Ile z tych symptomów przebudzenia doświadczyliście?

Napisane przez Amon w Styczeń - 7 - 2021


Przebudzenie duchowe jest ciągłym procesem, w którym człowiek staje się świadomy swojego związku z nieskończonością oraz wrażliwością na swoją duchową naturę. Wielu ludzi ma wrażenie, że wydarzy się coś wielkiego, ale tak naprawdę nikt nie wie, czym będzie ta wielka zmiana. Zaczyna się ona ujawniać na skraju horyzontu. W ciągu ostatnich kilku dekad znacznie więcej ludzi zaczęło odczuwać rosnące zamiłowanie do duchowości.

Sytuacja zmienia się nie tylko w świecie, ale i wewnątrz nas. Wydaje się, że istnieje związek między tymi zmianami. Więcej ludzi zaczyna się budzić i doświadczać tak zwanego “przebudzenia duchowego”.

Jest to proces uwalniania się od osoby, którą się stało, by stać się osobą, którą ma się stać. Bycie bardziej spostrzegawczym na to, co dzieje się w nas samych i na to, co dzieje się wokół nas. Duchowe przebudzenie jest dla każdego człowieka inne, tak samo jak sposób, w jaki człowiek doświadcza duchowości i w jakim stopniu wpływa ono na jego codzienne życie. Niektórzy ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, że doświadczają symptomów duchowego przebudzenia, ponieważ nie wiedzą, jak skategoryzować swoje doświadczenie.

Poniżej znajduje się lista różnych symptomów, które są związane z przebudzeniem duchowym. Które z tych symptomów doświadczasz, a które możesz rozpoznać?

Niezwykle żywe i klarowne sny

Czy kiedykolwiek po przebudzeniu się z głębokiego snu mieliśmy wrażenie, że nie jesteśmy pewni, czy rzeczywiście coś się wydarzyło, czy też śniliśmy?

To są te niesamowicie żywe sny. Czasami można nawet stwierdzić, że jest się świadomym we śnie. W momencie, w którym zdasz sobie sprawę, że śnisz, możesz przejąć kontrolę nad snem i doświadczyć nieskończonych możliwości przejrzystego snu.

Nagłe zainteresowanie tematami o charakterze paranormalnym i metafizycznym

To nagłe zainteresowanie może pomóc człowiekowi rozwinąć się i dowiedzieć się więcej na temat prawdy o świecie, które nie są prezentowane w mediach głównego nurtu. Niektórzy ludzie są pochłonięci medytacją, kryształami, leczeniem i pracą energetyczną, podczas gdy inni zajmują się obcymi, spiskiem, technologią i sprawami rządowymi. Chodzi o to, aby znaleźć to, co rezonuje z tobą najbardziej.

Wydarzenia zmieniające życie

Będzie to zdarzenie, które zmusi cię do refleksji nad swoim życiem. Przez większość czasu będzie to sygnał, że musicie spokojniej i wolniej brać sprawy w swoje ręce. Może to nastąpić u każdego człowieka w inny sposób. Niektórzy będą tego świadkami w postaci śmierci lub utraty bliskiej osoby, inni rozwodu, utraty domu lub pracy.

W niektórych przypadkach dochodzi nawet do wypalenia. Innymi słowy, życie zmienia wydarzenie, które zmusza cię do ponownej oceny swojego życia i sprawia, że widzisz szerszy obraz.

Chęć pożegnania się z restrykcyjnymi wzorcami

Nagle masz skrajne pragnienie, aby naprawdę zacząć żyć swoim życiem. Wszystko i każdy, kto stoi na drodze do osiągnięcia tego celu, z pewnością będzie odsunięta. To wszystko odnosi się do okropnej pracy, która wyciska z ciebie życie, ale także do toksycznych ludzi, którzy cię wstrzymują. Proces odnajdywania siebie i odkrywania, gdzie leży twoja prawdziwa pasja, sprawi, że będziesz się rozwijał w procesie duchowego przebudzenia.

Czas wydaje się płynąć szybciej

Przyspieszenie czasu jest również wyraźnym symptomem, co można wyjaśnić dużymi wydarzeniami, które mają miejsce w twoim życiu. Wszystko zmienia się wokół ciebie i nie możesz tego zatrzymać. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, to spróbować żyć świadomie jak tylko to możliwe, zaakceptować “teraz”.

Uzyskanie nowego spojrzenia na życie

Kiedy człowiek rozumie, że jest nieskończoną i wieczną istotą, jest w stanie spojrzeć z większej perspektywy. Nagle problemy i kwestie, które dzieją się w obecnej chwili, zaczynają być postrzegane jako to, czym są naprawdę: tymczasowe i w dużej mierze nieistotne. Skutkiem tego jest to, że jesteście w stanie traktować rzeczy mniej poważnie.

Synchroniczność staje się zauważalna

Synchronizacje, czyli znaczące zbiegi okoliczności, pojawiają się częściej. Jest to oznaka twojej intuicji i powiązania ze wszystkim i wszystkimi. Jest to fenomen, który daje nam do zrozumienia, że jesteśmy otwarci na duchowe ukierunkowanie i znajdujemy się na właściwej drodze.

Doświadczanie jedności

Synchroniczność może być postrzegana jako część odczuwania tego uczucia. Uczucia bycia częścią wszystkiego i wszystkim, co jest częścią ciebie. Jest to symptom, który pokazuje zaawansowane duchowe przebudzenie.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat