Kanadyjski dziennikarz i autor Serge Monast był na tropie czegoś wielkiego. W 1995 roku Monast opublikował swoją książkę The Protocols of Toronto, w której ujawnił okultystyczne działania masońskiej grupy zwanej „666”. Autor odkrył również, że planowany jest Nowy Porządek Świata. Rok później Monast umiera w tajemniczych okolicznościach. Czy autor dowiedział się czegoś, co ostatecznie kosztowało go życie?

Ktokolwiek mówi prawdę, potrzebuje szybkiego konia. Koń kanadyjskiego pisarza Serge’a Monasta najwyraźniej nie był wystarczająco szybki. Dziennikarz śledczy zmarł rok po opublikowaniu swojej pracy Protokoły z Toronto, w której odkrył okultystyczne działania masońskiej grupy zwanej „666”. Mówi się, że grupa ta spotykała się z możnymi tego świata od połowy lat 60. przez okres ponad dwudziestu lat w celu ustanowienia Nowego Porządku Świata na początku lat 80. XX wieku. Ale przynajmniej nie wydaje się, by był to koniec tej historii. Wręcz przeciwnie. Wiele z tego, co Monast pisze w swoich książkach, już dawno stało się smutną rzeczywistością. Dowodzi to, że dziennikarz śledczy nie był tylko teoretykiem spiskowym. Autor opisuje między innymi upadek gospodarki i obwinia za to globalną grupę organizacji międzynarodowych. Według Monasta przyszła wojna przybierze trzy różne formy: ekonomiczną, elektroniczną i medyczną.

Jak wiemy dzisiaj, NATO forsuje nową formę wojny psychologicznej od 2020 r., tj. od czasu koronawirusa, znaną jako „wojna kognitywna”, która jest nawet opisywana przez samo NATO jako zaawansowana forma manipulacji. Wspomniany przez Monasta „Electronic Highway Programme”, instrument dostępny dla rządów w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją, również od dawna jest rzeczywistością.

Program ten umożliwia elektroniczną rejestrację ludności, dzięki której wszystkie firmy i osoby fizyczne są liczone i postrzegane jako jednostki gospodarcze. Z pomocą tej technologii rządy uzyskują informacje o każdej osobie, co de facto oznacza zniesienie indywidualnej wolności i prywatności.

Czy to tylko teoria spiskowa?

Jak dotąd Nowy Porządek Świata był czystą teorią spiskową w głównym nurcie, chociaż wielu polityków często używało tego terminu w niedawnej przeszłości. Co tak naprawdę kryje się za planami Nowego Porządku Świata, czy informacje pojawiające się w mediach internetowych są prawdziwe, czy to tylko gruba przesada i podsycanie strachu?

Przyjrzyjmy się ośmiu książkom Serge’a Monasta, które opublikował w latach 90. i porównam je z obecną sytuacją na świecie. W książce Vaccins, Médecine Militaire Expérimentale Et Christaux Liquides (Szczepionki, eksperymentalna medycyna wojskowa i ciekłe kryształy) autor pisze o eksperymentach prowadzonych przez CIA w ramach projektów Bluebird, Artichoke, MK Ultra i MK Delta. Jego szczegółowy opis eksperymentów z lekami i szczepionkami jest interesujący. Monast mówi nawet o programach szczepień populacyjnych, które będą następować po epidemiach. Szczepionki mają wywoływać różne dolegliwości, w tym letarg. Ponieważ praca ta została opublikowana w latach dziewięćdziesiątych XX wieku, autor nie mógł oczywiście wiedzieć, że ponad trzydzieści lat później korona podąży za eksperymentalnymi szczepionkami, które w rzeczywistości doprowadzą do poważnego uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierci.

Obecnie wiadomo nawet, że koronawirus był operacją wywiadu wojskowego, a szczepionka została opracowana przez DARPA. Powinno to wyjaśnić, z jednej strony, że Serge Monast miał wiedzę wywiadowczą, a z drugiej, że operacja została zaplanowana z ponad czterdziestoletnim wyprzedzeniem. Wkrótce po opublikowaniu książki, Monast został odwiedzony przez policję. Przeszukano dom i biura autora oraz skonfiskowano liczne dokumenty. Monast został oskarżony o udział w zakazanej sieci informacyjnej. W książce Le Project Blue Beam de la NASA, dziennikarz i autor ujawnia, że ruch New Age w rzeczywistości stoi za Nowym Porządkiem Świata i że dyktatura nie może zostać zrealizowana bez tej religii.

Przebiegłość ruchu New Age

Warto zauważyć, że większość blogów internetowych, które obszernie zajmują się tematem wyzwolenia Ziemi i ludzkości przez życzliwe istoty pozaziemskie, została jak dotąd oszczędzona przez cenzorów. Udowodniono, że temat ten jest starożytny i sięga lat sześćdziesiątych XX wieku, tj. do korzeni ruchu New Age, który z zewnątrz wydaje się nieszkodliwy i zachowuje się tak, jakby chciał czynić tylko dobro.

Ale robi się jeszcze ciekawiej. Nowy Porządek Świata ma zostać zapoczątkowany niebiańskim spektaklem o nazwie Project Blue Beam, który odbędzie się w czterech fazach w celu wdrożenia religii nowej ery skupionej na Antychryście, który ma pojawić się trójwymiarowo jako hologram na niebie w różnych częściach świata, w zależności od regionu. Z drugiej strony jest całkiem możliwe, że plany zostały w międzyczasie zmienione, że zamiast Antychrysta na niebie pojawi się flota statków tak zwanej „Federacji Galaktycznej”, szukająca pierwszego kontaktu z ludźmi w celu wyzwolenia wniebowstąpionych. Będą to ludzie, którzy już żyją duchowo i całkowicie nieświadomie zgodnie z prawami Nowego Porządku Świata. Faktem jest, że inicjatorzy Nowego Porządku Świata nie grają otwartymi kartami.

Według Monasta, głównym celem Nowego Porządku Świata jest zniesienie religii chrześcijańskiej, aby zastąpić ją religią jednego świata opartą na kulcie człowieka, zniesienie wszystkich tożsamości narodowych i dumy narodowej, aby zastąpić je tożsamością światową i dumą światową, oraz zniesienie rodziny, aby zastąpić ją jednostkami, które wszystkie stoją na chwałę rządu jednego świata.

Narzędziami Nowego Rządu Światowego będą wielonarodowa armia, międzynarodowa armia, międzynarodowe siły policyjne, bank światowy i religia światowa, w której wszystkie doktryny kościelne zostaną zniszczone u podstaw, aby zastąpić je nową religią Ery Wodnika pod parasolem Organizacji Narodów Zjednoczonych. W tym przypadku autor odnosi się do roku 1982, który najwyraźniej wyznacza początek spisku na rzecz Ery Wodnika. Według Monasta, nie wiadomo dlaczego plan ten nie został zrealizowany.

Pozaziemscy wyzwoliciele i Złota Era Wodnika

Jeśli Serge Monast miał rację, to oznacza to, że Nowy Porządek Świata nie został zrealizowany. Każdy, kto przyjrzy się bliżej ruchowi New Age, zda sobie sprawę, że jest to sekta, która, podobnie jak wszystkie inne sekty, nie zajmuje się miłością i wolnością, ale władzą, manipulacją i kontrolą. Pisma z tych kręgów dają dobry wgląd w sposób myślenia tej sceny. Jedną z dobrze znanych twarzy tego ruchu był niejaki David Spangler, który w 1978 roku opublikował książkę Links With Spaces. Ta praca również opowiada o wielkim kosmicznym show, w którym obcy przybywają na Ziemię w ogromnych statkach-matkach, aby ocalić ludzkość – ale znowu nie ma miejsca dla wszystkich na pokładzie.

Tylko ci Ziemianie, którzy zaakceptują nową światową religię, otrzymują dostęp. Oznacza to, że każdy musi najpierw wyrzec się swojej wiary, zanim zostanie wpuszczony na pokład statku.

Ci, którzy nie akceptują Nowej Światowej Religii w połączeniu z Nowym Porządkiem Świata, są pozostawiani w tyle i wysyłani do obozów reedukacyjnych. Nawiasem mówiąc, tęcza jest uważana za symbol mostu Nowego Porządku Świata. Każdy musi złożyć przysięgę Lucyferowi, aby przejść przez most do Nowego Porządku Świata. Bojownicy oporu są wysyłani do ośrodków zatrzymań i klasyfikowani według kolorów tęczy. Klasyfikacja 1: chrześcijańskie dzieci stają się ludzkimi ofiarami, więźniowie z klasyfikacji 2 są wykorzystywani do eksperymentów medycznych, a więźniowie z klasyfikacji 3 są żywymi dawcami organów; reszta jest wykorzystywana jako niewolnicy pracy w podziemnych obiektach.

Gdyby Projekt Blue Beam faktycznie został uruchomiony, oznaczałoby to, że całe niebo stałoby się ekranem kinowym. Kosmiczny satelita laserowy wyświetlałby obrazy we wszystkich czterech rogach jednocześnie. Satelity będą koordynowane przez komputery, a specjalnie opracowane oprogramowanie będzie kontrolować pokaz z efektami dźwiękowymi, które wydają się pochodzić z głębi kosmosu.

Ważne jest, aby zrozumieć, że jest to jedynie zjawisko optyczne, a nie fizyczne. Wielu krytyków podejrzewa, że technologia ta nie jest jeszcze gotowa do użycia. A co jeśli jest?

Czy wiele UFO to tylko hologramy?

Jest nawet możliwe, że dużą część obserwacji UFO z ostatnich trzydziestu lat można przypisać tej nowej technologii. Myślę tu na przykład o fali UFO w Belgii na początku lat dziewięćdziesiątych.

Możliwe, że obiekty te wcale nie były fizyczne, a jedynie hologramami z projektora holograficznego zdolnego do wyświetlania precyzyjnych projekcji trójwymiarowych obrazów wizualnych na wcześniej wybranym obszarze jako strategiczny manewr zwodzenia. Niedawno w centrum handlowym w Miami nagle znikąd pojawili się obcy. Ludzie wpadli w panikę i wybiegli z budynku, prosto w ramiona policji, która skonfiskowała wszystkie telefony komórkowe, najwyraźniej obawiając się, że naoczni świadkowie sfilmowali coś, co nie powinno zostać upublicznione. Jeden z naocznych świadków, były policjant, zeznał, że stworzenia wyglądały na wadliwe, jak fala, błąd w Matrixie. Jest wysoce prawdopodobne, że był to kolejny test Blue Beam przed wielkim show, które prawdopodobnie wkrótce się rozpocznie.

Nie ma wątpliwości, że Serge Monast już ponad trzydzieści lat temu zdawał sobie sprawę z rozwoju polityki i technologii, które już dziś kształtują nasze codzienne życie. Polityki i technologii, które mogą być już częścią globalistycznej agendy. Jednocześnie jego książki, które moim zdaniem należą do jednych z najważniejszych z ostatnich dwóch dekad, są ostrzeżeniem dla ludzi, aby nie byli łatwowierni i nie podążali za przewodnikami do jaskini, z której nie ma ucieczki.

Z drugiej strony możliwe jest, że globaliści zmienili teraz swoje plany, ponieważ w ostatnich latach upubliczniono wiele ważnych informacji. W końcu wystarczająca liczba ludzi jest teraz przygotowana na wizytę życzliwych istot pozaziemskich i nie może się doczekać, aż zostaną uwolnieni przez swoich wybawców, aby stać się częścią Nowego Porządku Świata.

Krótko przed śmiercią Monast powiedział: „O ile moje życie jest w niebezpieczeństwie z powodu rozprzestrzeniania się takich informacji, ich życie jest jeszcze bardziej zagrożone z powodu nieznajomości tych informacji”.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat