Kto jest właścicielem świata?

Napisane przez Amon w grudzień - 1 - 2021


Do niedawna wydawało się, że to konkurencja gospodarcza napędza powstawanie i upadek małych i dużych firm na świecie. Podobno PepsiCo jest konkurentem Coca Coli, Apple i Android walczą o lojalność klientów, a firmy farmaceutyczne walczą o ich pieniądze na opiekę zdrowotną. Wszystko to jednak okazuje się być iluzją. Od połowy lat 70. dwie korporacje – Vanguard i Blackrock – przejęły większość firm na świecie, skutecznie niszcząc konkurencyjny rynek, pozostawiając za sobą jedynie fałszywe pozory.

W istocie, globalna gospodarka może być największą iluzoryczną sztuczką, jaką kiedykolwiek stworzono na oczach ludzi na całym świecie. Aby zrozumieć, co tak naprawdę się dzieje, obejrzyj godzinny film dokumentalny Tima Gielena „MONOPOLY – Kto rządzi światem?

Dominacja korporacji

Jak zauważa Gielen, który jest narratorem filmu, garstka megakorporacji – prywatnych firm inwestycyjnych – zdominowała każdy aspekt naszego życia; wszystko, co jemy, pijemy, nosimy lub używamy w taki czy inny sposób. Te firmy inwestycyjne są tak ogromne, że kontrolują przepływ pieniędzy na całym świecie. Jak więc działa ten system?

Choć wydaje się, że na rynku istnieją setki konkurujących ze sobą marek to, większe firmy macierzyste są właścicielami wielu mniejszych marek. W rzeczywistości, na przykład, wszystkie marki pakowanej żywności są własnością kilkunastu większych firm macierzystych. Pepsi Co. posiada długą listę marek żywności, napojów i przekąsek, podobnie jak Coca-Cola, Nestle, General Mills, Kellogg’s, Unilever, Mars, Kraft Heinz, Mondelez, Danone i Associated British Foods. Razem, te firmy macierzyste monopolizują przemysł pakowanej żywności, ponieważ praktycznie każda dostępna marka żywności należy do jednej z nich.

Firmy te znajdują się w obrocie publicznym i są zarządzane przez zarządy, w których najwięksi udziałowcy mają władzę nad podejmowaniem decyzji. W tym miejscu robi się ciekawie, bo gdy sprawdzimy, kim są najwięksi udziałowcy, okazuje się, że to kolejny monopol.

Podczas gdy najwięksi akcjonariusze mogą się zmieniać od czasu do czasu, w oparciu o kupowane i sprzedawane akcje, dwie firmy są konsekwentnie wymieniane wśród największych instytucjonalnych posiadaczy tych spółek macierzystych: The Vanguard Group Inc. i Blackrock Inc.

Pepsi i Coca-Cola – przykładem

Podczas gdy w Pepsi Co. jest ponad 3 000 akcjonariuszy, udziały Vanguard i Blackrock stanowią prawie jedną trzecią wszystkich akcji. Spośród 10 największych akcjonariuszy Pepsi Co., trzech największych – Vanguard, Blackrock i State Street Corporation – posiada więcej akcji niż pozostałych siedmiu. Przyjrzyjmy się teraz Coca-Cola Co., największemu konkurentowi Pepsi. Kto jest właścicielem Coli? Podobnie jak w przypadku Pepsi, większość akcji firmy znajduje się w rękach inwestorów instytucjonalnych, których liczba wynosi 3 155 (stan na dzień kręcenia filmu dokumentalnego). Jak pokazano w filmie, trzech z czterech największych akcjonariuszy instytucjonalnych Coca-Coli jest identycznych jak w przypadku Pepsi: Vanguard, Blackrock i State Street Corporation. Akcjonariuszem nr 1 Coca-Coli jest Berkshire Hathaway Inc.

Ta czwórka – Vanguard, Blackrock, State Street i Berkshire Hathaway – to cztery największe firmy inwestycyjne na świecie. „Tak więc Pepsi i Coca-Cola nie są dla siebie konkurencją” – mówi Gielen. To samo dotyczy innych firm zajmujących się pakowaną żywnością. Wszystkie są własnością tej samej małej grupy instytucjonalnych udziałowców.

Monopol wielkich technologii

Monopol tych firm inwestycyjnych nie ogranicza się tylko do branży pakowanej żywności. Dominują one również w praktycznie wszystkich innych branżach. Weźmy na przykład Big Tech. Wśród 10 największych firm technologicznych znajdują się Apple, Samsung, Alphabet (firma macierzysta Google), Microsoft, Huawei, Dell, IBM i Sony. Facebook jest właścicielem Whatsapp i Instagram. Alphabet jest właścicielem Google i wszystkich firm związanych z Google, w tym YouTube i Gmail. Jest również największym twórcą systemu Android, głównego konkurenta Apple. Microsoft jest właścicielem Windows i Xbox. W sumie, cztery firmy macierzyste produkują oprogramowanie używane przez praktycznie wszystkie komputery, tablety i smartfony na świecie. Kto więc jest ich właścicielem? Oto kilka przykładów:

 • Facebook – Ponad 80% akcji Facebooka jest w posiadaniu inwestorów instytucjonalnych, a czołowi posiadacze instytucjonalni są tacy sami jak ci, których można znaleźć w przemyśle spożywczym: Vanguard i Blackrock to dwie największe firmy, według stanu na koniec marca 2021 roku. State Street Corporation jest piątym największym akcjonariuszem.
 • Apple – czterech największych inwestorów instytucjonalnych to Vanguard, Blackrock, Berkshire Hathaway i State Street Corporation
 • Microsoft – trzech największych akcjonariuszy instytucjonalnych to Vanguard, Blackrock i State Street Corporation.

Możesz kontynuować przeglądanie listy marek technologicznych – firm, które budują komputery, smartfony, elektronikę i sprzęt gospodarstwa domowego – i wielokrotnie znajdziesz Vanguard, Blackrock, Berkshire Hathaway i State Street Corporation wśród głównych akcjonariuszy.

Ta sama mała grupa jest też właścicielem wszystkiego innego

Ten sam trend własnościowy występuje we wszystkich innych branżach. Gielen podaje jeszcze jeden przykład, aby udowodnić, że to stwierdzenie nie jest przesadą:

Załóżmy, że chcemy zaplanować wakacje. Na naszym komputerze lub smartfonie szukamy taniego lotu na stronach takich jak Skyscanner i Expedia, które należą do tej samej grupy inwestorów instytucjonalnych [Vanguard, Blackrock i State Street Corporation]. Latamy jedną z wielu linii lotniczych [American Airlines, Air France, KLM, United Airlines, Ryanair, Wizz Air, Lufthansa, Delta i Transavia], których większość udziałów jest często w posiadaniu tych samych inwestorów …

Linie lotnicze, którymi latamy, to w większości przypadków Boeing lub Airbus. Ponownie, widzimy tych samych [instytucjonalnych udziałowców]. Szukamy hotelu lub mieszkania przez Bookings.com lub AirBnB.com. Kiedy już dotrzemy do celu, idziemy na kolację i piszemy recenzję na Trip Advisor. Ci sami inwestorzy leżą u podstaw każdego aspektu naszej podróży. A ich władza sięga jeszcze dalej, bo nawet nafta, która napędza samolot, pochodzi z jednego z ich licznych koncernów naftowych i rafinerii. Podobnie jak stal, z której zbudowany jest samolot, pochodzi z jednej z ich wielu firm wydobywczych. Ten mały klub firm inwestycyjnych, banków i funduszy inwestycyjnych, jest również największym udziałowcem w przemyśle pierwotnym, skąd pochodzą nasze surowce.

To samo dotyczy przemysłu rolniczego, od którego zależy światowy przemysł spożywczy, i każdego innego dużego przemysłu. Ci inwestorzy instytucjonalni są właścicielami firmy Bayer, największego na świecie producenta nasion; są właścicielami największych producentów tekstyliów i wielu największych firm odzieżowych.

Są właścicielami rafinerii ropy naftowej, największych producentów paneli słonecznych oraz przemysłu samochodowego, lotniczego i zbrojeniowego. Są właścicielami wszystkich głównych firm tytoniowych, wszystkich głównych firm farmaceutycznych i instytutów naukowych. Są również właścicielami wielkich domów towarowych i rynków internetowych, takich jak eBay, Amazon i AliExpress.

Są nawet właścicielami metod płatności, z których korzystamy, od firm obsługujących karty kredytowe po cyfrowe platformy płatnicze, a także firm ubezpieczeniowych, banków, firm budowlanych, firm telefonicznych, sieci restauracji, marek środków higieny osobistej i marek kosmetycznych. Bez względu na branżę, główni udziałowcy, a tym samym decydenci, są tacy sami: Vanguard, Blackrock, State Street i/lub Berkshire Hathaway. Praktycznie w każdej dużej firmie można znaleźć te nazwy wśród 10 największych inwestorów instytucjonalnych.

Kto jest właścicielem światowych firm inwestycyjnych?

Sięgając głębiej, okazuje się, że te największe firmy inwestycyjne są z kolei własnością swoich własnych akcjonariuszy. Jedną z najbardziej zdumiewających rzeczy w tym schemacie jest to, że inwestorzy instytucjonalni – a jest ich znacznie więcej niż podstawowa czwórka, na której się tutaj skupiliśmy – posiadają również siebie nawzajem. Wszyscy oni są udziałowcami w spółkach należących do siebie nawzajem. Na szczycie piramidy – znajdują się Vanguard i Blackrock.

„Razem tworzą ogromną sieć, którą możemy porównać do piramidy” – mówi Gielen. Mniejsi inwestorzy instytucjonalni, tacy jak Citibank, ING i T. Rowe Price, są własnością większych firm inwestycyjnych, takich jak Northern Trust, Capital Group, 3G Capital i KKR.

Ci inwestorzy z kolei są własnością jeszcze większych firm inwestycyjnych, takich jak Goldman Sachs i Wellington Market, które z kolei są własnością jeszcze większych firm, takich jak Berkshire Hathaway i State Street. Na szczycie piramidy – największej ze wszystkich znajdują się Vanguard i Blackrock.

„Potęga tych dwóch firm jest czymś, co ledwo możemy sobie wyobrazić” – mówi Gielen. „Nie tylko są one największymi inwestorami instytucjonalnymi każdej większej firmy na ziemi, ale także posiadają innych inwestorów instytucjonalnych tych firm, co daje im całkowity monopol”.

Gielen przytacza dane z Bloomberga, z których wynika, że do 2028 roku Vanguard i BlackRock mają wspólnie zarządzać inwestycjami o wartości 20 bilionów dolarów. W tym czasie będą one posiadać prawie wszystko na Ziemi.

BlackRock – czwarta gałąź rządu

Bloomberg określił również BlackRock jako „czwartą gałąź rządu”, ze względu na jego bliskie relacje z bankami centralnymi. BlackRock w rzeczywistości pożycza pieniądze bankowi centralnemu, Rezerwie Federalnej, i jest ich głównym doradcą. Dziesiątki pracowników BlackRock zajmowało wysokie stanowiska w Białym Domu za czasów administracji Busha, Obamy i Bidena. BlackRock opracował również system komputerowy, z którego korzystają banki centralne.

Kto jest właścicielem BlackRock?

Podczas gdy Larry Fink jest głową BlackRock, będąc jego założycielem, prezesem i dyrektorem generalnym, nie jest on jedynym decydentem, ponieważ BlackRock również jest własnością udziałowców. I tu pojawia się kolejna ciekawostka, gdyż największym udziałowcem BlackRock jest Vanguard.

„Tutaj robi się ciemno” – mówi Gielen. Vanguard ma unikalną strukturę, która nie pozwala nam zobaczyć, kim są faktyczni udziałowcy. „Elita, która posiada Vanguard, nie chce, aby ktokolwiek wiedział, że są właścicielami najpotężniejszej firmy na ziemi”. Mimo to, jeśli kopiesz wystarczająco głęboko, możesz znaleźć wskazówki, kim są ci właściciele. Można się spodziewać, że właściciele najbogatszej, najpotężniejszej firmy na Ziemi będą należeć do najbogatszych osób na Ziemi. W 2016 roku Oxfam podał, że łączne bogactwo najbogatszego 1% na świecie jest równe bogactwu pozostałych 99%. W 2018 roku podano, że najbogatsi ludzie na świecie otrzymują 82% wszystkich pieniędzy zarobionych na całym świecie w 2017 roku. W rzeczywistości możemy założyć, że właściciele Vanguard należą do 0,001% najbogatszych ludzi na naszej planecie. Według Forbesa, w marcu 2020 roku na świecie było 2 075 miliarderów. Gielen przytacza dane Oxfam, z których wynika, że dwie trzecie miliarderów uzyskało swoje fortuny dzięki dziedziczeniu, monopolowi i/lub kumoterstwu.

„To oznacza, że Vanguard jest w rękach najbogatszych rodzin na ziemi” – mówi Gielen. Wśród nich znajdują się Rothschildowie, DuPontowie, Rockefellerowie, Bushowie i Morganowie, to tylko kilka przykładów.

Wielu z nich należy do królewskich rodów i jest założycielami naszego centralnego systemu bankowego, Organizacji Narodów Zjednoczonych i prawie każdego przemysłu na naszej planecie. Gielen idzie jeszcze dalej w swoim dokumencie, więc gorąco polecam obejrzenie go w całości. Ja streściłem tutaj tylko mały fragment całego filmu.

Finansowy zamach stanu

Mówiąc o bankierach centralnych, niedawno został przeprowadzony wywiad z guru finansów Catherine Austin Fitts, a ona uważa, że to bankierzy centralni są w sercu globalnego przejęcia, które obecnie widzimy. Uważa ona również, że to oni naciskają na prywatne firmy, aby wdrażały wyraźnie nielegalne mandaty COVID. Ich kontrola jest tak duża, że niewiele firm jest w stanie się im przeciwstawić.

„Myślę, że [bankierzy centralni] są naprawdę w zależności od inteligentnej sieci i technologii pełzania, aby pomóc im przejść do ostatnich kroków kontroli finansowej”, powiedziała.
„Widzimy ogromny wysiłek, aby doprowadzić ludność i rządy do bankructwa, aby bankierzy centralni mogli łatwiej przejąć kontrolę. O tym właśnie pisałam od 1998 roku, że jest to finansowy zamach stanu. Teraz finansowy zamach stanu jest konsolidowany, gdzie bankierzy centralni po prostu sprawują jurysdykcję nad skarbem państwa i pieniędzmi z podatków. A jeśli uda im się wprowadzić [szczepionkowe] paszporty wraz z CBDC [cyfrową walutą banku centralnego], wtedy będą mogli zabrać podatki z naszych kont i zabrać nasze aktywa. Tak więc, jest to prawdziwy zamach stanu”.

List Spartakusa

Ponownie zachęcam was do obejrzenia filmu dokumentalnego, którego odnośnik znajduje się na górze tego artykułu, i miejcie oko na wywiad z Austin Fitts. Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę na tajemniczy list zamieszczony przez anonimową osobę, która posługuje się pseudonimem „Spartacus”.

„COVID-19 – The Spartacus Letter” został pierwotnie zamieszczony na stronie docdroid.net, ale został już usunięty. Inną kopię można znaleźć na mega.nz.1 The Automatic Earth2 i ZeroHedge3 również opublikowały list w całości. List zaczyna się od słów: „Nazywam się Spartakus i mam już dość”:

„Obserwujemy, jak establishment medyczny wstrzykuje dosłowną truciznę milionom ludzi bez walki. Powiedziano nam, że zostaniemy zwolnieni z pracy i pozbawieni środków do życia, jeśli odmówimy szczepień. To była ostatnia kropla”.

To, co następuje, to kompilacja danych pokazujących, że pandemia COVID była atakiem biowojennym, który był utrzymywany przy użyciu wyrafinowanych taktyk wojny psychologicznej. Dokonano również przeglądu niebezpieczeństw związanych z zastrzykami COVID, zauważając, że wirus i „szczepionki” zostały wyprodukowane przez te same podmioty.

Poniżej znajduje się podsumowanie ustaleń Spartacusa:

 • COVID-19 jest chorobą krwi i naczyń krwionośnych. SARS-CoV-2 infekuje wyściółkę ludzkich naczyń krwionośnych, powodując ich przeciekanie do płuc.
 • Obecne protokoły leczenia (np. inwazyjna wentylacja) są aktywnie szkodliwe dla pacjentów, przyspieszając stres oksydacyjny i powodując poważne VILI ( obrażenia) płuc wywołane przez respirator. Dalsze stosowanie respiratorów przy braku jakichkolwiek udowodnionych korzyści medycznych stanowi masowe morderstwo.
 • Istniejące środki zaradcze są nieodpowiednie, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa, który jest aerozolizowany i potencjalnie przenoszony przez ścieki, i stanowią formę teatru medycznego.
 • Różne nieszczepionkowe interwencje zostały stłumione zarówno przez media, jak i establishment medyczny na rzecz szczepionek i drogich opatentowanych leków.
  Władze zaprzeczają przydatności naturalnej odporności przeciwko COVID-19, mimo że naturalna odporność zapewnia ochronę przed wszystkimi białkami wirusa.
 • Szczepionki przyniosą więcej szkody niż pożytku. Antygen, na którym opierają się te szczepionki, Spike SARS-CoV-2, jest białkiem toksycznym. SARS-CoV-2 może mieć ADE, czyli wzmocnienie zależne od przeciwciał; obecne przeciwciała mogą nie neutralizować przyszłych szczepów, lecz pomagać im w infekowaniu komórek odpornościowych.
 • Ponadto, szczepienie w czasie pandemii szczepionką nieszczelną usuwa presję ewolucyjną na to, by wirus stawał się mniej śmiercionośny.
 • Istnieje rozległy i przerażający spisek przestępczy, który bezpośrednio łączy Anthony’ego Fauci i Modernę z Instytutem Wirusologii w Wuhan.
 • Badacze szczepionki COVID-19 są bezpośrednio powiązani z naukowcami zajmującymi się technologią interfejsu mózg-komputer („neural lace”), z których jeden został oskarżony o branie grantów z Chin.
 • Niezależni badacze odkryli tajemnicze nanocząsteczki wewnątrz szczepionek, które nie powinny być w nich obecne.
 • Cała ta pandemia jest wykorzystywana jako pretekst do rozległej politycznej i ekonomicznej transformacji zachodniego społeczeństwa, która wzbogaci już bogatych, a resztę z nas zamieni w chłopów pańszczyźnianych i niewolników.

Kryminalna konspiracja

Jest to długi list, więc nie będę go tutaj w całości powielał. Jednak poniższe fragmenty są szczególnie interesujące, w odniesieniu do przestępczej elity, która planuje zniszczenie życia, jakie znamy, w celu wprowadzenia technokratycznego systemu globalnego zarządzania i kontroli.

W listopadzie 2019 roku, trzech techników w Instytucie Wirusologii w Wuhan opracowało wyniki objawów zgodnych z chorobą grypopodobną. Anthony Fauci, Peter Daszak i Ralph Baric od razu wiedzieli, co się stało, ponieważ istnieją tylne kanały między tym laboratorium a naszymi naukowcami i urzędnikami. 12 grudnia 2019 roku Ralph Baric podpisał Material Transfer Agreement (zasadniczo NDA), aby otrzymać materiały związane ze szczepionką Coronavirus mRNA, których współwłaścicielami są Moderna i NIH. Dopiero cały miesiąc później, 11 stycznia 2020 roku, Chiny rzekomo przesłały nam sekwencję wirusa, który miał być znany jako SARS-CoV-2. Moderna twierdzi, dość absurdalnie, że stworzyła działającą szczepionkę z tej sekwencji w ciągu 48 godzin.

Stephane Bancel, obecny dyrektor generalny Moderny, był wcześniej dyrektorem generalnym bioMerieux, francuskiej międzynarodowej korporacji specjalizującej się w medycznych technologiach diagnostycznych, założonej przez Alaina Merieux. Alain Merieux był jedną z osób, które odegrały kluczową rolę w budowie laboratorium P4 Wuhan Institute of Virology.

Sekwencja podawana jako najbliższa krewna SARS-CoV-2, RaTG13, nie jest prawdziwym wirusem. Jest to fałszerstwo. Została ona stworzona poprzez ręczne wprowadzenie sekwencji genów do bazy danych, aby stworzyć przykrywkę dla istnienia SARS-CoV-2, który jest najprawdopodobniej chimerą o zwiększonej funkcji stworzoną w Instytucie Wirusologii w Wuhany. Zwierzęcy rezerwuar SARS-CoV-2 nigdy nie został odnaleziony.

To nie jest „teoria” spiskowa. Jest to rzeczywisty spisek kryminalny, w którym ludzie związani z rozwojem mRNA-1273 firmy Moderna są bezpośrednio powiązani z Instytutem Wirusologii w Wuhan i ich badaniami nad wzmocnieniem funkcji przez bardzo niewiele szczebli. Teoria przecieku laboratoryjnego została stłumiona, ponieważ ciągnięcie tego wątku prowadzi do nieuchronnego wniosku, że istnieje wystarczająco dużo poszlak, aby połączyć Modernę, NIH, WIV i zarówno szczepionkę, jak i stworzenie wirusa. W zdrowym kraju doprowadziłoby to natychmiast do największej na świecie sprawy RICO i masowego morderstwa. Anthony Fauci, Peter Daszak, Ralph Baric, Shi Zhengli, i Stephane Bancel, oraz ich wspólnicy, zostaliby oskarżeni i ścigani w najszerszym zakresie prawa. Zamiast tego, miliardy dolarów z naszych podatków zostały przyznane sprawcom. FBI dokonało nalotu na firmę Allure Medical w Shelby Township na północ od Detroit za wystawianie rachunków ubezpieczeniowych za „oszukańcze kuracje COVID-19”. Leczenie, które stosowali? Dożylna witamina C. Antyoksydant. Która, jak opisano powyżej, jest całkowicie uzasadnionym leczeniem sepsy wywołanej przez COVID-19, i rzeczywiście, jest teraz częścią protokołu MATH+ opracowanego przez dr Paula E. Marika.

FDA zakazała stosowania ranitydyny (Zantac) z powodu domniemanego zanieczyszczenia NDMA (N-nitrozodimetyloaminą). Ranitydyna jest nie tylko H2-blokerem stosowanym jako lek zobojętniający kwas żołądkowy, ale ma również silne działanie antyoksydacyjne, wymiatając rodniki hydroksylowe. To daje jej użyteczność w leczeniu COVID-19. FDA próbowała również usunąć N-acetylocysteinę, nieszkodliwy suplement aminokwasowy i przeciwutleniacz, z półek sklepowych, zmuszając Amazon do usunięcia go ze swojego sklepu internetowego. To pozostawia nas z mrożącym krew w żyłach pytaniem: czy FDA świadomie tłumiła antyoksydanty przydatne w leczeniu sepsy COVID-19 jako część przestępczego spisku przeciwko światowemu społeczeństwu?

Establishment współpracuje i ułatwia najgorszym przestępcom w historii ludzkości i aktywnie tłumi nieszczepionkowe metody leczenia i terapii, aby zmusić nas do wstrzykiwania produktów tych przestępców do naszych ciał…

Wnioski: Obecna pandemia została wyprodukowana i utrwalona przez establishment, poprzez użycie wirusa opracowanego w powiązanym z PLA chińskim laboratorium biowojskowym, przy pomocy dolarów amerykańskich podatników i francuskiej wiedzy specjalistycznej …

W wyniku przecieku lub celowego uwolnienia wirusa z Instytutu Wirusologii w Wuhan, śmiertelny szczep SARS jest obecnie endemiczny na całym świecie, po tym jak WHO i CDC oraz urzędnicy państwowi najpierw zbagatelizowali ryzyko, a następnie celowo wywołali panikę i blokady, które zagroziły zdrowiu ludzi i ich środkom do życia. Zostało to następnie wykorzystane przez całkowicie zdeprawowaną i psychopatyczną klasę arystokratyczną, która rządzi nami, aby wymusić na ludziach przyjęcie wstrzykiwanej trucizny, która może być środkiem depopulacyjnym, środkiem kontroli umysłu/pacyfikacji w postaci wstrzykiwanego „inteligentnego pyłu” lub obu …

Ci megalomani splądrowali fundusze emerytalne wolnego świata. Wall Street jest niewypłacalny i ma ciągły kryzys płynności od końca 2019 roku. Celem jest teraz wywarcie całkowitej, pełnej spektrum fizycznej, umysłowej i finansowej kontroli nad ludzkością, zanim zdamy sobie sprawę, jak bardzo zostaliśmy oszukani przez tych maniaków. Pandemia i jej reakcja służyły Elitom do wielu celów:

 • Ukrywanie depresji wywołanej lichwiarską grabieżą naszej gospodarki przez rentierów-kapitalistów i nieobecnych właścicieli, którzy nie wytwarzają absolutnie niczego, co miałoby jakąkolwiek wartość dla społeczeństwa…
 • Niszczenie małych przedsiębiorstw i erozja klasy średniej.
 • Przenoszenie bilionów dolarów bogactwa światowego do kieszeni miliarderów i specjalnych interesów.
 • Angażowanie się w wykorzystywanie informacji poufnych w handlu, kupowanie akcji spółek biotechnologicznych i krótka sprzedaż firm tradycyjnych i turystycznych, w celu upadku handlu i turystyki i zastąpienia ich handlem elektronicznym i serwicyzacją.
 • Stworzenie casus belli dla wojny z Chinami, zachęcanie nas do zaatakowania ich, oraz doprowadzenia nas na skraj nuklearnego Armagedonu.
 • Ustanowienie technologicznych i biologicznych ram bezpieczeństwa dla kontroli populacji i technokratyczno-socjalistycznych „inteligentnych miast”, gdzie każdy ruch jest despotycznie śledzony, a wszystko to w oczekiwaniu na powszechną automatyzację, brak pracy i niedobory żywności, przy użyciu fałszywego pozoru szczepionki, aby wymusić współpracę.

… Elity próbują podciągnąć się po drabinie, zlikwidować możliwość awansu dla dużych segmentów populacji, pozbyć się przeciwników politycznych i innych „niepożądanych”, a resztę ludzkości uwiązać na ciasnej smyczy, racjonując nasz dostęp do pewnych dóbr i usług, które uznały za „wysoce szkodliwe”, takich jak motoryzacja, turystyka, konsumpcja mięsa itd. Oczywiście, będą oni nadal mieć swoje własne luksusy, jako część ścisłego systemu kastowego, podobnego do feudalizmu. Dlaczego to robią? To proste. Elity są neomaltuzjanami i wierzą, że mamy przeludnienie i że wyczerpywanie się zasobów spowoduje upadek cywilizacji w ciągu kilku krótkich dekad.

Niekoniecznie są w tych przekonaniach niepoprawni. Mamy przeludnienie i zużywamy zbyt wiele zasobów. Jednak zorganizowanie tak makabrycznego i morderczego przejęcia władzy w odpowiedzi na zbliżający się kryzys pokazuje, że nie mają oni nic poza najwyższą pogardą dla swoich bliźnich.

Do tych, którzy biorą udział w tej obrzydliwej farsie, nie rozumiejąc tego, co robią, mamy dla was jedno słowo. Przestańcie. Wyrządzacie nieodwracalną szkodę całemu światu. Dla tych, którzy być może czytają to ostrzeżenie i mają pełną wiedzę i zrozumienie tego, co robią i jak to niesprawiedliwie zaszkodzi milionom niewinnych ludzi, mam jeszcze kilka słów. Niech was piekło pochłonie. Nie zniszczycie Wolnego Świata, i nie będziecie mieli swojego Nowego Porządku Świata. Dopilnujemy tego.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


 • Facebook

Szukaj temat