Inwazja Fałszywych Obcych – czy już nadchodzi?

Napisane przez Amon w maj - 22 - 2023


Inwazja Fałszywych Obcych jest teraz na ustach wszystkich, ponieważ media głównego nurtu nagle mówią o niezidentyfikowanych obiektach latających. Ale jaka jest prawda?

To zabawne, ponieważ przez kilkanaście lat aktywiści desperacko próbowały poinformować ludzkość, że my, ludzie, nie jesteśmy sami we wszechświecie i że obcy naprawdę istnieją. Ale teraz wreszcie media głównego nurtu otwarcie piszą o niezidentyfikowanych obiektach latających nad Alaską, Kanadą, USA, Chinami i wieloma innymi krajami, ale entuzjaści UFO nagle oświadczają, że te obserwacje z mediów głównego nurtu są sfałszowane.

Zestrzelone UFO – pochodzenie nieznane

Wiele wskazuje na to, że propagowane w mediach głównego nurtu zestrzelenia niezidentyfikowanych obiektów latających nad Alaską i Kanadą faktycznie miały miejsce. Prezydent Biden wydał rozkaz zestrzelenia nieznanych obiektów w celu ochrony bezpieczeństwa narodowego i cywilnego ruchu lotniczego. Tymczasem mówi się o 3 obiektach, które zostały najwyraźniej zestrzelone:

  • Czwartek, 9 lutego: obiekt latający zauważony nad Alaską, zestrzelony dzień później.
  • Piątek, 10 lutego: Cylindryczny obiekt latający zauważony nad Kanadą, zestrzelony w sobotę przy granicy z USA.
  • Niedziela, 12 lutego: Obiekt latający zestrzelony nad jeziorem Huron w rejonie granicy amerykańsko-kanadyjskiej.

W internecie pojawiły się fałszywe przemówienia pokazujące prezydenta Bidena stojącego przed swoją mównicą i ogłaszającego, że ludzkość najprawdopodobniej stoi w obliczu inwazji obcych. Na koniec Biden wyjaśnił, że wciąż nie potwierdzono, skąd wzięły się obiekty. Obcych jednak raczej nie brano pod uwagę. Inwazje obcych są widoczne w filmach science fiction od dziesięcioleci. Pomyślcie na przykład o jednym z klasyków pod tytułem „Dzień Niepodległości” z Willem Smithem. Tutaj również odkrywa się ogromną inwazję obcych, którzy są nadmiernie zainteresowani Ziemią.

Pierwsze inwazje obcych

Jednymi z ostatnich filmów o inwazji obcych są hollywoodzkie hity smashowe ” Piąta fala” i „Inwazja”. Pierwszym filmem był ” Rzecz z innego świata” z 1951 roku. Ale już w 1938 roku, 30 października, miała miejsce pierwsza próba zaszokowania światowej ludności szyderczą inwazją obcych w Halloween. Gospodarze radiowi wysyłali audycję, w której odtwarzano inwazję, jakby właśnie wylądowali na Ziemi. Orson Welles wykorzystał do tej audycji radiowej książkę H.G. Wellsa „Wojna światów” z 1897 roku.

Obserwacje UFO po tym wydarzeniu stały się częstsze, a zwłaszcza od katastrofy w Roswell w 1947 roku, która nawet dziś jest tematem w internecie.

Obcy nie istnieją

Rząd USA zatrudnił CIA i inne agencje, aby podważyć wiarę w obcych. Świadkowie byli zastraszani i przekupywani, aby zachowali swoje obserwacje UFO dla siebie i nie szli do prasy.

Ważne było, aby ludzie uwierzyli, że są jedynym gatunkiem w kosmosie. Teoria ewolucji dodatkowo to podbudowała. Ale od kilku lat wydaje się, że zmienili zdanie, przynajmniej od początku próby zainstalowania rządu jednego świata. Były prezydent USA Ronald Reagan oświadczył w 1985, 1986 i 1987 roku podczas przemówienia, że ludy Ziemi z pewnością trzymałyby się razem, gdyby ludzkości zagrażała inwazja obcych. To jest właśnie to, co przywołuje tzw. inwazja fałszywych Obcych. Ponieważ obcy najwyraźniej nie są zainteresowani pierwszym kontaktem z Ziemią, inwazja obcych musiałaby zostać sfingowana, aby ludy tej Ziemi były bardziej zainteresowane zainstalowaniem wspólnego rządu nad całą planetą. Aby to odpowiednio przygotować, w ostatnich latach coraz częściej pojawiają się filmy science fiction, w których inwazja obcych była uczyniona głównym tematem. Nawet dzisiaj takie filmy cieszą się dużą popularnością.

Ogólnie rzecz biorąc, duże zainteresowanie ludzi filmami jest wykorzystywane do rozpowszechniania narracji, czyli idei mających na celu wywołanie pewnej rzeczywistości. Dobrym przykładem jest możliwość, że obcy chcą przejąć planetę Ziemię. Jeśli nie można przedstawić żadnych podstawowych dowodów i nie można zbudować żadnych odniesień do historii, to dla tej czy innej agendy konieczne jest wprowadzenie prawdopodobnych rzeczywistości do umysłów ludzi.

Nie tylko zaczyna się to od podstaw historii opowiedzianej ludziom, ale może być również wykorzystane w przypadku wirusów i chorób wszelkiego rodzaju.

Na przykład, jeśli wystarczająco dużo ludzi widziało filmy o wirusach, nawet jeśli wiedzą, że to było science fiction, to przynajmniej informacja została rozpowszechniona zbiorowo. Bo science fiction może szybko stać się rzeczywistością. Czy to wszystko jest wówczas prawdziwe, jak zostało opisane w filmach, to już inna kwestia. Dlatego przygotowanie i realizacja fałszywej inwazji obcych jest z pewnością bardzo atrakcyjna, jeśli chodzi o przesuwanie ludzi w kierunku rządu światowego. Wiedział już o tym Ronald Reagan.

Dr Stephen Greer z „Sirius Disclosure”

Stephen Greer jest z pewnością jednym z najbardziej znanych badaczy UFO, którzy uważają, że może dojść do zainicjowania fałszywej inwazji obcych. Uważa on, że taka inwazja mogłaby równie dobrze zostać stworzona przy użyciu nowej technologii zwanej Blue Beam, aby oszukać masy.

Projekty, które są planowane w tym miejscu są następujące:

  1. Fałszywa inwazja obcych – atak obcych, połączony z projektem Blue Beam.
  2. Pozytywna Inwazja Fałszywych Obcych – Pandemie i wojny pustoszą Ziemię, nagle nadchodzi Pierwszy Kontakt z „życzliwymi” obcymi oferującymi rozwiązania. Zaaranżowana przez niektóre z ziemskich rządów.
  3. Projekt Messiah Blue Beam – Mesjasz przychodzi na Ziemię i jest na niebie dla wszystkich.

Z pewnością wybór z tych opcji został już przesądzony, ale jedna z tych trzech jest najbardziej prawdopodobna. Możemy więc przynajmniej oczekiwać wpatrywania się w zdumione twarze tych, którzy do tej pory zawsze zbędnie zaprzeczali istnieniu obcych – nawet jeśli nie będzie to prawdziwa inwazja.

Oświadczenie o foliarzach

Foliarz jest obecnie popularnym słowem, podobnie jak termin „teoretyk spiskowy”, rozpowszechniony przez CIA, jest często używany, jeśli wierzy się w UFO i obcych. Ale zaskakująco, zamiast kapitalizować na obecnym szumie o możliwej inwazji obcych, „tak zwani foliarze” mają zaskakujące oświadczenie na temat tych obserwacji:

” Żeby nie było żadnych nieporozumień: Foliarze, którzy zawsze wierzyli w UFO,  obecnie nie wierzą w UFO, o których donoszą teraz media mainsteamowe, a ci, którzy nigdy nie wierzyli w UFO, teraz zaczynają wierzyć w te zestrzelone obiekty latające.”

Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat