John Lennon – zginął na rozkaz Iluminatów

Napisane przez Amon w Grudzień - 17 - 2016

Na portalu henrymakow.com pojawił się bardzo interesujący wpis dotyczący śmierci sławnego na świecie „bitelsa” Johna Lennona. Autor uważa, że zginął on, gdyż próbował opuścić szeregi Iluminatów, a w jego śmierć zamieszane jest CIA.

Autor tekstu, Hamish zwraca uwagę na teksty piosenek napisanych przez Lennona po rozpadzie The Beatles, widzi w nich pączkowanie wyzwolenia z Iluminatów. Mianowicie teksty w utworach: „Help Me Help Myself” i „I Don’t Wanna Face It”, ujawniają, że szukał prawdy i „wyższej” czystości.

Powiedz, szukasz miejsca by pójść. Gdzie nikt nie zna twojego imienia
Szukasz zapomnienia, Z jednym okiem na Galerii Sław

Nie chce zmierzyć się z tym. Nie chce zmierzyć się z tym
Więc mogę dokopać temu Ale nie mogę tego znieść.

Powiedz, szukasz jakiegoś pokoju i miłości. Lidera dużego, starego zespołu
Chcesz ocalić ludzkość. Ale to są ludzie których nie potrafisz znieść…

…Więc teraz szukasz świata szczerości. Próbując znaleźć inną drogę
Nadszedł czas by zobaczyć siebie. To było dwadzieścia lat temu
Sierżant Pieprz uczył swój zespół, jak grać.
Czasem byli modni, czasem nie,
Ale zawsze była gwarancja, że wywołają uśmiech.
Więc pozwólcie, że wam przedstawię
Wykonawcę znanego wam przez te wszystkie lata,
Orkiestrę Klubu Samotnych Serc Sierżanta Pieprza. Zawsze wyglądałaś inaczej…”

Hamish pisze: „Iluminaci rekrutują użytecznych agentów, w tym muzyków, odgrywają oni szczególną role, w całym spisku. Aby stać się kimś ważnym i uznawanym w świecie muzyki, osoby takie muszą angażować się w rytuałach inicjacyjnych i przysiąc posłuszeństwo pod groźbą śmierci. Podobnie jak w przypadku inicjacji masońskiej lub mafijnej obowiązuje kod milczenia, jeśli złamiesz szeregi, przyjmujesz ryzyko wydania na siebie rozkazu śmierci.

The Beatles (nazwa oznacza „odnowa masońska, odrodzenie” powołuje się na starożytnych egipskich skarabeuszy) był wytworem Iluminatów, wspierali ich rewolucyjny kult, którego celem było przekształcenie społeczeństwa, a w szczególności  ich wartości moralnych.” Hamish zwraca uwagę w ich twórczości  na istniejący związek z satanistą Aleister Crowley, przypuszcza że był on prawdziwym sierżantem „Pepper”, o którym ukazała się piosenka dwadzieścia lat po śmierci  Crowleya:

„To było dwadzieścia lat temu. Sierżant Pieprz uczył swój zespół, jak grać.
Czasem byli modni, czasem nie, Ale zawsze była gwarancja, że wywołają uśmiech.
Więc pozwólcie, że wam przedstawię. Wykonawcę znanego wam przez te wszystkie lata,
Orkiestrę Klubu Samotnych Serc Sierżanta Pieprza.”

Beatlemania była „psy op” Illuminati, aby pomóc zniszczyć chrześcijaństwo i promować hedonizm. John Leonnon był ich narzędziem przez całą swoją karierę. Jego utwór „Imagine” jest uniwersalnym hymnem NWO, jednak Hamish twierdzi, że nie można odrzucić wiele dowodów na to iż powoli odrzucał ich dogmaty. Lennon stwierdził pod koniec swego życia: „Nasze społeczeństwo jest prowadzone przez szalonych ludzi, zmierzamy do ich obłąkanych celów. Myślę, że świat jest prowadzony przez maniaków i każdy kto o tym mówi, jest uważany za szalonego”.

John został zamordowany krótko po ujawnieniu źródła napędzającego scenę narkotykową, twierdził on, że na jej tyłach stoi CIA: „Musimy zawsze pamiętać, aby podziękować CIA i armii LSD, ludzie zapominają najważniejszego, nic nie jest takim jak nam się wydaje… oni wymyślili LSD do kontrolowania ludzi i to zrobili by rzekomo dać nam wolność…”. Nie tylko ujawnił spisek narkotykowy, ale również wskazał kto nim i innymi artystami rządzi, nie ominął również tematu fałszywego mitu rządu o przeludnieniu ziemi.


Oczywiście John Lennon był pod stałą obserwacją CIA, FBI i różnych agencji. Hamish uważa, że niesławny zabójca Lennona, Mark David Chapman – rozpoczął taktykę zastraszania muzyków, wykonany wyrok był znakiem, że do kręgów Illuminati należy się do końca życia, a wszelkie nieposłuszeństwo będzie surowo karane. (http://www.huffingtonpost.com/jon-wiener/ciafbi-cooperation-the-ca_b_30421.html ).

The Daily Mail na temat książki „John Lennon: Life, Times, and Assassination” Phila Strongmana, pisze: „Strongman widzi jako klucz, spokój zabójcy (Chapman) po strzelaninie, dostarczając tym dowodów na jego teorie śmierci Lennona, która była sponsorowana przez państwo pogrążone w spisku. Zauważa on w swojej książce, że  Champan po swojej zbrodni wyglądał jak zombi i czekał na policje. Sugeruje, że został zwerbowany przez CIA i przeszkolony przez nich podczas podróży dookoła świata. Zwraca uwagę na dziwny fakt, na przykład, że Champan odwiedził Beirut, w tamtych czasach mówiono, że jest domem dla jednej z najbardziej tajnych agencji do szkolenia „morderców na zlecenie”. Kolejny tego typu obóz był podobno na Hawajach, gdzie Champan mieszkał przez wiele lat.”

Podróż dookoła świata w 1975 roku, która odbyła się przez min. przez Japonię, Wielką Brytanie, Indie, Nepal czy Chin, musiała być przez kogoś finansowana, pieniądze dla Champana nigdy nie miały znaczenia, nie były dla niego problemem, ale nikt nigdy nie wyjaśnił skąd one pochodzą. Domyślać się jedynie można, że jego sponsorem były tajne służby, ostatecznie podatnicy.

Strongman twierdzi, że CIA mogło wykorzystać na zabójcy Lennona metody kontroli umysłów, hipnozę i podawać leki, zmniejszające jego zdolności samodzielnego myślenia. Został poddany hipnotycznemu programowaniu. Połączenie Champana do zorganizowanego satanizmu zwiększa szanse, że brał udział w nadużyciach rytualnych (komponent w praniu mózgu – trauma).

Wniosek końcowy jaki wysnuł Hamish, brzmi następująco: ” nie ma wątpliwości, że pod koniec swojego życia Lennon szukał odkupienia i zbawienia, zbliżał się coraz bardziej do chrześcijaństwa i ten ton co raz bardziej rozbrzmiewał w jego wypowiedziach. Dla planu NWO byłoby  to spowolnienie, a może i nawet zahamowanie rewolucji kulturowej. Lennona można zaliczyć do listy wykonawców, którzy przechytrzyli ich przydatność w planach Iluminatów w zniewoleniu świata”

Na podstawie artykułu z dnia 16 grudnia 2016, http://www.henrymakow.com/

Tłum. Sobrius

Źródło: www.nwo.report

 

70 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat