Zastanawialiście się dlaczego społeczeństwo jest tak bierne, mimo że dokonywane jest na nim niemal już jawne ludobójstwo? Jeszcze nie tak dawno ś.p. Andrzej Lepper wraz z tysiącami rolników skutecznie blokował drogi i przejścia graniczne. Teraz w świetle dnia więzi się broniących swoich praw i ziemi rolników za działalność w „grupie przestępczej” i ludzie łykają to jak zwykłe niusy. Bezkarnie rabuje się cały majątek Polski, akceptuje najazd islamskich przekupionych przez żydowską banksterkę rzekomych uchodźców, a dziennikarze Polsatu, TVN-u swoimi „manipulacją i kłamstwami” propagują „totalny brak inteligencji” (link), który de facto jest dywersją na narodzie polskim, a nikt nie próbuje nawet manifestować przed siedzibami tychże instytucji.

Epidemia raka, chorób serca, udarów i wylewów do mózgu koszą nienotowane dotąd żniwa, ludzie coraz częściej zapadają na rzadkie dotąd choroby, jesteśmy atakowani z powietrza opryskami chemicznymi, zatrutą wodą i żywnością, trującymi lekami, niemal cały przemysł medyczny jest pod kontrolą ludobójczych firm farmaceutycznych, prezydent podpisuje totalitarną ustawę o przymusowych szczepieniach bronią biologiczną, a ludzie siedzą cicho i nadal głosują na tych, którzy wspierają tę ludobójczą działalność.

silent_sound_3

Tak się wprowadza informacje podprogowe w sygnał sieci komórkowej

Nie mam wątpliwości, że jest to wynik totalnej kontroli za pomocą fal mikrofalowych, których źródłem są wszechobecne przekaźniki telefonii komórkowej i Wi-Fi. Już wielokrotnie pisałem o moim wyczulonym zmyśle detekcji zarówno mikrofal, jak i infradźwięków, które aplikowano na mnie i mojej rodzinie. Po publikacjach natężenie mikrofal nieco się zmniejszyło, sądzę że do poziomu ogólnego – najbardziej jest słyszalne (w postaci bardzo wysokiego pisku) pomiędzy 3 a 5 rano.

Ponieważ ostatnio miałem kilka wyjazdów, łącznie z wakacjami we Francji, mogę stwierdzić, że atak mikrofalowy jest największy w dużych miastach, szczególnie w centrach sklepowych, a niemal niezauważalny na wsiach, gdzie jest bardzo niski poziom sygnału. Zarówno w Niemczech jak i Francji nie słyszałem pisków tak mocno jak w Krakowie czy na Śląsku.

Dla tych, którzy nie znają istoty problemu przypomnę, że telefoniczny sygnał mikrofalowy może być modulowany sygnałem akustycznym o wysokiej częstotliwości (10,000 Hz lub więcej), a ten z kolei może tzw. zawierać informacje podprogowe jak głos hipnotyzera czy sygnaturę jakiejś choroby. Tak, mikrofalami można zainfekować rakiem, chorobą serca, czy wylewem krwi! Są na to liczne patenty, dostępne publicznie. Sądzicie, że nasi wrogowie tego nie wykorzystują przeciwko nam? Otwórzcie oczy, przyjrzyjcie się dokładnie kto jest właścicielem sieci komórkowych, kto ma kontrolę nad przekaźnikami i tzw. wieżami GWEN? Czy my mamy jakiekolwiek możliwości sprawdzenia co jest przez te sieci nadawane?

Do tego dochodzi oczywiście możliwość sterowania ludzkim zachowaniem przez ekrany telewizorów – szczególnie najnowszego typu, które nie tylko mogą emitować sygnały podprogowe niezauważalne przez ludzką świadomość, ale także mogą być źródłem informacji zwrotnej – z kamer i mikrofonów zainstalowanych w telewizorach. Dlatego też prawdopodobnie taka ekspansja przekazu cyfrowego przez kable. Również radziłbym przyjrzeć się kto jest właścicielem operatorów kablowych …

Poniższy artykuł dowodzi jak poważna jest skala problemu, a pamiętajmy że opisana sytuacja dotyczy okresu sprzed wielu lat. Technologia poszła już znacznie dalej – w najnowszych smartfonach stosuje się anteny o tak dużych możliwościach radiacyjnych, że mikrofalami można człowieka natychmiast zabić, nie mówiąc o tym, że mogą one emitować fale z sygnałami podprogowymi, z bliskiej odległości atakując nasze mózgi i inne organy.

Tak więc jeśli ludzie znów zagłosują na duże partie polityczne, które wspólnie doprowadziły do niemal już całkowitego upadku Polski, to będziecie wiedzieć, że jest to wynik hipnozy i oszustw wyborczych, a nie zdroworozsądkowego myślenia. Zdroworozsądkowe społeczeństwo zbojkotowało by bowiem takie wybory, w których nie ma możliwości weryfikacji głosów, a nawet jeśli ludzie by poszli głosować, to tłumy stały by przed komisjami wyborczymi domagając się publicznego liczenia głosów.

ALAN YU – WOLNOŚĆ OSOBISTA I UMYSŁOWA
Autor poniższego artykułu wyraził zgodę na jego tłumaczenie i publikację dla celów niekomercyjnych

Drodzy Czytelnicy

Przez ostatnie dziesięć miesięcy wystawiam na Internecie artykuł o maszynie umysłu – radiacji elektromagnetycznej. Ostatnio pojawiło się więcej dowodów na to, że taka maszyna rzeczywiście istnieje. Dowody te potwierdzają, że częstotliwości mikrofalowe maszyny umysłu EMR mogą być również użyte jak broń i że jest ona już używana dla dokuczania i wyrządzania szkód wielu niewinnym Amerykanom w całym kraju.

Sprawozdanie – „Dokuczanie mikrofalowe i eksperymentacja kontroli umysłu” („Microwaves Harassment and Mind Control Experimentation”) opublikowane w roku 1992, opisuje wiele przypadków złego traktowania przez skorumpowanych oficerów. Zostało ono sporządzone przez Julianne McKinney, byłego oficera wywiadu wojskowego.

Nawet rzecznicy FBI przyznali otwarcie, że otrzymali dużą ilość próśb o pomoc od ludzi, którzy uważają, że zostali spięci przez fale radiowe i/lub słyszą głosy (wewnątrz głowy). Donosiło o nich sprawozdanie napisane przez panią McKinney i jest to potwierdzeniem prawdziwości stwierdzeń zawartych w mym oryginalnym artykule „Twoja wolność osobista i umysłowa” (Freedom of your privacy & thoughts).

W szczególności, mikrofalowe głosy były w rzeczywistości użyte do ogłupiania ludzi, nadajniki fal elektromagnetycznych bywały instalowane w samochodach aby torturować w nich ludzi, co zostało również potwierdzone przez niektóre ofiary kontroli umysłu, ponieważ miały one ten sam typ doświadczeń podczas jazdy. (Te ofiary zamieszkują teren pomiędzy wschodnim a zachodnim wybrzeżem).

Dlaczego takie rzeczy ciągle się zdarzają? Czy te osoby są rzeczywiście ofiarami zatuszowanej działaności małej grupy skorumpowanych osobistości? Dlaczego nasze społeczeństwo nie jest o tym uświadomione?

Jest to ważne zagadnienie, wobec którego stoi dzisiejsze społeczeństwo. Potrzebujemy twojej pomocy i pomocy każdego, kto jest członkiem tego społeczeństwa. Mamy nadzieję, że każdy obywatel zaznajomi się z tym alarmującym zagadnieniem i pomoże zapytać Kongres o wprowadzenie ustawodawstwa regulującego użycie tej maszyny.

Jest to jedyna droga uratowania naszego kraju, jako kraju ludzi, dla ludzi i poprzez ludzi. Nie możemy ignorować niebezpieczeństw tej maszyny umysłu EMR (zaliczając w to również niebezpieczeństwa broni nie powodujących skutków śmiertelnych) oraz niebezpieczeństwa grupy skorumpowanych oficerów, którzy używają jej na naszych obywatelach. To musi być powstrzymane, a może być powstrzymane tylko z pomocą rozważnych obywateli, takich jak ty.

Nazywam się Alan Yu, jestem byłym pułkownikiem Tajwańskiego Departamentu Obrony Narodowej. Jedenaście lat temu emigrowałem do USA, naturalizowałem się i przyjąłem Amerykańskie obywatelstwo. Piszę ten list aby poinformować was o wielkim zagrożeniu praw człowieka i naszego amerykańskiego sposobu życia. Tym wielkim zagrożeniem jest urządzenie znane jako „Maszyna Czytająca Umysł” (Maszyna Umysłu). Została ona użyta dla naruszenia najbardziej fundamentalnych praw człowieka, gwarantowanych przez Konstytucję Stanów Zjednoczonych i podstawowe zasady Deklaracji Niepodległości, reprezentującej „Życie, Wolność i Poszukiwanie Szczęścia”.

Czym jest „Maszyna Czytająca Umysł” (Maszyna Umysłu – Radiacji Elektromagnetycznej)? „Mind Reading Machine” (ElectroMagnetic Radiation Mind Machine)?

Istnieją dwa źródła informacji pochodzące z różnych czasów oraz z różnych powiązań politycznych, jakkolwiek, obydwa donoszą o istnieniu maszyny czytającej umysł.

Dowód pierwszy: W roku 1970 gazeta South China Morning Post doniosła, że na jednym z uniwersytetów w USA (University of Maryland) wynaleziono maszynę czytającą myśli, czyli taką, która jest w stanie czytać myśli innej osoby. Oryginalna potrzeba tego wynalazku polegała na pomocy urzędom przeprowadzającym śledztwa poważnych wypadków samochodowych. Urządzenie to miało być użyte na ludziach ciężko zranionych podczas wypadków (tych którzy znaleźli się w stanie śmierci klinicznej), aby można było się dowiedzieć, jak do danego wypadku doszło. CIA dowiedziała się szybko o tym wynalazku i wykupiła patent.

Dowód drugi: Wiosną 1984 roku, byłem pułkownikiem pracującym dla Departamentu Obrony Narodowej Tajwanu. W tym czasie czytałem tajny dokument z departamentu dla którego służyłem. Dokument ten wskazywał na to, że Departament Policji Wojskowej Tajwanu zakupił maszynę czytającą myśli od Stanów Zjednoczonych (w Tajwanie była ona nazwana Maszyną Języka Psychologicznego). Dokument ten był prośbą o udostępnienie możliwości zakupu części zamiennych, dla reperacji niesprawnych maszyn w Stanach Zjednoczonych. Nim opuściłem Tajwan, ta maszyna była najbardziej efektywną bronią Tajwańskiego Departamentu Bezpieczeństwa, tak jak Departamentu Policji, Departamentu Policji Wojskowej oraz Departamentu Dochodzeniowego i Narodowego Bezpieczeństwa.

Dowiedzmy się teraz, czym jest maszyna umysłu i jak może być ona skonstruowana.

Po pierwsze, myślę że muszę wytłumaczyć, dlaczego uważam, że ta maszyna umysłu jest maszyną umysłu – radiacji elektromagnetycznej.

(1) Przyczyna pierwsza: Znałem ofiarę tej maszyny umysłu w Tajwanie. Był on śledzony przez grupę ludzi używających tej maszyny zanim opuściłem Tajwan. Ofiara ta zmarła w wieku lat 35 z powodu „słabości serca”. Nigdy nie wierzyłem, że umarł on z powodów naturalnych. A to dlatego, że jak było mi wiadomo stan jego zdrowia był całkiem dobry, oraz że w chwili śmierci był on dowódcą batalionu. Wolę dojść do wniosku, że został on zaatakowany przez broń mikrofalową, która spowodowała atak serca lub chorobę. Ten rodzaj morderczych możliwości został przedstawiony przez Dr. Freya w nawiązaniu do jego eksperymentów. Opiszę to później.

Dyskutowaliśmy o tym, jaki rodzaj fal jest użyty przez tą maszynę umysłu ? Wniosek był taki, iż powinien to być rodzaj fal radiacyjnych, które mogłyby przenikać przez drzewo, cegłę, metal oraz cement. Dlatego, że domy i mieszkania w Tajwanie są budowane z cegły, cementu i metalu. Nawet ściany wewnątrz domów lub mieszkań budowane są z cegły i cementu. Musi tak być, ponieważ Tajwan znajduje się w strefie trzęsień ziemi. Tak więc, jeśli maszyna umysłu nie używałaby jakiegoś rodzaju fal radiacyjnych, to nie mogłaby wykrywać na odległość ludzkich myśli w Tajwanie.

(2) Przyczyna druga: Podążając za naukami biologicznymi, jedynym rodzajem fal radiacyjnych mającym zdolności penetracyjne, jak i relację do ludzkiego ciała (body-electric) są fale elektromagnetyczne.

(3) Przyczyna trzecia: Najważniejsze rosyjskie instytuty badające kontrolę umysłu, pracowały nad falami elektromagnetycznymi w latach 1950-1960. To dowodzi, że Rosja pierwsza odkryła, że fale elektromagnetyczne mogą być użyte dla kontroli umysłu (jeńcy wojenni z Korei donieśli, że jakiś rodzaj rosyjskiej maszyny używającej fale elektromagnetyczne, był używany na nich podczas przesłuchań).

(4) Przyczyna czwarta: Obserwując procedurę eksperymentów CIA nad kontrolą umysłu (zmianami ludzkiego zachowania): badacze dostarczyli do mózgu zwierzęcia elektrodę z przewodem, po czym elektrycznie stymulowali go aby znaleźć każdą precyzyjną reakcję mózgu i w końcu, by nakreślić jego mapę. Dr. Stephen Aldrich użył również sygnałów elektrycznych, lub radiowych, dla kontroli z odległości poprzez elektrody wszczepione strategicznie do mózgu zwierzęcia.

Jeszcze innym, ukrytym aspektem badań jest fakt tego, że niektóre ofiary stwierdziły, iż do ich głów zostały wszczepione transmitery i w ten sposób, całe ich myśli mogą być czytane przez konspiratorów. Zanim jednak będziemy dyskutować o przestępstwach konspiratorów, możemy zdeterminować przynajmniej jedną rzecz – że ciągle używają oni fal radiowych dla czytania myśli ofiar z odległości.

(5) Przyczyna Piąta: Eksperymenty Dr. Jose Delgado nad elektryczną stymulacją mózgu ( ESB ) udowodniły ogromne możliwości kontroli umysłu. Istnieje radar, który potrafi znaleźć muchę z odległości kilometra lub śledzić człowieka z odległości 25 mil. Badacze sugerują, że używanie radaru takiej dokładności, ogniskującego promienie radiacji elektromagnetycznej, może nagiąć umysł bardzo podobnie jak elektryczna stymulacja mózgu. (Dr. Becker strona 319)

W połowie lat siedemdziesiątych, Dr. Delgado zmienił swe zainteresowania z elektrycznej stymulacji mózgu na pole elektromagnetyczne i jego efekty biologiczne. Użył on bardzo małych częstotliwości dla spowodowania snu lub maniakalnego zachowania się małp. Tych samych, niezmiernie małych częstotliwości, użył on dla zmian małpich emocji, które zostały wyprodukowane poprzez elektryczną stymulację mózgu.

(6) Przyczyna szósta: Oni mogą użyć częstotliwości mikrofalowej dla dostarczania przekazów mówionych do ludzkiego mózgu. Również, używają oni fal radiowych (fal elektromagnetycznych) dla hipnotyzowania ludzi lub zmiany ich myślenia.

(7) Przyczyna siódma: Oni są w stanie użyć te niezmiernie małe częstotliwości (ELF) dla stłumienia ludzkich myśli i zmiany ludzkiego zachowania, ruchów lub woli.

Tak więc uważam, że ta maszyna umysłu jest maszyną umysłu działającą na podstawie fal radiacji ELEKTROMAGNETYCZNEJ.

Powróćmy teraz do śledzenia funkcji maszyny umysłu (radiacji elektromagnetycznej) i do tego, jak mogła ona zostać wynaleziona.

Istnieją jeszcze inne źródła informacji, które potwierdzają prawdziwość poprzednich dwóch sprawozdań. Poniższa informacja pochodzi z książki „The Search for Manchurian Candidate”, napisanej przez Johna Marksa. Przedstawia ona zainteresowania i badania przeprowadzane przez CIA na polu kontroli umysłu i modyfikacji ludzkiego zachowania.

Program kontroli umysłu CIA powstał w roku 1949 i jeden z najbardziej niesławnych programów został nazwany kryptonimem MK-ULTRA(Marks, 22).  W Grudniu 1950 roku, Morse Allen – badacz z CIA, dowiedział się o eksperymencie z maszyną snu elektrycznego, przeprowadzanym w Richmond Virgina Hospital. Zakupił on tę maszynę mając nadzieję, że umożliwi ona jej operatorom wprowadzanie ludzi w stan głębokiego snu, bez użycia szoków elektrycznych lub narkotyków (Marks, 25).

W roku 1953 Dr. John Lilly – badacz naukowy pracujący dla NIH, studiował mózg. Jego celem było znalezienie obszarów mózgu kontrolujących każdą funkcję ciała. Poprzez użycie stymulacji elektrycznej, odkrył on dokładne centrum mózgu małpy, które kontroluje ból, strach, oraz gniew. Również był on w stanie zlokalizować tą część mózgu, która kontroluje wzwód, wytrysk oraz orgazm męskiego osobnika małpy.

CIA zainteresowała się Dr. Lilly po dowiedzeniu się o tych eksperymentach. Dr. Lilly współpracował z CIA przez krótki okres czasu, nim współpraca ta została rozwiązana. Nie mógł on tolerować takiej możliwości, że CIA mogła użyć jego pracy dla wytworzenia elektroniki kontrolującej ludzi z odległości, poprzez strategicznie wszczepione do mózgu elektrody. (Marks, 142-143)

W roku 1959, Dr. Allen Frey doniósł, że częstotliwości mikrofalowe mogą być używane dla przekazu wiadomości i mogą to słyszeć nawet ludzie pozbawieni słuchu . (Podając za dokumentacją badań Dr.Freya.)

W 1960 roku CIA dowiedziała się, że KGB prowadziło akcję napromieniowania Ambasady USA w Moskwie falami elektromagnetycznymi małej częstotliwości. Agencja niepokoiła się, że może to być jeszcze jedna próba prania mózgu amerykańskich oficerów i rozpoczęła badania nad użyciem fal elektromagnetycznych dla kontroli umysłu.

W tym samym czasie Dr. Stephen Aldrich, pracujący dla Biura Badawczo Rozwojowego CIA, przejął prace zapoczątkowane przez Dr. Lilly. Jego grupa przełamała wiele barier. Te osiągnięcia pozwoliły im kontrolować z odległości ruchy obiektów ich eksperymentów, poprzez użycie elektrod wszczepionych do mózgów zwierząt (a prawdopodobnie i ludzi). W roku 1961 byli oni w stanie oznajmić: „Mamy w obecnej chwili zdolności produkcyjne”. W Listopadzie 1961 roku, dokument CIA donosił: „Została zademonstrowana kontrola szeregu gatunków zwierząt z odległości…..[ tekst wymazany ]. Zostanie przeprowadzona ewaluacja użycia tych technik na ludziach.” (Marks, 209)

Powyższa informacja dowodzi, że agenci CIA, czy też operatorzy maszyny umysłu, posiadali w rzeczywistości umiejętność krzywdzenia ludzkiego mózgu w różny sposób, poprzez użycie ich niewidocznych fal radiacyjnych – jeśli tego by sobie życzyli.

Od roku 1960, dla studiowania tych możliwości, utworzono siedem laboratoriów w Rosji. Pan Kogan, przewodniczący sekcji bio-informatycznej MBPS, przeprowadzał eksperymenty nad sugestią umysłową z odległości, telepatią na dużą odległość wewnątrz ośrodka miejskiego, oraz nad obudzeniem obiektu ze snu spowodowanego hipnozą, poprzez użycie „promiennej” sugestii. Inny rodzaj rosyjskich badań polegał na podłączeniu pola elektrycznego, jakie znano z emisji ludzkiego mózgu, dla czytania myśli i ich kontrolowania (Freemantle, strona 98 „CIA”).

Powyższe informacje wskazują na to, że KGB zaczęło używać radiacji elektromagnetycznej (EMR), jako narzędzia do czytania myśli poprzez ich maszynę. Jest zatem logiczne, że CIA używałaby usprawnionych, ale tych samych technologii. Jest tak dlatego, że badacz naukowy który jest w tyle ze swoimi badaniami, będzie zawsze uczył się znajomości przedmiotu od tych, którzy go w nim wyprzedzają.

Jeśli Rosjanom udało się użyć radiacji elektromagnetycznej do czytania ludzkich myśli, to wierzę, że CIA używałaby tych samych technologii, dlatego że są one niewidoczne, bezprzewodowe i nie pozostawiają żadnych śladów.

W programie CIA, MK-ULTRA, w eksperymentach nad kontrolą ludzkiego zachowania w latach 1950-1960, brały udział nie tylko uniwersytety Maryland i Georgetown. CIA użyła w tym programie osiemdziesięciu instytutów, w skład których wchodziły placówki uniwersyteckie.  Agencja wspierała również budżety na inwestygację ludzkiej ekologii w badaniach medycznych. Po roku 1967 badania ludzkiej ekologii objęły Kanadę, pod opieką Towarzystwa Inwestygacji Ludzkiej Ekologii. Society for Investigation of Human Ecology.

simon-gottlieb-170x150

Poza powyższymi sprawozdaniami, specjalne sprawozdanie donosi o tym, że Sidney Gottlieb (info), dyrektor służb technicznych CIA, zniszczył wszystkie zapisy CIA odnośnie programu kontroli umysłu w 1973 roku i stwierdził podczas składania zeznań dla Senatu Stanów Zjednoczonych w roku 1977, że zapomniał o wszystkich szczegółach i informacjach o tych badaniach (te informacje były wyjątkami artykułu z „Washington Post”, opublikowanego 3-go, 6-go i 18-go Sierpnia, oraz 2-go Września 1977 roku.).

Powyższe informacje udowadniają w rzeczywistości, że CIA współpracowała z dużą ilością uniwersytetów dla badań nad kontrolą umysłu i jeden z tych uniwersytetów mógł skonstruować dla niej oryginalną „maszynę czytania myśli”.

Chciałbym myśleć, że badacze z tych uniwersytetów mogli nie rozumieć do końca, że ich eksperymenty były częścią programu badawczego CIA nad kontrolą umysłu. Istnieją szanse na to, że tylko czołowi badacze niektórych uniwersytetów znali całą prawdę o tych badaniach. Tak więc kiedy jeden z uniwersytetów wynalazł maszynę umysłu (radiacji elektromagnetycznej) i przetransferował patent dla CIA, niektórzy z niedoinformowanych badaczy (ci którzy byli nieostrzeżeni o ostatecznym przeznaczeniu wyników ich badań) poczuli się oszukani i pozwolili na wyciek wiadomości do prasy.

To dlatego gazeta – South China Newspaper zrelacjonowała to wydarzenie w wiadomościach i to dlatego właśnie Dr. Gottlieb chciał zniszczyć wszystkie zapisy o programie kontroli umysłu. Było tak dlatego, że prototyp maszyny czytającej myśli był już wynaleziony. (Stary program kontroli umysłu używał maszyny elektro-snu, stymulacji mózgu elektrodami oraz EEG i wstrząsów elektrycznych, ale od tej pory, dla wykrycia ludzkich myśli zaczęto używać fal radiacji elektromagnetycznej.)

To logiczne wytłumaczenie odpowiada na nasze pytania o maszynie umysłu.

Chciałbym teraz opowiedzieć o Dr. Beckerze, który jest lekarzem z długotrwałym doświadczeniem badawczym w dziedzinie bioelektromagnetyzmu. Był on przedstawiany dwukrotnie do nagrody Nobla za wkład jego pracy. Jest on czołowym badaczem na polu regeneracji oraz posiada specjalną znajomość prądów elektrycznych, jakie występują w żywych organizmach. W roku 1985 napisał on książkę zatytułowaną „The Body Elecric”, która poruszała wiele eksperymentów CIA nad kontrolą umysłu oraz ich cele. Chciałbym teraz przekazać niektóre informacje z tej książki, dotyczące „TRM”(maszyny czytającej myśli).

Elektromagnetyczna kontrola umysłu była badana przez CIA począwszy od początków roku 1960. (Dr. Becker potwierdza, że ta maszyna używa fal elektromagnetycznych). W niesławnym programie MK-ULTRA agencja użyła różnych metod, w skład których wchodziły: hipnoza, narkotyki psychodeliczne i.t.d., aż po śledzenie i przesłuchania. Celem tych działań była adaptacja metody zmysłu bio-elektrycznego. Znaczy to, że chcieli oni znaleźć metodę elektrycznej techniki kontrolowania aktywacji ludzkiego organizmu z odległości (wytłumaczę ten przypadek później).

W roku 1974 byli oni bardzo zainteresowani hipnozą – radiacji elektromagnetycznej. Eksperymentaror tych badań, J.F. Schapitz napisał:

Mówione słowa hipnozy mogą być również przesyłane poprzez modulowaną energię elektromagnetyczną, bezpośrednio do tych części ludzkiego mózgu, które reprezentują podświadomość – na przykład, bez użycia jakiegokolwiek urządzenia technicznego dla odbioru i kodowania przesłania i osoba, wyeksponowana do takiej influencji, nie ma szansy na kontrolę wejścia tych informacji.(Becker, str. 320-321)

21 Września 1977 roku, Komitet Zdrowia i Badań Naukowych Senatu poprosił dyrektora projektu MK-ULTRA, Dr. Sydneya Gottlieba o złożenie zeznań. Dr. Gottlieb powiedział: „Istniało bieżące zainteresowanie efektami przebywania ludzi w polu energii radiowej i mogło łatwo zdarzyć się, że gdzieś pośród wielu projektów, ktoś próbował sprawdzić, czy możliwe jest zahipnotyzować kogoś łatwiej, jeśli osoba ta znajduje się w warunkach napromieniowania radiowego”.

Członkowie Kongresu Stanów Zjednoczonych powinni byli zapytać się wtedy, dlaczego istniało zainteresowanie próbami hipnozy w środowisku pola energii radiowej (czy napromieniowania radiowego), a nie w środowisku pola poddźwiękowego? (Istnieje jeszcze inna, poddźwiękowa maszyna umysłu wynaleziona w Rosji.– Dokładna informacja będzie podana później.)

Jedyna przyczyna powinna polegać na tym, że wiedziano iż fale radiowe (mikrofale) mogą być użyte dla imitacji, komunikacji i interpretacji ludzkich myśli. Na tej zasadzie, chcieli oni użyć tej samej teorii dla zmian ludzkiego umysłu (myśli i zachowania) poprzez użycie fal radiowych (mikrofal), ale nie poprzez użycie technologii poddźwiękowej (technologii używanej obecnie przez rosyjską maszynę umysłu).

Powyższe informacje wskazują na to, że maszyna umysłu – „T.R.M.” (maszyna czytająca myśli) powinna była zostać wynaleziona już w roku 1973. A to dlatego, że ich ślady (wiedza i akcje) prowadzą w roku 1974 poza proste możliwości wykrywania myśli.

W roku 1974 CIA prowadziła badania nad technikami influencji i zmian ludzkich myśli poprzez użycie hipnozy. Badanie influencji i zmian ludzkiego myślenia byłoby niemożliwe bez możliwości czytania ludzkich myśli, bez tych możliwości CIA nie mogłaby mieć pewności, czy ich badania przynoszą skutek. Byłoby trudno zrozumieć, czy czyjeś myśli zostały zmienione, poprzez obserwację zachowania się danej osoby, ponieważ istnieje duża ilość niepewności. Tylko w wypadku posiadania zdolności czytania ludzkich myśli, istniała stuprocentowa pewność sukcesu zmian myśli danego osobnika. W związku z tym, CIA powinna posiadać takie możliwości już w roku 1973.

Szczególnie, kiedy w roku 1973 Dr. Sharp, służąc osobiście jako obiekt eksperymentu, słyszał i rozumiał wymawiane słowa, wysyłane do niego poprzez audiogram pulsacyjnych mikrofal (analogię słownych wibracji dźwięku) promieniowanych do jego mózgu, podczas kiedy znajdował się on w komorze bezechowej. Udowadnia to, że urządzenie te zwane maszyną umysłu – „TRM” (maszyną czytającą myśli) w istocie działało prawidłowo.

Myśli są tylko bezsłownym (niewymawianymi słowami) „językiem” operującym wewnątrz mózgu. Język wyraża myśli poprzez głos. Kiedy ktoś myśli lub wymawia takie samo zdanie („Jak się masz?”), elektryczna reprezentacja (impuls elektryczny) myśli lub mowy wewnątrz mózgu, powinna być taka sama. Opisany eksperyment Dr. Sharpa udowadnia, że istniały możliwości dostarczania przekazów (wymawianych słów) do ludzkiego mózgu (elektryczne impulsy które reprezentowały głosy).

Opierając się na powyższej ewidencji i logice, powinni oni być w stanie robić też rzeczy odwrotne (czytać ludzkie myśli poprzez przekodowanie impulsów elektrycznych [fal mózgowych] z wnętrza ludzkiego mózgu na język). Jest tak dlatego, gdyż aby dostarczyć przekaz używając mikrofal, muszą oni przetłumaczyć wymawiane słowa („Jak się masz?”) na impulsy elektryczne (fale mózgowe), które mogą być interpretowane przez mózg jako głosy („Jak się masz?”). Jeśli używają oni mikrofal dla wysłania przekazu, to będzie można usłyszeć głos w umyśle (mózgu). Jedyna różnica polega na tym, że te głosy nie będą „głosami osobistymi”, ale będzie to tak, jakby ktoś inny mówił (szeptał) w umyśle. – Myśli innej osoby mogą być dostarczane do twego umysłu w formie językowej, ale uszy nie odbierają normalnych głosów. (Ponieważ nie są to fale dźwiękowe).

Więc, z pewnością mogą oni (czytać) interpretować te same wzory impulsów elektrycznych (wzory fal mózgowych, jak n.p: „Jak się masz?”). Jakkolwiek, tym razem twoje myśli pokażą się na monitorze komputera jako słowa (język odjąć głos). Jeśli skolekcjonowane fale mózgowe są przesłane do CPU, lub jeśli wyślą oni twoje fale mózgowe (poprzez użycie elektronicznych urządzeń radiacji mikrofalowej) bezpośrednio do mózgu innej osoby, to mógłbyś szeptać w umyśle innej osoby (bez użycia normalnego głosu). [Używając innego określenia: ktoś inny podziela twoje myśli]. Tak więc, bazując na tej samej logice, jeśli używają oni mikrofal dla imitacji elektrycznych impulsów, które dochodzą do ludzkiego mózgu i określają język, to patrząc na to z drugiej strony, mogą oni również interpretować impulsy na język. To musi być tak samo.

Postępując za powyższą analizą, powinni oni być w stanie odkodować taką samą ilość wzorów impulsów elektrycznych (wzorów fal mózgowych określających myśli, język), jaką są w stanie dostarczyć do ludzkiego mózgu w stanie przekazu. Znaczy to, że jeśli nie mają problemu z dostarczaniem przekazu (poprzez użycie mikrofal mogą oni budować mikrofalowe wzory fal mózgowych), nie powinni mieć oni problemów z czytaniem ludzkich myśli (poprzez użycie mikrofal do czytania wzorów ludzkich myśli [impulsów elektrycznych] i interpretacją tych na język).

Istniały badania używające tej samej logiki, które opierały się na praktykowaniu czytania umysłu. Chciałbym zaprezentować informacje na ten temat.

W roku 1975, prymitywna maszyna czytania umysłu była testowana przez Stanford Research Institute. Maszyna ta używała komputera rozpoznającego limitowaną ilość słów poprzez monitorowanie cichych myśli danej osoby. Ta technika polega na odkryciu faktu tego, że śledzenie fal mózgowych (EEG) wykazuje wyraźne wzory odnoszące się do pojedynczych słów – kiedy słowa są wymawiane lub zaledwie podwokalizowane (myślane o nich). ( Walter Bowart: Operation Mind Control. 1978 str. 268. ) Ten rodzaj badań udowadnia w rzeczywistości, że powinni oni mieć zdolność czytania ludzkich myśli poprzez częstotliwości mikrofalowe, ponieważ byli oni w stanie używać częstotliwości mikrofalowych dla dostarczania przekazów do ludzkiego mózgu w roku 1973. (Postępując powyższą drogą, jeśli każde inne słowo posiada inny wzór fal mózgowych, to zbiór trzech czy nawet dziesięciu tysięcy popularnych słów w formie wzorów fal mózgowych, może tworzyć w CPU słownik interpretacji fal mózgowych – czytania myśli.)

Jakkolwiek jedyny wyjątek powinien zaistnieć wtedy, kiedy fale mózgowe (impulsy elektryczne) interpretują wizję. To dlatego, że informacja wzrokowa jest dekodowana w mózgu w sposób bardziej podobny do interpretacji obrazu (zmysłu) niż myśli. Tak więc, dlatego CIA potrzebowało zebrania ludzkich fal mózgowych interpretujących informacje wzrokowe po roku 1973.

Postępując jeszcze dalej, dyrektor służb technicznych CIA zniszczył wszystkie zapisy odnośnie kontroli umysłu w roku 1973. Świadczy to o tym, że w istocie odnieśli oni sukces i wynaleźli „maszynę czytającą myśli” (urządzenie to mogło powstać w kooperacji z jednym z uniwersytetów) w roku 1973. W przeciwnym razie, nie niszczyliby zapisów ich wartościowych programów, jak długo nie zaniechaliby zupełnie kontroli umysłu. (Jakkolwiek, ewidencja wykazała, że nie zaniechali oni kontroli umysłu po roku 1973.)

To byłyby żywotne informacje dla kontynuacji ich badań nad kontrolą umysłu. Logiczna przyczyna zniszczenia wszystkich dokumentów to taka, że „maszyna czytająca myśli” była już wynaleziona, lub że zakupili oni takie urządzenie od kooperującego uniwersytetu. Po zniszczeniu zapisów byłoby trudno odtworzyć dokonane eksperymenty, oraz będzie niemal niemożliwe udowodnić, że wynaleźli oni i posiadali ten typ maszyny umysłu.

Ta akcja, niszczenia przez CIA zapisów, wskazuje również na to, że agencja powinna była znaleźć poprawną metodę czytania ludzkich myśli (używając radiacji fal elektromagnetycznych jako narzędzia wykrywającego myśli , a nie narkotyków lub wstrząsów elektrycznych, a nawet zaniechali oni wszczepów i stymulacji mózgu elektrodami (EMB)). Poprzez zniszczenie zapisów, CIA próbowało upewnić się, że nie dojdzie do wycieku informacji.

Szczególnie, że nawiązując do ich akcji, można zauważyć, że CIA nie zaniechała swego celu – zmian ludzkiego zachowania po roku 1973. Wydaje się również, że agencja robiła postępy w technologiach eksperymentacyjnych na polu hipnozy, zmian emocji, i.t.d, po roku 1974. Dostarczane informacje były również zupełnie zmienione dla użycia (ogniskowania) fal radaru elektromagnetyczngo (EMR). To pokazuje, że już wtedy znaleźli oni właściwy sposób użycia (ogniskowania) EMR dla wykrywania myśli i dostarczania przekazów i że to rzeczywiście udało się w roku 1973.

Więc, Dr.Gottlieb ciągle przeprowadzał kontrolę ludzkiego zachowania i był dyrektorem programu MK-ULTRA po roku 1973.

W roku 1974, wiele eksperymentów badawczych CIA udowadnia, że mogli oni wysyłać, dla zmian ludzkiego zachowania, mówione słowa i podświadome lub hipnotyczne przekazy, poprzez użycie fal radaru elektromagnetycznego (EMR) (Patrz ” The Body Electric ” na stronie 320-321). Eksperymenty wskazują na to, że nie tylko nie zaniechali oni kontroli umysłu, ale zrobili postępy w rozwoju maszyny umysłu, bazując na technice ich eksperymentów. „Maszyna czytająca myśli” została skonstruowana na bazie oryginalnej maszyny elektro-snu i została usprawniona, by stać się maszyną umysłu zmieniającą ludzkie zachowanie w roku 1973.

Zebrane informacje udowadniają również, że Rosja używała fal elektromagnetycznych jako narzędzia ich maszyny umysłu. W roku 1983 odbyło się publiczne spotkanie w szpitalu Loma Linda Va, podczas którego udostępnione zostały zdjęcia i informacje odnośnie rosyjskiej maszyny Lida. Ten mały transmiter mógł emitować fale 10 Hertzów dla uspokojenia i większej sugestywności. Podobny typ maszyny używany był na jeńcach wojennych w Korei. (Informacja ta wskazuje na to, że Rosja użyła tego samego pomysłu – fal radiacji elektromagnetycznej, jako narzędzia do wprowadzania w stan hipnozy) Wskazuje to na fakt tego, że fale elektromagnetyczne i fale radiacyjne były rzeczywiście narzędziem wykrywania myśli amerykańskiej maszyny umysłu.

Z drugiej strony, chcę rozumieć, że oryginalny rezultat nie był aż taki dobry podczas roku eksperymentów z używaniem tego urządzenia (maszyny), kiedy porównuję go z eksperymentami badawczymi w roku 1974. W latach 1974-1977 byli oni w pełni zainteresowani jak hipnotyzować i zmieniać czyjeś myślenie za pomocą EMR. (Nawiązując do zeznań Dr. Gottlieba w Senacie.)

Powinni oni byli doświadczyć tego, że utrzymując ludzi we śnie lub myśleniu, czytanie ludzkich myśli dla zebrania użytecznych informacji zajmuje dużo czasu. Dlatego, że musieli czekać aż osobnik pomyśli o informacjach których potrzebowali. Nawet jeśli operatorzy mogli popchnąć osobnika swoją maszyną do snu (marzeń sennych) lub myślenia, to ciągle mieli w tym czasie problem, jak poprowadzić go w kierunku potrzebnej informacji.

W takiej sytuacji, pracując nad wykryciem myśli danego osobnika, operator maszyny czułby się znudzony (niecierpliwy) i zmuszałby się nieustannie do trzymania wzroku na ekranie elektromagnetyczno-radiacyjnej maszyny umysłu/maszyny czytającej myśli, ponieważ wielka ilość informacji byłaby nieużyteczna lub należałaby zupełnie do czyjegoś regularnego życia. Dlatego też byli oni tak mocno zainteresowani tą interakcją hipnozy i radiacji elektromagnetycznej w roku 1974, ponieważ potrzebowali umiejętności zmiany ludzkich myśli podczas myślenia.

Tak więc chcę rozumieć, że oryginalna „maszyna umysłu/maszyna czytająca myśli” została wynaleziona w roku 1973 (Lub CIA uzyskało patent na urządzenie maszyny umysłu od kooperującego uniwersytetu tego samego – 1973 roku).

Z drugiej strony, ostatnio studiowałem wartościowe informacje przekazywane poprzez książkę „Zapping of America” – autorstwa Paula Brodeura. Mówiły one o informacjach przekazanych przez „National Enquirer” 22-go czerwca 1976 roku. Informacje te donosiły o tym, że od roku 1973 Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych sponsorowała program wytworzenia maszyny, która mogłaby czytać umysł z odległości poprzez odcyfrowanie magnetycznych fal mózgowych. Naukowiec zaangażowany w tym programie zadeklarował, że ostatecznym celem jego pracy było uzyskanie stałej kontroli nad mózgiem.

Będę rozumiał, że powyższa wiadomość jest w zasadzie faktem. Dlaczego? Chciałbym to teraz wytłumaczyć:

Ten reportaż mówił o maszynie czytającej umysł z odległości poprzez zdekodowanie mózgowych fal (elektryczno) magnetycznych, w taki sam sposób, jak w badaniach CIA nad maszyną umysłu. Poza tym, z powodu wskazania roku 1973 jako fakt, a także z powodu efektu mojego rozumowania. W ten sposób wnioskuję, że w roku 1973 Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych wiedziała o tym, że maszyna umysłu EMR została wynaleziona przez CIA i wtedy zapewniła agencji środki finansowe dla następnych badać. Tak więc, sponsorowała ten program CIA dla kontynuacji (ulepszania) wytwarzania maszyny umysłu.

Tylko kiedy CIA maszyna umysłu EMR była już wynaleziona, naukowiec, zaangażowany w następne etapy badań, mógł i miał śmiałość zadeklarować, że: „ostatecznym celem jego pracy było uzyskanie pełnej kontroli nad mózgiem„.

Jeśli maszyna umysłu EMR nie mogłaby czytać ludzkich myśli, to nie wiedzieliby oni nawet, ile czasu potrzebują na rozwiązanie podstawowego problemu – jak rozumieć myśli innej osoby i jaką mieliby wtedy szansę na trzymanie mózgu pod kontrolą? Tak więc uważam, że ta wiadomość jest prawdziwa i że została ona zaoferowana przez badacza który pracował nad tym programem. W takim razie, dlaczego badacz ten nie podał tej wiadomości do jednej z głównych gazet, a zaoferował ją dla ” National Enquirer ” [gazeta z plotkami tzw. „brukowiec”, przyp. M.P.]?

Analiza tego, z punktu widzenia bezpieczeństwa, jest możliwa do zaakceptowania. Dlaczego ? Proszę mi pozwolić to wytłumaczyć:

Jeśli badacz tego programu poinformowałby społeczeństwo o ukrytych niebezpieczeństwach tych badań (tak, ponieważ maszyna umysłu będzie niewątpliwie użyta do inwazji prywatności i myśli ludzi), zwróciłby się on prawdopodobnie do mniejszej gazety. Dlaczego? Z tego powodu, że każdy człowiek chce w pierwszym rzędzie zabezpieczyć swoje bezpieczeństwo. Jedna z głównych gazet mogłaby zażądać imienia osoby podającej informację, lub wiadomości o tym, jak ta informacja dostała się w jej ręce, a nawet próbować dochodzenia w tej sprawie. Wszystkie te czynniki prowadziłyby do ujawnienia tożsamości źródła tej informacji. Również, w przypadku jednej z głównych gazet, mogła ona mieć już w tym czasie tajnego agenta pracującego nad tym zagadnieniem.

Tak więc, ten badacz mógł preferować dostarczenie informacji anonimowo i dla małej gazety, dla osobistej protekcji. Dlatego powyższa wiadomość powinna być prawdziwa. Ta wiadomość potwierdza również, że mój oryginalny reportaż jest faktycznie prawdą. Maszyna umysłu EMR rzeczywiście mogła czytać ludzkie myśli i została wynaleziona w 1973 roku.

Chciałbym teraz udostępnić jeszcze inną informację, która następuje poniżej:

25 Września 1977 roku, reportaż „Washington Post” doniósł: „CIA testuje połączenia oka z mózgiem„. Szpital w San Diego przeprowadza od dwóch lat eksperymenty dla CIA, w celu zbadania, jak ludzki mózg reaguje na to, co widzą oczy. Ochotnicy reagują na zdjęcia twarzy migające na ekranie, z każdym zdjęciem pobudzającym inny wzór fal mózgowych. Potem, komputer determinuje, które zdjęcia są znajome a które nie, nawet jeśli obiekt eksperymentu nic nie mówi.

Te eksperymenty mają skalę dokładności równą 80 procent. W tym czasie, rzecznik CIA zaprzeczył opublikowanym sprawozdaniom, mówiącym o tym, że kontrakt ze szpitalem i centrum zdrowia wartości $100,000 przeznaczony był dla wytworzenia nowoczesnego systemu wykrywającego kłamstwa, które testowałoby mózg elektronicznie. ——————————–

Powiedział on: „Kontrakt ten nie dotyczy wykrywacza kłamstw, zaistniał on po to, abyśmy mogli zrozumieć lepiej, w jaki sposób mózg absorbuje i procesuje informacje… Jak mózg interpretuje materiały wizualne. Istniała nadzieja na to, że program ten pomoże CIA w analizie interpretacji fotografii i innych informacji wizualnych z którymi pracowali. ———————————–

Wierzę, że ten rzecznik mówił prawdę, stwierdzając iż nie pracowali oni nad wytworzeniem wykrywacza kłamstw. Byłoby nielogicznością, aby urządzenie do wykrywania kłamstw zajmowało się obrazami odbieranymi przez oczy. Zamiast tego, bardziej logiczne byłoby użycie tego eksperymentu dla wytworzenia i ulepszenia urządzenia czytającego umysł. Urządzenia, które mogłoby pomóc CIA w spojrzeniu na to, co widzą inni ludzie, bez potrzeby przebywania w miejscu ich lokalizacji.

Jeśli CIA nie miałaby maszyn umysłu – „TRM”, to nie potrzebowałaby kolekcji wzorów fal mózgowych korespondujących ze wzrokiem. Jeśli ta maszyna umysłu używała fal dźwiękowych dla wykrycia myśli, to nie potrzebowali oni kolekcji fal mózgowych wizji wyłącznie poprzez przewody elektryczne (elektroniczne sondowanie mózgu informacją wzrokową). Tylko w wypadku kiedy maszyna umysłu była posiadana przez CIA od roku 1973, wtedy potrzebowali oni skolekcjonować informacje z przewodów elektrycznych (elektronicznego sondażu mózgu poprzez informacje wizualne).

Te wzory fal mózgowych były kolekcjonowane poprzez metodę fizycznego kontaktu (przewody). To mogło podwyższyć zdolności posiadanej przez CIA, oryginalnej maszyny umysłu, dla interpretacji wzorów fal mózgowych które opisują informację wzrokową i ich użycia, jako części programu dotyczącego fal mózgowych wizji.

Ten rodzaj badań dąży do stworzenia możliwości tłumaczenia wzorów wzrokowych fal mózgu na coś, co ludzie są w stanie zrozumieć. Kiedy jest to osiągnięte, agenci mogą rozpocząć czytanie obcych myśli dotyczących informacji wzrokowych, bez potrzeby przebywania w tym samym miejscu i patrzenia. Co więcej, mogą oni faksować obraz do CPU, po czym wysłać go do snu lub myśli danej osoby dla poprowadzenia jej myśli we śnie, lub dla samej influencji myśli.

Tak więc, te badania poprzez drogę fizycznego kontaktu (z przewodami elektronicznie sondującymi mózg) istniały dla uzyskania wzorów mózgowych wizji, które mogłyby zostać użyte dla wytworzenia innego programu interpretacji ludzkiej informacji wzrokowej.

Porównując powyższe dowody, chciałbym dojść do wniosku, że maszyna umysłu EMR powinna była zostać wynaleziona w roku 1973.

Inna, istotna informacja dotycząca badań nad konstrukcją maszyny umysłu, została dostarczona przez profesora Jamesa Cravena z Clark College w Vancouverze. Podał on: W latach siedemdziesiątych, człowiek nazywający się Arnold Zubeck z universytetu Manitoba w Kanadzie, prowadził pracę w dziedzinie deprawacji zmysłów oraz technik przesłuchania/kontroli umysłu. Pracował on również na polu fal elektromagnetycznych (mikrofal), oraz nad ich wpływem na reakcję nerwową ludzi i zwierząt. Jego prace były finansowane przez Zarząd Kanadyjskich Badań Obronnych, Armię Amerykańską oraz rząd Wielkiej Brytanii. Prace Zubecka były poruszane przez sprawozdanie Coptona, które było sprawozdaniem rządu Wielkiej Brytanii dotyczącym technik przesłuchań użytych w Irlandii Północnej. Zaistniały szeroko zakrojone protesty studentów przeciwko pracom Zubecka, który później popełnił samobójstwo.

To wskazuje na rzeczywisty cel i intencje badań w dziedzinach: kontroli umysłu, wpływu fal elektromagnetycznych na ludzką fizjologię, i.t.d. Są to ciągle trwające prace i akademicy, którzy biorą w nich udział, mogą być porównani do niemieckiego chemika, który wytworzył gaz używany w komorach gazowych. Zawarli oni faustowska umowę z najgorszymi diabelskimi siłami, z jakimi przyszło nam mieć do czynienia od długiego czasu.

Ta ewidencja wykazuje, że maszyna umysłu EMR (maszyna czytająca myśli) używa w rzeczywistości fal elektromagnetycznych dla czytania myśli innych ludzi. Ta koncepcja została zaakceptowana przez wielu naukowców z całego świata.

Naukowiec – Jose Delgado udowodnił efektywność fal elektromagnetycznych w kontroli umysłu poprzez eksperymenty na zwierzętach.

Używany przez Jose Delgado, sygnał typu ESB (elektrycznej stymulacji mózgu), potrafił spowodować odwracanie się głów małp, lub ich uśmiech, bez względu na to, co innego robiły one w tym czasie. Ten eksperyment był wykonywany do około dwudziestu tysięcy razy w przeciągu dwóch tygodni. Na koniec Delgado podsumował: „Te zwierzęta wyglądają jak elektroniczne zabawki. ”

Badania tego typu sugerują możliwości zmuszania innych do działań przeciwko ich woli. Istnieje możliwość zamiany normalnych ludzi na zabójców, jeśli odpowiednie sygnały elektrycznej stymulacji zostaną przesłane do ich mózgów . Inne badania wykazują, że EEG w połączeniu z częstotliwościami radiowymi i mikrofalami, może być w stanie wyprodukować specyficzne myśli lub nastroje, takie jak uległość. To może być użyte dla kreacji totalitarnego rządu bez terroru. „Tyrania bez terroru”. To stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla całego społeczeństwa (Becker, str 320).

Powyższe informacje wykazują, że użycie fal elektromagnetycznych jest podstawą techniki maszyny umysłu czytającej ludzkie myśli. Podczas kiedy Dr. Becker pracował ciągle nad swoimi poszukiwaniami, powinna była ona być wynaleziona już od długiego czasu. Poprzez analizę celów poszukiwań tych badaczy, daje się zauważyć, że przeszli oni możliwości zaledwie rozumienia ludzkich myśli poprzez użycie EMR. Ich cele zamieniły się w chęć posiadania umiejętności wprowadzania zmian w ludzkim umyśle i wytworzenia technik jego kontrolowania (nie mogą oni próbować zmiany czyjegoś umysłu bez wiedzy, co ta osoba myśli w pierwszym rzędzie), oraz użycia technologii mikrofalowej jako broni (z możliwością użycia jej jako narzędzia tortur).

Istnieje inne źródło informacji udowadniające, że technologie czytania myśli istniały przez długi czas. Dr. Josh Backon pochodzi z Izraela i jego relacje dotyczą wynalezienia maszyny umysłu w tym kraju. Podaje on: „To urządzenie czytające umysł zostało początkowo wytworzone przez matematyka (obecnie żyjącego w Izraelu), pracującego z profesor Bechtereva w Militarnym Instytucie Medycznym w Leningradzie, w połowie lat siedemdziesiątych. Matematyk ten odkodował MUA ( Multiple Unit Activity ) pewnych wzorów fal mózgowych i uzyskał reprezentację słowa na ekranie komputera. Jeśli myślałbym o słowie kot, to takie słowo by się tam ukazało.

Jeśli Rosja mogła wynaleźć metodę zdekodowania wzorów mózgowych na słowa wyświetlane na ekranie komputera w latach siedemdziesiątych, to Stany Zjednoczone powinny być w stanie posiadać takie same umiejętności. Również inne źródło wskazuje na to, że USA posiadało urządzenie tego typu. W roku 1988, Mr.Fratus doniósł, że w więzieniu stanowym w Utah zetknął się z takim urządzeniem, które mogło czytać z odległości całe jego myśli. (Proszę sprawdzić relację Fratusa ze stanowego więzienia w Utah.) Zeznania Fratusa przedstawiają maszynę umysłu EMR, jako wynalezioną i istniejącą w rzeczywistości na długo przed rokiem 1988.

W roku 1989, konsultant i kontraktor amerykańskich sił obronnych powiedział Pani Armen Victorian że: był on zapytany o sprawdzenie możliwości utworzenia operacyjnej metody TRANSMITOWANIA PODŚWIADOMYCH PRZEKAZÓW POPRZEZ EKRAN TELEWIZORA. (Sprawdź, Czerwiec 1993 roku, w brytyjskim magazynie „Lobster”)

Jeśli potrzebowali oni techniki transmisji podświadomych przekazów poprzez ekran telewizyjny, to znaczy to, że nie tylko mogą oni czytać myśli na ekranie, ale próbują influencji myśli osobnika poprzez ekran TV. W takim razie, są oni w stanie łatwo znaleźć informacje których potrzebują.

Te akcje wskazują na to, że naukowcy mogą już przesyłać podświadome przekazy używając niewygodnej techniki naukowej, ale też próbują zmienić ją na technikę wygodną, która może być łatwo używana przez ludzi nieobeznanych z nauką – operatorów maszyny czytającej myśli.

Teraz, czy wierzysz ciągle, że w Stanach Zjednoczonych nie ma maszyny umysłu EMR – „TMR” (maszyny czytającej myśli) ?!

Reportaż z Hong Kongu i tajny dokument z Taiwanu dowodzą, że maszyna czytająca myśli została wynaleziona i jest używana od dawna. Co więcej, z analizy celów badawczych CIA z lat siedemdziesiątych i ze sprawozdania Coptona wynika w rzeczywistości, że pokonali oni już granicę możliwości czytania ludzkich myśli i posuwali się w kierunku modyfikacji i kontroli ludzkiego zachowania.

Tak więc, maszyna czytająca myśli była w rzeczywistości wynaleziona i przy pewnym eksperymentowaniu, mogli oni rozwijać technologię modyfikacji ludzkiego zachowania. Także, udowadnia to prawdziwość wspomnianego reportażu oraz tajnego dokumentu. Poza tym, czytelnicy muszą pamiętać o tym, że wszystko to wydarzyło się w latach siedemdziesiątych i na początku lat osiemdziesiątych. Jest rzeczą przerażającą, wziąść pod uwagę, co byli oni w stanie uzyskać od tego czasu, jak rozwijali się i jakie bronie wyprodukowali w ciągu ostatniej dekady.

Kiedy porównuję sprawozdanie Dr. Beckera, słowa pana Cravena, doświadczenia ofiar które znam, zeznania pana Fratusa oraz fakty (maszyna czytająca myśli została wynaleziona i jest używana od dawna, ale wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia tego urządzenia), powinienem powiedzieć, że maszyna czytająca myśli używa dla ich odczytu niewidocznych fal radiacji elektromagnetycznej i dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy z jej istnienia.

Niektórzy ludzie myślą, że jeśli pozostaną w domu, to są bezpieczni. Jak mógłby ktoś operować na tobie maszyną, jeśli nie jest on w stanie wiedzieć, gdzie się znajdujesz? Pragnę to wytłumaczyć w następujący sposób:

Ta maszyna zawiera w sobie urządzenie obserwacji z odległości. Urządzenie obserwacji z odległości zlokalizuje osobę, po czym maszyna zostanie użyta do czytania jej myśli. To urządzenie obserwacji z odległości używa pewnego rodzaju, zaawansowanego radaru, emitującego fale które przenikną cement lub ścianę i zlokalizują osobę dokładnie, z chirurgiczną precyzją, czy to w dzień czy w nocy.

To urządzenie obserwacji z odległości reprezentuje tajną technologię agencji wywiadowczej. Kompania znana jako PSI – TECH, specjalizuje się w tej technologii. Była ona przedyskutowana w artykule napisanym przez Armen Victorian (ten artykuł ukazal się w brytyjskim magazynie „Lobster” w Czerwcu 1993 roku. Magazyn ten zajmuje się reportażem tematów dotyczących agencji wywiadowczych i konspiracji ).

PSI – TECH użyło „obserwacji z odległości” dla zlokalizowania dla rządu amerykańskiego, baz rakietowych Saddama podczas wojny w Zatoce Perskiej, oraz pomagało FBI w zlokalizowaniu porwanego dyrektora Exxon. Są oni w stanie znaleźć obiekt nawet w innym kraju, lub znaleźć miejsce ukrycia porwanych ludzi. W związku z tym, ten rodzaj technologii – „obserwacja z odległości „, nie ma żadnego problemu z lokalizacją osobnika w budynku mieszkalnym.

Chciałbym teraz przedstawić inną informację o elektrycznym systemie obserwacji, który polega na wszczepieniu/wstrzyknięciu mikro/bio-chipu.

——————————————————————————–

From: Steve Wingate .steve@linex.com. Newsgroups: alt.conspiracy,alt.alien.visitors,alt.mindcontrol Subject: Big Brother’s Implantable/Injectable Micro/Bio-Chips Date: Sat, 17 Jun 1995 20:33:33 -0700

WSZCZEPIANY/WSTRZYKIWANY MIKRO/BIO-CHIP WIELKIEGO BRATA

Artykuł z ” The Washington Times „, 11 Października 1993, zatytułowany: „High-Tech narodowy tatuaż”, autorstwa Martina Andersona.

„…..istnieje system identyfikacyjny wytworzony przez Hughes Aircraft Company, który nie może przegrać. Jest on wszczepiany poprzez wstrzyknięcie transmitera. Podając za literaturą promocyjną, jest to „genialna, bezpieczna, tania, pewna i stała metoda …..identyfikacji poprzez użycie fal radiowych. Malutki mikrochip, wielkości ziarenka ryżu, jest po prostu umieszczony pod skórą. Jest on przeznaczony do wstrzyknięcia razem ze szczepionką lub samodzielnie.”

Jak to działa? „Chip zawiera w sobie dziesięciocyfrowy, alfanumeryczny i niepowtarzalny kod identyfikacyjny. Kiedy skaner przesuwa się ponad chipem, emituje „bip” i twój numer ukazuje się na jego cyfrowym wskaźniku.”

[….] To prawda, że wszczepiony transmiter nie może utrzymać tak wiele materiału jak smart card, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, to większego wymiaru wszczepy i malutkie mikrochipy mogą wkrótce powiększyć pojemność magazynowania.

Oczywiście, większość Amerykanów będzie uważać ten chirurgicznie wszczepiony mikrochip za nie do przyjęcia. Przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości, użycie tego genialnego urządzenia będzie limitowane do jego obecnego użytku: śledzenia psów, kotów, koni i bydła.

Zasadniczo, nie ma jednak różnicy pomiędzy obowiązkiem noszenia mikrochipu w plastykowej karcie w portfelu, czy w małej kapsułce w ramieniu. Zasada wyrażająca, że wielki brat ma prawo do śledzenia ciebie, jest taka sama w dwóch przypadkach. Jedyna różnica polega na warstwie ludzkiej skóry.

Z Soboty, 15-go Października 1994 roku: kolumna doktora Foxa w „St.Louis [Mossouri] Post-Dispatch”:

Drogi Doktorze Fox. Nasze lokalne Towarzysto Humanistyczne zaoferowało za sumę $25, wystarczający na całe życie, chip komputerowy wstrzykiwany igłą pomiędzy łopatki kota lub psa. Wygląda na to, że wszystkie nowo zaadoptowane zwierzęta otrzymują ten chip. […] [….] [Dr.Fox:]…mikrochipowy system identyfikacyjny, który opisaliście, jest doskonałym ulepszeniem pomocy w przypadkach odnajdywaniu zagubionych zwierząt, identyfikacji dla potrzeb właściciela, oraz kradzieży zwierząt.[….] technologia ta jest bezpieczna…. oraz niepomyślne reakcje, następujące po podskórnym wszczepie, są wielką rzadkością….

Z Electronic Leash: „Wszczepialny bio-chip już tutaj. Czy Wielki Brat czeka za rogiem ?

[….] Silikonowy chip komputerowy, wielkości niegotowanego ziarna ryżu… Kiedy jest on wsadzony pod skórę, ten chip może połączyć osobnika z wykazem komputerowym lub być pomocny w śledzeniu lokacji osobnika z satelity.

[….] Brzmi to niemożliwie? Raczej nie. Wszczepy mikrochipów są używane w czasie kiedy to czytasz. [….] W dzisiejszych czasach, wstrzykiwanie mikrochipów zwierzętom jest czynnością rutynową.

[….][….] Mikrochipowa identyfikacja zwierząt domowych – znana technicznie jako identyfikacja częstotliwości radiowej (RFID) – jest dostępna dla właścicieli zwierząt domowych w całym kraju.

[….][….] Koncept wydaje sie być prosty. Mikrochip, umieszczony w szkle klasy biomedycznej, jest drukowany unikalnym i niezmiennym kodem alfa-numerycznym. Istnieje 34 miliardy indywidualnych numerów kodowych do wyboru. [….] Po wszczepieniu, usunięcie chipu jest praktycznie niemożliwe… nawet chirurgiczne usunięcie, przy użyciu zaawansowanych technik radiograficznych, jest bardzo trudne. Dzieje się tak, ponieważ tkanka schodzi się z wyżłobieniami w szkle otaczającym chip dla zabezpieczenia przeciw jego przemieszczaniu.

Ponieważ chip współpracuje tylko z falami radiowymi małej częstotliwości i nie posiada baterii, pozostaje on w stanie niezniszczalności, bez części które mogłyby się zużywać. (…)… odbywa się śledzenie mikrochipów. Hughes Systems Company używa ich do śledzenia samolotów i pojazdów.

[….][….] Ale co wiadomo o śledzeniu ludzi? Podczas gdy Globalny System Pozycyjny może śledzić samolot, w obecnej chwili istnieje system satelitarny, który może śledzić mikrochipy wstrzyknięte w ludzkie ciało. Dr.Carl Sanders, od 32 lat inżynier i twórca biochipu – Intelligence Manned Interface (IMI) dla użytku na ludziach, powiedział w „Monetary Economic Review”, że: „Są wypuszczane nowe satelity (takie jak 66 satelitów, które wypuszcza Motorola we współpracy z Rosjanami). Są to satelity poruszające się na niskich orbitach.” Tłumaczy on, że pewne mikrochipy mogą być rozpoznane przez satelitę: „Użyliśmy tego na personelu militarnym podczas wojny w Iraku, wtedy rzeczywiście używaliśmy urządzenia tego typu.”

Już w chwili obecnej, pomysł śledzenia dzieci poprzez użycie mikrochipów generuje duże zainteresowanie. The Associated Press doniosło, że Dr. Daniel Man-chirurg z Miami na Florydzie, był w stanie lokalizować zagubione dzieci lub ofiary choroby Alzheimera… Urządzenie emitowałoby sygnał, który byłby monitorowany przez system komórkowy, a możliwe, że i przez satelitę.[….] [….] Ale czy mikrochip jest rzeczywiście przygotowany na wstrzyknięcie go dużej ilości ludzi?
…Dzisiejsza technologia mikrochipu jest „całkiem nieskomplikowana” i po małym ulepszeniu mogłaby być ona użyta dla szeregu zastosowań na ludziach. Sematech w Austin (Teksas), wytworzyło w roku 1993 chip komputerowy, który ma szerokość tylko 0.35 mikrona – około jednej dwusetnej rozmiaru ludzkiego włosa. [….]

Dr. Carl Sanders jest zaniepokojony szczególnie eksploatacją chipu przez Wielkiego Brata. Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, autorem i konsultantem z dużym doświadczeniem w planowaniu systemów śledzących dla CIA, FBI i Urzędu Celnego w Atlancie. Pomimo tego, że pracował on przed laty nad wytworzeniem tego chipu, w tej chwili jest zaniepokojony możliwością jego niewłaściwego zastosowania. Na wyprodukowanej przez niego taśmie, na której tłumaczy swe poglądy, mówi on: „Spędziłem 32 lata mego życia na projektowaniu inżynieryjnym, z PhD w inżynierii, i elektronicznym projektowaniu mikrochipu na polu bio-medycznym… Pracując nad mikrochipem, nie miał pojęcia o tym, że może on być użyty dla celów identyfikacji.”

[….] Sanders czuje, że ten chip może zostać ewentualnie użyty dla celów identyfikacji na całe życie, możliwe, że przeciw ludzkiej woli. Rząd może mieć prawo aby tak zrobić na podstawie Aktu Kontroli Imigracji z 1986 roku, który daje prezydentowi prawo użycia jakiejkolwiek potrzebnej metody identyfikacji dla kontroli populacji. Sanders obawia się, że Smart Card, niewidoczny tatuaż, lub elektroniczny mikrochip pod skórą, mogą być użyte dla przeforsowania praw imigracyjnych. W obecnej chwili oczekuje na zatwierdzenie przez Kongres szereg środków domagających się: karty socjalnego zabezpieczenia, imigranckiej identyfikacji z fotografią, zdigitalizowania odcisków palców, czy oznaczeń kodowych. [….]

Wstrzykiwany mikrochip został określony mianem „Oznaczenia Bestii” – w nawiązaniu do biblijnej przepowiedni, przepowiadającej, że tylko ci z oznaczeniem na prawej ręce lub na czole, będą pod koniec świata w stanie kupować lub sprzedawać. (Super komputer w Brukseli, zajmujący się ogólnoświatowymi sprawami bankowymi dla Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications, jest nazywany „Bestią”.)

Zbieżna informacja o „bio-chipie” jest również zawarta w książce z 1994 roku [ISBN 0-679-43176-4], „Saved By the Light: The True Story of a Man Who Died Twice and the Profound Revelations He Received” – autobiografii napisanej przez Dannion Brinkley.

GLENDA STOCKS | FidoNet 1:330/201.0 SearchNet HeadQuarters | InterNet searchnet.zec@channel1.com Snet Mailing List info, SEND | BBS: 508-586-6977 / 617-961-4865 info snet-l TO | Download SEARCHNT.ZIP For Info! majordomo@world.std.com OR | Voicemail: +1-617-341-6114 subscribe snet-l „address” | FidoNet CHANNELS moderator Steve Wingate
CITIZEN’S INTELLIGENCE ACCESS BBS 415.927.2435
MindNet

——————————————————————-

Powyższa informacja udowadnia, że już w tej chwili śledzenie zwierzęcia, samochodu, czy nawet człowieka, nie przedstawia żadnego problemu.

Również, porównując moje doświadczenia z Taiwanu, istnieją centralne stacje kontrolne dla koordynacji użycia maszyny w głównych miastach kraju. Te stacje kontrolne są połączone ze sensorami na ulicach. Tak więc mogą one śledzić ludzi gdziekolwiek w mieście. Jeśli Tajwan ma stacje kontroli maszyny tego typu, to Stany Zjednoczone powinny mieć podobne centra kontroli. Podejrzewam, że te stacje mogą używać „obserwacji z odległości” dla lokalizacji kogokolwiek śledzonego. (oraz że ta technologia jest uwzględniona w planowaniu miasta ) Z tego powodu, osoba może być zlokalizowana gdziekolwiek w mieście.

Chciałbym przedstawić czytelnikom pewne dowody na to, że to co powiedziałem jest prawdą.

Istnieje osiem tego rodzaju przypadków, zrelacjonowanych w „Microwave harassment and mind control experimentation” (Dokuczliwość mikrofalowa i eksperymentacja kontroli umysłu). (patrz strona 8,9 w ” Electronic Survillance Project” – autorstwa Jullianne McKinney, Grudzień 1992)

 

Pewna osoba (doprowadzona do maksymalnego stresu z powodu nieustającego, elektronicznego dokuczania jej dzieciom) zabiła dziecko, próbując oszczędzić mu kolejnych bóli. Inna osoba została powiadomiona telefonicznie przez pracownika lokalnej Sieci Energetycznej, że jeśli dba o życie jej dzieci, to musi zaprzestać opozycji wobec instalacji linii wysokiego napięcia. Od czasu tej groźby, jej jedenastoletnia córka została zniszczona przez niemożliwą zdiagnozowania choroby. W tej chwili jest również oczywiste dla tej osoby, że jej trzyletni syn odbiera spowodowane zewnętrznie sygnały dźwiękowe.

——————————————————————————————————

Jeśli Departament Energii jest rzeczywiście zaangażowany w powyższym przypadku, to co może to oznaczać? Oznacza to, że nasz rząd rzeczywiście używa maszyny umysłu EMR, lub że przynajmniej używa niewidocznych broni mikrofalowych.

W tych przypadkach, członkowie tych rodzin nie otrzymali przekazów dostarczonych przez operatorów maszyny umysłu bezpośrednio do mózgu. Można byłoby zapytać, z jakiej przyczyny? Według mojej własnej opinii, chciałbym powiedzieć, że te rodziny w zasadzie nie powinny być obiektem tortur dla operatorów maszyny umysłu tylko dlatego, że znajdują się one pod ich kontrolą. Jakkolwiek, od czasu kiedy akcje członków rodziny, lub ich pozycje, znajdują się w konfrontacji z grupą posiadającą maszynę umysłu, wtedy operatorzy tej maszyny mogą użyć niewidocznych broni mikrofalowych (broni bezpośredniej energii) dla skrzywdzenia dzieci tych ofiar i szantażowania ich w otwarty sposób (poprzez telefony do tych ofiar).

Powyższa informacja potwierdza również, że kiedy żyjesz w systemie używającym maszyny umysłu EMR dla kontroli, nie ma dla ciebie bezpiecznego miejsca. Tak, że jeśli dzieci z tych przeciętnych rodzin pozostają w domu lub przebywają w szpitalu, to i tak nie mogą uniknąć krzywdy powodowanej przez te kontrolowane z odległości i niewidoczne bronie mikrofalowe (czy też bronie bezpośredniej energii), jeśli operatorzy maszyny umysłu tego chcą.

Ci rodzice nie są w stanie zrobić nic, aby pomóc ich dzieciom lub uwolnić je od bólu, zbolała matka zabiła jedno z dzieci aby uwolnić je od dalszych cierpień. Sytuacja tego rodzaju udowadnia, że system obserwacji maszyny umysłu EMR jest już założony i obejmuje cały kraj. Również, niewidzialne fale broni niezmiernie małej częstotliwości są w stanie kontrolować z odległości transmitery i fokusować fale by krzywdzić kogokolwiek i gdziekolwiek.

(Transmitery powinny być zaprojektowane jako dodatkowe, nowe części elektryczne współdziałające ze starymi częściami. Powstałe w ten sposób, nowe części posiadają nie tylko funkcje części oryginalnych, ale mogą również emitować radiację poprzez kontrolę z odległości.)

Powyższe fakty wskazują również na to, że operatorzy maszyny umysłu są wielkimi złoczyńcami.

Nie tylko będą oni czytali twoje myśli, ale również skrzywdzą oni twoje ciało poprzez ich niewidoczną broń radiacji elektromagnetycznej. Poprzez to, mogą oni decydować jaka jest kondycja twego ciała, czy w jakim stanie pozwolą ci żyć. Ich akcje są gorsze od tych Stalina i jego filozofii – stalinizmu w Rosji. Stalinizm determinował tylko dystrybucję materiału („redystrybucję”), ale operatorzy maszyny umysłu będą dystrybuowali życie i kondycję zdrowia innych ludzi, poprzez użycie ich niewidocznych fal radiacji elektromagnetycznej (lub broni bezpośredniej energii) dla krzywdzenia twego ciała w twym domu, samochodzie, lub gdziekolwiek, w związku z ich zdolnością kontroli z odległości i ogólnonarodowym systemem obserwacji.

Zanim wyrażę swą opinię odnośnie metody pracy maszyny umysłu, chciałbym poruszyć pracę doradcy do spraw militarnych i wywiadowczych – Mr. Harolda Wolffa. Określił on pewne specjalne metody, takie jak: wywrotowość, pokusa i przesłuchanie. Pan Wolff skolekcjonował te rodzaje doświadczeń z zapisów CIA dotyczących „gróźb, tortury, przymusu, uwięzienia, izolacji, deprawacji, poniżenia, prania mózgu, czarnej psychiatrii, hipnozy” i powiązał je w podstawową teorię i zdolność przesłuchania. Zaoferował on również studiowanie tych metod. (John Marks, strona 149)

Tak więc podstawowa teoria operowania maszyny umysłu i zdolności CIA zawierały w sobie wszystkie powyższe metody, oraz znajomość map mózgu, nauk neurologicznych i.t.d. Ponieważ sprzedali oni maszynę umysłu do innych krajów, to musieli wybudować w tych krajach system obserwacji dla tej maszyny na dużym obszarze. Również, takiej samej teorii i zdolności operacji maszyny umysłu uczyli się operatorzy z innych krajów, dla konsekwentnej protekcji maszyny jako wielkiego sekretu.

Więc, akcje operatorów są okrutne, kiedy znajdują się oni w centralnej stacji kontroli, lub kiedy używają ich maszyny umysłu aby się kogoś pozbyć. W związku z ich podstawową teorią operowania, zdolnościami, treningiem i osobowościami, operatorzy odróżniają się od innych ludzi w następujący sposób:

(1). Posiadają oni inne rozeznanie obowiązujących praw społecznych, w odniesieniu do określenia tego, kto jest dobry a kto zły. Normalne rozeznanie społeczne dąży do opieki nad obywatelami przestrzegającymi prawa, oraz do karania tych, którzy naruszyli prawa naszego społeczeństwa. Porównując te zasady z zasadami operatorów maszyny umysłu, ich zasady wydają się pozostawać w zupełnej odwrotności do ogólnie przyjętych norm społecznych. Operatorzy rozróżniają, kto jest dobry a kto zły, na podstawie ich specjalnych zasad i nigdy nie biorą pod uwagę obowiązujących praw. Kryminaliści mogą być dla operatorów dobrymi ludźmi, jeśli operatorzy są w stanie przewidzieć akcje kryminalisty, oraz jeśli kryminalista nie narusza interesu grupy posiadającej maszynę umysłu.

Również, operatorzy nie skrzywdzą kryminalisty w żaden sposób, aby unikać wycieku informacji. Z drugiej strony, obywatel przestrzegający prawa może być zaliczony do złych ludzi, jeśli operatorzy nie mogą przewidzieć jego akcji, oraz kiedy obywatel przestrzegający prawa znajduje się w jakiś sposób w opozycji do interesu grupy posiadającej maszynę umysłu. Także, operatorzy maszyny będą próbowali pozbyć się w jakikolwiek sposób obywatela przestrzegającego prawa, dla zapewnienia bezpieczeństwa maszyny umysłu.

(2) Operatorzy maszyny mają zawsze dwie twarze, lub są trenowani dla używania wielu osobowości. Kiedy operatorzy maszyny umysłu mieszkają w ich domach, zachowują się oni tak jak zwyczajni ludzie. Dostosowują się do prawa, rozmawiają z tobą jak przyjaciele, oraz mają ich rodziny i dzieci, tak jak każda inna przeciętna osoba. Lecz kiedy ci ludzie znajdują się w pracy (pracując w centralnej stacji maszyny, lub używając maszyny umysłu z domu), zachowują się oni jakby byli zupełnie innymi ludźmi. To tak, jakby ich osobowości zmieniały się z zupełnie normalnych na coś okropnego, bez honoru i poszanowania dla ludzkich praw i życia. To tak, jakby ci ludzie posiadali zupełnie inne osobowości i przybierali te osobowości wtedy kiedy pracują.

Operatorzy przyjmują pozycję siły i ukazują ich ofiarom swą „ciemną stronę”. Ci operatorzy maszyny będą torturować, obrażać, grozić, zmuszać, poniżać, kusić, prać mózg ofiary i.t.d. Również, użyją oni fal niewidocznej radiacji jako broni (czy tak zwanej broni nie powodującej skutków śmiertelnych) dla usunięcia ofiary, jeśli wysuwa się ona spod kontroli.

(3) Większość operatorów maszyny umysłu traktuje siebie jako lepszych, jako obywateli pierwszej klasy, szczególnie kiedy znajdują się oni w centralnej stacji maszyny, lub używają maszyny umysłu w jakimkolwiek miejscu. Tych którymi się zajmują, operatorzy uważają za swoje „dzieci”. Te „dzieci” mogą na razie żyć spokojnie, jak długo „dzieci” ich nie zdenerwują i jak długo „dzieci” nie zagrażają interesowi operatorów maszyny.

Operatorzy mogą obserwować wewnętrzną tajemnicę jakiejkolwiek osoby lub czytać ludzkie myśli.

Mogą również krzywdzić ludzi poprzez ich niewidzialne fale radiacji, podczas kiedy ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Ludzie znajdują się totalnie pod ich kontrolą i ignorują swą sytuację. Bez publicznej świadomości i bez prawa wiążącego ich akcje, lub komisji regulacyjnej, która sprawdzałaby operatorów maszyny umysłu, są oni wolni na tyle, aby widzieć się „powyżej prawa” i „nietykalnymi”. Nie będą oni uważali już, że służą społeczeństwu. Operatorzy maszyny będą się uważali za obywateli pierwszej klasy, lub posiadaczy innych ludzi.

Tak jak w starej erze „siły korupcji”, większość operatorów cieszyła się nieautoryzowana siłą stanowczo za długo. Myślą oni, że mogą robić co tylko chcą i nie będą nigdy odpowiedzialni, ponieważ ich narzędzie używa fal niezauważalnej radiacji, która nie pozostawia żadnych śladów.Mogą oni skrzywdzić lub pozbyć się kogokolwiek, bez obawy przed aresztowaniem, ponieważ nie ma dowodów, na podstawie których można byłoby ich sądzić.

(4) W pewien sposób, filozofia grup używających maszyny umysłu jest bardzo podobna do filozofii „braku narodowych granic” Europejskiego Wspólnego Rynku. Jakkolwiek, filozofia grupy posiadającej maszynę umysłu odnosi się bezpieczeństwa politycznego, zamiast ekonomii. Operatorzy maszyny umysłu są grupą bardzo specjalną (wykraczającą poza rząd) i w zasadzie, kiedy pracują, to nie należą oni do żadnego kraju. Jest tak dlatego, że podczas ich pracy, nie liczą się oni z prawem ani z konstytucją żadnego kraju, czy też z czymkolwiek, co może mieć wpływ na system maszyny umysłu. Operatorzy grupy (systemu) używającej maszyny umysłu pomogą każdemu krajowi pozbyć się kogokolwiek, kto mógłby zagrozić jej bezpieczeństwu.

W taki sposób, kobieca ofiara z Tajwanu, której dokuczała tajwańska grupa maszyny umysłu, zetknęła się z tą samą sytuacją, nawet po przeniesieniu się do USA. W takiej sytuacji, operatorzy maszyny umysłu z jakiegokolwiek obcego kraju byliby w stanie wykryć wspólnymi siłami naturalizowanych obywateli Stanów Zjednoczonych i wymieniać o nich dane i informacje.

Tłumaczenie: Aleksander Zieliński

Źródło: www.monitor-polski.pl

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Adam pisze:

    armia USA głównie, się tym zajmuje, kontrolują narody całe, falami SSSS, skalarnymi, HAARP-em, modyfikują zachowanie milionów ludzi na całym świecie, wkładają głosy do głowy, indukują choroby wszelkie, można być celem całe życie, leczyć się, i pojęcia miał nie będziesz, że jakiś psychopata nad tobą znęca się

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat