Mamy zbiorową prekognitywną pamięć powrotu do gwiazd?

Napisane przez Amon w Styczeń - 26 - 2021


Wielu ludzi czuje, że Ziemia nie jest ich domem, jak gdyby przybyli tu w tym wcieleniu z innej planety. Dolores Cannon jest hipnoterapeutką regresji życia przeszłego, pracując z dosłownie tysiącami ludzi poprzez hipnoterapię regresji. W wielu z tych regresjach słyszała w kółko tę samą historię. Pod hipnozą wielu z jej pacjentów stwierdziło, że albo czują się jakby nie pochodzili z tej planety, albo żyli w przeszłości na innych planetach.

Istnieje coś takiego jak Globalna Świadomość i jak możemy postrzegać wydarzenia, które jeszcze nie miały miejsca dzięki prekognitywnym zdolnościom sensorycznym. Świadomość globalna to pojęcie, które mówi o tym, że gdy grupy ludzi koncentrują swoje umysły na tym samym zagadnieniu, wpływają na cały świat. Roger Nelson kieruje Projektem Świadomości Globalnej, który jest organizacją zbierającą dane z całego świata w celu udowodnienia, że świadomość globalna istnieje. Nelson opublikował badanie zatytułowane “Wishing for Good Weather”, które ukazało się w The Journal for Scientific Exploration (1997, 11, 1). Poniżej znajduje się wyciąg z tego streszczenia:

” Zbiórka i rozpoczęcie studiów na Uniwersytecie Princeton, w których uczestniczą tysiące absolwentów, członków rodziny i innych osób, odbywają się na świeżym powietrzu i często zauważa się, że prawie zawsze są oni błogosławieni dobrą pogodą.

” Porównując zarejestrowane opady deszczu w Princeton z pobliskimi miejscowościami, pokazuje że w Princeton jest znacznie mniej deszczu, w tych dniach, kiedy odbywają się główne wydarzenia na świeżym powietrzu”.

Wyniki badań Nelsona sugerowały, że skoncentrowana intencja w Princeton utrzymywała deszcz z dala. Niesamowity aspekt tych badań wykazał, że nasze myśli mogą być niekiedy prekognitywne. Na przykład, wyniki badań zostały dramatycznie wzmocnione przed 11 września 2001 r., tak jakby wiele osób wiedziało, że coś wielkiego ma się wydarzyć, ale nie było w stanie dokładnie określić, co ma nastąpić.

Spójrz na populację Ziemi. Gdyby każda dusza, która tu inkarnowała, pochodziła z Ziemi, to byłoby niemożliwe, aby na tej planecie było teraz tak wielu ludzi. Dzięki badaniom Cannona wiemy, że znaczna większość wcielonych tutaj z innych planet i systemów gwiezdnych, dosłownie czuje, że Ziemia nie jest ich domem. Z powodu koła karmy, wielu z nas w końcu powraca na tę planetę, aby rozwiązać swoje problemy, jak również dla duchowego postępu przez tę 3-wymiarową rzeczywistość.

Wybieraj uważnie swoje myśli i intencje

Co by się stało, gdyby wszyscy używali pozytywnych słów, z pozytywnymi myślami i intencjami? Odpowiedź jest prosta: świat doświadczyłby globalnej, pozytywnej zmiany na wiele sposobów. Ostatnia rzecz, o której należy myśleć: Twoje ciało jest w 60% wodą. Udowodniono, że woda jest pod wpływem intencji i myśli. Czy potrafisz wyobrazić sobie możliwości, które jesteś w stanie osiągnąć?

W dniu 16 listopada 2005 r. parapsycholog Dean Radin przeprowadził długodystansowy eksperyment z dr Emoto i około 2000 uczestnikami, którzy skupili długodystansowe pozytywne intencje na próbkach wody znajdujących się w “dwuściennym, elektromagnetycznie izolowanym pomieszczeniu” w Institute of Noetic Sciences (IONS) w Petaluma w Kalifornii, oddalonym od Emoto o prawie 5 000 kilometrów. Uczestnicy przez około pięć minut modlili się w skupieniu o wdzięczność. Próbki zostały wysłane do laboratorium Emoto w Japonii, gdzie sfotografowano 40 unikalnych cząsteczek wody. 100 wolontariuszy oceniło zdjęcia i przyznało im ocenę estetyczną. Wyniki pokazały, że woda objęta modlitwą i intencją przyniosła “przyjemniejsze kryształowe kształty” niż woda, która nie została poddana temu zabiegowi.


A co by było, gdyby zwykłe myślenie o powrocie na swoją rodzimą planetę w rzeczywistości wysyłało sygnał do planety pochodzenia, dając im znać, że masz dość tego rodzaju doświadczeń na Ziemi?
Być może jest to coś, co każdy czuje teraz, kiedy ma wrażenie, że nadszedł czas na powrót do domu?


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat