W Kanadzie znaleziono meteoryt z pozaziemskimi hieroglifami

Napisane przez Amon w Marzec - 29 - 2017

W prasie zagranicznej od niedawna żywo dyskutowane jest odkrycie dokonane w 1908 roku. Pierwszy artykuł na ten temat opublikowano 15 marca 1908 roku. W 2015 roku przypomniano tą historię w TW Patterson at the Conwichan Valley Citizen on Jan. Do zdarzenia doszło w Kanadzie, gdzie spadł meteoryt z dziwnymi wzorami. Przez wiele lat informacje o znalezisku starannie ukrywano.

Tajemniczy meteoryt, zawierający obce hieroglify, uderzył w podwórko przy prywatnej posesji w Dolinie Cowichan – region wokół rzeki Cowichan i jeziora Cowichan niedaleko Vancouver w prowincji Kolumbia Brytyjska w Kanadzie. Świadkiem incydentu był czternastolatek Willie McKinnon, syn Angusa McKinnon, który twierdził, że kamień spadł  z nieba z dużą prędkością. Na miejsce wezwano specjalistów, który przejęli okrągły obiekt z tajemniczymi napisami.

Meteoryt ukraszony pozaziemskimi wzorami wzbudził duże zainteresowanie naukowców. Wielu ekspertów, zajmujących się kryptografią, próbowało rozszyfrować wiadomości z kosmosu, ale nikomu się to nie udało. Później w pewnym momencie tajemniczy kamień zniknął. Informowano, że zabrali go ludzie, którzy go znaleźli lub po prostu został sprzedany. Obrazki z meteorytu nie zostały skopiowane. Podjęto jednak próbę odtworzenia wyglądu niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju ciała niebieskiego.

Źródło: www.educatinghumanity.com
Tłumaczenie:  www.innemedium.pl

22 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat