Klaus Schwab, założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego. Khalil Masraawi-AFP/Getty Images (Time)

Kilkudziesięciu szefów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) i różnych innych globalistycznych organów oświadczyło, że „Wielki Reset” musi obejmować ustanowienie globalnego traktatu „pandemicznego”, aby zapewnić, że wszyscy ludzie są „zaszczepieni” zgodnie z rządowymi edyktami.

Szef WEF Klaus Schwab, który wygląda zupełnie jak podstarzały Heinrich Himmler z nazistowskiego SS, mówi, że ludzie, którzy nie zgadzają się z planem, stanowią zagrożenie dla wszystkich innych. Zarówno on, jak i premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, prezydent Francji Emmanuel Macron, kanclerz Niemiec Angela Merkel i wielu innych powszechnie znanych osobistości zgadzają się z tym stwierdzeniem. Ci międzynarodowi „liderzy” podpisali się pod listem, który mówi, że następna faza plandemicznego przejścia do Nowego Porządku Świata wymaga od światowych inżynierów społecznych i architektów społecznych zbudowania solidniejszej międzynarodowej architektury zdrowotnej, która będzie chronić przyszłe pokolenia.

Następnie list stwierdza, że koronawirus Wuhan (Covid-19) jest największym wyzwaniem dla globalnej społeczności od lat 40-tych, dodając, że w nadchodzących latach z pewnością pojawią się inne pandemie i inne poważne zagrożenia dla zdrowia. Żaden pojedynczy rząd ani wielostronna agencja nie jest w stanie samodzielnie stawić czoła temu zagrożeniu – dodano w liście.

Pytanie nie brzmi: czy, ale kiedy. Razem musimy być lepiej przygotowani do przewidywania, zapobiegania, wykrywania, oceny i skutecznego reagowania na pandemie w wysoce skoordynowany sposób. Pandemia Covid-19 stała się surowym i bolesnym przypomnieniem, że nikt nie jest bezpieczny, dopóki wszyscy nie będą zabezpieczeni.

Szczepionki przeciwko wirusowi z Wuhan są pierwszym elementem Znaku Bestii

Schwab oświadczył kilka tygodni temu, że jego zdaniem „nikt nie będzie bezpieczny”, jeśli „wszyscy nie zostaną zaszczepieni”. Nie ma znaczenia, czy „szczepionka” jest eksperymentalna i nadal znajduje się w fazie badań klinicznych, co ma miejsce w obecnych czasach. Jeśli rząd mówi, że powinieneś ją przyjąć, to musisz ją przyjąć, twierdzi Schwab. Pozostali sygnatariusze w zasadzie zadeklarowali, że wierzą w to samo. Wszystkie szczepionki, bez względu na ich cel i związane z nimi ryzyko, muszą być przyjmowane przez całą ludzkość, aby wszyscy czuli się „bezpieczni” przed strasznymi zarazkami z Chin lub innych miejsc. W ten sposób powstanie „dobro publiczne”, które spełni założenia Nowego Porządku Świata, od dawna planowanego przez tajne stowarzyszenia i określonego na Kamieniach Georgia Guidestones, w prawach Noego i innych kluczowych tekstach głębokiego państwa, które funkcjonują jako plany przyszłego totalitarnego świata.

Plandemia koronawirusa Wuhan (Covid-19) jest tylko jednym z elementów tej znacznie większej agendy, która obejmuje wstrzyknięcie całej ludzkości pierwszego elementu Znaku Bestii. Gdy „oprogramowanie” szczepionki zostanie zainstalowane, później zostaną dodane kolejne elementy, aby doprowadzić do całkowitego i absolutnego kultywowania „bestii”.

Nikt nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać bez uprzedniego „zaszczepienia się”. Zgadzając się na szczepienie, ludzie oddają swoje uwielbienie i wierność systemowi bestii Nowego Porządku Świata, znanemu jako zachodnia „medycyna”, która na zawsze zniewala ich poprzez kłamstwa i oszustwa. Głównym celem tego traktatu byłoby wspieranie podejścia obejmującego wszystkie rządy i całe społeczeństwo, wzmocnienie krajowych, regionalnych i globalnych zdolności i odporności na przyszłe pandemie – czytamy dalej w liście.

Obejmuje to znaczne wzmocnienie współpracy międzynarodowej w celu poprawy, na przykład, systemów ostrzegania, wymiany danych, badań oraz lokalnej, regionalnej i globalnej produkcji i dystrybucji medycznych i publicznych środków zaradczych, takich jak szczepionki, leki, diagnostyka i środki ochrony osobistej.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz  • Facebook

Szukaj temat