Ludzie często pytają, kto stoi za satanistycznym transhumanistycznym Nowym Porządkiem Świata i co „elity” robią, aby chronić się przed całą bronią biologiczną, której używają do depopulacji Ziemi. Jest kilku demaskatorów, którzy odpowiedzieli na to pytanie. Dr John Coleman napisał książki i udzielił doskonałych wywiadów na temat Klubu Rzymskiego, ściśle tajnego organu zarządzającego satanistycznej elity Iluminatów – którzy są właścicielami tego świata. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego cała polityka jest przedstawieniem kukiełkowym, wyjaśnia to znakomicie. Według autora i demaskatora dr Johna Colemana, Klub Rzymski (COR) jest odpowiedzialny za forsowanie satanistycznego programu depopulacji i transhumanizmu.

The Daily Expose opisał COR jako „ultra-tajny organ zarządzający satanistycznej elity Iluminatów, która jest właścicielem tego świata”. Coleman pisał o tej organizacji w swojej książce The Club of Rome z 1970 roku, ujawniając grupę rok wcześniej. The Expose zacytowało również artykuł Substack autorstwa lekarza integracyjnego dr Any Mihalcea, który wyjaśnił pracę Colemana.

„COR jest głównym 'think tankiem’ Nowego Porządku Świata. Został założony na polecenie Komitetu 300, a jego istnieniu zaprzeczano aż do obchodów srebrnego jubileuszu jego założenia [w 1968 r.] 25 lat później w Rzymie w 1993 r.” – napisał Coleman.
„COR odgrywa kluczową rolę we wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych planach rządu USA. Nie ma nic wspólnego z Rzymem, Włochami czy Kościołem katolickim”.

Mihalcea zacytował książkę Colemana i odniósł się do różnych uwag Willisa Harmana z KR-u na temat programu transhumanistycznego. Harman zauważył, że „19 obrazów człowieka dominuje w różnych epokach – i z każdego z nich wydobywa takie cechy, które jego zdaniem są przydatne do zastąpienia obrazu przemysłowo-technologicznego”. Dodał, że COR i komisja „mają nadzieję naśladować te programy”, które ostatecznie „zamienią ludzi na świecie … w bezmyślnych niewolników” i zapoczątkują „nową ciemną erę”.

„Musimy szybko zmienić przemysłowy, technologiczny obraz człowieka. Nasze analizy natury dzisiejszych problemów społecznych prowadzą nas do wniosku, że obrazy wielu z nich, które dominowały w ciągu ostatnich dwóch stuleci, będą nieodpowiednie dla epoki postindustrialnej”.
„Wizerunek człowieka pasujący do tego nowego świata – nie nowy, ponieważ koncepcja, satanistyczna, ma cztery tysiące lat – musi być poszukiwany, zsyntetyzowany, a następnie wbudowany w mózgi ludzkości”.

Książka Colemana przedstawia kilka sposobów, w jakie Harman ma nadzieję to osiągnąć – w tym „ruchy wyzwolenia kobiet” i eksperymentowanie z „nowymi strukturami rodzinnymi”, takimi jak gospodarstwa domowe z jednym rodzicem, lesbijkami i gejami.

Ludzie zastanawiają się, dlaczego program transhumanistyczny jest satanistyczny, a on wyjaśnia to w swojej książce „The Club of Rome” opublikowanej w 1970 roku:

Aby zrozumieć wydarzenia na świecie, musimy zdać sobie sprawę, że wiele tragicznych i wybuchowych wydarzeń XX wieku nie wydarzyło się samoistnie; ale że zostały zaplanowane zgodnie z dobrze opracowanym planem. Kim byli planiści i twórcy znaczących wydarzeń?

Autorzy tych często gwałtownych i rewolucyjnych przemian w dużej mierze należą do tajnych stowarzyszeń, które jak zawsze nawiedzają nasz świat. W większości te tajne stowarzyszenia opierają się na okultyzmie i praktykach okultystycznych, ale podobnie jak wszystkie tajne stowarzyszenia, które tworzą tajne rządy, są kontrolowane przez Komitet 300. Źle poinformowani ludzie, którzy wierzą, że kult diabła, demony i czary zniknęły z nowoczesnego społeczeństwa, są źle poinformowani. Dziś tajne stowarzyszenia okultystyczne, a także lucyferianizm, czarna magia i voodoo kwitną i wydają się być znacznie bardziej rozpowszechnione niż pierwotnie sądzono.

COR chce pozbyć się ” ludzi z marginesu ” z całego świata

Mihalcea opublikowała również wykład Colemana z 1994 r. na temat programu COR mającego na celu pozbycie się ” ludzi nędzy ” ze świata. Odniosła się do uwag byłego sekretarza obrony Roberta McNamary, który podczas konferencji z czołowymi światowymi bankierami powiedział:

„Największym zagrożeniem dla dzisiejszego świata jest amerykańska klasa średnia i przeludnienie”. W tym kontekście lekarz medycyny alternatywnej wyjaśnił, że COR ma na celu zlikwidowanie światowej populacji o co najmniej dwa miliardy. Aby osiągnąć ten cel, COR sfinansował badania nad bronią biologiczną. Coleman zauważył podczas swojego wykładu: „To dlatego nagle pojawił się AIDS. W Sierra Leone w Afryce prowadzono chemiczne i bakteriologiczne eksperymenty wojenne. Wykorzystali wirusa gorączki Lassa do celów wojny biologicznej, aby zniszczyć miliony ludzi w regionie”.

Ogłosił, że patogeny zostały zabrane do instytucji takich jak Uniwersytet Harvarda w Massachusetts i siedziba Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom w Gruzji w celu dalszych badań. „Życie ludzkie było zagrożone przez liczne wirusy stworzone przez człowieka, takie jak HIV i Ebola” – dodał.

Coleman kontynuował: „Rząd przekazał miliony dolarów do Fort Detrick, gdzie prowadzono wszystkie prace laboratoryjne nad AIDS. Umieścili AIDS w szczepionce przeciwko ospie i zaszczepili ludzi w Afryce i Brazylii, wywołując epidemię AIDS”.

Autor i demaskator ujawnił również, w jaki sposób COR i inne elity chronią się przed tą samą bronią biologiczną, której używają do eliminacji populacji. Ich sekretem są związki roślinne zawierające cukier i chroniące przed promieniowaniem o niskiej częstotliwości. Coleman wspomniał, że technologia ta została opracowana przez wirusologa o nazwisku Gurtjev, który udowodnił, że każda żywa istota ma cykl wibracyjny. Gurtjev był również w stanie zmierzyć cykl wibracyjny śmiertelnych wirusów i odkrył, że można je natychmiast zabić, podwajając ich cykl wibracyjny.

„Jest to jedna z ich broni obronnych, która zabije zarazę, jeśli kiedykolwiek ją otrzymają. Ta sama technika zabije komórki rakowe” – zauważył.
„[Ale] zawód lekarza Rockefellera i firmy farmaceutyczne nie chciały, abyś o tym wiedział”.

Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

 

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat