Khoya-Bachu Forest – paranormalne serce Transylwanii

Napisane przez Amon w Maj - 13 - 2019

Zabytki Europy są centrum atrakcji dla turystów z całego świata. W sercu Europy Wschodniej, w Rumunii, jest jedno niezwykłe miejsce – tajemniczy las Hoya Bachu, znany z licznych odwiedzin UFO, okrzyków pochodzących z gąszczu i dziwnych oparzeń, które pojawiają się u ludzi, którzy odwiedzili to złowieszcze miejsce.

Tajemniczy las Hoya Bachu w Rumunii

W Rumunii, w kraju znanym ze strasznych historii i mrocznych kamiennych zamków, znajduje się las, który ukrywa niezwykłe tajemnice. Khoi Bachu Forest można znaleźć w samym sercu Transylwanii, w pobliżu starożytnego miasta Kluż-Napoka. To miejsce jest często nazywane rumuńskim „Trójkątem Bermudzkim”, gęste lasy słyną ze zjawisk paranormalnych, w tym UFO, dziwnych dźwięków i obiektów widmowych.

Miejscowi są przekonani, że sam diabeł wędruje po lesie. Ci, którzy odwiedzają Khoi Bachu, doświadczają lęków, nudności lub ataków migreny. Na ludzkim ciele pojawiają się niewyjaśnione wysypki, zadrapania i oparzenia skóry. Tajemnicza natura lasu nie kończy się jednak tylko na szkodliwych skutkach dla ludzi. Niektóre zdeformowane drzewa rosną w interesujący sposób, a w niektórych miejscach można zobaczyć zwęglone pnie z nieznanych powodów. Pomimo strasznych historii i opowiadań, ludzie uważają je za ciekawe miejsce w Europie i nadal przyciąg uwagę turystów, zwłaszcza fanów nadprzyrodzonych i tajemniczych zjawisk.

Idealne miejsce na lądowanie UFO

Las został nazwany na cześć pasterza, który zniknął w okolicy ze stadem dwustu owiec. Większość ludzi, którzy mieszkają w pobliżu, boi się tam jeździć z powodu wielu opowieści groz i legend, które przekazywano z ust do ust przez lata. Wierzą, że ci, którzy wejdą daleko w złowrogi las, nigdy nie wrócą do domu. Bajki to bajki, ale jak wyjaśnić, że niektóre urządzenia elektroniczne zawodzą w lesie? Badacze zjawisk paranormalnych wiążą takie problemy z nadprzyrodzoną aktywnością tego miejsca.

W głębi lasu znajduje się prawie idealna okrągła polana, na której nie ma roślin i drzew, prawdopodobnie to miejsce służy jako lądowisko dla obcych statków kosmicznych. Liczne fotografie zrobione w tym miejscu pokazują dziwne światła w kształcie dysku unoszące się nad koronami drzew. Oczywiście, przesadzone są pogłoski o podróżach w czasie i drzwiach do innych wymiarów, jednak jasne jest, że w tym lesie jest coś, co sprawia, że ​​drżysz na najmniejszy pisk, zwłaszcza wieczorem.

Wakacje w Europie mogą być niezapomniane dla tych, którzy zaplanowali swoją podróż w Rumunii, kraju wampirów i duchów, gdzie duch mistycyzmu szybuje wszędzie. W pobliżu miasta Kluż-Napoka znajduje się najbardziej mistyczny i dziwny las, legendy i mity, o których od dawna przekazywano z pokolenia na pokolenie. Dowodem na to, że nie jest to kolejna przerażająca fikcja na temat Draculi, jest to, że w lesie rejestrowano oznaki anomalii magnetycznych, elektromagnetycznych i niezwykłych oscylacji infradźwiękowych.

Autor: Amon
Dla www.strefa44.pl
[sg_popup id=”9518″ event=”inherit”][/sg_popup]
66 Udostępnień
Kategorie: Tajemnicze Miejsca

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat