Kość udowa znaleziona w Ohio w USA w 2011 przez AIAA. Jest to kolejny dowód w sprawie ukrywania prawdziwych informacji na temat dawnej rasie Gigantów.


10.08.1846; ustanowiono Instytut Smithsonian zarządzany przez rząd USA. Pieniądze na ten cel należały do brytyjskiego naukowca Jamesa Smithsona, który jeszcze za życia pragnął sfinansować rządowy instytut naukowy. A majątek Smithsona nie był wcale taki mały. Bym powiedział iż jest to istna fortuna z prawdziwego zdarzenia. Była to suma o równowartości 11 miliardów obecnych dolarów. Skąd naukowiec miał takie bogactwa? Nikt nie wie..ale faktem jest, że życzenie naukowca zostało spełnione.

Wkrótce Instytut stał się największym centrum badań i magazynem naukowym w USA. Obecnie w skład SI wchodzi 19 muzeów oraz ogród zoologiczny. Placówka współpracuje ze 168 innymi muzeami w 39 stanach, Panamie i Portoryko. Sama posiada 17 ośrodków badawczych takich jak np. różne stacje terenowe, m.in na obszarach podbiegunowych. Zajmuje się obserwacjami i badaniami dotyczącymi innych planet. Jest więc instytucją naukowo-badawcza z prawdziwego zdarzenia. Nawet urzędujący sekretarz przekłada informacje o działalności SI podczas posiedzeń Senatu USA.

Ale nieskazitelność wydawałoby się altruistycznych i czysto naukowych intencji owego Instytutu zdaje się być tylko na pokaz. Jak zaraz wykażę, okazuje się, że materiały i odkrycia, które nie idą w parze z ogólnie przyjętymi normami naukowymi, są bezczelnie ukrywane a nawet niszczone. I tutaj pojawia się kwestia gigantycznych szczątków kości , czaszek, artefaktów świadczących o istnieniu ludzi o znacznie przekraczającym nas wzroście.

Sąd Najwyższy USA zmusił Instytut Smithsonian (Smithsonian Institute) do ujawnienia zastrzeżonych dokumentów, sięgających początków dwudziestego stulecia. Dowodzą one, że:

„…organizacja ta uczestniczyła w ukrywaniu głównych historycznych dowodów, pokazujących szczątki ludzkich gigantów, w liczbie dziesiątków tysięcy, odkrytych w całej Ameryce. Wysoki rangi administratorzy zarządzili, aby dokumenty te zostały zniszczone w celu ochrony przejętej ewolucji człowieka według chronologii głównego nurtu w tamtym czasie…”

Powodem w sprawie jest organizacja American Institution od Alternative Archeology (AIAA), oskarżając SI o zniszczenie kilkudziesięciu tysięcy ogromnych fragmentów kości dawnych gigantów.

Podczas procesu pojawiły się nowe elementy, ponieważ wielu pracowników SI (domyślam się, że już byłych) poświadczyło istnienie dokumentów, które rzekomo dowodzi zniszczenia dziesiątków tysięcy szkieletów o wysokości od sześciu do dwunastu stóp (od 183 do 366 cm). Rzecznik AIAA James Churward powiedział, że archeologia głównego nurtu z rożnych powodów nie może tego potwierdzić.

„Od początku dwudziestego wieku zachodnie instytucje archeologiczne podjęły próbę narzucenia nam wiary w to, że Ameryka została po raz pierwszy skolonizowana przez ludy azjatyckie, wędrujące przez Cieśninę Beringa 15 tysięcy lat temu, gdy w rzeczywistości w całej Ameryce istnieją setki tysięcy kurhanów, o których Indianie mówią, iż były tam długo przed nimi, które wskazują na ślady wysoko rozwiniętej cywilizacji; złożone wykorzystanie stopów metali i gdzie często są obecne gigantyczne szczątki szkieletów ludzkich, ale nadal nie jest to zgłaszane w mediach i serwisach informacyjnych.”

Przełomowym momentem w trakcie procesu było przedstawienie sądowi LUDZKIEJ KOŚCI O DŁUGOŚCI 1,3 METRA! Kość ta została wykradziona z magazynu placówki w latach 30-tych ubiegłego stulecia przez jednego z kuratorów. Ukrywał on ją aż do momentu, kiedy spoczął na łożu śmierci. Wtedy przekazał pisemne oświadczenie dotyczące potajemnych operacji instytucji, w której pracował.

„Jest rzeczą potworną, co się wyrządza Amerykanom… Ukrywamy prawdę o przodkach ludzkości, naszych antenatach, gigantach, którzy przemierzali Ziemię, o czym wspomina biblia i starożytne teksty pochodzące z wielu miejsc świata” – stwierdził wspomniany pracownik.

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zmusił Smithsonian Institution do publicznego udostępnienia zastrzeżonych informacji dotyczących wszystkiego, co wiąże się ze zniszczeniem dowodów odnoszących się do kultury budowniczych kurhanów i szkieletów ludzi o wysokości większej niż przeciętne.

Dokumenty te mają niebawem zostać udostępnione. (…) Usatysfakcjonowany decyzją sądu dyrektor AIAA Hans Guttenberg skomentował to tak;

„Ostatecznie, po ponad stuleciu kłamstw, prawda o naszych gigantycznych przodkach zostanie przedstawiona światu”.

Dokumenty mają zostać wydane w 2020 r., A operacja będzie koordynowana przez niezależną organizację naukową w celu zapewnienia neutralności politycznej.

Źródła: ripsonar.wordpress.comworldnewsdailyreport.com

26 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Marek pisze:

    Czy już coś wiadomo w sprawie ukrywania szkieletów gigantów?

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat