę, to wielki korporacyjny rząd przejmuje kontrolę nad naszym życiem, depresja nigdy się nie skończy i będziemy ich niewolnikami.

Ale prawda jest taka, że poddanie się im wprowadza nas do ich systemu całkowitej kontroli. Uległość wobec nich i ich system politycznej poprawności jest ich sposobem kontroli na całym świecie. Powodują implozję Trzeciego Świata, wykorzystując gigantyczne fale setek milionów imigrantów do wymiany naszych populacji, jako systemy zamienione w broń. Kiedy przybywa Trzeci Świat, pełen rasistowskiej nienawiści zaszczepionej przez globalistyczne pranie mózgu, mówią nam, że musimy poddać się temu nowemu systemowi i sami stać się niewolnikami Trzeciego Świata, albo jesteśmy złymi, strasznymi rasistami.

Jednak to właśnie globaliści wykorzystali Trzeci Świat ze swoim neokolonializmem, który teraz odwracają, wykorzystując go do kolonizacji świata zachodniego. Ale nie po to, by naprawić błędy swoich przodków i kolonializm, ale by ustanowić prawdziwie hegemoniczny, dyktatorski rząd światowy.

Oto wizjonerski raport Grega Reese’a z 15 marca tego roku. Pamiętaj: tyrania jest prawdziwa, jest agresywna i można ją pokonać tylko poprzez swoje działania. Więc podziel się tą informacją, jak tylko możesz.

W 1816 roku oficjalnie przyjęto standard złota, jednostkę rozliczeniową opartą na stałej ilości złota, a funt brytyjski stał się światową walutą rezerwową. W 1914 roku, na początku I wojny światowej, narody próbowały wskrzesić złoty standard, ale upadł w czasie Wielkiego Kryzysu. Również w 1914 roku powstał Bank Rezerw Federalnych, prywatna spółka.

Po tym, jak Wielka Brytania (i Niemcy) zostały zniszczone przez II wojnę światową, nie były już supermocarstwem, więc waluta rezerwowa na świecie musiała zostać dostosowana. W 1944 roku, na konferencji w Bretton Woods, dolar amerykański stał się nową globalną walutą rezerwową. W ten sposób Stany Zjednoczone stały się dominującą siłą w gospodarce światowej, dając im jedyną możliwość drukowania dolarów. Reszta świata musiała handlować swoimi walutami z dolarami, aby zrównoważyć kursy wymiany, które utrzymywały dynamiczną i płynną gospodarkę międzynarodową.

Ale w latach 60. Stany Zjednoczone drukowały więcej dolarów niż mogły pokryć swoje rezerwy złota. A od 1970 r. rosnący deficyt w handlu amerykańskim podważał wartość dolara. 15 sierpnia 1971 roku prezydent USA Nixon zniósł standard złota. Nowym standardem stały się banknoty rezerwy federalnej, waluta fiatowa zabezpieczona długiem, a nie złotem. To w zasadzie nic więcej jak weksel.

Jak można było się spodziewać, inflacja wzrosła zaraz po przemówieniu prezydenta Nixona, a dług stał się największym amerykańskim eksportem. Stworzenie petrodolara dało USA jeszcze większą władzę nad światową gospodarką, a dziś zadłużenie międzynarodowe stało się nie do utrzymania. I wiele osób twierdzi, że konieczne jest wprowadzenie nowej globalnej waluty. Historycznie, złoty standard zapewnił najbardziej stabilną gospodarkę, jaką kiedykolwiek mieliśmy. Ale złoto może być również manipulowane i bezbronne. Niektórzy sugerują, że rozwiązaniem mogłaby być krypto-waluta. Kryptowaluta opiera się na algorytmie, który można skonfigurować w celu spełnienia określonych wymagań. Globalna waluta musi być stale dostępna, a ograniczona podaż złota nie mogła nadążyć za wzrostem gospodarczym. Suwerenna, wolna alternatywa oparta na algorytmie mogłaby być potencjalnie bardziej stabilna.

Chiny są prawie gotowe do wprowadzenia własnej waluty kryptograficznej – DCEP (Digital Currency Electronic Payments). DCEP jest kontrolowany i w pełni scentralizowany przez rząd. Jak dotąd wydaje się, że jest to cyfrowa wersja pieniędzy z papieru fiat. Bank Rezerw Federalnych rozwija własną kryptowalutę o nazwie FedCoin.

Pandemia koronawirusa wydaje się być niezwykle krytyczną sytuacją dla ponownego uruchomienia globalnej waluty. Ilość drukowanych pieniędzy związanych z utrzymaniem upadających gospodarek podczas kwarantann i przestojów będzie bezprecedensowa. A to wszystko jeszcze bardziej osłabi dolara amerykańskiego. A kiedy dolar się rozbije, zostanie zastąpiony czymś innym.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

Polecane filmy


 

2 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat