Jak istoty ludzkie postrzegają rzeczywistość?

Napisane przez Amon w Marzec - 4 - 2021


Jesteśmy siedmiomiliardową rasą niemowląt, oddzieloną od siebie różnymi systemami wierzeń na temat tego, jak funkcjonuje nasza planeta. Wyobraź sobie rasę zjednoczoną w swojej wiedzy, a nie podzieloną przez swoje systemy wierzeń. W tym samym czasie wszyscy postrzegamy naszą fizyczną rzeczywistość jako taką samą. Postrzegając po prostu “jak wygląda świat”, jednocześnie go tworzymy. Ostatnie odkrycia w ramach fizyki kwantowej i głównego nurtu nauki zaczynają rozumieć, że świadomość i sposób, w jaki postrzegamy rzeczywistość, są bezpośrednio odpowiedzialne za tworzenie naszej rzeczywistości.

Typowe postrzeganie to chodzenie do szkoły, zdobywanie pracy i uczestniczenie w codziennych zajęciach, takich jak sport, kino, picie alkoholu i inne. Budzimy się rano i powtarzamy ten sam cykl, nigdy nie obserwując tego, co dzieje się na naszej planecie. Nasz obecny system jest nastawiony na to, abyśmy patrzyli w przyszłość.

Kiedy jesteśmy w szkole, uczymy się z myślą o naszej przyszłości, abyśmy mogli mieć pracę, kiedy jesteśmy w pracy, pracujemy, aby zaoszczędzić pieniądze, aby mieć rzeczy i być bezpiecznym. Zawsze bierzemy udział w czymś, co jest jeszcze daleko przed nami, co całkowicie odrywa nas od chwili obecnej. Uczestnicząc w tym systemie, jesteśmy tak pochłonięci osiąganiem sukcesów i przetrwaniem, że nigdy nie kwestionujemy tego, co dzieje się na planecie Ziemia.

Naszymi źródłami prawdy są sieci mediów głównego nurtu. Oddaliśmy naszą świadomość prawie do tego stopnia, że przestaliśmy kwestionować rzeczy. Przez świadomość rozumiem to, jak postrzegamy naszą rzeczywistość. Jeśli naprawdę się nad tym zastanowić, od najmłodszych lat zaczynamy wpajać dziecku naszą wersję rzeczywistości. W szkole jesteśmy zasadniczo uczeni tego, jak działa i funkcjonuje świat. Stało się oczywiste, że to, czego nas uczą, jest często tym, czego nauczyli nas nasi rodzice, a także tym, czego nauczyli ich rodzice. Podczas gdy my przechodzimy przez system, niektórzy z nas budzą się i zdają sobie sprawę, że świat nie jest taki, jak nas uczono. Uświadamiamy sobie, że istnieje cała odrębna historia planety Ziemi. Jeśli nasza świadomość tworzy rzeczywistość, a nasze postrzeganie rzeczywistości jest odpowiedzialne za kształtowanie naszej rzeczywistości, to nowe informacje i przejrzystość na naszej planecie mają potencjał, aby zmienić sposób, w jaki to postrzegamy. Przykładem może być UFO, codziennie staje się oczywiste, że nie jesteśmy sami na świecie. Energia jest kolejnym przykładem, staje się oczywiste, że mamy dostęp do energii punktu zerowego.

Mógłbym wymieniać wiele przykładów, ale chodzi o to, że żyjemy w świecie, który charakteryzuje się cywilizacją, która jest oddzielona w swojej wiedzy na temat prawdziwej natury rzeczywistości. Chodzi mi o to, że mamy na planecie strukturę, która rozwija się dzięki ukrywaniu informacji. Struktura ta przejęła kontrolę nad technologicznymi i naukowymi odkryciami i stłumiła je. Ukrywanie przed nami znanych elementów naszej rzeczywistości jest formą kontroli populacji i manipulacji percepcją. W tym samym czasie nie można ukryć prawdy, a prawda prowadzi do czegoś pięknego. Zasadniczo wszyscy jesteśmy jednym i musimy zacząć postrzegać wszystkich jako kolejne oblicze nas samych.

Wielu z nas zostało zaprogramowanych, aby wierzyć, że świat jest jak zepsuty pies, że każdy człowiek musi radzić sobie sam. Ciągle bierzemy na siebie emocje gniewu, stresu, dyskomfortu i smutku, które wynikają z przebywania w środowisku, które nie sprzyja naszemu naturalnemu stanowi, ale bardziej wynikają z tego, że nie jesteśmy w pokoju z samym sobą. Nasz naturalny stan to miłość, współpraca, relaks i pokój.

Doświadczenia ludzkiej istoty na planecie Ziemia mogą oddalić nas od naszego naturalnego stanu, ale tak naprawdę to my sami oddalamy się od naszego wewnętrznego stanu.

Posiadamy dosłowną, naukową zdolność do manifestowania każdego rodzaju rzeczywistości, jakiej pragniemy, biorąc pod uwagę rodzaj energii, którą wszyscy emanujemy. Energia miłości jest o wiele bardziej produktywna niż energia strachu. Wszystko składa się z nieskończonej potencjalności, a w momencie, gdy świadomość decyduje się na tworzenie z tej energii, następuje kreacja. Odkrycia fizyka Thomasa Younga w jego słynnym eksperymencie podwójnej szczeliny pozwalają to potwierdzić, a jednocześnie rzucają światło na pole kwantowe i na to, jak działa cała nasza rzeczywistość.

To jest już fakt, oto naukowe spojrzenie na to, jak świadomość tworzy rzeczywistość od Dr Quantum:


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat